Rūta Janutienė: D.Grybauskaitė galėjo būti šantažuojama? 2020-02-08

Peržiūros: 2466
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.33 (6 Votes)


Komentarai   

+3 # zenonas 2020-02-09 12:46
Drg. Rūta, gal galėtumėt parodyti mano, neiškarpytą interviu apie nusikalstamos teisinės gaujos(teisėjai, prokurorai, turto vertintojai) narį antstolį A.Selezniovą? Nežinau kas iškarpė, bet pasikvietėte A.Selezniovo kolegę, kuri paaiškino, kad nėra faktinių aplinkybių, o kaip jos bus jeigu iškarpėte. Nebuvau matęs jūsų taip dėkojant laidų svečiams, A.Selezniovo atstovei. Savo gaujos narių pagalba, šis išsigimėlis mane apiplėšė apie 350 000 litų.
Skolą 100 000 Lt grąžinau per banką. Banditas A.Selezniovas to neva nežinojo, todėl gaujos narių pagalba, žemę 9 ha prie Klaipėdos, pavertęs niekine, pridėjo dar kreditorei. Todėl ir klausiu Rūtos, ar tiesa ko negali maži pinigai, gali dideli? Man baudžiamąją teisę dėstė, dabartinis Aukščiausiojo teismo teisėjas Vytautas Piesliakas, dėstė ir konstitucinio teismo exteisėja Tamara (Toma) Birmontienė. Manau žinau ką kalbu ir žinau atsakomybę už savo žodžius.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # zenonas 2020-02-09 16:29
Aš nesu Gryblandsbergyno sąjudininkas ir palaikau, dėl politinių apžvalgų, Rūtą Janutienę, bet konstatavau kaip esu apiplėštas. Rūtą, kaip ir Jūs, tikėjau iki panagių pamėlynavimo, galėjau padaryti dėl jos bet ką, ji buvo paskutinė viltis. Deja. Kurie spaudžiate raudonus minusus, esate banditų pusėje. Aš ne prieš Rūtą, o apie faktą. Ateis diena, kai gryblandsbergistams degs žemė po kojomis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-12 # Volkovas 2020-02-09 18:35
Neateis tokia diena, būk ramus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # vladas lukosevicius 2020-02-11 19:49
KGB PROSTITUTĖ GRYBAUSKAITĖ MELAVO VISAI LIETUVAI APIE SAVO ORENTACIJĄ ….
,,, Wikileaks ,,, išviešino JAV diplomatų susirašinėjimą .
Jankiai jau seniai turėjo informaciją apie Grybauskaitės iškrypimus ir jos šantažą .
Jo 11 punkte rašoma jog Grybauskaitė yra lezbietė ir buvo šantažuojama dar prieš rinkimus su kažkokiu video filmu .
Ten minimas ir Vladas Gaidys ....
Kodėl ir kam buvo naudinga LT prezidento poste šantažuojama prostitutė ?...............
wikileaks.org/plusd/cables/09VILNIUS254_a.html
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Rutai 2020-02-11 20:36
As kazko Jusu pradedu nebe suprasti...Kodel uziciklinote ant Rusijos ? Kodel,kokiu tikslu Rusijai santazuoti Gryblo ? As tik nepradesite Juknevicienes dainees rusai puola ? Kad amerike galejo santazuoti-matau motyva-duoti teritorija nemokamai dideliai karinei bazei.O koks Rusijos motyvas ? Ko jai reikia is bankrutuojancios Lietuvos ?? Jeigu ka nors sakote-pasakykite ir kodel taip sakote,si karta mano atsiliepimai daugiau negu kritiski....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # argi 2020-02-12 22:34
Ruta gan drasi,bet mato daznai savo perspektyva ir daznai pasirinkdama stambia zuvi-lieka su saulasare rankoj,bet daugiau nera kitos cia ir tai sveikintina,ugnies turi,bet ja reikia sviesti ir placiau tuos ,kurie tamsoje,kamputyje,toli nuo LKP CK ,ir kencianciu daug cia nuo uzsilikusios LKP valdzioje-tik iki ju nieks nenori purvintis....elitas issikvepines savo kaili versta maloniau...ir rutai,bet
reikia speti ir daryti izvalgas -kamtai naudinga
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti