DĖL ALYTAUS TRAGEDIJOS TRAUKTIS TURI SKVERNELIS, O NE TAMAŠUNIENĖ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

DĖL ALYTAUS TRAGEDIJOS TRAUKTIS TURI SKVERNELIS O NE TAMAŠUNIENĖ

Prof. Gediminas Merkys

 

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/gaisro-iskamuotiems-alytiskiams-truko-kantrybe-reikalauja-tamasunienes-trauktis.d?id=82590099

 

Dėl netinkamo avarijos Alytuje likvidavimo pasipiktinę žmonės jau reikalauja ministrės R. Tamašunienės atsistatydinimo. Formaliai jie teisūs, už civilinę saugą atsako LR VRM. Giliau pamąsčius, visgi prie ko čia toji blondinė ir dar tautinių mažumų atstovė? Palikite ją ramybėje. Net nepadoru ją kultūringiems ir demokratiškiems žmonėms kritikuoti. Ji nei dienos anksčiau nebuvo vykdomojoje valdžioje, o ministerijoje vos kojas spėjo apšilti. Moteris akivaizdžiai sutrikusi, išsigandusi, nežino ką daryti. Ji visai nuoširdžiai nieko nei apie avarijas, nei apie civilinę saugą neišmano. Tam yra karjeros pareigūnai vyrai.  Europoje labai madinga skirti jaunas, išvaizdžias moteris vadovauti jėgos ministerijoms.  Jūs norit, kad Lietuva būtų nemadinga? Tamašunienė – mūsų plebėjiškos ir maskulinizuotos vyriausybės puošmena....

 

Toje VRM ilgą laiką ministeriavo visai neblondinas, buvęs policijos generalinis komisaras S. Skvernelis. Ministerijos kancleriu buvo toks milicininkas-policininkas A. Stončaitis, dabar į Vyriausybės kanclerio postą patekęs. Būtent tokie veikėjai privalėjo tada ir privalo dabar adekvačiai suprasti, kas yra ekstremali situacija, technogeninė avarija ir pan. Deja, vietoje investicijų į civilinės saugos vystymą anuometinis ministras Skvernelis ir jo parankinis Stončaitis  už mūsų pinigus pripirko vandens patrankų ir spec-automobilių su grotomis. Galimoms riaušėms malšinti. Kilnojamoms taršos matavimo stolelėms pinigų neliko. Jas dabar nuomojamės iš Lenkijos. Čia dar ne visas grožis. Tuo metu, kai pradėjo plisti Alytaus apylinkėse nugaišusių kiškučių ir paukščiukų nuotraukos, kai pradėjo dusti vaikai, Sostinėje, Katedros aikštėje, įvyko riaušių malšinimo technikos ir malšinimo pratybų demonstravimas. Vietoje pagalbos dūstančiam Alytui – šou. Protingiems žmonėms tai – piliečių  bauginimo procedūra: žinokite, kas Jūsų laukia.... Durniams – šou. Vaizdelis ne koks.

 

Kaip ten bebūtų, Skvernelio ir Stončaičio pirkiniai  yra skirti riaušėms vaikyti, kurių nebus. Tai suvokia kiekvienas bent mažumėlę protelio turintis žmogus. Dabar ne 2009 m. Visi normalūs, jauni ir darbingi, kurie galėtų kažko mitinguose realiai pareikalauti iš degraduojančios valdžios, jau seniai išvyko. Juk nekels riaušių šuntuoti diedukai su įmontuotu stimuliatoriumi? Ir tie, kurie „otkatus“ ima arba kuriems valdžia mėsingą kaulą numeta, kaip Smirnovams, riaušių taipogi niekada nekels. Graplingo čempionatą, prašom. Kovotojus, kurie mergaites daužo ir prievartauja, prašom. O Kaip gi  kelsi riaušes prieš sistemą, kuri tave maitina, kuri tau lyg motina brangiausia?

 

Vietoje riaušių bus tik senukų naktinės raudos į pagalvę ir nevilties prakeiksmai jų rinktai valdžiai. Mistikos žinovai ir ekstrasensai aiškina, kad tokie pelnyti prakeiksmai anksčiau ar vėliau savo tikslą pasiekia, sugrįžta ligomis, šeimos nelaimėmis. Neišmanau tų dalykų, Dievas žino... Aukštesnių paslaptingų jėgų akivaizdoje galiu pasiguosti tik tuo, kad esu ant Kryžių kalno prie savo gimtų Šiaulių kryželį pastatęs. Ant jo taip ir užrašiau: „Dieve, saugok Lietuvos šeimas...“. Tikiuosi – tebestovi.

 

Jei dar nepraradote mąstymo gebėjimo visiškai, reikalaukite ne Tamašunienės, bet Skvernelio ir Stončaičio atsistatydinimo. Tie, kurių IQ koeficientas siekia bent 85 punktus, turėtų siekti ir lizinginio Premjero gimdytojo ir „lėlininko“ – R. Karbauskio atsistatydinimo.  

Peržiūros: 1987

Komentarai   

+37 # taigi 2019-10-22 20:31
kodel neveza,tos vandens patrankos i Alytu gaisrui gesinti,ar ji gesina tik runkelius?Juk jeigu pila vandeni,tai gal ir gaira galima gesint,ne vien runkelius,ar bijo patraukt nuo seimo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # ups 2019-10-22 21:31
Tai kam tokia ministre, kuri nezino kaip elgtis???? Geriau butu konservatorijai vadovavus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # ... 2019-10-22 21:48
Ponas autorius turetu paskaityti komentarus zmoniu, kurie pasiraso po peticijomis. Tokiai ministrei ir patrankos nepades
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # ... 2019-10-22 21:54
Tokia ministrė negali dirbti. Pasikėlus nemoka net bendrauti su žmonėmis. Gėda, kad ji esa tokiose pareigose. Ivykus nelaimei matosi iš tikrųjų kaip jai svarbu žmonės. Tikiuosi greitai ji atsistatydins ir nedarys gėdos mūsų Lietuvai!!!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # ... 2019-10-22 21:55
Visapusiskai pritariu sitai peticijai! Manau, kad ministe netinkama uzimti sitas pareigas. Kodel? Todel, kad isgirdome ka ji kalba ir pamateme, kaip ji dirba !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # ... 2019-10-22 21:58
Mes matom viska is arti,o Pone Lietuvai meluoja issijuosus. Meras surado griovimo masinas. O ji trigia,kad ji....viska ji parupino. Juokinga. Du kartus per gyvenimeli balsavau uz klerkus... paskutinei mano balsai atiduoti nabagam,vargsam ir melagiams...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Mister 2019-10-22 22:47
Priemjieras dabar kaunasi su VĖŽIU kaip Don Kichotas su vėjo malūnais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # ............ 2019-10-23 00:31
0ŽIO IR BROILERIO TAMPONAS KAIP IR POLICAJAUS SKVERNO
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Aleksas 2019-10-23 00:33
Vyt Garliavos POLICAJŲ lauk. PREMJERAS SKVERNELIS YRA TROJOS ARKLYS, TAI KONSERVATORIŲ PROJEKTAS. O FINANSŲ MINISTRAS ŠAPOKA IŠVIS YRA GRYBAUSKAITĖS STATYTYNIO , VAGIES IR AFERISTO VASILIAUSKO SU LIEMENE BUVĘS KIEMSARGIS. KO NORĖT IŠ JŲ???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Nuogirda 2019-10-23 00:33
Nieko tie valstiečiai negali. Lietuva valdoma iš jav ambasados Akmenų g. Vilniuje. Valstiečiams po laimėtų rinkimų buvo leista tik ūkvedžiauti, nieko nekeičiant. Jiems Daukanto aikštė tik atkartojo amerikonų nurodymus: nieko nekeisti šalies ekonomikos strategijoje bei užsienio politikoje. Todėl turime jiems reikiamus užsienio bei krašto gynybos ministrus, o Lietuvos finansus valdo D.Grybauskaitės statytinio ir globalistų vasalo LB vadovo V.Vasiliausko buvęs kiemsargis V.Šapoka. :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # 2030 metai 2019-10-23 02:58
Prasidėjo neregėto masto valdžiagyvių genocidas. Visame 2rnių laive naikinami buvę ir esami valdžiagyviai ir jų palikuonis. Žiaurumas pranoksta Osvencimo mirties stovyklos kankinimo mastus. Nustatyta, kad PATOLOGIŠKAS valdžios siekimas tai genetinis homo spiensų defektas, todėl jie turi būti išnaikinti norint išsaugoti žmoniją
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # popas 2019-10-23 09:55
Zinoma, geriau tegu Tamasuniene vazineja i komandiruotes po Okeanija ''Fidzio tikinciuju kviesti i Lietuva'' Tokie smulkus zulikai kaip tamasuniene, tas kur savo pana su bagazine dauze ir panasus yra ''laisvo laikrascio'' numyletiniai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Algirdas 2019-10-23 15:57
Kalbama,kad advokatas Rolandas Valiūnas yra Grybauskaitės giminaitis. Todėl ir tuo metu jo advokatų kontoros LAWIN (dabar "Ellex")) darbuotojas Vasiliauskas tapo Grybauskaitės rinkimų štabo vadovu per 2009 m. prezidento rinkimus. Po to Vasiliauskas gavo už tai kaip dovaną Lietuvos banko vadovo postą. Valiūnas iš Snoro banko pavogtų pinigų Užupyje sau namą ir muziejų pasistatė bei kolekcijas susipirko. Tai yra viena vagių šutvė , išvogusi Snorą, Ūkį , per Paskolą ir Independensą apvogę Lietuvą. Su Grybauskaitės ir Landsbergio "kerų" įtaka ir Bronislavas Lubys nuo dviračio Druskininkuose "nuvirto". Per šio nusikalstamo susivienijimo šalies griovimo laikotarpį ir jų organizuotą prokurorų, teisėjų, advokatų ir antstolių nusikalstamą susivienijimą , jau iš Lietuvos 1 000 000 žmonių emigravo! Tai yra brudų brudai! Kinijoje jie senai būtų sušaudyti!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Girdisi 2019-10-23 17:15
kad 2020 metais sitos isverstaskures deportas is JAV ir jos kgb keliai ir " mokslai " bus paskelbti. Gal bent tada uzsiciaups, nemokius, pati ne tyra asara buvus ir per 10 m. su dedules pagalba iki vargo sali nuvaldzius..Sedi pensijoj ir lai nesikisa i me savo reikalus, niekam jos paranojos jau seniai neidomios. Tupliu pasta lai susitvarko..kur Snoro pinigai, tuoj Teismas kvies..lai ruosias lapelius padidintom raidem skaityt..ir nepamirsta parekt " rusai poolaaaa"..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Nerimtos mintys 2019-10-23 16:16
ir pasiūlymai.Pagal pedofilų įsakyma pasiuntė 240 plėšikų į Kluonio gatvę?Pasiuntė.Ir pradėjo kilti,kaip šū*as ant šakių.Premjeras,stūmė net prezidentu,bet ,matyt,dar per anksti,arba truputį nenuspėjamas,todėl dar palauks to posto.Todėl, kas išdrys jį pajudinti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Akurat 2019-10-23 17:23
Tiesiog Skvernas mamos zmogus o Pranckieti mama uzverbavo. Reike valytis nuo mamos pudeliu nes jos jau nera
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Vanda 2019-10-23 17:27
O kur dingusi ta kutvela pad.la Šimonytė, kurios motina buvo lenkė, pragyveno Lietuvoje visą amželį ir nemokėjo lietuviškai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # ana 2019-10-26 19:44
reikia jau issimezt visiems atejusiems daugumoje-nesusitvarko,isskyrus savo reikaliukus
meslavezis jau baigiasi,o lietuvia nebeturi gyvuliu tvartuose.like tik sakes pas kiekviena kolukieti
taigi laikas savo ponus uz kuriuos balsavo pakeist kitaisi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Pranas Pričkus 2019-10-26 22:46
Šita švelni moteriškė pastatyta ministre, kad nevarytų siaubo kaip MVDistas Skvernelis. Milicijos pavadinimas buvo nuo "Mylyje lica". Dabar bandoma kopijuoti, pastatė VRM ministre "myloje lico".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Jonas 2019-10-29 15:37
O ko jūs norit? Jau Alytaus tragedujai tirti sudaryta kompanija su Janoniu ,taip tuo pačiu ,kurio kontora kartu su sugyventine,išdavinėjo leidimus šitai ekobombai ,o savu laiku .būnant miesto administratorium įtariamam pagrobus per 3 km geležinkelio,ir tik per senaties terminą išsuktam nuo cypės...Tai net katės juokiasi nuo tokios demokratijos...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti