Janutienė tapo Centro partijos „Gerovės Lietuva“ Vilniaus skyriaus pirmininke

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.17 (3 Votes)

Janutienė tapo Centro partijos „Gerovės Lietuva“ Vilniaus skyriaus pirmininke

Žinoma televizijos žurnalistė, knygų autorė, Rūta Janutienė vakar tapo Centro partijos „Gerovės Lietuva“ nare ir buvo išrinkta Vilniaus skyriaus pirmininke. Iki šiol Vilniaus skyriui vadovavęs žurnalistas Kristupas Krivickas tapo Centro partijos Politinės tarybos pirmininku.

„Į politiką aš atėjau, nes vien tiesos sakymas apie tai, kaip sisteminės partijos išvien su stambiuoju verslu ir jo lobistais naikina Lietuvos žmonių ir mūsų valstybės ateitį, nebėra pakankamas. Reikia veiksmo. Procesas, prasidėjęs po to, kai V.Landsbergis uzurpavo valdžią ir išdavikiškai nustūmė į politikos paraštes tikrąjį atgimimo lyderį R.Ozolą, pasiekė kulminaciją. Dabar visi matome, kaip tariamas Lietuvos elitas su sovietinių nomenklatūrininkų šaknimis, į paraštes nustūmė ne tik eilinių žmonių interesus, bet ir Lietuvos, kaip suverenios valstybės, nacionalinius interesus.

Nesiruošiu abejingai „stovėti po medžiu“ ir toliau tik aprašinėti tą tautos ir jos valstybės naikinimą. Aš veiksiu. Ir veiksiu labai aktyviai. Lietuvos atgimimo ir Sąjūdžio lyderis R.Ozolas man yra pavyzdys politiko, kuris siekė kitokios Lietuvos. Lietuvos, kuri būtų tautos namai.

Man buvo skaudu matyti kaip R.Ozolą ilgainiui marginalizavo ir niekino, o ėmė vertinti jo nuopelnus tik tuomet, kai jis mirė. Tik jau niekas neprisimena, kaip gyvenimo pabaigoje jis kartu su B.Genzeliu ir A.Medalinsku buvo teisiamas už nesankcionuoto mitingo organizavimą. Ar ne tai dabar vyksta su visais, kurie gina viešą interesą, priešinasi tautos alinimui ir sisteminių politikų bei lobistų bendriems veiksmams išnaudojant ir alinant Lietuvos valstybę?

Būtent todėl R.Ozolo įkurta Centro partija „Gerovės Lietuva” yra teisingiausia platforma mano visuomeninei ir politinei veiklai” - sakė R.Janutienė

Centro partijos „Gerovės Lietuva“ pirmininkas N.Puteikis džiaugėsi R.Janutienės apsisprendimu jungtis prie jo vadovaujamos partijos.

„Rūta turi visas geriausias savybes, kurios reikalingos visuomenės interesą atstovaujančiam politikui. Ji drąsi, ryžtinga, sąžininga ir energinga. Ji per daugelį metų savo darbais televizijoje įrodė, kad tarnystė žmonių ir valstybės labui yra jos svarbiausias prioritetas. O jos siekis atsiimti valstybę iš valdančiojo lobistinio elito ir sugrąžinti ją Lietuvos žmonėms yra apskritai svarbiausias mūsų bendros veiklos tikslas“ – kalbėjo Seimo narys N.Puteikis.

Centro partijos „Gerovės Lietuva“ Politinės tarybos pirmininku tapęs K.Krivickas teigia, kad R.Janutienės prisijungimas prie partijos yra labai pozityvus ir dar aktyvesnei veiklai bendražygius telkiantis žingsnis.

„Rūta savo darbu televizijoje per daugelį metų įrodė, kad visuomenės interesas jai yra pamatinė ir svarbiausia vertybė. Viešindama negeroves, demaskuodama korupciją, apnuogindama tiesą ji priverčia teisėsaugą, valdininkus ir politikus dirbti, o eiliniams žmonėms ji įkvepia drąsos ir tikėjimo, kad susitelkus ir aktyviai veikiant galima pasiekti realių, esminių pokyčių“ – kalbėjo K.Krivickas

R.Ozolo įkurtos Centro partijos „Gerovės Lietuva“ kandidatų sąrašą į šių metų rudenį vyksiančius Seimo rinkimus ketina vesti R.Janutienė, K.Krivickas, N.Puteikis ir prof. P.Gylys.

 

Peržiūros: 1547

Komentarai   

-13 # Rinkėjas 2020-01-24 10:52
Profesorius Gylys ir Krivickas netinkami atstovauti žmones nes tokie vyrai, o nesugebėjo apginti Garliavos mergaitės. Nesugeba net sužinoti kur jos kapelis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Atas 2020-01-24 23:16
tai, rinkėjau, tu surask tą kapelį!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Oo 2020-01-25 18:19
Cituoja Rinkėjas:
Profesorius Gylys ir Krivickas netinkami atstovauti žmones nes tokie vyrai, o nesugebėjo apginti Garliavos mergaitės. Nesugeba net sužinoti kur jos kapelis.

Rinkėjau, ar tau visi namie ;-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-11 # CiTaiBent 2020-01-24 14:32
Kaip paprasta - įstojai į partiją ir tu jau "Gerovės Lietuvoje" :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Vilė 2020-02-02 14:18
[quote name="CiTaiBent"]Kaip paprasta - įstojai į partiją ir tu jau "Gerovės Lietuvoje" :)))
O ,kai stojai į Tėvynės Sąjungą , atsidūrei Tėvynės Sąjungoje? O , kai komunistų partiją , - komunizme? O kai į socialistų 2000, atsidūrei 2000 socializme?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-11 # Pranas Pričkus 2020-01-24 16:01
Drg. Janutiene, kadangi darote stulbinančią karjerą, atsakykite į mano klausimą: ar tiesa, kad ko negali maži pinigai, gali dideli? Tuo pačiu gal atsakysite, kodėl nesate pralošusi teismuose nei vienos bylos? Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Ok 2020-01-24 16:09
Aisku ja nupirko per Lietuvos ryta, kuomet net jos laidose kuri laika sededavo Vinokuras kaipo prievaizdas kad pastatyti ja ant begiu. Bet kas jai buvo belike? Mirti? Ir taip vezi ivare su elektromagnetinem bangom arba kazkokiais priedais i maista, buvo gi be plauku. Zodziu, situacija dviprasmiska, ir turbut reikia ziureti. Jei ji tapo klano mergaite pilnumoj, jos veiksmai tai parodys
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # jeronimas 2020-01-24 19:34
Blogiau nei landsberginiai ar masiuliniai tikrai nebus.Sveikinu sustiprinus AA Romualdo Ozolo ikurta partija,ir kazkur sirdy vistik tikiuosi,kad isvardinti sios partijos nariai netaps vodkes dezuciu su babkem turinio aukom,arba tiesiog neapvogs taip naglai valstybes su kokiom mortos ar karaliu mokyklom??? Turiu vilties,kad si partija bent kazkiek pristabdys Lietuvos naikinima???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Iš Kanados Antanas 2020-01-24 20:00
SVEIKINAM RŪTĄ. SĖKMĖS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Atas 2020-01-24 23:12
Linkiu Rūtai Janutienei stiprių jėgų ir sėkmės šitame nelengvame darbe!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # moketojas 2020-01-25 20:41
vel reiks moket algas ir dirbt rinkimuose/ko gero kolkas tik veidai,taciau nesimato gerbeju,aisku uz kolhoza karbo geriau tik niekada ozolas nebuvo kolulieciu,o puteikis bande zagres rankenas prisikabinti,tik panele ruta velkasi nauja suknele seimo nares,ar ji tiks dar kolkas nerodo apklausa,kaip ir krivickui tautos policininko ivaizdis daug sansu nedave/reiki ne tik dirzo bet ir tautos palaikymo,ko nieks nedraudzia
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Palaikau Rūtą 2020-01-26 03:17
RŪTA, KEISKI GINKLĄ!

Sena tiesa, nes lizdas taip sutvertas:
Juk gera ėsti kur už babkių maišo, -
Tam ir kapšelis „fondinis“ atvertas,
Tad mikrofoną, tartum p...į, laižo.
Pakiš „kolegos“ tau Kalėdoms kiaulę,
Už tai, kad schemą jų parodei Tautai;
Matai gerai, kad vietą sau po saule
Vis perka tie, kieno apskretę p...tai.
O Lietuvoj - nėra jokios sistemos:
Anūkas „Stikliuos“ utėles parduoda,
Bebrynui viskam padeda aferos,
Na, o darbiečiai turi „Aukso puodą“.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # eilėraščio tęsinys 2020-01-26 03:22
Ir švilpt banditams, kaip Tauta galvoja,
(Juk už reklamą irgi brangiai moka),
Todėl valstybę valdo vis su koja,
Nes mikrofonai gėjų letkį šoka...
Bet kas išspardys šungrybius Tėvynėj,
Jei klanas turi ir po „agentūrą“?
Kai Lietuva - balaninėj gadynėj, -
Belieka vakarams sulįst į r...rą...
Tad, keisk, Rūtele, ginklą savo rankoj;
Kaip priešas kerta, kirsk ir tu taipogi,
Kad liktų jiems plati skylė barankoj,
Juk nesustos jie niekad, niekad vogę...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # pensininkas 2020-01-27 07:23
Rūtele, ar tos gerovės siekiate(ksite) visiems, ar tik sau?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti