vilnietę kažkas deklaravo pajamas VMI tiria dokumentų klastojimą

Peržiūros: 3702
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Už vilnietę kažkas deklaravo pajamas – VMI tiria dokumentų klastojimą

 

Aurimas Drižius

 

Vilnietė Viktorija Sliesoraitienė apstulbo, kai sužinojo, kad antstoliai nurašė nuo jos sąskaitos pinigus. Paaiškėjo, kad kažkas už moterį deklaravo pajams Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI), pastaroji ir nusirašė gyventojų pajamų mokestį.

Nors VMI nurodytų pajamų V.Sliesoraitienė sako niekada nei gavusi, nei deklaravusi. Dar keisčiau, kad įstatymas reikalauja, kad VMI priimtų deklaracijas tik iš jas deklaravusių asmenų - deklaracijos pateikiamos tik per deklaranto sąskaitą banke, prie kurios glai prisijungti tik minėtas asmuo. "Bet kas gali svetimo vardu deklaruoti pajamas, tada VMI nuskaičiuoja mokesčius, ir tokiu būdu galima pilietį suriesti į ožio ragą".

„Tai nesuvokiama, - sakė ji redakcijai, - aš negaunu pajamų, tik savo neįgalumo pensiją, todėl tų pajamų ir nedeklaruoju. Gal būt, tas pajamas deklaravo mano buvęs vyras, gal būt, jis tokiu būdų bandė susimažinti mokesčius? Kreipsiuos į teismą dėl tos suklastotos deklaracijos – tegul teismas aiškinasi, kas jas pateikė. Tegul paima deklaracijų originalus, ir padaro mano parašo ekspertizę – tik taip būtų galima išsiaiškinti tiesą. Nes į policiją kreiptis yra beviltiška, ten viskas prapuls. Vienintelė mano viltis – teismai, kurie po truputį ima vykdyti savo pareigas, nors ir labai sunkiai. VMI vos ne vos man atidavė mano deklaracijų kopijas – valandą laiko prašiau savo deklaruotų kopijų“.

Šiuo metu vyksta Viktorijos Sliesoraitienės skyrybos su jos garsiu buvusiu vyru Vygantu Sliesoraičiu. Pastarasis neseniai paskirtas 10 regioninių kelių priežiūros įmonių ir valstybės įmonių „Automagistralė“ suvienijusios bendrovės „Kelių priežiūra“ naują valdybos pirmininku.

 

Nors vyras buvusiai žmonai paliko gyvenamąjį namą Žvėryno rajone moteris labai nustebo sužinojusi, kad Vilniaus savivaldybė panaikino įėjimą į šį namą – jau nurodyta „nugriauti savavališkai pastatytą trinkelių aikštelę Birutės g. 18c, Vilniuje“.

Moteris šį savivaldybės veiksmą sieja su vykstačiomis skyrybomis - "kaip man dabar patekti į savo namą, jeigu savivaldybė nurodė nugriauti įėjimą?"

 

 

Komentarai   

+6 # jeronimas 2020-01-13 20:32
Paraset a,parasykit ir b.Bandziau perprasti ,kaip galetu svetimas uz mane deklaruoti?? Cia kazkas nutyleta, todel klausymas ,ar nutyleta protaujant ir turint kazkokiu tikslu,ar cia is tos operos ,kur viena boba sake ??? Butinai parasykit iki galo ,kai bus isaiskinta.Ir siuo atveju labai tiktu VMI komentaras ,ar realu uzdeklaruoti svetimo zmogaus vardu???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti