Algirdas Paleckis bus teisiamas uždarame teismo procese ir nuteistas kaip "šnipas", nes neprisipažįsta

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.58 (6 Votes)

 

ARTĖJA POLITINIO PROCESO PRADŽIA-ALGIRDO PALECKIO BYLA

 

,,DEMOKRATIJOS ROJAUS“ DETALĖS –SEKIMAI, KRATOS IR POLITINIAI KALINIAI  

 Pastaruoju metu Lietuvoje vyksta prieštaringi procesai-teisieji puolami, kratomi, uždaromi į kalėjimus, o visokie perėjūnai ir provokatoriai klesti.Vienas iš ryškių pavyzdžių- vyksta susidorojimas su Algirdu Paleckiu. Tai taikus žmogus, ilgai buves vieno iš kairiujų judėjimų lyderis, žurnalistas.  A. Paleckis jau daugiau kaip 15 mėnesių randasi už grotų.

Kaltinimai šnipinėjimu visai absurdiški, nėra nusikaltimų faktų.  Bet yra su spec. tarnybomis bendradarbiaujančio asmens –Deimanto Bertausko parodymai. O kodėl  jis taip  gražiai bendrauja su gestapo veikėjais ? Nes jo namuose per kratą rasta didžiulis kiekis vaikų pornografijos.Štai ir iškyla klausimas –ko verti tokie parodymai?

Ilgus metus teko kartu su Paleckiu aktyviai veikti šiame kairiajame judėjime. Irgi buvau puolamas, kratomas, teisiamas. Paskutinė byla – ji mano atžvilgiu pradėta 2019 m. spalį del komentaro TV kanalui apie nacistinius nusikaltėlius. Užtai puikiai žinau, kaip fabrikuojamos politinės bylos.

Algirdo Paleckio bylos eigoje gauti kai kurie dokumentai, kurie parodo koks Lietuvoje ,,demokratijos rojus“. Užtenka kad ir makabriškų frazių apie Paleckį-,,galimai planavo grobti prokurorus“ arba ,,susijęs su galimu įkaitų grobimu“.  Tos frazė ne tik makabriškos, bet ir juokingos.

Pastaruoju metu A. Paleckio byla jau perduodama teismui. Pereitą savaitę vienanm iįš Paleckiuo bendražygių Pavelui Ževžikovui jau gražintas 2018 m. gruodžio mėnesį iš jo per kratą paimtas kompiuteris, ir kai kuriems kitiems piliečiams, pas kuriuos buvo atlikto su šia byla susiję kratos, irgi gražinti kompiuteriai. Aš neseniai gavau dokumentą iš Kriminalinės policijos biuro  kuriame pripažistama apie mano atžvilgiu vykdytus ,,procesinės prievartos veiksmus- tai yra sekimas, pokalbių  pasiklausymai ir pan.( dokumentas pridedamas ).

Tai reiškia jog nuo 2017 vasaros, o gal ir nuo 2016 m. ryšiumi su šia byla buvau ilgą laiką sekamas. Vienas iš teisėsaugos veikėjų 2018 m. gruodį pareiškė, jog dar iki Paleckio arešto tų metų spalį tyrimas vyko kur kas daugiau nei metus laiko. Prokurorai vengia atvirų komentarų apie šią byla, ir į teikiamas peticijas irgi atsakiai formaliai, pagal toną ,,vsio zakonno“. Tačiau Paleckio bylos skaidrumu ryškiai abejoja ( o jei tiksliau-dažnai netiki kaltinimais)  ne tik jo šalininkai, bet ir tokie žmonės-kurie yra buvę jo oponentais, tačiau dabar tiesiog piktinasi tokiu politiniu susidorojimu.

Tiesioginiai A. Paleckio bylos tyrėjai-vyr. tyrėja Regina  Kišūnienė ir komisaras Linas Karčiauskas jau yra skandalingai pasižymėję. Ypač ,,žymus“ komisaras Karčiauskas-tikras politinių persekiojimų ,,specas“. 

Išties nesinori velti daug teorijų, manau užtenka publikuoti dokumentus ir dar iškelti kelis atvirus klausimus:

 

  1. Ar Algirdas Paleckis pagrobė slaptus dokumentus iš Lietuvos valdžios instancijų?
  2. Ar Algirdas Paleckis įsigaudvo į karines bazes ir jas fotografavo?
  3. Ar Algirdas Paleckis pagrobė teisėjus bei prokurorus?

 

Giedrius Grabauskas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peržiūros: 1957

Komentarai   

+23 # KGB valdo 2020-02-05 15:03
Šlykšti Lithujenija ir jos "teisinė" sistema :sad: :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # etc 2020-02-05 15:56
Grabauskai, Lietuvoje fabrikuojamos NE TIK politinės bylos. Fabrikuoja kriminalines bylas ir kiša į kalėjimą NEKALTUS dėl to, kad teisėsaugai reikia išsukti savo sėbrus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Atas 2020-02-05 21:21
Tai Paleckiui byla tebefabrikuojama net neturint jokių jam inkriminuojamų ,,nusikaltimų" įrodymų. O dar aiškinama, kad atgavome laisvę, neatgavome nieko, nes tebevyksta komunistinis piliečių persekiojimas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # jack 2020-02-05 23:08
ar yra ginkluotas perversmas,kur soviniai?
ar uzdarys i IX forta,ar cia juoktis ar verkti lieps?
bijokit viruso nelabieji,elkites saziningai,garbingai
ka gali padaryti vienas diplomatas be organizacijos,kur parasyta,kad jis milijonierius
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Pranas Pričkus 2020-02-06 09:16
Represantai juokdariai?: "Tas pats advokatas negali būti 2 ar daugiau asmenų gynėju, jeigu 1 iš jų gynybos interesai prieštarauja kito asmens gynybos interesams". Pakartojama ir Advokatų įstatyme 25 str.
Bet, Grabausko ir Paleckio gynybos interesai neprieštarauja vienas kito gynybos interesams? Ką šie represantai rašinėja savo nutarimuose? Prieštarauja patys sau?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # DEmokratija 2020-02-06 17:30
Ką Lietuvoje galima šnipinėti apart kaip grobstoma ES parama? Kokios paslaptys, kai šnipai palydovai skaitmeninis pasaulis žino daugiau už Paleckį. Valstybės sekliams reikia parodyti, kad jie valstybės lovyje gyvendami dirba.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # parmazonas 2020-02-12 19:17
Reikia tik džiaugtis mūsų,,demokratijos''išsikėtojimu.Antraip,kaip Stalino laikais,Paleckiui būtų pripaišytas šnipinėjimas anglų,amerikiečių,prancūzų bei lenkų žvalgyboms.Dabar beliko vieninteliai rusai.Už kuriuos jam ir pripajuos Dimitravą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti