Rusų kalbos mokytoja Klaipėdos Galina Liachova neišsižada savo nuomonės apie Rusiją

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.31 (8 Votes)


Marius Jonaitis


Lietuvoje tarpstanti profašistinė klika rado naują auką. Šiomis dienomis ją tapo rusų kalbos mokytoja iš Klaipėdos Galina Liachova.
Kodėl profašistinė? Todėl, jog pagal juos galima kalbėti tik taip kaip rašoma masinėje medijoje. Džiūgauti ir aukštinti tik patvirtintus „ekspertų“ įvykius, na ir visuotinai smerkti tai kas liepiama.
Mokytoja Galina turi kitokią poziciją. Labai didžiuojuosi, jog prieš žurnalistus nepalūžo ir neatsižadėjo savo pozicijos. Už tai ją labai gerbiu ir esu pasiruošęs ginti.
Labai gerbiu žmones kurie turi tvirtas pažiūras ir nebijo aplinkinių spaudimo.
Nuoširdžiai šlykščiuosi mokiniais kurie per pamoką provokavo mokytoja diskusijai ir padarę įrašą jį nusiuntė žurnaliugoms. Čia galima jį paklausyti (iškirpti vaikų klausimai todėl sunku pagauti kontekstą)

Kai fainumo pamoka prestižinėje Lietuvos mokykloje su mokytoja, kuri pasakoja apie maldas, kad Putino kadencija nepasibaigtų. Mokinių balsus iškarpiau, kad neatpažintų, nes gimnazija draudžia pamokose turėti telefonus (kuomet štai tokia propaganda leidžiama). Bet aiškiai girdisi, kad jų valstybėje svetima besijaučiančios tetukės meilė Putinui visai ne prie širdies. Vaikai ten yra puikūs. Ačiū jiems. Dėl kremlinėmis TV prišertos mokytojos nieko panašaus nepasakyčiau.

Опубликовано Rita Miliute Воскресенье, 9 февраля 2020 г.

Tu gali nesutikti su mokytojos pozicija, gali jai oponuoti, ką pats sėkmingai darydavau mokykloje ar universitete, bet imtis tokių veiksmų ir žinant isteriškas nuotaikas Lietuvoje taip pakišinėti mokytoja - šlykštu ir žema.
Bjauriuosi visa padlaižūnų klika: Pradedant tos mokyklos mokytojais ir vadovybe, baigiant Klaipėdos meru, vicemeru ir švietimo ministerija (jau nekalbant apie kitus teisuolius) kurie sukruto visaip baisėtis ir smerkti.
Dar tos jų pagyros „pilietiškiems“ moksleiviams kaip paskata tęsti dzikų karjerą...
Pseudointelektualiniai bestuburiai, ką jie gali išmokyti jeigu dreba nuolat iš baimės? Teisingai dar Kudirka rašė jog lietuvį inteligentą pažinsi iš kinkų drebinimo.
Tuo tarpu mokytoja Galina rodo pavyzdį ne tik kaip specialistė turinti 45 metų stažą ir galinti pasirti paruošusi moksleivius olimpiadoms, bet ir kaip turinti tvirtas pažiūras bei nebijanti viešai kalbėti.
Net neabejoju, jog mokytoja bus „išėsta“ iš darbo kaip jau taip buvo pasielgta su mažiausiai dviem mokytojais (manau, jog yra ir daugiau atvejų tik jų nežinau) o atskiri veikėjai nusibrauks nuo kaktos prakaitą ir užsisegs dar po vieną medalį už savo sunkią kovą su „propaganda“.
Tačiau kaip trenkė nuo jų skunkais taip ir trenks. Tokio tipo veikėjai drąsus tik būriais ir tik prisitaikę prie laikmečio vėjų. Neabejoju, jog pasikeitus santvarkai jie lygiai taip pat uoliai skųs ir persekios dar kitokias pažiūras turinčius asmenis.
P.S: Gal kas iš Klaipediečių turi tos mokytojos kontaktus? Jeigu jį praras uždarbio šaltinį tai norėčiau jai kažkiek padėti, pagal galimybes, finansiškai.
https://www.lrt.lt/…/putina-gyrusi-klaipedos-mokytoja-kaip-…
https://www.delfi.lt/…/klaipedoje-mokytoja-siurpino-mokiniu…

Peržiūros: 1549

Komentarai   

-50 # Holmsas 2020-02-11 10:15
LIACHOVA dar turi galimybę atsigulti šalia LĖNINO,kuris mirė nuo sifilio komplikacijų kančiose.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # juokas 2020-02-12 15:37
hm...tokie kaip tu vede savo kaimynus 1941 metais i miskeli saudyti...o paskui buvo sunaikinti kaip parazitai...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # Pranas Pričkus 2020-02-11 10:46
Lietuva buvo pradėta statyti ant nusikalstąmų pamatų: "O kaip aš neatiminėdamas iš žmonių butus, aprūpinsiu savuosius prokuratūros darbuotojus" - tai Artūro Paulausko žodžiai. Šis įteisintas banditizmas tebevyksta lyg šiol. Yra ne vienas teisėjas kuris teisia kitus, nors senai turėjo sėdėti pats(i) kaltinamųjų suoluose.. Lietuvoje išbujojęs teisinis nihilizmas. Baisu išsakyti savo nuomonę? Prie Ruso, už gerą darbą, gavau 3-jų kambarių butą. Netrūko uždirbamų pinigų buto apstatymui, pragyvenimui. Norėjai šventei daugiau geresnės mėsytės, nuėjai prie Klaipėdos mėsos kombinato, ant kalniuko ir nusipirkai normalia kaina. Visi vogė ir visiems užteko. Dabar vagia tik išrinktieji ir tveriasi aukštomis tvoromis, o reikėtų dalintis?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-24 # Volkovas 2020-02-11 16:46
Pranai, mėsytės tu labiau iš vagių atimti mėgdavai ant kalniuko, o ne nusipirkt...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # parmazonas 2020-02-12 16:18
Vilkini,aš sutaupydavau 76-to nerodydamas ekonomijos.Tai tas benzas ir atitekdavo mėsininkui už kumpį man ir plaučius su gerklom mano Lordui.Tsakant,kaip ten (?)aha,barteris-prekių mainai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-39 # Vilė 2020-02-11 11:55
Durna boba neturi dirbti mokykloje, nesvarbu ką dėsto.
Mariau, besimėtydamas žodžiais "profašistinė klika", pasidomėk žodžių reikšme. Ar bent žinai, kokie fašizmo požymiai? Ar ne geriau daiktus vadinti tikraisiais vardais?
Gal nesistenk taip smarkiai atitrūkti nuo realybės?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # Izabelė 2020-02-11 13:11
Šlykštūs jaunieji "patriotai", kurie vengia atlikti pareigą Lietuvai (išsisukinėja nuo karinės tarnybos, bėga iš savo šalies ieškoti "laimės"). Tikriausiai trina rankas iš džiaugsmo, dėl savo ciniško pasityčiojimo iš mokytojos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # Komentatorius 2020-02-11 14:11
Užtai visose Lietuvos mokyklose vaikams kalama į galveles:
- "Landsbergis sugriovė tarybų Sąjungą ir išlaisvino Lietuvą".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Vilė 2020-02-11 14:37
Kodėl nepaaiškinant, kad griūvant sssr sutapo du skirtingi dalykai -suiro imperija ir visos valstybės perėjo į rinką.
Nenuostabu, kad bobutė filologė nesusigaudo.
O juk keičiantis ekonominei sanklodai, ekonomika smunka iki dugno (po to pradeda atsigauti) vidutiniškai 15-16 metų.
Rusija taip pat perėjo į rinką ir ten komandinės ekonomikos bankroto padariniai buvo dar sunkesni, nei pas mus.
Pagalvokit, kodėl Leninas po karinio komunizmo buvo įvedęs NEP'ą? Kas atsitiko Venesueloje, kai ten įvedė pastovias kainas?
Aš prie sovietų pragyvenau du trečdalius gyvenimo, ir tada supratau, kad ta sistema žlugs, tik nesitikėjau, kad to sulauksiu.Aš dirbau kolūkio buhaltere ir iš arti mačiau, kaip buvo vykdomi planai, ir kaip vyko "socialistinis lenktyniavimas''.
Mus valdo ne Mariaus minėta nesuprantam klika, o kleptokratai, ir mes patys kalti, kad jie valdžioje, nes nenorim pažiūrėti tiesai į akis, ir tikim visokia propaganda.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Vilė 2020-02-11 21:12
Vadinama Demokratinė Vokietija buvo aukštesnio ekonominio išsivystymo, tačiau Vakarų Vokietija gal iki šiol renka mokestį Rytinės Vokietijos pritempimui iki Vakarinės lygio.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Vilė 2020-02-11 21:13
"Planinė socialistinė ekonomika" bankrutavo ne tik sssr.
Mes per 50 metų visiškai atsilikom nuo Vakarų Europos, o dar ilgi metai smukimo, dėl ekonominės sanklodos pasikeitimo. Sovietmečiu beveik viskas iš anksto buvo užprogramuota bankrotui, savikaina ir atsiperkamumas niekam nerūpėjo, vykdė tik planus, įvairiais būdais, dažniausiai tik popieriuje, ka gautų premijas. Gamyklos buvo išdėstytos taip,kad nė vienas regionas negalėtų tapti ekonomiškai savarankišku. Gamino įvairias komplektuojančias toli esančioms gamykloms. Transporto išlaidos irgi nerūpėjo. Nors ekonomika skaitėsi planinė, kiekvienos gamyklos etatuose buvo tiekėjas, kurio pareiga buvo važinėti po sssr ir sudarinėti barterio sutartis , ar tiesiog gauti tiekimą už kyšius. Į Maskvos plano komitetą duris atidarinėjo kojomis, rankose buvo šileliai, skilandžiai, trauktinės ir vokeliai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-34 # Ekspertas 2020-02-11 15:03
Panaši į KRUPSKAJĄ.Išsipūtusi rupūžiškai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-27 # Vilė 2020-02-11 15:55
Kas nori gyventi, kaip sssr, tegu važiuoja į Šiaurės Korėją ir ten garbina eilinį Iną. SSSR galėjo išlikti, tik įvedus tokią tvarką kaip Šiaurės Korėjoje. Tačiau "planinė ekonomika" galutinai subankrutavo, ir nebegalėjo toliau išlaikyti tokio didelio represinio aparato.
O bobutei mokytojai nostalgija tų laikų, kai turėjo "didžiojo brolio" (pagal Orvelą) sttusą.
Dabartinė Rusija yra imperija, kur Maskva metropolija , o visa kita - kolonijos. Gal Maskvoje , kas mėgsta gyventi megapolyje kai kam ir gerai, tačiau juk ten rusų jau mažuma.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Vilė 2020-02-11 18:40
Kai po kokių 1975 metų buvo pradėta intensyvi Lietuvos rusifikacija ( buvo planas dėstyti mokyklose rusų kalbą taip, kad baigiant vidurinę mokiniai mokėtų rusų kalbą lygiai su gimtąja, kad Aukštosiose mokyklose būtų dėstoma tik rusų kalba), rusų kalbos mokytojams buvo skiriamas 15 % priedas , ir vaikai mokykloje rusų kalbos pamokoms turėjo būti skirstomi į grupes.
Tovaricsh uchiteljnica ilgisi laikų , kai buvo privilegijuota vien dėl savo tautybės. Dėstyti lietuviams savo gimtąją kalbą irgi nebuvo didelis persidirbimas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # to-Vile 2020-02-11 18:43
Tai kiek metu isgyvenai Siaures Korejoje ? Is kur tokios zinios apie ju tvarka ? Ai tai prisiskaitei amerikes pacios kvailiausios propagandos apie zmonemis seriamus sunis !?! Ar nepagalvojai ka tie skaitalai skirti amerikinio tipo idiotams ? Tiesa,as ten buvau neilgai,tik3 menesius,vaziavau pas giminaiti,dirbanti Korejoje pagal kontrakta.Gyvenimas truputi geresnis negu lndsbergineje Lietuvoje,nera bedarbiu nes Kinija ten investuoja labai daug i gamyba.Durnele tu,perki kinietiskus drabuzius su uzrasu Made in Cheina o is tikruju jie pasiuti Siaures Korejoje ! Meicina nemokama,issilavinimas irgi,visos soc,garantijos -juk ten socializma.Parduotuvesejokiu eiliu,prekiu pasirinkimas gana didelis.Ir atsakyk i klausima-kur yra Maskvos kolonijos ????? Ir apie koki "represini aparata" TSSR laikais cia pezi `? Buvai represuota ??? Sedejai kalejime ?? Kaip dabar Paleckis sedi ?? Pirma suskaiciuok politinius kaliius kalinius Lietuvoj tada pezek.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # Vilė 2020-02-11 20:16
Reikėjo ten ir pasilikti, joti su baltu arkliu kartu su diktatoriumi ant švento kalno. Aš žiūriu keliautojų video iš š.Korėjos.
Paleckis durnius ir šeimos gėda. Lietuvoj padarė jam didelę reklamą, o turėjo pasielgti taip , kaip mes Klonio gatvėje. Visi nesusitarę nuo jo nusisuko (jis su savo mašina ir gairelėmis buvo įlindęs į minios vidurį). Kai pamatė, kad aplink mašiną stovi žmonės atsukę jam nugarą ,susirinko savo raudonus skudurus ir atbulas išsinešdino (ten nebuvo vietos apsisukti).
Š. Korėjoje yra vienas miestas - Potiomkino kaimas. pakazuha, kaip pas mus sovietmečiu.
Sovietmečiu aš buvau KPSS ir balsavau už LKP atsiskyrimą, ir tuo didžiuojuosi. Prie sovietų aš net Lenkijoje nebuvau, o dabar galiu važiuoti kur noriu, išskyrus Rusiją.
Š.Korėjoje buvai pagal specialią pokazuhos programą, gal net lietuviškos degtinės ten pirkai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # Vilė 2020-02-11 20:16
Man prie sovietų buvo blogai, visą laiką reikėjo apsimetinėti, pirkti vogtus siūlus, dešras iš vogtos mėsos, šokoladą išneštą iš saldainių fabriko, ir visokių deficitų už trigubą kainą iš po prekystalio.Kad nusipirkti mėsos, reikėdavo atsiprašyti iš darbo.
O kokia sovietmečiu buvo 'nemokama" medicina, tik durnas nežino.
Niekada nebuvo idealių laikų, tačiau esi durnas , jei nesupranti, kad savokas nustipo natūraliai, o Belovežo girioje pasirašė tik mirties liudijimą.
Amerikonai ir vakarų Europa buvo prieš, jie buvo įsimylėję Gorbačiovą(Gorbi! Gorbi! Ne delajte Gorbi ploho...).
Mus palaikė diaspora Amerikoje ir demokratinė Rusija. Vakarus mes pastatėm prieš faktą.
1991 01 13 aš buvau prie bokšto ir mačiau, kad savi į savus nešaudė, išskyrus Alfa karininką, kuris gavo rikošetu kulką nuo saviškių.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # faktas 2020-02-11 19:25
tikra tiesa mokytoja kalba apie tos laikus...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Pranas Pričkus 2020-02-12 08:33
Anonimui "Volkovui". Volkovui nei pirkti, nei atiminėti nereikėjo. Dirbant VAI-GAI reikalui esant, užeidavo pas mėsininką Joną ir nusiperki kokios nori. Dirbant apyl. inspektoriumi, išsirašai, užsimoki iš ūkio nors visą bekoną, ar paršiuką. "Kalniukas" buvo prižiūrimas, ten nosies pareigūnai nekišdavo, kaip dabar tarkim Kauno pol. šefas D.Žukauskas nekiša į narkotikų gamybą, o pranešusius, išneša kojomis į priekį. Negalvok anonime, kad neteks už šmeižtą atsakyti. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Volkovas 2020-02-13 16:39
:lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # Tai 2020-02-12 11:09
tokie mokytojai turėtų užverti mokyklos duris visam laikui.Rusijoje už tokia kalbas sėdėtų mažiausiai dešimt metų kalėjime.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # to-Tai 2020-02-12 13:55
Na ka cia kalejimas uz kalbas,pasiulyk susaudyti ir viskas !!! Bus taip jaunalietuviska !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # juokas 2020-02-12 15:25
hm...Lietuva tvirtina jog yra vakaru valstybe, zzmones kulturingi ir tt.....pasiklausiau tv3 korespondento klausimus, komentarus...neeee,Lietuva yra zemiau afganistano talibu ar afrikos laukiniu genciu lygio..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # keidanskas 2020-02-12 16:08
Pasakysiu tiek,kad istorija visur ir visada kartojasi.Rusai turėjo savo Pavliką Morozovą,vokiečiai hitlerjugendo bindosus,o mes irgi neatsilikome nuo jų išsiugdę landsberginius stukačius.Aha,ką tik skaičiau apie,, įteisintus pranešėjus'',kurie turėjo gaut už beldimą mokestį.Šiš,bet jo negavo.Matyt gal atsiras ir jų tarpe drąsuolių,kurie pareikalaus pažadėtų Judo sidabrinių.Už mokytojos išdavimą ladsbergjugendas tikriaisiai ant cigarečių irgi gaus?Atsimenu dar vaikystėje kunigo,kalėjusio Vorkutos lageryje pamokslą ir jo kitus pasamprotavimus apie žmogaus sąžinę.Visa bažnyčia verkė girdėdama kaip jis meldėsi už savo buvusią parapiją ir narstė rožančių,padarytą iš neiškepusios juodos duonos gumulėlių.O tuo tarpu po ambona susirietusi klūpėjo jo įskundėja davatka Judė,uoliai besimušusi kumšteliu išdvėsusion krūtinėn.Taigi va tokias svoločyznas dabar vėlgi norima išauklėt,o mūsų gestapas,palaimintas Nuosėdos,jau tiesia į mus savo nagus...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Vilė 2020-02-12 18:57
Išdavystė, kai išduoda savus. Šita lishniajahromosoma yra paprasčiausiai demaskuota.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Vilė 2020-02-12 19:38
Niekas nelindo pas tą bobą į miegamąjį įrašinėti, ką ji šneka pro miegus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-7 # popas 2020-02-13 17:08
Greit išstips tokie seni šūdai kaip šita boba
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Trigrašis 2020-02-13 19:27
Pirmiausia norėčiau pasakyti Vilei.Jei negali kito žmogaus nuomonės priimti kaip diskusiją,o pradedidi jį siuntinėti gyventi į kitas šalis,norisi paklausti,kas tu per višta,kad spręstum,kur kas turi gyventi?Jei kalbėti apie mokytoją,tai pilnai pritariu jos nuomonei,kad vistik visi turėjo ką padėti ant stalo,atėjus svečiui,nekalbant apie vestuves,krikštynas,atsiprašau,ir per laidotuves.Esu 110% tikras,kad esu už tave vyresnis,bet apie jokia rusafobijos apraiškas,kad mokyti rusiškai,negirdėjau,nors daug pažįstamų dirbo mokytojais.Čia dar vienas tavo liapsusas.Kažkodėl man atrodo,ar Vilė nėra slapyvardis, konservatorių lakštingalos ,R.Juknevičienės.Labai jau panašus stilius.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Vilė 2020-02-13 22:38
Man 70 metų. 1975 metais man apie švietimo reformą , įdiegiant rusų kalbą, kaip gimtąją, pasakojo kaimynė rusistė. Tai buvo po kažkokios konferencijos , atrodo, kažkur vidurinėje Azijoje. Mano giminaitė tuo metu Šiaulių pedagoginiame studijavo rusų kalbą ir literatūrą. Atslūgus rusų kalbos vajui, jai teko persikvalifikuoti į kitą dalyką. Vėliau dirbo vaikų darželyje auklėtoja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Vilė 2020-02-13 22:45
Aš gerai moku rusų kalbą, ir daug informacijos gaunu iš rusiškų portalų ir youtube kanalų.
Yra rusų video apie Šiaurės Korėją nufilmuotų slapta.
Žuvis ieško, kur giliau, žmogus - kur geriau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Vilė 2020-02-13 22:54
Kažkada Skvernelis per televiziją pasakė, kad geriau karti tiesa, nei saldus melas. Tada atrodo policija buvo apsiskandalinusi, ar dėl korupcijos, ar dėl vagystės.
Tačiau, kaip matom iš tolesnių jo veiksmų, tiesa jam nerūpi.
Man tiesa svarbiau už nuomonę.
Jeigu sužinau naujų faktų, aš keičiu nuomonę. Nuomonė turi būti pagrįsta faktais, o ne norais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # tasas 2020-02-14 20:06
kulturos pamoku jau neliko-kiekvienas zmogus yra asmenybe,todel kai valdzioje ju nera ,nera ir tautos,kuri ja ta valdzia galetu nerinkti...,o jei isrinko per sarmata-mesti lauk visus,kartu su mentais,ju sargiais
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Vilė trigrašiui 2020-02-18 13:34
Savokas sugriuvo dėl vidinių priežasčių, nes tai buvo prievarta paremta represinių struktūrų galia. Tai turėjo atsitikti anksčiau ar vėliau, nepriklausomai nuo to , patiko kam ta santvarka, ar nepatiko. Tai, ką laiko priežastimis, buvo tik paskutinis vinis į karstą. Tačiau jūs nei tada, nei dabar nenorėjot žinoti, nesigilinot , nesiejot priežasčių su pasekmėm. Mums pasisekė, kad sssr sugriuvo ir nesprogo. Kas žino, kas būtų buvę, jei tai būtų dar užsitęsę.
Yra gamtos dėsniai, pagal kuriuos daug kas vyksta nepriklausomai nuo mūsų valios.
Aš užjaučiu jus dėl nostalgijos, tačiau savokas nustipo , nes galutinai bankrutavo komandinė ekonomika.
Mes tik pasinaudojom proga atsilaisvinti nuo mordoro.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Vilė trigrašiui 2020-02-18 14:32
Ir tai padarėm kartu su demokratine Rusija, mano draugai rusai 1991-01-20 buvo Maskvos Maniežo aikštėje , kur vyko didžiausias mitingas Maskvos istorijoje, ir tai buvo Lietuvos palaikymui.
Vakarai buvo prieš sssr skilimą, neprisimenu koks aukštas JAV pareigūnas netgi skrido į Kijevą prašyti, kad nesiskirtų nuo Rusijos. Mums padėjo tai, kad JAV niekada nepripažino Baltijos šalių aneksijos, ir mūsų diaspora Amerikoje ir kitos demokratinės jėgos privertė JAV laikytis savų įstatymų.
Buvo išlauktas momentas ir Baltijos keliui, ir Kovo 11.
Galit nostalguoti, bet buvo , kaip buvo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Vida 2020-02-19 09:41
Na d4l Putino garbinimo tai ne=inau ar der4jo tai daryti mokytojai pamokoje-fa6izmas ir yra fa6izmas.Nors gal ėmė pavyzdį iš lietuvių garbinančių Lansbergį.Na galiu gerbti už pasakomą iš dalies tiesą apie sovietmetį.Jaunimui plaunamos smegenys ,kad pateisinti nūdienos bardaką ,chaosą ir šitą niekšingą valstybės tvarką.Tiesa pasakoma tik stipriųjų,o dabar Lietuvoje daug pašikučių ir pabezdučių.Gerbčiau tuos mokinius ,jeigu prabilus mokytojai apie liaupses Putinui būtų tvarkingai oriai atsistoję ir išėję iš klasės.... vadinasi klasėj nei skautų nei ateitininkų tiesiog nebuvo.Liūdna bet buvo sovietinių laikų pavyzdžiu naujai auginami pavlikai morozovai-liūdna labai liūdan nes jie šios šalies ateitis-pavlikų morozovų ateitis,pašikučių,šliaužiančių pilvais ateitis.Ko norėti 30 metų plaunam smegenis,nuodijam narkotikais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti