R.Miliūtė LRT smegenų mirties diagnozė

Peržiūros: 3016
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

R.Miliūtė – LRT smegenų mirties diagnozė

 
 
 
Jei gali egzistuoti antikapitalizmas su neigiamomis bankų palūkanomis, tai kodėl negalėtų egzistuoti antižurnalistika? Gali egzistuoti ir egzistuoja po LRT stogu. Tai vakar mums visiems įrodė Rita Miliūtė LRT „Panoramos“ laidoje.
 
Vakar laidos „Panorama“ intarpe „Dienos tema" LRT žurnalistė Rita Miliūtė kalbėjo su ES parlamentaru ir partijos „Lenkų rinkimų akcijos“ lyderiu Valdemaru Tomaševskiu.
 
Tomaševskis atvyko nešinas savo idėja apmokestinti Lietuvoje praktiškai neapmokestinamus „skandinavų“ bankus, išvežančius iš mūsų šalies šimtus pavogtų milijonų eurų. Tai leistų nors minimaliai finansuoti socialines programas, kurios Lietuvoje yra finansuojamos beveik blogiausiai ES.
 

Atrodytų, kad Nacionalinio transliuotojo žmonės turėtų ginti nacionalinį interesą, tačiau ne, viskas atvirkščiai, Miliūtė nerte nėrėsi iš kailio gindama „skandinaviškų“ bankų teisę nežabotai plėšti Lietuvą.
 
Kaip Tomaševskiui užteko savitvardos!? Šaunuolis. Tai buvo reto žurnalistinio neprofesionalumo ir chamizmo pilna laida. Ir ne iš pasikviesto svečio, o iš laidos Vedėjos Ritos Miliūtės pusės.
 
Aš manau, kad universiteto studentams dėstytojai tokį žurnalistikos broką galėtų pateikti kaip pavyzdį, ko negalima žurnalistui daryti. O negalima nuolatos „ant pusės žodžio“ pertraukianti svečio, kaitalioti temą. Tai daroma, kad išmušti respondentą iš vėžių, kad jis pasimestų. Nepasimetė. Išdėstė tai, ką daro jo tautiečiai Lenkijoje. O daro lenkai viską teisingai, todėl gauna trečdaliu didesnes pensijas, išmokas vaikams, minimalų atlyginimą, o moterys gali išeiti į pensiją sulaukusios 60 metų. Visa tai jie pasiekia esant tokiam pačiam BVP/vienam gyventojui, kaip ir Lietuvoje. Dar lenkai, skirtingai negu Lietuva, nepriima valstybę socialiai parazituojančių „pabėgėlių“, todėl jiems nereikia lenkų „pozityviai diskriminuoti“ šių atėjūnų-kolonizatorių atžvilgiu.
 
Aš paminėjau, kad užsienio bankai apvaginėja Lietuvą. Trumpai paaiškinsiu, kaip tai daroma. Egzistuoja toks bankų vagių versle sugalvotas reiškinys „privalomas rezervavimas“. Lietuvoje jis 9%. Tai reiškia, kad bankas savo įsipareigojimus gali padengti tik 9% nuo akcininkų suneštų pinigų. To pakanka, kad Lietuvoje įkurti banką. Pinigus komerciniam bankui skolina CB. Taigi, jei vieną gražią dieną klientai visi kartu ateitų atsiimti savo depozitų, įvyktų neišvengiama banko griūtis, nes kaip sako žmonės - „karalius nuogas.“ Komercinių bankų esmė – pinigų gamyba „iš oro“. Kai klientas į banką atneša šimtą eurų, komercinis bankas padaro iš oro 1000 eurų, o jūsų atnešti pinigai yra atskaitymas į rezervus. Vadovėliuose rašoma, kad komercinis bankas yra finansinis tarpininkas. Tai melas – komercinis bankas yra pinigų emisijos centras, kuris daro depozitinius pinigus iš oro, sako finansų- kredito specialistas prof.Valentinas Katasonovas, eilę metų dirbęs Pasaulio banke.
 
Reikia kuo labiau apmokestinti skandinaviškas rusiškų pinigų skalbyklas, nors to ir labai nenori ir tam priešinasi šitų vagių proteguotas Gitanas Nausėda. Apie tai rašiau gruodžio 28 dieną straipsnyje „SEB skandalas irrankos, kurios galimai laiko mūsų prezidentą Nausėdą užtarpukojo.“
 
 
 

 

Komentarai   

+28 # zenonas 2019-12-08 11:59
Apsidraudžiau kaupiamuoju draudimu 10-čiai metų. Įnešiau kaip sutartyje numatytą sumą apie 15 000 lt. Atėjo terminas, nuėjau atsiimti davė apie 10 000 Lt, pradėjus aiškintis apsakė, kad džiaugčiausi tiek gavęs, nes jie buvo kažkur investavę ir uždirbo, jei ne būčiau nei tiek negavęs. Teismų maratoną pralošiau ir po to sužinojau, kad teismams yra slaptas nurodymas, kad prieš bankus fiziniai asmenys nelaimėtų. Kiek sugadinta laiko, papildomų išlaidų ir t.t. banditų valstybė. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # Klausimas 2019-12-08 16:14
Kaip sventa Lietuvos zemele nesioja tokias miliutes?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Dr. A. Lebionka 2019-12-08 16:21
Dar pridurčiau, kad tokias curvas ir nacikus ''partizanus'' mes 1949-53 šaudydavom be gailesčio.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # prestitutei miliūtei 2019-12-08 23:47
gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Alda 2019-12-09 09:29
Gražiai nupiešei... Mano mažius irgi panašius paišo...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # sos 2019-12-08 23:52
yra nurodymas juodai "uzjodyt" tauta-kad begtu,nes Sibiro jau nera,o teritorija laisva
ir visi 141 su prezidentu tam nebando net susigest
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # NE 2019-12-09 13:29
Kada pagaliau baigsis LRT miliutarizacija...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # NEMAČIAU, 2019-12-09 16:50
bet girdėjau, kad miliūtė jau viena nepajėgi vesti laidų - jai padeda Šuo.Ar tiesa? :D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Komentatorius 2019-12-09 21:09
Jai padeda ne šuo, bet kalė... Yra skirtumas...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # jeronimas 2019-12-09 19:15
Tokia ir valstybe,kai toki transliuotoja turi.Pilieciams reiktu apsupti ta vadina nacionalini transliuotoja,ir pareikalauti ,kad pavadinime zodzio nacionalinis neliktu.juk tai landsbergine shudasklaida,tai ir pavadinimas tegul butu landsbergine shudasklaida.Tuomet ,tikiu ,daugiau ziurovu uzsuktu pasiziureti vien del smalsumo.??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # virgis 2019-12-10 09:52
Bet reikia privatizuoti šitą transliuotoją. Kam juos išlaikyti iš už mūsų pinigus?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti