Niujorko arbitražo teisme „Snoro“ administratorius Freakley turės atskleisti tiesą, kas jam liepė plėšti banką

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.54 (13 Votes)

Niujorko arbitražo teisme „Snoro“ administratorius Freakley turės atskleisti tiesą, kas jam liepė plėšti banką

 

 

 

 

Rusijos investuotojų užsienyje teisių gynimo tarybos pirmininkas Jaroslavas Bogdanovas pranešė, kad pajudėjo banko „Snoras“ nacionalizacijos byla Niujorko arbitražo teisme.

 

Kaip žinia, šio banko savininkai Antonovas ir R.Baranauskas pateikė ieškinį dėl daugiau nei 1 mlrd. Eurų kompensacijos iš Lietuvos vyriausybės dėl iš dar 2011 m. savininkų atimto banko.

 

Portalas eer.ru mano, kad Lietuvos pusės bandymai išvengti šios žalos atlyginimo atrodo labai apgailėtinai.

 

Fondo atstovų pasamdyti advokatai kreipėsi į Niujorko teismą, kad šis įpareigotų buvusį „Snoro“ banko administratorių Saimoną Freakley ir jo naują bendrovę

„AlixPartners“ (buvusios Freakley įmonės „Zolfo Cooper Europe“ teisių perėmėjos) pateikti dokumentus apie tai, kad banke „Snoras“ trūko kapitalo tuo metu, kai jis buvo nacionalizuotas ir eksproprijuotas.

 

Lietuvos prokurorai visą laiką teigė, kad banko akcininkai patys apvogė savo banką, ir pervedė milijardus į Šveicarijos bankus.

 

A.Kubiliaus vyriausybė teigė, kad kai „Snoras“ buvo nacionalizuojamas, jame trūko apie 0,5 mlrd. Litų įsipareigojimams padengti.

 

Tačiau Antonovas ir Baranauskas tai neigia, ir reikalauja, kad Niujorko teismas įpareigotų pateigti Freaklye dokumentus apie „Snoro“ kapitalo trūkumą.

 

Kaip žinia, Seimo sudaryta laikinoji komisija „Snoro“ reikalams ištirti prašė šių dokumentų iš Freakley, tačiau šis atsisakė juos pateikti. Todėl komisija taip ir parašė savo išvadose – įrodymų apie kapitalo trūkumą pateikta nebuvo.

 Anot komisijos pirmininko V.Mazuronio, komisija negavo dokumentų, patvirtinančių galimą „Snoro“ turto sumažėjimą, dėl kurio bankas buvo nacionalizuotas. „Dokumentų, patvirtinančių šituos skaičius, komisija negavo, neturi. Komisija mano, (...) kad LB veiksmai, ypatingai perimant akcijas visuomenės interesams ir skelbiant bankrotą, buvo ir skuboti, ir nepakankamai motyvuoti. (...) Žmonės, kurie priiminėjo sprendimus, vadovavosi medžiaga arba informacija, kuri, mūsų nuomone, nebuvo pakankama. Arba bent jau nebuvo pateikta komisijai“, - tęsė V. Mazuronis. Jo nuomone, LB prieš „Snoro“ nacionalizavimą neįvertino visų galimų variantų ir „neturėjo informacijos, pakankamai įrodančios vienus ar kitus veiksmus“. „Mūsų žiniomis, visi sprendimai buvo priiminėjami, tiek Lietuvos banke, tiek Vyriausybėje, neturint tos informacijos“, - aiškino V. Mazuronis.

 

 

Lietuvos prokurorai iškėlė bylas buvusiems „Snoro“ akcininkams dėl pinigų pasisavinimo, tačiau Vilniaus apygardos teismas atsisakė ją nagrinėti. Galiausiai apeliacinis teismas nutarė, kad Vilniaus apygardos teismas privalo ją nagrinėti, ir byla buvo perduota garsiam bylų klastotojui teisėjui Gintarui Dzedulioniui.

 

Todėl prokuratūra kreipėsi ir į Niujorko teismą, prašydama, kad teismas atmestų „Snoro“ savininkų prašymą. Teismas atsisakė tai padaryti.

 

Dabar Freakley karjerai iškilo didžiulė grėsmė – atsisakęs pateikti teismo reikalaujamus dokumentus reikštų, kad Freakley pripažįsta savo kaltę.

 

Todėl jis galėtų išsigelbėti tik paliudijęs teisme, kad  veikė pagal Lietuvos banko nurodymus.

 

Niujorko teisme „Snoro“ byla bus nagrinėjama jau kovo mėnesį

 

Portalas praneša, kad Lietuvos vyriausybė dar 2011 m. užgrobė gerai veikiantį banką ir jį tiesiog apiplėšė.

 

Oficialiai paskelbta, kad banke trūksta 470 mln. dolerių, tačiau Seimo komisijai jokie įrodymai nebuvo pateikti.

 

Prezidentė Dalė Grybauskaitė pareiškė, kad „Snoras“ buvo „rusų bankas“, ir todėl jį reikėjo atimti.

 

Ll šaltiniai jau prieš kelis metus sakė, kad per Saimoną Freakley buvo finansuojama D.Grybauskaitės 2015 m. prezidento rinkimų kampaniją  - pinigai už pagrobtą banko turtą buvo pervedinėjami neva už Grybauskaitės reklamą.

 

Todėl prokuratūra ir netyrė nė vieno šio nusikaltimo – visur buvo Grybayskaitės „stogas“.

 

http://eer.ru/article/biznes/u79/2020/01/11/1467

 

Peržiūros: 6406

Komentarai   

+124 # Misteris 2020-01-15 12:00
Nuojauta kužda,kad FRIKLYS iki teismo paskubės NUMIRT.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+100 # jeronimas 2020-01-15 13:05
Tas ryklys nedaug varijantu.Jeigu bus pasiruoses iskloti visa tiesa teismui,tikrai gali numirti iki teismo nedaejus.O jeigu atsisakys kalbeti tiesa ir informuos landsberginiu-magnolijos gauja apie toki sprendima,gal dedules gauja ir pasigailes patikeje,bet tuomet to Ryklio karjera bus kiauliskai paaasibaigusi.O isdidumas ir arogancija pas rykli,mateme,tikrai didelis,todel sunku patiketi,kad antra varijanta sis Lietuvos grobikas pasirinktu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+106 # Dainius Lapienis 2020-01-15 16:18
Pažiūrėjau internete, tai Snoro akcininkus ginanti amerikiečių advokatų kompanija Alston&Bird įkurta 1893 metais! Nieko sau! Kiek anksčiau skaičiau, tai ši kompanija sutiko ginti akcininkus už sėkmės mokestį. O tai rodo tik vieną, kad jie tiki savo pergale, juk nemerks tokie žinomi advokatai veltui pinigų. O kai dar pažiūri jų klientų sąrašą, tai viskas stoja į savo vietas. Įsitikinęs, jog šį amerikiečių advokatų kompanija, veikianti jau 127 metus, padarys Lietuvą lengvai arbitraže :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+109 # Negaliu patikėti 2020-01-15 14:06
Grybauskaitės statytinis Vasiliauskas su konservatorių gauja bei Kubiliumi, Šimonyte priešakyje sužlugdė Snorą it išvogė žmonių pinigus, o teisti tie k.u.r.v.o.s. ruošiasi buvusius pagrindinius akcininkus???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+95 # Teismas už akių 2020-01-15 14:12
Girdėjau, jog Snoro akcininkų bylos imasiVilniaus apygardos teismo teisėjasG. Dzedulionis,. kas tas tūlas veikėjas? Dar vienas "pakabintas" iš korumpuotų teisėjų klano???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+113 # PŪLINIAI 2020-01-15 14:16
Skaitau teisėjo Gintaro Dzedulionio biografiją ir netikiu savo akimis. Ten parašyta: "nuo 1981 m. birželio iki 1989 m. kovo buvo Lietuvos TSR VRM tarnautojas". Kas paslėpta, užšifruota po šiuo keistu įrašu? Paslėptas darbas spec. tarnybose? Tai ponas teisėjas yra iš tų tipų, kurių pavardės užslaptintos sąraše dar 75 metams Seimo įstatymu?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+108 # PROKURORAMS 2020-01-15 14:07
Vardiju tikruosius Snoro banko vagis : Grybauskaitė, Kubilius, Šimonytė, Vasiliauskas, Valiūnas, Sutkienė, Norkus, Rimšelis, Markevičius, Udrėnas, Maciejevski, Mažintienė, Friklis, Cooperis, Adomonis ir Degutis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+109 # Snoro 2020-01-15 14:09
Byla baltais siulais siuta,tauta mato kad byla niekine o musu teisesauga tipo dirba,geda.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+98 # Ramūnas 2020-01-15 16:14
Snoras bus konservatorių saulėlydis!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+79 # Varnas 2020-01-15 19:13
Konservatoriai išlys ir iš tos aferos, gal apdaužyti ir apspjaudyti, bet runkeliai visvien už juos balsuos. Tokia įdėta programa.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+100 # VSIO ZAKONO? 2020-01-15 14:14
PROKURORAS DARIUS STANKEVIČIUS SENIO LANDSBERGIO IR GRYBĖS NURODYMU SUFABRIKAVO SNORO AKCININKAMS BYLĄ. KUR BUVAI, BRUDE, KAI DIEVAS SĄŽINĘ DALINO? :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+107 # Jau 2020-01-15 15:57
visas pasaulis pripažįsta, kad tai pats didžiausias banko grobimas vidury baltos dienos...Nieko tas Baranauskas neišvežė: nei vieno sklypo, nei vieno fabriko, nei vienos pilies, kurie buvo Snoro NT sąraše. Tai kiek gi gali mūsų teisėsauga klastoti bylas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+75 # Dirbęs Olifėjoje 2020-01-15 16:06
Kodel niekas nesIdomI Muraska ir Kazlausku is olifejos? Ten tikra pinigų plovykla.....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+95 # VAGIS ŠIMONYTĖ 2020-01-15 16:13
ŠIMONYTĖ YRA VAGIS. JI KARTU SU VASILIAUSKU IR KUBILINIAIS UŽGROBĖ SNORO BANKĄ,KURIE PASIKVIETĖ AFERISTUS FRIKLĮ SU KUPERIU IR IŠVOGĖ IŠ BANKO SĄSKAITŲ ŽMONIŲ PINIGUS. ŠIMONYTĖS VIETA TEISIAMŲJŲ SUOLE.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+83 # Aha 2020-01-15 16:19
Kodėl nekeliama byla Snoro kreditorių komiteto pirmininkei A. Mažintienei, kuri katu būdama "Indėlių draudimo fondo" direktore, niekada nekontroliavo banko bankroto administratorių darbo, nei Kuperio prieš tai, nei dabar Adomonio? Juk Mažintienė tvirtino visus Snoro turto pardavimo pusvelčiui sandorius, tuo padarydama didžiulę žalą banko kreditoriams. Pasiskaitykite nors ir seną straipsnį apie tai - „Snoras“ tirpsta, jo prižiūrėtoja tarpsta".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+81 # NU, STĖRVA... 2020-01-15 19:00
KAIP GALI TA RETADANTĖ ARKLIAGALVĖ VALKATA, APVOGUSI TAUTĄ, IŠVOGUSI SNORĄ DAR SAKYTI, JOG JI VES KONSERVATORIŲ PARTIJĄ Į RINKIMUS? NU, BRUDŲ BRUDAS…
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+104 # Nu taip 2020-01-15 16:16
Snoro ir Ūkio bankų sunaikinimas - tai užsakymas, vykdytojai susikrovė didelius turtus. Dabar skandinavų bankai Lietuvoje sėkmingai "plauna" pinigus, bet jokios reakcijos. O kiaulinas Vasiliauskas vis savo poste sėdi?...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+94 # Įdomu 2020-01-15 16:17
Jau darosi, teisingumas manau nugalės, jeigu iki seimo rinkimų bus teismas laimėtas, konservatoriams AMEN
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+78 # Kostas 2020-01-15 18:34
landzbirbis isdure ne tik LT, bet, ir melyna svarka…kuprius guls i zeme, o konservu partija su broileriu bus panaikinta Lietuvoj. Grybauskaite, qbilas, simonyte, vasilauskas sedes iki gyvos galvos…..kartu visi vienoj kameroj, ……gales daugintis psichopatai, chamai….
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+93 # oficialūs vagys 2020-01-15 16:27
Vagių schema. Turi gerą stogą teismuose ir prokuratūroje, dalinasi otkatais. Kai kurie teisėjai nesidalino, tai pašalino laikinai nuo lovio. Įsidarbins kasininkais - advokatais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+85 # Saldu 2020-01-15 18:50
Mano nuomone tokie niekšeliai ir naikina valstybę, Tautą. Kinijoje manau jau butų teisiami senai ir apkaltos butų įvykusios, ir būtų sušaudyti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+85 # Romačius 2020-01-15 18:51
Bestija yra nėščia nusikaltimais
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+94 # PAGARBA 2020-01-15 18:30
AURIMUI DRIŽIUI.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+79 # pakelk galva lietuvi 2020-01-15 18:33
klausimas,,,-is kur Lietuva paims pinigus,-kad atiduoti ka koonservatoriai pavoge,,,-skolinsis,-ar ora apmokestins?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+73 # Jonas 2020-01-15 18:35
Po teismo sprendimo bus arestuotos visos LT saskaitos
Griutis nuo kazko turi prasideti.Toliau jau nera kur.Kas nustips,kas issikapstys.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+73 # Rasa 2020-01-15 18:36
Gal gi pagaliau ta parazityna susodins.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+77 # Teisybė 2020-01-15 19:13
nu va galų gale Red Dalia ir Vasiliauskas turės atsakyt už banko užgrobimą
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+69 # bobule 2020-01-15 18:48
na ir kas ,kad numirtu. Juk bendrove lieka, dokumentai lieka.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+66 # BARANAUSKUI 2020-01-15 18:48
NE TAS STIPRUS, KURIS MUŠA, O TAS STIPRUS, KURIS ATLAIKO.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+70 # Pas mus savi leninai 2020-01-15 18:53
Pas mus savi Leninai. Kauniečių brolių (ne)žydų stogas buvo ir yra Kubilius. Patys Garbaravičiai buvo ir yra Grybauskaitės šešėliniai rėmėjai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+76 # Vadimas 2020-01-15 18:54
Atrodo, kad čia , prie Snoro, ir Ožio kvapas tvyro. KGB stukačius-dėdulė yra vagis Nr.1 Lietuvoje. Pavogė ne tik tvartelį, bet ir Norvegijos žmonių dovanotą tautos fondą, o prichvatizuotą pavogtą konservatorių partiją net sugebėjo Anūkui padovanoti. Prieš tai įtaisė dar Anūką į Eurosojūzo pinigų melžyklą, kad galėtų iš dujų laivo-terminalo per Bermudų ofšorus gaunamų "otkatų" srautus suderinti bei sukontroliuoti. O dar prisiminkime Anūko žmonos Austėjos Čijauskaitės, tos žabos, už valstybės pinigus vystomą vaikų darželių biznį. Afigiet.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+70 # Aušra 2020-01-15 18:58
Grybauskaitės nusikalstamos mafijinės grupuotės nariai įvykdė ir šiuos nusikaltimus prieš Snorą-bet kartu ir Suskystintų dujų terminalo aferą, Ūkio banko plėšimą, „slaptos informacijos“ nutekinimą, o tuo pačiu organizavo ir įvykdė eilę kitų kriminalinių nusikaltimų: tautos genocidą, gegužės 17-osios pogromą Garliavoje, psichologinį terorą prieš N.Venckienę, FNTT vadovų neteisėtus atleidimus iš pareigų ir t.t.. Nusikaltėlė turi būti teisiama, panašiai kaip Pinočetas, Huseinas ir sėdėti kalėjime, o ne Prezidentūroje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+68 # Ajajai 2020-01-15 19:03
Bet juk konservatoriai oficialiai pripažinti teroristine organizacija.
Juk jie turi už viską atsakyti! Jų teroristinių veiksmų
užsakovas žinomas , yra gyvi liudininkai .Jokio tyrimo -viskas
mirties taške.KODĖL?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+71 # Guželis Vasiliauskas 2020-01-15 19:04
Keistas mišrūnas=kiaulės kūnas+vištos smegenys+šuns lojimas :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+72 # VILIJA 2020-01-15 19:05
Paskaitykit būtinai apie korumpuotus teisėjus. "Saulius Lipnickas. "Snoro banko užgrobimo, likvidavimo ir turto išvogimo istorijoje skamba tų pačių korumpuotų teisėjų ir žinomų advokatų pavardės"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+75 # PROKURORAI 2020-01-15 19:14
PAJUDINKIT GRYBAUSKAITĖS “KRIŠTOLĄ” VASILIAUSKĄ SU LIEMENE. JAM E.MASIULIS , PAĖMĘS IŠ KURLIANSKIO MG BALTIC KONCERNO VADOVO D.MOCKAUS PINIGUS, NEŠĖ TUOS PINIGUS UŽ VARTOJIMO KREDITŲ ĮSTATYMĄ. O KAI STT INFORMAVO TULPĘ, KAM SKIRTA PAKYŠA, TAI PASTAROJI IŠSIGANDUSI LIEPĖ STT VYRAMS OPERACIJĄ TIES E.MASIULIU IR PABAIGTI. IR TATAI LANDSBERGIUI TAI BUVO GERAI – LIBERALŲ PARTIJA TAPO POLITINIAIS LAVONAIS. ANŪKUI KELIĄ TUO PAČIU “PRAVALĖ”.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+67 # Vasiliauskai 2020-01-15 19:21
ŠEŠKAI užspeisti į kampą PASMIRSTA...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+81 # Tiesa akis bado 2020-01-15 19:16
Dar Seimo laikinoji tyrimo komisija nustatė, o tą patį patvirtino ir Seimo NSGK, kuris taip pat nagrinėjo SNORO banko sužlugdymo klausimus, kad tiek INGRIDA ŠIMONYTĖ, tiek MYKOLAS MAJAUSKAS aktyviai dalyvavo SNORO banko užgrobimo plano ruošime. Tą patvirtino ir liudininkas LIETUVOS BANKO Apsaugos skyriaus viršininkas VYTAUTAS KORSAKAS, kad keletą mėnesių iki banko Snoras užgrobimo datos - 2011-11-16 d., LIETUVOS BANKE ne kartą vyko pasitarimai, kuriuose be VITO VASILIAUSKO, DARIAUS PETRAUSKO, MINDAUGO LEIKOS ir kitų LIETUVOS BANKO “veikėjų”, planavusių bei organizavusių “operaciją” prieš SNORĄ, dalyvaudavo ir buvusi A.KUBILIAUS vyriausybės Finansų ministrė INGRIDA ŠIMONYTĖ, premjero patarėjas MYKOLAS MAJAUSKAS, prezidentės DALIOS GRYBAUSKAITĖS patarėjas ekonomikos klausimais NERIJUS UDRĖNAS, Lietuvos bankų asociacijos vadovas STASYS KROPAS, SEB banko prezidento patarėjas GITANAS NAUSĖDA, atvykdavo ir “ZOLFO COOPER” atstovai su SAIMONU FRIKLIU priešakyje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+82 # Seni LANDSBERGI 2020-01-15 19:23
kaip su Mažeikių pasaulyje didžiausia aferą už 14 milijardų eurų?Kaip su Snoro nekilnojamuoju turtu, kurio tikrai neišsivežė nei Baranauskas, nei Antonovas, Kur jis, aūūūūū? Tas pats klausimas dėl Ūkio. O kaip su Paskolos procentais? Ai ai ai - juk tai milijardai iki šių dienų? O kas su Indepisdensu su nuoma, viršijančia tos pačios geldos kainą????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+67 # giltinė 2020-01-16 01:41
Prie sienos juos...Kinų pavyzdžiu. O vasiliauską Į dujų kamerą
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+77 # Vytautas Didysis 2020-01-15 19:24
Duok, Dieve, tai konservatorių galo pradžia . Ir Lietuva įkvėps pilna krūtine atsikračius vėžio..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+75 # Ona 2020-01-15 20:01
beda ta, kad ir vel kvailiai rinks konservatorius
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+68 # Grybės stogas 2020-01-15 22:32
Ji turėjo gerą stogą prieš rinkimus - padėjo asmuo su Dauno sindromo fizionomija Vasiliauskas. Po to Grybas pastatė jį vadovauti Bankui, nes buvo naudingas. Taip ir su SNORU :eek:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+65 # Vasiliauskas 2020-01-15 22:33
Etika ir moralė ne šio pasaulio dimensijos.
Svarbu € kiekis kišenėje.
Juk dėl to net runkeliai ir avinai pajaunasi, nori turėti kuo daugiau.
Tao kokia dar Moralė ir Etika?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+61 # valdziosatstovai 2020-01-15 23:19
ar projektas Lietuva Independiens jau uzdaromas,kur reiks issikelt,i Sibira -visur kitur vien iskrypeliai smegenu ir oro tarsa,bet ten jau eiles vakarieciu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+71 # Mažeikių nafta 2020-01-16 01:45
Kiek kainavo ? Kur dingo blokados fondas ? Kur Butinges terminalo pinigai,kuri visi jau seniai pamirso ? Tik va zmones nepamirso. Kaip su norvegu suaukotu milijonu ? Kaip su paskolomis iš švedų bankų? Kaip su Snoro banku? Į jaučio oda visko nesurasysi,visu landsbergyno aferu,tik mane pribloskia kad pasitaiko vienas kitas ju uztarejas,ponai,jums dimensija ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+70 # Nagi nagi 2020-01-16 01:48
Tai kas ten Bražuolės tiltą susprogdint davė įsakymą?Jeigu jau sakom tiesą ir stabdom melą!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+61 # Žilagalvis senelis 2020-01-16 01:47
Niekam neįdomu, kodėl KGB generolas Madalovas Landsbergio limuzinu važinėja?....“Patriotas” Madalovas manau dar gali pasakyt kiek doleriukų Ozz.ys gavo išvežęs rusiškus rublius i Čėčėniją o ne i Rusijos centrinį banką grąžinti (kada buvo įvestos vagnorkos) už kuriuos Dudajevo banditai šauninkų prisipirko. Kažin ar ne per šitą Landsbergio “didvyrį” bizniukas ir įvyko. Juk čia gi privati Lansbergio armija buvo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+56 # Jonas 2020-01-21 10:18
Į cypę su turto konfiskavimu tą rudą kalę su visais vasiliauskais ir lansbergiais!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+51 # Būčiau aš akcininku 2020-01-21 23:24
tikrai ieškočiau AK47. Būtų visokiems Frikliams ir kitiems vagims baigtas kriukis :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+52 # O 2020-01-21 23:25
Lesbo žydelka su smirdančiu paršu tikiuos atsakys dar už tą bežpridielą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+53 # PROKURORAMS 2020-01-21 23:32
O ŽYDEROMS VERSLININKAMS FAKTAROVIČIAMS, ANATOLIJUI IR JO SŪNUMS KĘSTUI IR NORBERTUI, KURIE PO STALU SUSITARĘ SU ANTSTOLIAIS PUSVELČIUI NUPIRKO BARANAUSKŲ TURTĄ, KLAUSIMŲ NĖRA?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+51 # K05 2020-01-21 23:27
CIA BUS PANASU KAIP SU TERORISTAIS KALEJIMO NEBUVO BET BAUDAS MOKAM
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+56 # Jei ką 2020-01-21 23:29
Bankrutavo ne antonovo baranausko bankas, o kubiliaus šimonytes suvalstybintas snoras, būkit prakeikti, valdžiažmogiai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+51 # Teismas už akių 2020-01-23 01:36
Šiandien jau suprantu, kam prokurorams ir STT tyrėjams aiškintis dėl Snoro aferos arba dėl to nusikalstamo fakto, pavyzdžiui, kodėl S.Frikliui už 8-ias darbo dienas iš Snoro buvo pervesti beveik 5 milijonai eurų? Aišku, ir kodėl jiems šitas klausimas neįdomus. Nėra komandos iš Daukanto aikštės rūmų Lengviau aiškintis apie Gretos Kildišienės paltukus. Daug ramiau ir ne taip pavojinga.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # Skiriu prokurorams 2020-01-22 23:56
Vardiju tikruosius Snoro banko vagis : Grybauskaitė, Kubilius, Šimonytė, Vasiliauskas, Kuodis, Petrauskas, Geralavičius, Misevičius, Valiūnas, Sutkienė, Norkus, Rimšelis, Markevičius, Udrėnas, Maciejevski, Mažintienė, Friklis, Cooperis, Adomonis ir Degutis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Dominykas 2020-02-04 14:55
Taigi išvardinti S N O R O banko sužlugdymo INICIATORIAI. NEGI neatsiras PROKURORAS su stuburu, kuris Įvertins kaltininkus, kurie žlugdė snoro banką. ne visi Lietuvoje avinai--SNORO BANKAS buvo MOKUS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Mikas 2020-02-04 15:04
Apykojes jiems kaip Venckienei uždėti ir viskas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # Visada 2020-01-23 00:57
pigią mėsą šunės ėda. Kai dar jiems padeda visokios šimonytės, ponios mėlynais chalatais, vasia liaukis, frikliai ir kuperiai, tai gaunasi bardzo prziemna kompanija.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # Kaip būtų gerai 2020-01-24 19:46
Kad tuos visus iš nuotraukų į Praveniškes.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+47 # Domas 2020-01-25 10:27
Tas "nepriklausomybė atkūrimas"- siaubingo masinio žmonių apmulkinimo pasekmė. Daugiau nieko...
Revoliucija surijo savo vaikus... Ir iškėlė ant pjedestalo intrigantus, aferistus, sukčius, vagis, gobšuolius, garbėtroškas... Dažniausiai, tai buvę žinomi "komunizmo statytojai", staiga išvertę kailius ir tapę aršiausiais "demokratais", lyg peralkusios hienos grobiantys viską, ką tik pasiekia, lipantys per kitų galvas ir turtėjantys ne dienom, bet valandom. Juk ir mūsų labai mylimas VL anais laikais sėkmingai profesoriavo Konservatorijos Marksizmo katedroje. Tikrai nebuvo tarp skriaudžiamų. Dažnai lankydavosi užsienyje. Taigi, sugyveno su jo taip keikiamu KGB, rašė po kelionių ataskaitas. Parašiusieji bent vieną "negerą", daugiau į užsienį nebeišvažiuodavo. Vos susikūrė Sąjūdis, greit persiorientavo ir tapo "disidentu" Nr.1. Na, o apie CK ir KGB aparatčikus nė rašyti nereikia - visi puikiai įsikūrė ir vairuoja Lietuvą į "laimingiausią ir teisingiausią" kapitalizmą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Asta Bogušienė 2020-01-28 22:07
Vagių zona LITHUJENIJA
Tai buvo organizuota nuo 1989 m., planingai, Ožio Baltijos Vištgaidžio Kelyje dar :-|
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # Sakau tiesiai 2020-01-28 23:42
Vogė Vasiliausko, Kubiliaus, Šimonytės gauja kartu su pakviestais iš užsienio aferiūgomis Frikliu ir Kuperiu - visko nesugebėjo išvogti. Dabar vagia bankrotų specas Gintaras Adomonis, pasitelkęs Eugenijos Sutkienės advokatų kontorą - vagia milijonais ir neraudonuoja. Jau 8 metus visi vagia iš "numirusio" banko, o pinigai Snore kaip nesibaigia, taip nesibaigia. Nieko sau bankrutavęs bankas!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # Remigijus Lapinskas 2020-01-28 23:44
Snoro banko bylos tyrimas niekada nebuvo skirtas surasti tiesą. Jis buvo organizuotas specialiai taip, kad būtų galima nuslėpti, jog bankas tuometės konservatorių valdžios buvo užgrobtas ir sužlugdytas dėl politinių motyvų bei kartu siekiant pašalinti iš rinkos stiprų švedų bankų konkurentą. O teisėsaugos visi veiksmai šiame tyrime visą laiką buvo dirbtinai nukreipti tik prieš Snoro banko pagrindinius akcininkus V.Antonovą ir R.Baranauską, kartu paminant net nekaltumo prezumcijos principus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # Akivaizdu 2020-01-28 23:46
Prokurorai ir tyrėjai šioje byloje tik siekė paslėpti tikrųjų Snoro užgrobėjų padarytus ir dabar dar vykdomus nusikaltimus, neteisėtai užvaldant ir išgrobstant Snoro banko ir jo grupės įmonių turtą. Tam prezidentės D.Grybauskaitės iniciatyva buvo atgaline data padaryti įstatymų pakeitimai, kurie leistų korumpuotiems teisėjams buvusius pagrindinius Snoro banko akcininkus teisti už akių.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Justina 2020-02-04 13:21
Akivaizdu! Dabar pabandykim tą Snoro kamuoliuką atsukti atgal. Nepavyks! Kas metrą jis sutrūkinės, nes per daug valstybės vyrų jį vyniodami pasišildė rankas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Leonas Korsakas 2020-02-04 14:15
Cituoja Akivaizdu:
Prokurorai ir tyrėjai šioje byloje tik siekė paslėpti tikrųjų Snoro užgrobėjų padarytus ir dabar dar vykdomus nusikaltimus, neteisėtai užvaldant ir išgrobstant Snoro banko ir jo grupės įmonių turtą. Tam prezidentės D.Grybauskaitės iniciatyva buvo atgaline data padaryti įstatymų pakeitimai, kurie leistų korumpuotiems teisėjams buvusius pagrindinius Snoro banko akcininkus teisti už akių.

O Lietuvoje Grybauskaitės statytinis Vasiliauskas su konservatorių gauja bei Kubiliumi, Šimonyte priešakyje sužlugdė Snorą it išvogė žmonių pinigus, o teisti net už akių ruošiasi buvusius pagrindinius akcininkus???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Girdėjau, kad 2020-02-04 14:17
Vilniaus apygardos teismas nenorėjo imtis Snoro bylos neva dėl didelio užimtumo?...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # SALOMĖJA 2020-02-04 14:22
niekas nenori baltais siūlais siūtos bylos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Teismas už akių 2020-02-04 14:30
Rašė neseniai spauda, , kad Snoro akcininkų bylos imasi teisėjas Dzedulionis, kas tas tūlas veikėjas? Dar vienas "pakabintas" iš korumpuotų teisėjų klano???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # PAKABINTAS TEISĖJAS 2020-02-04 14:44
Teisėjo Gintaro Dzedulionio biografiją skaitau ir netikiu savo akimis. Ten parašyta: "nuo 1981 m. birželio iki 1989 m. kovo buvo Lietuvos TSR VRM tarnautojas". Kas paslėpta, užšifruota po šiuo keistu įrašu? Paslėptas darbas spec. tarnybose? Tai ponas teisėjas yra iš tų tipų, kurių pavardės užslaptintos sąraše dar 75 metams Seimo įstatymu?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Darijus 2020-02-04 14:45
Tame Durinių laive nei teisėjų, nei prokurorų, nei advokatų nėra. Yra tik teisybės pardavėjų kontorų klerkai su sutanom ir lenciūgais kaklo. Teisybės pardavėjų pareiga-įžūlus landsgrybių mafijos interesų ginimas :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Klanui 2020-02-04 14:58
Ot klanas teiseju. Vista pavoge 5metai. O kam banko byla nagrineti, darbo daug , o naudos jokios. Geriau koki verslininkeli paimti tai nors pinigu gaus i kisene.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Teisėjai 2020-02-04 14:51
Pagoglinkite straipsnis: "Banko "Snoras" grobikai maudosi vogtuose milijonuose".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Nusikaltelė 2020-01-28 23:46
Galvoju, kad artimiausia ir galutinė GRYBAUSKAITĖS stotelė bus arbitražo teismas. Jau greit važiuos GRYBAUSKAITĖ SPEC.LIUDYTOJO STATUSE į arbitražą Paryžiuje dėl SNORO aferos pasiaiškinti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # TĄ TURI ŽINOTI VISI 2020-01-31 10:53
Vardiju tikruosius Snoro banko vagis : Grybauskaitė, Kubilius, Šimonytė, Vasiliauskas, Kuodis, Petrauskas, Geralavičius, Misevičius, Leika, Valiūnas, Sutkienė, Norkus, Burgienė, Rimšelis, Markevičius, Udrėnas, Maciejevski, Mažintienė, Friklis, Cooperis, Adomonis ir Degutis. :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # ANTANAS 2020-02-01 17:46
ADVOKATAS GIEDRIUS DANIELIUS, KURIS VYKO Į ISPANIJĄ , LYDIMAS DVIEJŲ KORUMPUOTŲ POLICININKŲ, VERSLININKO R.KARPAVIČIAUS VILOS UŽGROBTI (IR KURIS PREZIDENTĖS PATARĖJĄ D.ULBINAITĘ GELBĖJO) GALIMAI YRA PRISIDĖJĘS IR PRIE SNORO BANKO TURTO VAGYSČIŲ.TARK GRUNTE SUTKIENE, KUR DIRBO ADVOKATAS, YRA SNORO BANKO KREDITORIŲ KOMITETO JURIDINIS PATARĖJAS. JAU ANKSČIAU ATVIRAI BUVO KALBAMA, KAD ŠI ADVOKATŲ KONTORA PRADEDANT 2014 M. LAPKRIČIO YRA DAUG PRISĖDĖJUSI PRIE BANKO TURTO IŠVOGIMO. MATOMAI TAM ADVOKATUI NE PIRMAS ATVEJIS TURTO PRIEVARTAVIMAS IR VAGYSTĖS?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # GIEDRIUS DANIELIUS 2020-02-01 17:48
2016 – 2018 m. – asocijuotasis partneris advokatų kontoroje TARK GRUNTE SUTKIENE 2013 – 2016 m. – advokatas advokatų kontoroje TARK GRUNTE SUTKIENE. IR TUOM VISKAS PASAKYTA.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # ADVOCO 2020-02-04 13:13
O advokatūra tyli dėl aukštos reputacijos advokato Danėliaus ? Kodėl?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # TAIGI 2020-02-04 13:15
O KODĖL NEVERTINAMAS ADVOKATO GIEDRIAUS DANIELIAUS ELGESYS, KURIS NUVYKĘS Į ISPANIJĄ SVETIMOS VILOS SPYNAS LAUŽĖ? ČIA KĄ, NORMA???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Jo,taip rašė spauda 2020-02-01 17:49
ISPANIJOS POLICIJA SULAIKĖ BANDITUS iš Lietuvos, kurie laužėsi į privačią nuosavybę, ir kurie, paaiškėjo, turi nuolatinį darbą Lietuvos policijos vadovybėje. (Čia ne anekdotas, čia "Lietuvos policijos vadovai atostogauja"..!)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Iš UK megrįšiu 2020-02-01 17:51
Dvidešimt metu aš kalu runkeliam į galvą,kad Lietuvą valdo kriminaliniai elementai,Lietuvos prezidentas su savo šešėliniais padejėjais,visą teismų sistemą iskaitant i KT,VRM,VSD,anstoliai,advokatai nešantys dežutes teisėjams,buvusios ir esamos vykdomosios vadžios.......laimingi tie kurie pabėgo ir nelaimingi tie kurie liko.........Elementaru daktare VATSONAI
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Negaliu patikėti 2020-02-01 17:55
PROKURATŪROS IR VISA LT TEISĖSMAUKA yra nebaudžiamų ir gerai apmokamų bezdėtojų prieglaudos, garsiai besijuokiančių iš LT piliečių ir Konstitucijos. Teisėsmauka (pagal užsakymą)slepia nusikaltimus, o ne išaiškina. O kai prireikia išaiškinti - nebesugeba, apsijuokia, nes nepratę dirbti. Todėl jiems reideriauti užsienyje - pelningiau
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Vaizdelis 2020-02-01 17:56
Mafija policijoje, mafija valdžios sluoksniuose (net aukščiausios), medicina korumpuota ir ne sveikata prioritetas. Išvada vertybės žemame lygyje, o svarbiausia pinigas. Nausėdai sveikatos ir jėgos linkėjimas, o į valstybės valdymą laikas jauniems nesusitepusiems su išsilavinimais. Liudesėlis dėl tokių faktų, bet yra ir džiaugsmas, kad jei tokie įvykiai lenda į dienos šviesą, reiškia atsiranda skaidrumas. Visiems drasos kalbėti ir gerbti save ir Lietuvos žmonių ateitį
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Baisiau, nei baisu 2020-02-01 18:00
Cituoja Jo,taip rašė spauda:
ISPANIJOS POLICIJA SULAIKĖ BANDITUS iš Lietuvos, kurie laužėsi į privačią nuosavybę, ir kurie, paaiškėjo, turi nuolatinį darbą Lietuvos policijos vadovybėje. (Čia ne anekdotas, čia "Lietuvos policijos vadovai atostogauja"..!)

„Lietuvos rytas“ išsiaiškino, kad kartu su vilniečiu advokatu į Tenerifę nuvyko tuometis Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos vadovas Giedrius Skladas ir Kauno apskrities VPK viršininkas Darius Žukauskas, kuris buvo išėjęs tėvystės atostogų."
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # ONA 2020-02-04 13:16
O nuo ko reikėjo saugoti advokatą? Kad jis galėtų laužtis į pastatą?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Pasakėlės 2020-02-04 13:18
Faktas yra, kad šitie du vadai važiavo kažko išmušinėt į Ispaniją? Yra. Pripažįsta? Pripažįsta. Taškas. Nuo pareigų turi būti (laikinai, kol baigsis tyrimas) nušalintas ir tas Kaišiadorių policijos vadas. Kaip jis gali kitiems nurodinėt, pats atlikęs nė tai reketininko, nė tai kažkokio apsauginio vaidmenį, spynas laužęs, pas žmones veržęsis? Tyrimas tyrimu, bet dirbt ir jis negali. Anas gudrus- išėjo tėvystės atostogų, bet amžinai gi nebus jose. Pernavas gyrėsi gyrėsi, o pasirodo, kad toj policijoj daug dumblo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Darijus 2020-02-02 13:24
Man tai baisiausia šioje istorijoje tai, kad banditų pinigų dalybose dalyvauja aukšti policijos pareigūnai, notarai, medikai ir net media su savo rašinėliais. Dugnas, visiškas dugnas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # MAFIJA 2020-02-02 13:25
Mafijos viršūnėlėje - tranų motinėlė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # ????? 2020-02-03 12:12
Ožio utėlės, tai kur likusius vestuvinius auksinius žiedus sunešti.........galėsit, ponai, vėl sujudėti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # SNORO 2020-02-04 13:19
Byla politinė, visa smarvė kyla iš Vašingtono. Grybai ir įvairūs pianistai tėra JAV vasalai, todėl bankininkams Lietuvoje buvo grėsmė pražūti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Jo 2020-02-04 13:22
visame tame kyšo žy.. ausys..........kvepia oziu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # ATAS 2020-02-04 13:52
O KAZIMIERĄ RAMONĄ KVIES LIUDININKU Į TEISMĄ UŽ AKIŲ??? Pagoglinkit straipsnį "Liudininkas iš Lietuvos banko:"Snoro" šturmą laimino prezidentė". Ir viskas bus aišku.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # AHA 2020-02-04 13:55
O Friklį su Cooperiu į teismą kvies? :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Paprastai aiškiai 2020-02-04 14:54
TEISMAS - Tarybinio Elito Išaukštintas Sukčių Melagių Aferistų Susivienijimas. TAI jau seniai Įrodyta
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Visiškas dugnas 2020-02-04 14:46
Iš visų teroristėi Kūsaitei pateiktų kaltinimų neliko nei vieno, iš didžiausios Lietuvos nusikaltėlės Venckienės 39 kaltinimų, po JAV teismo revizijos, liko tik 4 mažareikšmiai kaltinimai. Įdomu, kiek liktų tokių įtarimų jiems Snoro banko akcininkų byloje, jei jie galėtų tikėtis Lietuvoje sąžiningo ir bešališko teismo, o ne teismo už akių???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Duona 2020-02-04 14:49
Verkia duona prokurorų valgoma
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Ponai ir ponios 2020-02-04 14:50
Paskaitykite straipsnį ir viskas taps aišku: "SNORAS: politinė kriminalinė byla".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Klausiu tiesiai 2020-02-04 14:47
O Tulpė jau pailsėjo? Ar jau pasirengusi spec. liudytojos statuse vykti į Paryžių Tarptautinį arbitražą dėl Snoro pasiaiškinti? :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti