Paaiškėjo, prokurorė Rasa Bekišienė analizę daro savo analizų

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.88 (8 Votes)

Paaiškėjo, prokurorė Rasa Bekišienė analizę daro iš savo analizų

Liudininkas liko nustebęs, kad prokurorė Rasa Bekišienė jo neapklausė dėl jam žinomų pažeidėjo atliktų daugybę sunkių nusikaltimų. Vietoj to ji tiesiog padarė išvadą iš savo analizų, jog jis kaip liudininkas yra neegzistuojantis. Prokurorė Rasa Bekišienė taip nusprendė, kai perskaitė rašytinius ir pasirašytus liudininko parodymus. Anot Rasos Bekišienės analizės, toks liudininkas, kuris pateikia įrodymų apie nusikalstamas veiklas yra nepageidaujamas, todėl turi būti pripažintas kaip neegzistuojantis ir jokiu būdu neapklausiamas, todėl skundas atmestinas. 

Apačioje pateikti dokumentai su įrodymais.

 

Pagarbiai,

 

 

Dr. Remigijus Guobys

 

Peržiūros: 1154

Komentarai   

+13 # Zibute 2020-01-29 20:44
Idomu , kada prokurorai, teisininkai sklandžiai pradės skaityti ir tirt bylas.
Kodėl pastoviai nukenčia nekalti žmonės, o mafiozai laimi.
Gal reikia atsižvelgti į įrodymus, o ne tikėti ką sako , rašo nusikaltėliai.
Manau turėtų teatras Teismuose pasibaigti.
Į ką žiūri mūsų valdžia ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Išsigimusi gauja 2020-01-30 00:35
Suklastojo bylą ne tik jam, bet ir Maryan Yusiv, apkaltino pasipriešinimu, kankino ir dar nubaudė 43 € bauda.
Kankinimo aišku "nematė" nei Lietuvos TEISMAS, nei PROKURORAS. Kažkaip vien po šios bylos matosi, kaip dirba lietuvos "teisėsauga", kuri yra išsigimusi. Tokių bylų ne viena.
http://hudoc.echr.coe.int/eng?i=001-176311
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Stiuardese 2020-01-29 20:48
Gerbiamas mokslu daktere ir neseniai klestejusios dideles imones ikurejau Remigijau Guoby, as turiu rimta pasiulyma Jums. Tam,kad prokuras apklaustu jusu liudininka, kuris turi konkreciu ir negincijamu irodymu, kad is jusu imones vagiama simtai tukstanciu ir tuo paciu apvaginejama musu valstybe, nesumokant jai mokesciu, reiketu tam liudininkui galbut paskambinti i aerouosta ir pasakyti, kad imones Vagis yra padejes bomba Vilniaus aerouoste. Mano ziniomis, operatyviai reaguojama i tokius pranesimus, visi sukeliami ant koju, avakuojami zmones... Demonstruojama, kaip policija dirba reaguodama i kiekvieno penktokelio isdaigas ir juokelius ...Tad gal tuomet jusu liudininkas gautu tiesiogini TV eteri pasisakyti, ir galetu viesai buti apklaustu ir isklausytu, o musu visuomene suzinotu,kas is tiesu dedasi Prokuraturoje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Stiuardese 2020-01-29 20:51
Jusu neapklaustas Liudininkas, praneses apie stoty palikta bomba, ne bauda gautu, o medali uz drasa ir pasiaukojima visuomenes gerovei. Juk is tiesu, tai nusikaltelis ir yra padejes BOMBA, tik ne aerouosto lektuve, o po musu valstybes veliava ir ant teisesaugos MORALES Kodekso. 
del to mes ir skrendame kasdienybes finansiniame vakuume, nuolatineje turbulencijoje ir ekonomikos duobese.
O tokie prokurorai kaip nusikaltelio bendrininke Bekisiene, nereaguojanti net i musu valstybes ekonomikos zlugdyma , turbut net nesuviduriuoja kai isputusi akis kuria memuarus , analizes ir samprotavimus kaip neapklausti liudininko, kelia didesne gresme valstybei ir visuomenei  nei tiksinti bomba aerouoste. 
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # povilas 2020-01-30 16:20
Būtų įdomu pamatyti tą prokurorę myžančią į analizų buteliuką?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti