„Valstiečiai“ bando išvaikyti apsivogusią konservatorių gaują, jiems trukdo G.Nausėda

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.60 (10 Votes)

„Valstiečiai“ bando išvaikyti  apsivogusią konservatorių gaują, jiems trukdo G.Nausėda

 

Aurimas Drižius

 

Garsusis „Independence“ aferos autorius Rojas Masiulis, kuriam prezidentas Gitanas Nausėda prognozuoja šviesią politinę ateitį, yra konservatoriaus A.Kubiliaus kadras. Neįtikėtina, bet tokį kadrą į ministrus prieš trejus metus pasiūlė „valstiečių“ premjeras Saulius Skvernelis paprašius Daliai Grybauskaitei.

Dar labiau neįtikėtina, kad prezidentas Gitanas Nausėda nemato visų Rokio Masiulio aferų, ir toliau gula už jį kryžiumi. Paviešinus visas Roko Masiulio gaujos aferas, kurias paviešino Ramūnas Karbauskis, prezidentas atsakė, kad "niekas nuo to nesikeičia"

 

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/nauseda-ivertino-karbauskio-paviesintus-sarasus-manau-rokas-masiulis-dar-tures-ka-pasakyti.d?id=83416955

 Pirmą kartą Rokas Masiulis „valdišku verslininku“ tapo tik 2010 m., kai premjeru buvo Andrius Kubilius, o energetikos ministru jo portfelio nešiotojas, buvęs kompiuterių pardavėjas Arvydas Sekmokas.

A.Sekmokas atsivedė du juanus „specialistus“ - energetikos viceministrais tada tapo Žygimantas Vaičiūnas ir Romas Švedas, kuris tuo pačiu tapo ir „Klaipėdos naftos“ valdybos pirmininku. Jaunieji speciliatasi atsivedė dar vieną jauną specialistą – Roką Masiulį, kurį paskyrė „Klaipėdos naftos“ vadovu.

Jaunasis finansų genijus organizavo garsiąją „Indpenendence“ aferą – paskelbė, kad pirks naują SGD terminalą, nors iš tikrųjų pirko ne laivą, bet jo nuomą.

Nors nusipirkti tą SGD terminalą Pietų Korėjos laivų statykloje kainavo apie 250 mln. dolerių, Rokas Masiulis pasirašė jo nuomos sutartį 10 metų už daugiau nei 700 mln. dolerių.

Nors "Independence" pajėgumai šiuo metu panaudojami tik 20 proc. - niekas neperka šių labai brangių dujų, todėl visi šios aferos kaštai "socializuoti" - padalinti visiems gyventojams. 

Konsultacinės bendrovės Poyry Management Consulting Ltd konsultantai prieš metus pristatė išvadas ir pasiūlymus apie tai, ką toliau daryti su šiuo terminalu, kurio pajėgumai iki šiol panaudojami tik 20 proc., ir ką daryti po 2024 m., kai baigsis jo nuomos sutartis su Bermuduose registruota ofšorke Hoegh LNG.

 Konsultantai siūlo, kad geriausia būtų  2024 m. minėtą SGD terminalą išpirkti. Prognozuojama, kad tai kainuotų apie 120-160 mln. eurų – tikslios sumos niekas negali pasakyti, nes visas susitarimas su „Hoegh LNG“ – karinė paslaptis.

 Nors tikra kaina vien už laivo nuomą 10 metų – 500 mln. eurų, arba lygiai pusė milijardo už laivą, kuris stovi Klaipėdos uoste, jame kažkodėl plevėsuoja Singapūro vėliava, o pats laivas dar keisčiau pavadintas ‚Independence“. Dar keičiau, kad visoje „Nepriklausomybėje“ nėra nė vieno lietuvio.

 Kaip, žinia, kasdien Lietuvos mokesčių mokėtojai moka už laivo nuomą po 135 017 eurus. Pasibaigus dešimčiai metų nuomos sutarčiai, už nuomą bus sumokėta 521 316 033 eurų. Reikia prisiminti, kad kainavo ne tik laivo nuomą – vien tam, kad galėtų priimti šį milžiną, ir pastatyti uostą ir visą infrastruktūrą, Lietuva išleido dar 101 mln. eurų.

 Galiausiai – gera žinia. Primename, kad 2024 m. pasibaigus nuomos sutarčiai, galėsime išpirkti laivą už 160 mln. eurų.

 Taigi, iš viso SGD terminalo projektui, pasibaigus jo nuomos sutarčiai, Lietuva bus išleidus 782 316 033 eurus.

Negana to, Seimas neseniai garantavo už tai, kad "Klaipėdos nafta" imtų kreditą. Vyriausybė siūlo Seimui suteikti valstybės garantijas Šiaurės investicijų bankui už 295,5 mln. vertės paskolas AB „Klaipėdos naftai“ 25 metų laikotarpiui. Seimas paskubomis šiam kreditui pritarė.

Negana to – Seimas raginamas tokį projektą svarstyti skubos tvarka ir sprendimus priimti iki Kalėdų, ką SEimas ir padarė.

Kam reikalinga vartojimo paskola?

"AB „Klaipėdos nafta“ parengto investicinio projekto, jei jį apskritai tokiu galima vadinti, esmė – paimti 135 mln. eurų paskolą, o pasiskolintais pinigais dengti dalį SGD terminalo nuomos ir išlaikymo kaštų, kadangi jų nebepajėgia mokėti nei „Achema“, nei kiti vartotojai, - teigia Seimo narys Artūras Skardžius, - kitaip tariant, mes visi imsime vartojimo paskolą ir ją „pravalgysime“ mokėdami po 27 mln. eurų nuomos dalį kasmet visus likusius penkerius metus iki 2024 pabaigos, kol baigsis SGD laivo – saugyklos nuomos sutartis.

Svarbi detalė – skolinasi privati kompanija – AB „Klaipėdos nafta“, tačiau skolą grąžinti iki 2044 metų, ir dar su palūkanomis, būsime įpareigoti mes visi ir mūsų vaikai. Mokėti privalės ir tie, kurie dar nėra gimę. Energetikos ministerija sako, kad finansinę naštą privalo pasidalinti ne tik dabartiniai, bet ir būsimi dujų vartotojai. Akivaizdu, kad SGD terminalo kaštai ne mažėja, jie paprasčiausiai nukeliami į ateitį. Tačiau AB „Klaipėdos nafta“ kažkodėl šį triuką vadina „investiciniu projektu dėl SGD terminalo kaštų mažinimo“.

 Koks yra tokio sprendimo ekonominis pagrįstumas, energetikos ministerija atsakyti negali. Kaip negali atsakyti į klausimą dėl kaštų–naudos analizės, bei dėl galimų rizikų analizės. Turbūt todėl, kad jos neturi? Ilgalaikiame 25 metų investiciniame projekte net neužsimenama apie SGD terminalo pajamas. Projekte visas dėmesys koncentruojamas į valstybės garantijas, valstybės pagalbą, saugumo dedamąją.

160 milijonų eurų – dar viena paskola

Esame verčiami imti ir dar vieną paskolą – 160 mln. eurų. AB „Klaipėdos nafta“ pinigus numato panaudoti SGD laivo išpirkimui po 2024 metų, kai baigsis nuomos sutartis. Jei dėl „vartojimo“ paskolos galima dar suprasti, tai dėl paskolos SGD laivo išpirkimui Seime visiškai pasimesta.

Vieni mano, jog dabar sumokėsime 160 mln. eurų ir laivas – mūsų. Kiti žinodami, kad nuomą privalėsime vis vien mokėti iki 2024 metų pabaigos, nesupranta, kodėl paskolą turime imti dabar, mokėti palūkanas, o pirkti tik 2024 metais. Pagaliau ir padėtis dujų vartojimo rinkoje per penkerius metus gali iš esmės pasikeisti. Dar kiti įsitikinę, kad SGD laivas – saugykla išnuomotas išperkamosios nuomos būdu ir mes apskritai nieko neprivalome mokėti pasibaigus nuomos sutarčiai.

Nesupranta eilinis žmogus, nesupranta net patys parlamentarai Seime, todėl kad Klaipėdos SGD terminalo reikalai yra paskandinti pučiamoje migloje, informacija yra nuolat slepiama. Seimas, neturėdamas jokios analitinės medžiagos, verčiamas aklai, skubos tvarka priimti sprendimus, grįstus vien tikėjimu ir kalėdine viltimi.

Projektas – kaip išplauti milijardą?

Energetikos ministerija pripažino, kad už SGD terminalo išlaikymą mokame tris kartus brangiau nei turėtume mokėti. Ministerija tvirtina, kad būtinasis dujų kiekis jau seniai nėra būtinas, kadangi terminalas yra užsitikrinęs pastovius dujų tiekimo srautus. Pripažįsta, kad šie praradimai yra anksčiau sudarytų ilgalaikių sutarčių ir nesugebėjimo valdyti rizikas rezultatas.

Esame įkaitai sutarčių, po kuriomis anuomet, būdamas AB „Klaipėdos nafta“ ir UAB „Litgas“ vadovu, Rokas Masiulis suraitė savo parašą. Dėl to įgyvendindami SGD terminalo projektą per dešimtmetį iki 2025 metų, tikėtina, būsime praradę kelis šimtus milijonų eurų.

Už sumą, kurią „Klaipėdos nafta“ planuoja pasiskolinti – beveik 300 mln. eurų SGD terminalo išlaikymo kaštų mažinimui – galėtume įsigyti naują suskystintų gamtinių dujų (SGD) laivą–saugyklą. Beje, tokio pat dydžio ir parametrų, koks švartuojasi Klaipėdoje. O pridėjus pinigus, kuriuos jau išleidome ir toliau leidžiame šio laivo nuomai – įpirktume tris tokius laivus. Tauta ant šio energetinės nepriklausomybės aukuro kasmet paaukoja po 100 mln. eurų, o per penkerius metus „Independence“ jau paklota pusės milijardo suma.

Už „Independence“ nuomą per 5 metus energijos vartotojai (mes visi) kompanijai „Hoeg LNG“ sumokėjome 252 mln. eurų, o kartu su SGD terminalo eksploatavimo kaštais visus 335 mln. eurus. Prie šios sumos būtina pridėti ir paskirtojo dujų tiekėjo UAB „Litgas“ sąnaudas (būtinojo dujų kiekio prekybos nuostolį) – 30 mln. eurų per metus. Pagal siūlomą AB „Klaipėdos nafta“ projektą, per ateinančius penkerius privalomos nuomos metus mokėsime 135 mln. eurų mažiau, kadangi dalį SGD terminalo eksploatavimo kaštų dengsime skolintais pinigais. 2025 m. „Klaipėdos naftai“ nusipirkus SGD laivą – saugyklą, tikėtina, už 160 mln. eurų, būsime įkinkyti mokėti milžinišką mokestinę prievolę, vadinamą saugumo dedamąja – visam gyvenimui – iki 2045 metų. Na, o pats laivas „Independence“ po 25 metų taps tik technologinė atgyvena.

Iš viso 2015–2045 m. laikotarpiu SGD laivo–saugyklos nuoma ir išlaikymo sąnaudos energijos vartotojams atsieis 1 mlrd. 300 mln. eurų. Analogiško dydžio naujas SGD laivas – saugykla rinkoje dabar kainuoja apie 220 mln. eurų. Taigi per visą laikotarpį būsime permokėję visą milijardą eurų. Tokia yra „verslo projekto“ – „Nepriklausomybė“ tikroji kaina.

Kokį karą kariaujame?

Sakoma, kad pelningiausias verslas – karas. Dujų karas nėra išimtis. Jau penkeri metai, kai Lietuva gyvena „dujų karo“ sąlygomis. Tam įsigijome net laivą su nepriklausomybę reiškiančiu pavadinimu „Idependence“. Būtų pravartu pasidomėti, su kuo mes kariaujame, ir kiek tas karas mums kainuoja. Akivaizdu tik viena – kariaujame ne su „Gazprom“, nes vamzdžio nenupjovėm, dujas valstybinis tiekėjas – „Lietuvos dujų tiekimas“ vidaus rinkai perka, kaip ir pirkęs, iš „Gazprom“, ir net didesnius kiekius negu iš „Independence“.

 

Žinoma, nusipirkti daiktą tris kartus bragiau - tikras finansų genijaus talepntas.

Tokie jaunojo specialisto Roko Masiulio gabumai neliko nepastebėti. Vienas iš viceministrų Romas Švedas tapo Dalios Grybauskaitės, kuri per rinkimus nuslėpė, kad bendradarbiavo su KGB, rinkimų štabo vadovu.

Beje, Roko Masiuliu paskyrimas „Klaipėdos naftos“ generaliniu direktoriumi buvo tik formalumas, mat jį skyrė įmonės valdyba. O pati valdyba buvo paskirta įmonės stebėtojų tarybos, kuriai pirmininkavo jau minėtas R.Masiulio draugelis Romas Švedas.

Jau tapęs susisiekimo ministru R.Masiulis R.Švedą, kuris buvo prezidentės D.Grybauskaitės rinkimų štabo vadovas, be konkurso paskyrė bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ valdybos pirmininku, o bendrovės generaliniu direktoriumi, kaip jau minėta, tapo buvęs R.Masiulio pavaduotojas finansams „Klaipėdos naftoje“ M.Bartuška.

 Lietuvos rytas“ anksčiau rašė, kad metų pradžioje „Klaipėdos naftos“ suskystintų gamtinių dujų direktoriumi tapo tuometės prezidentės D.Grybauskaitės patarėjas politologas Arūnas Molis, kuris su ministru Ž.Vaičiūnu yra bendražygiai daugiau nei dešimtmetį, dar nuo bendro darbo Strateginių studijų centre, kuris vėliau bankrutavo.

Peržiūros: 2973

Komentarai   

+93 # Nausėda 2020-01-31 13:49
Prezidentas yra R. Masiulio mafijos "stogas"!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+72 # Nusikaltėlių sąrašas 2020-01-31 13:54
Vardiju tikruosius Snoro banko vagis : Grybauskaitė, Kubilius, Šimonytė, Vasiliauskas, Kuodis, Petrauskas, Geralavičius, Misevičius, Leika, Valiūnas, Sutkienė, Norkus, Burgienė, Rimšelis, Markevičius, Udrėnas, Stankevičius, Maciejevski, Mažintienė, Friklis, Cooperis, Adomonis ir Degutis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+83 # Vienu žodžiu 2020-01-31 14:21
tai vadinama -mafija.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+99 # Pranašas 2020-01-31 14:29
Jei Karbauskis ištrauks dar vieną sąrašą - su terminalo aferos autoriais, jų ryšiais su ofšoru salose,- sekančiam seime turės daugumą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+51 # KOSTAS 2020-01-31 15:04
Cituoja Nusikaltėlių sąrašas:
Vardiju tikruosius Snoro banko vagis : Grybauskaitė, Kubilius, Šimonytė, Vasiliauskas, Kuodis, Petrauskas, Geralavičius, Misevičius, Leika, Valiūnas, Sutkienė, Norkus, Burgienė, Rimšelis, Markevičius, Udrėnas, Stankevičius, Maciejevski, Mažintienė, Friklis, Cooperis, Adomonis ir Degutis.

NU JO, NUSIKALTĖLIŲ SĄRAŠAS - SU SNORO AFEROS AUTORIAIS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+96 # Na va 2020-01-31 14:04
Ir pasimate I kieno Duda pucia musu presidentas :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+97 # Žnogus 2020-01-31 13:50
Nauseda pats silpniausias prezidentas is visu buvusiu , matosi kad zmogus ne savo vietoje ,dar is pradziu bande kazka daryti buvo jam paaiskinta kas Lietuvoje seimininkas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+91 # Laukiu 2020-01-31 13:59
nesulaukiu apkaltos prezidentui,kaip sulauziusiam priesaika buti visiems vienodai teisingu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+98 # Dvigubi standartai 2020-01-31 14:06
Štai ir prezidentas akivaizdžiai parodė tikrą veidą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+81 # Plintusine 2020-01-31 13:59
Prezidentura
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+90 # VDV 2020-01-31 14:09
Tai vėl turim dviejų standartų prezidentą.... vėl ne Lietuvos , o koncervų atstovą .... gal kas iš patarėju paaiškinkit jam kaip vykdomos atrankos ar paklauskit žmonių, kurie dalyvavo atrankose....gėda, prezidente, gėda!!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+79 # Aišku 2020-01-31 14:31
Kam dirba šitas bestuburis !!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+90 # Gerovės valstybė 2020-01-31 14:01
Prezidentūros ir Roko Masiulio įmonių direktorių klanas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+57 # KOSTAS 2020-01-31 14:02
NAUSEDA, TEGUL OZIUI V A F L I U S EDA.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+72 # Kaip greitai 2020-01-31 14:22
Pasimatė kas yra kas, prieš rinkimus buvo gudriai surežisuotas spektaklis su Šimonyte ir mes pasirinkome nepriklaiusomą prezidentą...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+85 # Poolservice 2020-01-31 14:03
jau šviečiantis fontanas vidiniame kiemelyje už 117 tūkst. ir IKEA skambučiai buvo signalai, kad pirkom katę maiše, o dabar uždanga nukrito. čia ne žmonių prezidentas, o gaujų 30 metų alinančių šalį statytinis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+85 # Rinkėjas 2020-01-31 14:13
rinkau iš dviejų blogybių mažesnę,bet pasirodė kad tas pats š....das tik kitoj saujoj.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+74 # Baisu 2020-01-31 14:14
Vėl penki metai su statytiniu prezidentu, susijusiu su konservatoriais. O sako, kad jie nustumti nuo valdžios. Nieko jie nenustumti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+54 # Baisu 2020-01-31 14:14
Vėl penki metai su statytiniu prezidentu, susijusiu su konservatoriais. O sako, kad jie nustumti nuo valdžios. Nieko jie nenustumti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+73 # Be prezidento 2020-01-31 14:17
Ir vėl Lietuvos žmonės neturi savo Prezidento. Po tokio akibrokšto tapo aišku, kad jis ne su mumis, jis su ta gauja, kuri veikia valstybės naikinimo plane, kuris smaugia savo žmones ir įgyvendina žmonėms ir valstybei pražūtingus projektus - independence, wiljams ir dar daug daug kitų. Belieka laukti Rinkimų į Seimą ir išvaikyti visas utėles, balsuojant tik už valstiečius, lenkus ir Centro partiją.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+64 # Be prezidento 2020-01-31 14:19
Ir vėl Lietuvos žmonės neturi savo Prezidento. Po tokio akibrokšto tapo aišku, kad jis ne su mumis, jis su ta gauja, kuri veikia valstybės naikinimo plane, kuris smaugia savo žmones ir įgyvendina žmonėms ir valstybei pražūtingus projektus - independence, wiljams ir dar daug daug kitų. Belieka laukti Rinkimų į Seimą ir išvaikyti visas utėles, balsuojant tik už valstiečius, lenkus ir Centro partiją.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+64 # Mūsų akyse 2020-01-31 14:35
Vyksta fokusas: Nausėda virsta į Šimonytę. Kaži kieno kišenėj daba jo kiaušai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+51 # Verdiktas 2020-01-31 14:55
MASIULIUKAS pasirašė analogišką sutartį,kokias pasirašo SOCIALIAI REMTINI ASMENIS,paslaugos teikėjui paskambinus TELEFONU.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+62 # Pone prezidente 2020-01-31 15:13
Pasirodo Jūs neturite stuburo, o jei stuburo žmogus neturi, kas jis yra? Jis yra mazgotė. O ką su mazgote žmonės daro? kas ką nori tas tą šluosto.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+64 # Teisingai 2020-01-31 15:48
Trinti tas konservų utėles be gailesčio. Viešumas turi didelę galią.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # ats 2020-01-31 19:04
:lol: da zd apkaltins antiseimitizmu :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+58 # Birutė 2020-01-31 16:42
Nausėda kuria gerovės Lietuvą sau ir konservatoriams.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+48 # Trigrašis 2020-01-31 16:48
Neverkit,ką norėjot,tą išsirinkote.Ir aš jau neturiu vilties,kad kada išrinksime tikrą Prezidentą.Teisingai išvadino mus Rezidentas Nr.1,veršiais,runkeliais,šunauja.Nes prabalsuojame tai už Tapkes,tai už Rusijos valstybės paslaptį,dabar už Banko statytinį.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+65 # PAGARBA 2020-01-31 17:05
R.Karbauskiui.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+45 # Asta Bogušienė 2020-01-31 18:35
Rašykite prezidentui, atsakys Asta Bogušienė su visa bobų komanda nuspręs, ką galvoja Nausėda ;-)
Nešvarus reikalas ir tryda Lietuvoje jau 30 metų :-x
Valdom šalį mes gerai
Neprivogę amžinai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+57 # Pagarba 2020-01-31 19:17
A.Driziui, kuris viešina brudu darbelius
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # Vytas 2020-02-01 12:07
Saunuoliai! Sekmes jums! LVZS geriausia! Sekmes Ramunui!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Prašalietis 2020-02-01 11:59
Visokie pareiškimai, kaip ir surinkti parašai prieš Lietuvos valdžios sprendimus neturi jokio poveikio... Tai tik "pasirašančiųjų pasiteisinimas sau - ir aš kažką padariau"... Visų lygių valdžia rimtai reaguoja tik tada, kai pro kabinetų langus pamato tūkstantinę protestuojančiųjų minią... Bijo todėl, kad tą tūkstantį protestuojančiųjų šiais laikais online režimu mato visas pasaulis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # .......... 2020-02-01 12:06
ROKO AFERAS DENGE KGB LEISBE IR OZYS JUDAS........
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # Klausiu tiesiai 2020-02-01 12:26
Nausėda, atsakyk į du paprastus klausimus: 1. Ko tu pats asmeniškai taip bijai: ar konservatorių gaujos su KGB "dėdule" (tiksliau to, ką jie apie tave turi), ar prakeiktos opus dei sektos? 2. Kodėl tavo paties dukros negyvena tavo "kuriamoje" "gerovės valstybėje"?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # Bronislava 2020-02-01 12:35
Pagal "vakarų ekspreso" publikaciją Vytautas Lansbergis , Gitanas Nausėda.. skaito paskaitas Vilniuje įsikūrusios sektos nariams . Gal kas galite paviešinti visų šios sektos natių pavardes , bus įdomu sužinoti, ar visi ŠV. Vytauto ir Gitano paskaitų klausytojai tokie pat "PROTINGI" , kaip Rokas Masiulis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # idiotas Nausėda 2020-02-01 13:25
LL rašė, kad jis IDIOTAS, tai jau dabar ir veikia kaip idiotas, tik naudingas Anūkui ir Ožiui ;-) Naudingas idiotizmas - Gerovės Tvartelio valdymo principas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Verdiktas 2020-02-01 13:48
Žydėjai pyks ant Karbausko dėl "viarslo" žlugdymo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Palangavaldžiagyviai 2020-02-01 14:01
Puiku! Vien tik iš 37 arų sklypelio Užkanavės g. 37A, Palangoje pasidarėme trečdali milijono jevrų. Investavę į Dušines galėsime išmaudyti visą bekiaušę Prezidentūrą ir nusiklalstamą teisėsmauką, kad ji ir toliau nematytų mūsų siautulio pajūrio miškuose. Štai pasiskaitykite bylas ir pamatysite kokius teisėjus dulkiname, kratydami pinigus iš Durnių laivo vairininkų banko (3k-3-307/2013; 2A-17-943/2015; A-4734-556/2018; e2S-549*730/2018.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Bronislava 2020-02-01 14:09
Antrame tūre balsavau uz Nausėdą / nebuvo uz ką balsuoti/ , galvojau vyras, iš verslo, geriau ,neg boba iš po Lansbergio skverno- APSIRIKAU. Liaudies posakis pasitvirtino su kaupu -"KUO DIDESNIS, TUO SKYSTESNIS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # ANTANAS 2020-02-01 14:14
NUOSEDA APGAILETINAS OZIO JUDO VAGIU GAUJOS VASALAS
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-27 # Drižus 2020-02-01 18:49
pablūdęs. komunistai apvogė Lietuvą ir kiekvieną iš mūsų, o drižus pasimetėlis irb pablūdėlis kaltina konservatorius, GĖDA drižui
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-21 # Tas LaLa 2020-02-01 19:23
dažnai panėšėjo į nepaskaitomą pamišėlių laikraštį. Šis rašinys - išimtis. Bet Dryžius rašinį greitai nustums į archyvą, o lochai per savaitę visa ir viską pamirš; kaip pamiršo Skvernelio "antivalstybinę partiją". O lochai - mūsų esmė ir tikrovė. Zo das Sieg heil.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Lithujenija 2020-02-01 19:59
Cituoja Tas LaLa:
dažnai panėšėjo į nepaskaitomą pamišėlių laikraštį. Šis rašinys - išimtis. Bet Dryžius rašinį greitai nustums į archyvą, o lochai per savaitę visa ir viską pamirš; kaip pamiršo Skvernelio "antivalstybinę partiją". O lochai - mūsų esmė ir tikrovė. Zo das Sieg heil.

Idiotiška Lithujų valdžia 30 metų be derliaus. LL čia ne prie kuo :o toks pat idiotas ir Švedijos banko nuosėda. Ne veltui Rusai švedus mušė prie Poltavos :-*
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-20 # Amelija 2020-02-01 22:17
Autorius girtas - "Rojas", "Rokio", "juanus", "speciliatasi", "talepntas"? Apie skyrybą nėra ko kalbėti... Kai beraštis mano turįs ką pasakyti, tampa neįdomu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Algirdas 2020-02-02 19:26
Gal dabar suprantate kodel Ramunas ir Saulius sake, jei nelaimes rinkimu, tai atsistatydins
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # moketojas 2020-02-03 20:54
ar jus dar nesupratote,kad tai tik dumu uzdanga,ka jie independens jau nupirko ar maziau mokesciu lupa,ziurekit jau keliuose pajunge visu judanciu apmokestinima,nemokes tik gulintys su bambaliu
https://laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=9807:ar-jums-tai-sapnavosi&catid=33&Itemid=141
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # tarejas 2020-02-03 23:41
kolukiu vagys nepasidalina kolukio Lietuva?teko girdreti ,kad tarp cigonu ir vagiu pasitaiko...naivuoliai vagis vagiui akies nekirs,o viesuju rysiu ikaitais busite!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti