Vladimiras Troščenka : Kaip mąsto tipinis Lietuvos kvailys?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.25 (8 Votes)

Vladimiras Troščenka 

Kaip mąsto tipinis Lietuvos kvailys?

Mano vaikai mokosi Anglijoje, todėl su šeima gyvename per dvi valstybes, Lietuvą ir Angliją. Neseniai atvažiavau į Lietuvą ir vienas pažįstamas mokyklos direktorius, pamatęs mano automobilio Britiškus numerius pašiepiamai praėjo krizenti: "Na ką, dabar jau viskas, prisidirbo Britai su savo referendumais. Nebežino ką daryti kai juos išspirs iš Europos sąjungos. Dabar šakės jų ekonomikai ir visi vargšai emigrantai grįš čia ant mūsų sprando". Šiaip pradžioje pagalvojau, jog žmogelis tiesiog taip nelabai vykusiai juokauja. Bet pažvelgęs į jo dideles, vandeningas ir karviškai naivias akis, supratau jog ne, šis žmogus yra nuoširdus savo pasisakyme. Galvoje šmėstelėjo mintis - "siaubas tokie žmogeliai moko Lietuvos vaikus, ruošia juos ateičiai t.y. moko juos neturėti jokios ateities būnant savo bendruomenėje ir valstybėje".

Šis pedagogas ne originalus (beje, trumpas atsitraukimas nuo temos PEDAGOG yra graikiškas žodis reikšiantis VERGAS VEDŽIOJANTIS VAIKUS. Pedagogais skirdavo tuos vergus kurie jokiam darbui ne buvo tinkami, bet buvo šuniškai atsidavę savo šeimininkui), paskaičius mūsų internetinę žiniasklaidą susidaro įspūdis jog prasčiokiškas naivumas ir nesugebėjimas matyti to, kas akivaizdu, yra gan paplitęs reiškinys. Dažnai galima perskaityti "Britai prarado galimybę turėti prieigą prie milžiniškos 450 milijonų žmonių Europos rinkos." Arba: "Europos vadovai geranoriškai leidžia Britams išeiti, - nenorite eikite lauk" ir panašius kliedesius. Nelabai suprantu, na nejaugi šie žmonės visiškai nesuvokia Britanijos mąsto. Kas tai per valstybė ir koks jos svoris pasaulyje?

Kas yra Europos sąjunga be Britanijos? Tai kažkoks nevykęs, beformis žmogienos šiupinys. O kas yra Britanija, atsikračiusi ubagiškos Europos sąjungos? Tai turtinga, gilias šaknis ir aiškią kilmingą struktūrą turinti pasaulio galybė.

Žmogeliams nedašunta, jog ne ES biurokratai sprendžia koks bus santykis tarp ES ir Britanijos, tai tik Britų sprendimas ir nuo jų noro priklausys ką paskiau priims ES institucijos. Be abejo prasčiokams bus parodyta jog čia patys biurokratai, dėl savo begalinio kilnumo, taip nuolaidžiauja Britams.

Tiesiog pamąstykite dėl šių faktų:

Europos sąjunga 450 milijonų žmonių. Britanijos Tautų draugija (The Commonwealth) kurios vadovė yra Britanijos Karalienė, 2 milijardai 400 milijonų. Geografiškai virš britų tautų draugijos saulė niekada nenusileidžia.

Britų sostinė Londonas yra pasaulio finansų centras. Britų svaras buvo pirmoji rezervinė valiuta pasaulyje išlaikiusi savo galią iki šiol. Tai vienintelė gyvoji valiuta, ant kurios yra pavaizduotas valstybės vadovas. Visos kitos valiutos vaizduoja nabašnikus arba peizažus su natiurmortais. Ką tai reiškia? O gi tai, kad už Britų valiuta atsako tas kas iki šiol gyvas ir valdo, o visa kita tėra popiergaliai, kurių vienintelė vertė yra mulkių pasitikėjimas. Virtualūs pinigai virtualiems turtuoliams.

Britų karinė galia, tai ne vien tautų draugija, bet dar ir JAV, kurios elitas, kalba ir kultūra yra tų pačių Britų palikuonių kūrinys.

p.s. Žinokite tik vieną, Europos sąjunga tai nevykęs projektas. Beje, būtent istoriškai, visi Europos sąjungų projektai (Napoleono ir Hitlerio) kuriuose nutardavo nedalyvauti Britanija, baigdavosi labai tragiškai.

Vladimiras Troščenka

Peržiūros: 2026

Komentarai   

+27 # Pranas Pričkus 2020-02-04 11:37
Manau šį pedagogą irgi "rusai puola"?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Komentatorius 2020-02-04 11:52
V.Troščenkai pasitaikė mokyklos direktorius ES-fanatas.
Čia smulkmena...
Bet 99% mokyklų direktorių kiša vaikams į galvas,
kad "Landsbergis išvadavo Lietuvą 1990 metais".
Štai už ką reikia bausti tuos "direktorius".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-12 # Troščenkai 2020-02-04 12:46
Tik nesakyk ,kad ir tu parnešei subinę į Lietuvą SUSKAUDUS DANTIMS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Aktyvus visumeninkas 2020-02-05 16:43
Brexitui įsigaliojus gerb Troščenka automatiškai tampa gastarbaiteriu, prisiminus Džonsono rinkiminį pažadą baigti kvailai švaistyti Karalystės pinigus tokių "darbininkų" šelpimui ir siūsti juos namo ... pasidaro visai neaišku, ko čia Volodia Troščenka taip džiaugiasi :(
Belieka konstatuoti faktą - tikras vatinis ir Jungtinėje Karalystėje yra vatinis, tad ir toliau dantis gydys tik Lietuvoje :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Kindziulis 2020-02-04 17:01
"Vladimiras Troščenka: Kaip mąsto tipinis Lietuvos kvailys ?"
Gerb Vladimirai, kam tokia žiauri savikritika ?
Kadangi dar abejoji .. tai gal tu dar ne tipinis ir turi vilties :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # šviesi ateitis 2020-02-04 19:18
gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # 2020-02-04 22:13
Splendid isolation (didinga izoliacija). Posakis vartojamas nuo 1896 metu, kai Anglija atsisake bet kokiu sajungu su kitomis valstybemis, pasilikdama sau visiska veiksmu laisve ir siekdama sustiprinti savo itaka Europai. Manoma, kad posaki pirmasis pavartojo Čemberlenas, Didziosios Britanijos koloniju ministras
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # gerai 2020-02-05 23:13
o kiek tu kvailiu seime
o Lietuvoje
o tai kiek normaliu
kaip suprantu tie kur rinko zalius ner tarp teisuoliu:tiesiog priprate tarnauti tam ,kuris juos kankina
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Zenonas 2020-02-08 23:56
Pritariu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Alles schlecht. 2020-02-09 10:23
Rašinys prastas, daro pamišimo įspūdį. Net 2,4 mlrd. žmogų tam commonwelth'e? Tarsi kvailoka. Valdovė - karalienė; tai ar ta, kurios morčinės mokyklos lithunijoj? Visokių lochų apstas pas mum, bet nestinga jų ir tarp išvykėlių. Tinka pasilikti Smulkiojoje Britanijoje? Wunderbar.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # svilainis 2020-02-17 13:56
Teisingai,Volodia.Tas Jiewrosojūzas ir taip ,,jele jele duša v tele'' buvo,tai po Anglijos,o gal greit ir po kokios Italijos su Lenkija,bus pizdochen sshwantz...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Kvailys? 2020-02-26 14:25
Keista, kad autorius save vadina tipiniu Lietuvos kvailiu. Labai savikritiškas straipsnis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti