V.Landsbergis išsirinko Dalytę vesti konservatorių sąrašą Seimo rinkimuose, tačiau dar slepia ir nenori kraupinti visuomenės

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.94 (9 Votes)

Simonas Kroydonas


Juk pameni, Dalia, kaip 2007 m. gruodį atvyko pas tave į Briuselį Landsbergio siųstas Kubilius ir ką jis tada pranešė? 2008 metais pats Landsbergis asmeniškai tau tai patvirtino. Ar pameni, kaip žagtelėjai iš netikėtumo pirmąsyk tai išgirdus? Va tada ir teko apsispręsti, nors pasirinkimas nebuvo didelis, tie daug rinktis neleidžia.Paskui konservatoriai 2009 m. pradžioj suvaidino mažą natūralų spektaklį, kad būktai renkasi tarp Laimutės, Raselės ir dar kažko, bet sprendimas jau buvo padarytas Dalia.

Sprendimas buvo padarytas seniai ir toli.

Grybauskaitės politika-tai rusofobija, nieko ji nepadarė Lietuvos labui, netapom savarankiški be ES pinigu mes niekas tik kelias bėgt iš Lietuvos.

Esmė yra ta, kad neaiškios biografijos persona, nepaaiškinusi visuomenei jai mestų įtarimų dėl ryšių su priešiškos valstybės tarnybomis vis tiek užėmė svarbiausią postą valstybėje 10 metų.

Ji nieko nedarė,tik kritikavo ir jai plojo. Šantažavo malonės neįgijusius slaptomis pažymomis ir kitais metodais, jai plojo.Atėjo į renginį, vėl papylė kritikos bei save vėl giria - jai ploja.Normalioje valstybėje būtų nepatekusi į jokius valstybinius postus, o jei įvyktų klaida, tai išmestų tyliai ir niekas neplotų.Gal čia kokie psichiatrai paaiškintų, ko ta banda ploja,Stokholmo sindromas gal koks ?

Vieną tamsią naktį tvarte numirė senas barzdotas ožys ir karalystėje išaušus rytui iš krištolinių grabų pradėjo busti prokurorai ir teisėjai.Miesto aikštėje vyko jomarkas.Su kartuvėmis ir supynėmis. Ant supynių suposi vaikai, o kartuvėse lingavo tamsiosios jėgos :-Alchemikas Krizių suvaldytojas, apsišaukėlė karalienė Musmirė ir Lietuvos iždo švaistytoja 10 procentų.

Ir atejo į Lietuvos karalystę aukso amžius.Pas ožio klaną jau neliko draugų. ES pinigų per ES struktūrinius fondus nebeduoda o lenkai su konservatoriais draugaut nenori, net ordiną Kačinskis atsisakė iš Gitano rankų priimt.

NUSIKALTĖLIŲ SĄRAŠAS - SU SNORO AFEROS AUTORIAIS  


Vardiju tikruosius Snoro banko vagis : Grybauskaitė, Kubilius, Šimonytė, Vasiliauskas,Petrauskas, Geralavičius, Misevičius, Leika, Valiūnas, Sutkienė, Norkus, Burgienė, Rimšelis, Markevičius, Udrėnas, Ulbinaitė, Anušauskas, Razma, Dagys, Šedbaras, Auštrevičius, Bogušis, Valys, Mikelionis, Stankevičius, Maciejevski, Mažintienė, Friklis, Cooperis, Adomonis ir Degutis.

Raudonoji Dalia dar didesnė gėda nei AMB .Brazius bent jau neslėpė, kad buvo raudonom rankovėm ir raudonu šlipsu .Dalia ne prezidentė, o Lietuvos gėda ! Stribų pasididžiavimas.

Grybauskaitės nuomonė,kaip kokie žuvų taukai vaikams - neskanu, nusibodę ir neaktualu, bet esi verčiamas juos gerti.. Šimonytė išpirdolinta, kadangi Landsbergių sąrašą į Seimą ves Leningrado KGB mokyklos absolventė .Zmones Lietuvoje pamažu jau keičiasi ir Dalios lipšnūs makaroniukai jau nelimpa.

Kas nori ir gali atskiria grūdus nuo pelų, o kas nenori - nuolankiai linksi galva pritardami jos pasakėlėms iš rūsio.Svarbiausia kituose rinkimuose neprileisti konservatorių ir liberalių jėgų, bei Kirkilo bebrų prie valdžios .Va tada pradėsim rimtai valytis, ką estai jau seniai padarė.

Dėl Narkevičiaus Dalytė būtų trinktelėjus kojele .Iš esmės niekas nepasikeistų. Dabar senjoras oficialiai Lietuvos Prezidentu ,net nebuvęs Landzbergis neatskaičius mokesčių, gauna 6500 eurų mėnesinę pensiją .Sinjoritos Dalios Grybauskaitės pensija tik 3600 eurų per mėnesį į rankas .Abiems reikia apsaugos nuo runkelių, kuri kainuoja 320 000 eurų vienam PER METUS.

Gera Lietuvoje gyventi ,geriau nei Švedijoje.Buvusi komuniaga slepianti savo praeitį.Lygesnė už įstatymą savimyla konservatorių proteguotoja Masiulio draugė iš tulpių pašto ir užtarėja.Dalis tos dėžutės turinio ir jai buvo skirta.Tai ko vertos jos kalbos ? Tačiau konservatoriai išsirinko ją vedle 2020 metų Seimo rinkimams tik dar nuo visuomenės tai slepia .

Lietuva dar ilgai krūpčios.Sulysti į užsienio bankų kišenes už 7-9 procentu palūkanas, kasmet permokėti po milijarda litų užsienio bankams reiškia nepriklausomą šalies politiką ?

Iš pensininku buvo atimamos pensijos, mažinami atlyginimai, skriaudžiamos vaikus auginančios šeimos, o tais pinigais buvo dengiamos brangios paskolos užsienio bankuose.Tokia yra ex prezidentės Dalios Grybauskaitės „drąsa“

Dar galėtų trečią knygą parašyti apie KGB mokyklą, kaip sekėsi jai ten, juk dabar Dalia jau nebe Prezidentė nėra ką slėpti ir ketvirtą knygą apie Lansbergių klaną

Įdomu būtų pažiūrėti kaip Grybauskaitė vadovautų vyriausybei būdama premjere. Ar vėl taikytų man viskas galima ir skambučių teisę .Ar skambintų Orlen, Grigeo, Maximos bosams ir aiškintų telefono teisę ?

Būti Prezidentu pas mus viena, visi žino, kad Prezidentas atsako už užsienio politiką, pasirašo įstatymus ir kuruoja teisę - teismai, prokurorai - kiek mes matėme, kad šioje sferoje per 10 metų nieko gero nenuveikta .Po ilgos tylos Grybauskaitė prakalbo apie santykius su komanda bei ką būtų dariusi su Narkevičiumi geriau ji būtų papasakojusi ,ką ji darė su Burokevičiumi ?

Raskit nors vieną buvusią okupuotą vakarų Europos valstybę kur po išvadavimo kolaborantai užimtų aukščiausius postus (kai kur kolaborantus korė ir tai buvo vakarietiška demokratija).

Peršasi išvada ,kad Lietuva iš tiesų okupuota ,net nebuvo arba Lietuva tik dvaras o ne valstybė .Ne dykai Dalytė lenda viešumon .Laukite desanto į valdžią - pakvies ir pulsite balsuoti už konservatorius .

Raudonoji Dalia+Landsbergių dinastija =konservų komunija .

Apie politinę kultūrą jai nereikėtų kalbėt, nes jos niekada nematėm, tik kategoriškas, autoritariškas ir kitus žeminantis tonas lydėjo tuos 10 metų. Apkaltą šiai poniai organizuoti reikia, o finale - kalėjimas už Lietuvos piliečių išvaikymą .

Kaip gerai, kad Grybauskaitės nebeliko politikoje, kiek dar malkų ji būtų priskaldžiusi ,o dėl kalbų ruošimo, tai aišku - Latvijoje ji ir neatsakė į nesuderintus klausimus mat patarėjai neparuošė atsakymo ir niekam Europoje ji buvo nežinoma ,neįdomi ir negavo ,net menkiausio posto tiek europarlamente tiek europos komisijoje .

 


Peržiūros: 2259

Komentarai   

+24 # Misteris 2020-02-23 16:23
chi chi chi....
Sovieršenno siekrietno.
Buvo graži pagada,
Obelys žydėjo,
Broileriukas su Daša ,
Pakrūmėj gulėjo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # nepamirskit 2020-02-23 16:26
ir rinkimu klastojimu,netvirtinu kad visi atejo i prota ir uz koncervus nebalsuoja,yra ir tokiu.Tai-visu savivaldybiu klerkai,nesuskaiciuojamu prikurtu uz ES pinigus biurai ir"konsutantai",bet juk matem aiskiai per przidento rinkimus-jie buvo istisas farsas.O rudeni ko gero vel uzlus kompai....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # prisidėsiu 2020-02-23 20:42
Siūlau neblogą rinkinuką plakatų ir transparantų,
tinkamų šiam apgailėtinam tautos atmatėlių balaganui:

liaudiesmenas.livejournal.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Paskutinė vakarienė 2020-02-23 23:21
Pavasarį išlenda motociklai, šiukšlės ir Red Dalia.
Geras vaizdelis čia ;-) :
https://sun9-20.userapi.com/c205124/v205124863/807cb/icJws6DpfTQ.jpg
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # KGB mokykla 2020-02-24 02:16
KGB mokykloje juk geriau ruošia - matyt čia ta boba su mėlynu šineliu ne kaip išmoko pamokas :D o pati tai proto neturi, kad atsakyti nesuderintą klausimą su KGB :D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Oi oi oi 2020-02-24 08:33
Kiek prisiko Dalia atsiprašau išgama Snorui.Ar daugiau įmanoma. :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # LUKAS 2020-02-24 10:49
RETADANTĖ SENMERGĖ ŠIMONYTĖ ŽADA VESTI KONSERVATORIŲ PARTIJOS SĄRAŠĄ Į SEIMO RINKIMUS? KUR TU, SNORO VAGIE, NUVESI, NEBENT Į TEISIAMŲJŲ SUOLĄ??? TAIGI, KUR TU, KONSERVATORIŲ KUMELE, NUVESI?...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Žmonių partija 2020-02-24 17:49
Partija turi apsivalyti ir optimizuotis, pirmiausiai, mest iš jos visokius anūkus, anušauskus razmas, šedbarus, kaščiūnus, adomėnus, pavilionius, degutienes, pulemiotčicas, kubilius, kreivius, laurinavičius ir kt.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # tiesiog fenomenai 2020-02-24 11:10
Gerovės tvartelio fenomenai
https://www.youtube.com/watch?v=qizDhI_-snI
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # TRAGEDIJA 2020-02-24 17:46
Šiuo metu koncervantai tai tragedija, lankos jiems per gerai. Anūkas turi atsistatydinti ir pagrįsti savo milijonus. Partija turi apsivalyti nuo buvusiu komunistų ir kgbistu, jų ten 80%
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # PSD ANTSTOLIAI 2020-02-24 18:00
Tai konservu kerštas prieš savo piliečius.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # O 2020-02-24 18:01
Ar guminės kulkos ir vandens patrankos dar tūno konservų sandėliuose, kad jais pašventint runkelius ir šunaują ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Ponai, atsipeikėkit 2020-02-24 18:03
Mazeikiu nafta kiek kainavo ? Kur dingo blokados fondas ? Kur Butinges terminalo pinigai,kuri visi jau seniai pamirso ? Tik va zmones nepamirso. Kaip su norvegu suaukotu milijonu ? Kaip su paskolomis iš švedų bankų? Kaip su Snoro banku? Į jaučio oda visko nesurasysi,visu landsbergyno aferu,tik mane pribloskia kad pasitaiko vienas kitas ju uztarejas,ponai,jums dimensija ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # JOKIMAS 2020-02-24 18:16
ŠIMONYTĖ PRIVALO BŪTI PIRMU NUMERIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Šimonytė privalo būti Pirmu Numeriu - niekas taip gerai neatbaido neapsisprendusių rinkėjų kaip politinė cinikė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Mažoji žemė 2020-02-25 17:16
Mažieji karai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Pranas Pričkus 2020-02-25 20:24
Aš tai galąsiu dalgius tol, kol bus nors vienas konservatorius valdžioje? Paklausa didėja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # nesusipratėlis 2020-02-26 18:54
Tai sakot,kad toji šimonių kumelė nebus Nr 1?Tai kaip tady su broileriniais konservais pleporciia1:1(1kumelė+ vienas broileris)?Nu negali būt,kad konservantai taip nusivažiuotų jog burokevičinę komunistę statytų paravozo vieton...Čia kažkas ne taip.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti