Aiškiai reikalingas ikiteisminis tyrimas šių prokurorų veiklai diskredituojant prokuratūrą

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.94 (8 Votes)

 

 


Leonas Merkevičius

 
Kai N.Venckienė prašo pradėti ikiteisminius tyrimus prieš etatinius teisingus liudytojus, prašymai atmetami. Bet užtai pasinaudojama proga pradėti tyrimą prieš asmenį, kurį N.Venckienė tik prašė apklausti liudytoju. Nors visi reikšmingi duomenys apie to asmens veiksmus yra filmuotoje medžiagoje, kurią prokurorai turėjo visą laiką. Aiškiai reikalingas ikiteisminis tyrimas šių prokurorų veiklai diskredituojant prokuratūrą ir apskritai išstatant pajuokai valstybės institucijas ištirti.

 

Į Kauno apygardos prokuratūros spaudos konferencijoje 2020 sausio 8 d. vyr. prokuroro Dariaus Valkavičiaus pasisakymus, kad nekelia tam tikro džiugesio ši byla, kad apskritai šios istorijos buvo galima išvengti, jei nebūtų tiek eskalacijos apie eilinę situaciją, šeimos dramą.
𝐓𝐢𝐞𝐤 𝐦𝐢𝐫𝐜̌𝐢𝐮̨ 𝐬̌𝐢𝐨𝐣𝐞 𝐢𝐬𝐭𝐨𝐫𝐢𝐣𝐨𝐣𝐞; 𝐒𝐞𝐢𝐦𝐚𝐬 𝟐𝟎𝟏𝟎 𝐦. 𝐩𝐫𝐢𝐩𝐚𝐳̌𝐢𝐧𝐨, 𝐤𝐚𝐝 𝐯𝐢𝐬𝐮̨ 𝐢𝐧𝐬𝐭𝐚𝐧𝐜𝐢𝐣𝐮̨ 𝐩𝐫𝐨𝐤𝐮𝐫𝐚𝐭𝐮̄𝐫𝐨𝐬 𝐚𝐩𝐥𝐚𝐢𝐝𝐳̌𝐢𝐚𝐢, 𝐧𝐞𝐨𝐩𝐞𝐫𝐚𝐭𝐲𝐯𝐢𝐚𝐢 𝐢𝐫 𝐧𝐞𝐤𝐯𝐚𝐥𝐢𝐟𝐢𝐤𝐮𝐨𝐭𝐚𝐢 𝐭𝐲𝐫𝐞̇ 𝐩𝐞𝐝𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐣𝐨𝐬 𝐛𝐲𝐥𝐚̨, 𝐝𝐞̇𝐥 𝐤𝐨 𝐆𝐞𝐧𝐞𝐫𝐚𝐥𝐢𝐧𝐢𝐬 𝐩𝐫𝐨𝐤𝐮𝐫𝐨𝐫𝐚𝐬 𝐀. 𝐕𝐚𝐥𝐚𝐧𝐭𝐢𝐧𝐚𝐬 𝐛𝐮𝐯𝐨 𝐩𝐫𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐭𝐚𝐬 𝐚𝐭𝐬𝐢𝐬𝐭𝐚𝐭𝐲𝐝𝐢𝐧𝐭𝐢 𝐢𝐬̌ 𝐩𝐚𝐫𝐞𝐢𝐠𝐮̨; 𝐩𝐢𝐫𝐦𝐚̨ 𝐤𝐚𝐫𝐭𝐚̨ 𝐋𝐢𝐞𝐭𝐮𝐯𝐨𝐬 𝐢𝐬𝐭𝐨𝐫𝐢𝐣𝐨𝐣𝐞 𝐯𝐚𝐢𝐤𝐚𝐬 𝐩𝐫𝐢𝐞𝐯𝐚𝐫𝐭𝐚 𝐩𝐚𝐢𝐦𝐭𝐚𝐬 𝟐𝟒𝟎 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐜𝐢𝐧𝐢𝐧𝐤𝐮̨ 𝐩𝐚𝐠𝐚𝐥𝐛𝐚. 𝐉𝐞𝐢 𝐬̌𝐢 𝐭𝐫𝐚𝐠𝐞𝐝𝐢𝐣𝐚 𝐲𝐫𝐚 𝐞𝐢𝐥𝐢𝐧𝐞̇, 𝐭𝐚𝐢 𝐤𝐨𝐤𝐢𝐚 𝐬𝐢𝐭𝐮𝐚𝐜𝐢𝐣𝐚 𝐭𝐚𝐝𝐚 𝐲𝐫𝐚 𝐧𝐞𝐞𝐢𝐥𝐢𝐧𝐞̇
𝐉𝐮𝐧𝐠𝐭𝐢𝐧𝐞̇𝐬 𝐀𝐦𝐞𝐫𝐢𝐤𝐨𝐬 𝐕𝐚𝐥𝐬𝐭𝐢𝐣𝐨𝐬 𝐧𝐞𝐢𝐬̌𝐝𝐚𝐯𝐞̇ 𝐦𝐚𝐧𝐞̨𝐬 𝐝𝐞̇𝐥 𝟑𝟓 𝐧𝐮𝐬𝐢𝐤𝐚𝐥𝐭𝐢𝐦𝐮̨. 𝐉𝐞𝐢𝐠𝐮 𝐉𝐀𝐕 𝐛𝐮̄𝐭𝐮̨ 𝐩𝐚𝐭𝐞𝐢𝐤𝐭𝐚𝐬 𝐯𝐢𝐝𝐞𝐨 𝐢̨𝐫𝐚𝐬̌𝐚𝐬 𝐤𝐚𝐬 𝐯𝐲𝐤𝐨 𝟐𝟎𝟏𝟐 𝐦. 𝐠𝐞𝐠𝐮𝐳̌𝐞̇𝐬 𝟏𝟕 𝐝. 𝐧𝐚𝐦𝐨 𝐯𝐢𝐝𝐮𝐣𝐞, 𝐛𝐞𝐭 𝐧𝐞 𝐦𝐞𝐥𝐚𝐠𝐢𝐧𝐠𝐢 𝐥𝐢𝐮𝐝𝐲𝐭𝐨𝐣𝐮̨ 𝐢𝐫 𝐧𝐮𝐤𝐞𝐧𝐭𝐞̇𝐣𝐮𝐬𝐢𝐮̨𝐣𝐮̨ 𝐩𝐚𝐫𝐨𝐝𝐲𝐦𝐚𝐢, 𝐬̌𝐢𝐨𝐬 𝐛𝐲𝐥𝐨𝐬 𝐭𝐢𝐤𝐫𝐢𝐚𝐮𝐬𝐢𝐚𝐢 𝐧𝐞𝐛𝐮̄𝐭𝐮̨ 𝐛𝐮𝐯𝐞̨.
Į prokuroro Dariaus Jakučio pasisakymus, kad susipažinimo su byla laikotarpis išsitęsė ne dėl prokuratūros veiksmų ar kažkokios veiklos.
𝐀𝐩𝐢𝐞 𝐢𝐤𝐢𝐭𝐞𝐢𝐬𝐦𝐢𝐧𝐢𝐨 𝐭𝐲𝐫𝐢𝐦𝐨 𝐩𝐚𝐛𝐚𝐢𝐠𝐚̨ 𝐛𝐮𝐯𝐨 𝐩𝐚𝐬𝐤𝐞𝐥𝐛𝐭𝐚 𝟐𝟎𝟏𝟗-𝟏𝟏-𝟎𝟖 𝐊𝐚𝐮𝐧𝐨 𝐦𝐢𝐞𝐬𝐭𝐨 𝐚𝐩𝐲𝐥𝐢𝐧𝐤𝐞̇𝐬 𝐭𝐞𝐢𝐬𝐦𝐨 𝐭𝐞𝐢𝐬𝐞̇𝐣𝐨 𝐑. 𝐌𝐢𝐤𝐬̌𝐭𝐨𝐬 𝐬𝐚𝐥𝐞̇𝐣𝐞, 𝐬𝐮𝐬𝐢𝐩𝐚𝐳̌𝐢𝐧𝐭𝐢 𝐥𝐞𝐢𝐬𝐭𝐚 𝐢𝐤𝐢 𝟐𝟎𝟏𝟗-𝟏𝟏-𝟐𝟏.
𝐁𝐲𝐥𝐨𝐬 𝐫𝐚𝐬̌𝐲𝐭𝐢𝐧𝐞̇ 𝐦𝐞𝐝𝐳̌𝐢𝐚𝐠𝐚 (𝟏𝟗 𝐭𝐨𝐦𝐮̨) 𝐦𝐚𝐧 𝐢̨𝐭𝐞𝐢𝐤𝐭𝐚 𝟐𝟎𝟏𝟗-𝟏𝟏-𝟏𝟓, 𝐨 𝐤𝐢𝐭𝐚 𝐥𝐢𝐤𝐮𝐬𝐢 𝐦𝐞𝐝𝐳̌𝐢𝐚𝐠𝐚 – 𝟐𝟎𝟏𝟗-𝟏𝟏-𝟏𝟗. 𝐃𝐮 𝐃𝐕𝐃 𝐝𝐢𝐬𝐤𝐚𝐢 𝐝𝐚𝐫 𝐧𝐞𝐢̨𝐭𝐞𝐢𝐤𝐭𝐢 𝐢𝐤𝐢 𝐬̌𝐢𝐨𝐥, 𝐩𝐫𝐚𝐬̌𝐲𝐦𝐚𝐬 𝐝𝐞̇𝐥 𝐣𝐮̨ 𝐛𝐮𝐯𝐨 𝐩𝐚𝐭𝐞𝐢𝐤𝐭𝐚𝐬 𝟐𝟎𝟏𝟗-𝟏𝟐-𝟐𝟎.


Peržiūros: 2285

Komentarai   

+42 # Eglė Kusaitė 2020-01-09 20:31
Banditai su kilpa ant kaklo, nieko švento, inkvizitoriai :eek: nepakaltinami, naudingi klanui parazitai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Dr Remigijus Guobys 2020-01-10 02:24
Aš galiu nemokamai išrašyti Dariui Valkavičiui rekomendacinę daktaro pažymą, kad pasikeistų savo smegenis į dirbtines
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Pupa 2020-01-10 15:53
Jų veidai viską pasako. Tai žmonės, kurie nesijaučia teisūs. Sunku jiems.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-12 # jo jo 2020-01-11 11:09
Jums visi kalti, tik Neringa tokia svelniai pukuota ir nekalta? Slapstesi tai nuo ko? Meluoja kad nepabego. Jei nebego kodel nepranese pati apie savo gyv.vieta ir kontaktus? Juk buvo pasklebta tarptautine paieska, tipo nezinojo kad jos iesko? melage, jau daugiau tiket ja negalima, meluoja ir neraudonuoja kaip kokia psichine vis kartoja ir kartoja kad jai palikti tik keturi, na ir kas is to? visu pirma jos niekas nebutu uzdares i kalejima ciut ne dviem metam, jei jau tokia visa nekalta, Atsibodo klausyt kaip ji Netyles it Viska pasakys, jau desimt metu ta pacia melodija suka ir nieko nepasako, melage ir viskas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti