Paskutinis politinio lavono pirstelėjimas?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.81 (13 Votes)


Paskutinis politinio lavono pirstelėjimas?


Blogiausia – supuvusi dvasia. O kai supuvusi dvasia gyvena supuvusiame kūne – kas begali būti šlykščiau!? Ypač visą šitą išsigimimą, šitą seną reptiliją, bjauru matyti patriotams, buvusiems sąjūdiečiams. Gal ir ne visiems, žmonės labai skiriasi savo smegenų struktūra, todėl skirtingai mato ir vertina supantį pasaulį. Man tai matyti labai šlykštu. Ypač, kad reptilija valkioja „sąjūdžio“ vardą. Dar ir baisu, nes šalia senos išsigimusios reptilijos, jau išsipūtė korumpuota jauna roplio išpera, jo anūkas, toks pats plėšrus, su spalvą keičiančiais, vaivorykšte žėrinčiais, chameleono chromatoforais gličioje jo odoje. Baisu!

 


Jie mus apgaudinėjo ir apvoginėjo 30 metų. Dabar šie vagys ir vėl bando mus apgauti prieš artėjančius rinkimus.

Paskutinį senos ir degeneravusios reptilijos, šio politinio lavono, pirstelėjimą, išsamiai šiandien aprašė Rūta Janutienė dienraštyje „Respublika“ paskelbtame straipsnyje „Konservatoriai skelbia paskutinį kvailių šaukimą! Nepavėluokit...“

https://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/bus_isklausyta/ruta_janutiene_konservatoriai_skelbia_paskutini_kvailiu_saukima_nepaveluokit/

Tautos kvailinimui politinių degeneratų šeimyna ir jos satelitai sumanė šį kartą sužaisti eilinę savo falšyvą priešrinkiminę partiją. Jos pavadinimas – Astravo AE.

Į šitą senai jų pačių praloštą žaidimą minėtos reptilijos pasikvietė ir dar vieną parsiduodančių Lietuvos naikintojų - politinių prostitučių gaują, siekiančią naikinti Lietuvą narkotikų, homoseksualizmo, genderizmo ir globalizmo ideologijų pagalba. Kalbu apie po „Laisvės“ vardu bandančią pasislėpti vagių gaują.

Rūta Janutienė savo straipsnyje labai išsamiai išdėstė faktus, įrodančius, kad paskutinę smarvę išleidžiančių politinių degeneratų tikslas – artėjantys rinkimai, siekis suklaidinti neprotaujantį elektoratą, o ne kova su kaimynų praktiškai pastatyta AE.

JAV geopolitinis tikslas – atskirti Baltarusiją nuo Rusijos, garantuoti šios šalies energetinę nepriklausomybę. Tai parodė prieš kelias savaites įvykęs JAV valstybės sekretoriaus Maiklo Pompeo vizitas į Minską, fliugerio Lino Linkevičiaus koketavimas su Baltarusijos premjeru, jau sekančią dieną paviešinti planai rekonstruoti geležinkelį iki Gardino.

Tai puikiai supranta sena reptilija ir jos anūkas. Tačiau rengia dar vieną savo spektaklį, kuris, net neabejoju, nieko nesuklaidins.

Žemiau pateikiu kelis Rūtos Janutienės pastebėjimus:

„Kadangi Europa ir JAV iš principo remia Baltarusijos siekį tapti energetiškai nepriklausoma nuo Rusijos, tai Vytautas Landsbergis, dabar kurdamas sąjūdį prieš Astravą, mėgina mobilizuoti rinkimams paskutinius kvailius.“
„JAV energetikos sekretoriaus pavaduotoja Rita Baranvol (Rita Baranwal) sakė, kad JAV kviečia Lietuvą ir Baltarusiją diskutuoti šiuo klausimu, ir užsiminė, kad kurą tokiems reaktoriams galėtų tiekti ir JAV. „JAV ragina Lietuvą ir Baltarusiją tęsti pokalbius ir išlaikyti skaidrumą. Pasakysiu, kad VVER reaktoriai, panašūs į statomus Astravo elektrinėje, pasaulyje saugiai veikia. Ateityje kurą iš dalies galėtų tiekti JAV kuro tiekėjai.“
„Tad kodėl konservatoriai vis dėlto nusprendė dar paieškoti kvailių ir sutelkti juos kovai su atominiu monstru, kuris 50 km atstumu nuo Vilniaus atsirado todėl, kad Andrius Kubilius, palieptas Dalios Grybauskaitės, taip susitarė su Baltarusijos premjeru?“


Politinių degeneratų rengiama piaro akciją, manau, nieko nesuklaidins ir bus seno politinio lavono paskutinis pirstelėjimas.

 

 Pranešimą parašė lebionka.blogspot.com

Peržiūros: 2147

Komentarai   

-27 # Baisybė darosi 2020-02-25 13:35
dėl savitarpio neapykantos. Reikia nusiraminimo iniciatyvų. Kas imsis reikalo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # aga 2020-02-26 13:21
susikisk savo inciatyvas sau i sikna o dali ir i srebtuve,kad maziau lotum ir maziau perstum,idjotas nelaimingas eik i delfide ir ten dauginkis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+63 # Stanislovas 2020-02-25 14:23
Dėl AE Statybos arti Lietuvos Respublikos sostinės Vilniaus turėtu prisiimti atsakomybę konservatoriai priešakyje su A.Kubiliumi. Konservatoriai vadovauti nemoka ir nesugeba susitarti su kaimyninėmis valstybėmis. Seime būdami opozicijoje vien tik riaušės, pyktis seime su valdančiaisiais.Jų man atrodo vadovavimas Lietuvai -vargas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+51 # Antanas 2020-02-25 17:03
Kaip besivadintu konservatoriais, vistiek yra buvusių komunistų ir Marksizmo - leninizmo profesorių.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Pranas Pričkus 2020-02-25 20:13
Turiu giminėje medikų, sakė kad jam jau pirstelt per anus (ne Anusauską, liet.išangę.) ne labai išeina, susikaupusios dujos jam eina per ausis, akis ir nosį?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # Atas 2020-02-25 21:59
Tikrai gaila, kad šitas politinis lavonas per ilgai pirsčioja...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # graudu 2020-02-25 22:08
Tata, nukvakęs zombi, ar tik tu ne per skystas versti pasaulį aukštyn papais? :D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # vladas lukosevicius 2020-02-26 01:20
Kuo jūs tikite ,,, tuo su pedofilo klička ,,DĖDULĖ,, ?......
Dar 2010 .07.14. buvo pasirašytas komiunike tarp Lietuvos ir Baltarusijos , dėl bendradarbiavimo kurią pasirašė premjeras A. Kubilius ir S. Sidorovskis ....
Ten aiškiai parašyta 3 punkte , kad Lietuva bendradarbiaus su Baltarusija atominės energetikos srityje ......
Lansberginiai mulkina visus ,,, organizavo šou su porno elementais prieš rinkimus ......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Kis 2020-03-02 16:36
si velnio ispera tik dar karta save isryskina,kas ir kam tarnauja.Tai Lietuvos nelaime nuo tos dienos,kai anapilin isejos AMB,sis ta setona laike ant lencugelio,nes ko gero turejo nemazai kompromato,visdelti dirbes skeretoriumi,tad KGB turejo atsiskaityti ambalui..Teks per rinkimus pasitiketi zmoniu sveiku protu,juk kiek galima taip irodineti,kad tai paprasciausiai ne valstybei tarnaujanti gauja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Jonas 2020-03-05 12:27
Neidžiaukit šitas siaubiakų personažas toks šlykštus ,kad ir tie koronvirusai jo bridinasi...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Kaimo durnius 2020-03-06 16:22
neskubekit jo laidoti,nes nezinot kiek kartu ir kokie organai jam pakeisti,o dar kamieniniu lasteliu terapija.Nemanau kad laimetu rinkimus,bet....kas gali garantuoti kad nesumanys valdzia uzimti jega.Vakarai apsimes kad nieko nemato.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # S 2020-03-16 03:31
Tata dar apsizenys trecia karta, kaip dabar ir madinga 50 metu jaunesne....tuoj. tuoj...dar truputeli palaukit...O KORONOVIRUSAS tai KONSERVATORIU nepralenks niekada....kiek zmoniu nusizude per 30 metu tos nuostabios laisvosLietuvos akivaizdoje, o kiek isvaziavo, o kiek sedi ant prozako........joks koronovirudas su Lanzbergiu ir jo anukeliu nesusilygins.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # nesusipratėlis 2020-03-22 14:28
Regis visi puikiai pažįsta ir žino šią geru žodžiu neužtariamą mezozoinių reptiloidų giminę įvairių santvarkų metu uoliai tarnavusią visoms valdžioms nežiūrint okupantų tautybės.Žinome ir paskutiniojo,,patriarcho''' kagebistų užsakymu vykdytus kurjerinius vojažus po australijas ir kitas tarybinių šnipų reziduojamas kapitalistines šalis pergabenant pastarųjų žvalgybinius duomenis.Kaip vanduo nuo žąsino jo parduoto Sakalo byla,Įvairūs liudininkų parodymai apie užsakomus sprogdinimus,ginklų pirkimą mafiozų rankomis.Nei prokuratūrai ,nei seimui neįdomi šio politinio Tartiufo veikla.Jis ir toliau sau iš balkono pina savo kalbeles apie vienybę lydinčias šviesą ir tiesą.Gyvename kreivų veidrodžių karalystėje kur koks kariuomenės vengęs ir į skrebus įsirašęs ubagas dabar trypiamas ir po teismus tampomas už kolaboravimą,o šitas diegas,antai,dar ir valstybės saugomas bei vežiojamas asmeniniu limuzinu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Bleka 2020-03-28 20:31
Visokiu durniu yr visokiu rek!Atomine ir kuras:gal jis kainuoja + neduos ,sprogimas!Priklausomybe vyrai-amzina!Dulkins tave tavo desne rankute...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti