Šiaulių teisėsauga : mieste sumuštas pilietis yra nusikaltėlis

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.67 (3 Votes)

3 dalis. Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų teisėjo Mariaus Steponaičio nutartį kas netingi padarė keturis kartus

 

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriaus viršininkas Karalius Rolandas, vyriausieji tyrėjai Arnas Laugalys ir Gintarė Vilkončienė kartu su Šiaulių apygardos prokuratūros organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroru Egidijumi Jurgeliu savo dokumentuose prirašė tiek tikrovės neatitinkančių duomenų, kad net aklas tai galėjo pastebėti. Todėl kaip bebūtų keista pirmuose dvejuose epizoduose teisėjas Marius Steponaitis išteisino R.Dainauskį ir kaip bebūtų keista surašė tikrai objektyvius ir teisingus duomenis (priešingus prokuroro E.Jurgelio surašytam kaltinamajam aktui), kad Vaišvila sumušė Dainauskį ir tam pačiam prokurorui Egidijui Jurgeliui, kuris 3 metus neteisėtai vykdė R.Dainauskio baudžiamąjį persekiojimą, pavedė ištirti Vaišvilos padarytą nusikalstamą veiką. Prokuroras E.Jurgelis tam ir yra prokuroras, kad pagal įstatymą nieko nedarytų ir teisėjo pavedimą persiuntė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriui, kuris kartu su prokuroro Dainauskiui įrodinėjo nebūtus nusikaltimus.

 

Prašome paskaityti kaip Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus vyriausiasis tyrėjas Aida Bučinskienė padarė teisėjo M.Steponaičio nutartį:

Fantastika – Šiaulių AVPK Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus vyriausiasis tyrėjas Aida Bučinskienė nustatė, kad teisėjas M.Steponaitis nemoka nagrinėti bylų, vertinti įrodymų ir nuosprendžius surašo remdamasis daugiau prielaidomis, nei nustatytomis aplinkybėmis!

Šis neteisėtas Šiaulių AVPK Imuniteto skyriaus nutarimas buvo apskųstas, skundą nagrinėjo prokuroras E.Jurgelis. Savaime suprantama, kad prokuroras skundą atmetė, t. y.  antrą kartą padarė teisėjo M.Steponaičio nutartį:

 

Vienas iš prokuroro motyvų buvo, kad teismo medicinos specialisto išvadoje nurodyti duomenys nepatvirtina, kad smūgiai galėjo pasiekti tikslą ir Dainauskiui galėjo būti suduoti trys ar daugiau smūgių. Analizuojant Šiaulių teisėsaugą būtina atidžiau panagrinėti ir Valstybinės teismo medicinos tarnybos Šiaulių skyriaus vyresniojo teismo medicinos eksperto Henriko Daujoto išvadas. Prisiminkime klasiką kaip Šveikas stojo prieš teismo gydytojus

– Teismo gydytojai – tikri maitos, – atsiliepė mažas susitraukęs žmogutis, – neseniai mano pievoje visai atsitiktinai iškasė griaučius, ir teismo gydytojai nustatė, kad tie griaučiai žmogaus, užmušto kokio buko daikto smūgiu į galva prieš keturiasdešimt metų. Man trisdešimt aštuoneri ir mane suėmė, nors turiu krikšto lapą, išrašą iš metrikų ir namų knygos.

Prisiminkime vaizdo įrašą 

Palyginkime ką nustatė Valstybinės teismo medicinos tarnybos Šiaulių skyriaus vyresnysis teismo medicinos ekspertas Henrikas Daujotas