Krata pas Giedrių Grabauską pagal Kasčiūno pareiškimą dėl nuomonės apie holokausto vykdytojus

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.75 (4 Votes)

Krata pas Giedrių Grabauską – pagal Kasčiūno pareiškimą dėl nuomonės apie holokausto vykdytojus "partizanus"

 

Aurimas Drižius

Šiandien, spalio 22 d., pas Socialistinio fronto pirmininką Giedrių Grabauską su kratos orderiu užgriuvo Kauno VPK pareigūnai.

„Vėl tie šunys užgriuvo, vėl viską atėmė, naują kompiuterį, pateikė įtarimus, - redakcijai pasakojo G.Grabauskas- pirkau naują gerą kompą, tai ir tą pavogė, viską išnešė. Įtarimus pareiškė man pagal Seimo nario Kasčiūno ir kitus pareiškimus – apie mano nuomonę apie holokausto vykdytojus. Turiu net įtarimą, kuris taip skamba : „Pakanka duomenų, leidžiančių teigti, kad Giedrius Grabauskas padarė BK uždraustą veiklą, numatytą 170 str. 2 dalyje . Pranešu, kad Grabauskas įtarimas tuo, kad : „laikotarpiu nuo sausio 13iki 14 d. , naudodamas programą „skype“, Rusijos TV kanalo Rosija1 kanalo laidos vesti reportaže viešai išsakė nuomonę apie partizanų lyderius : tai buvo žmonės, susiję su vokiečių žvalgyba, su fašistais, kurie plėšė ir žudė, ir kure vėliau buvo susiję su amerikiečių žvalgyba. Tokiu būdu Grabauskas reportaže viešai niekina ir skleidžia neapykantą partizanams ir žmonių grupei jų įsitikinimų pagrindu. Todėl įtariamas padaręs nusikalstamas veiklas“.

Juokinga, kad Vilniaus miesto apylinkės teismo nutartis padaryti kratą yra priimta balandžio 27 d., o krata atlikta  dabar  spalio 22 d.

„Kažkas pas mane septintą ryto beldė, tačiau aš neatidariau, galvojau, kad jeigu turi orderį, vis tiek duris išlauš, - pasakojo G.Grabauskas, - tačiau vos grįžau iš Paleckio teismo, kaip iš karto prisistatė policija. Pirmą kartą pamatėme Paleckį, su juo pasisveikinau. O policija nuvažiavo į žmonos darbovietę, pateikė direktoriui kratos orderį, atsivežė žmoną čia, kad ji atrakintų duris. Dabar sėdžiu ant ledo, viskas paimta – užrašų knygelės, kompiuteris, tik knygų ir telefono nepaėmė“.

 

 

https://holokaustas.weebly.com/galerija.html

Peržiūros: 2132

Komentarai   

-3 # meluoji, grabauskiuk 2019-10-22 18:25
Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras žydaujos melas:

sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-12 # Kindziulis 2019-10-22 18:40
„Kažkas pas mane septintą ryto beldė, tačiau durų aš neatidariau, galvojau fašistai su orderiu, tai kam dar atidarinėti - patys išlauš, - pasakojo G.Grabauskas, - tačiau tie šunys klastingai apgavo ir prisistatė tik kai pirmą kartą gyvenime pamates draugą Paleckį baisiai susigraudinau ir buvau visiškai nepajėgus užrakinti durų, tad dabar tenka užpkalį nuolat laikyti ant ledo .. gerai nors telefoną kraugeriai paliko, galiu nors interviu Dryžiui duoti ;(
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # G.Ražulis 2019-10-22 19:04
Stiprybės gerb Giedriau ! Pedo-fašistiniai- KGB-geiropiniai LIthujenijos klanai dabar tau neatleis net po mirties !
Mintimis mes su tavimi !!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Aktyvus visumeninkas 2019-10-23 13:42
Tik kalėjimų universitetuose aktyviausi aktyvistai pasikausto teoriškai, išbando naujas kovos strategijas, pasitreniruoja taktikoje, atsikrato visokių populistinių liberpaistalų apie kovas už kažkokias dermokratines žmogaus teises ir žodžio laisves !
Tiksliau pasakius tik gerai pasėdėję aktyviausi kovotojai tampa 100% komunistas, pasišventusiais tik kovai už Laisvę, Ligybė ir Teisybę Visame Pasaulyje !!!
Ir jau niekada neverkia dėl kažkokių atimtų kompiuterių (kad ir naujų) ir išlaužtu durų ... aplamai durys nereikalingos - neturi komunistai ko slėpti nuo savo Liaudies :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # ana 2019-10-22 18:42
ar nereikia tos temos nebeastrinti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Kaimo durnius 2019-10-22 20:56
Kindziuli,eik prie ozio dvaro,nusimauk kelnes ir demonstruok svanca,matau kitaip jo demesio neatkreipi.O mums cia gali nieko nedomonstruot,nekenciam iskrypeliu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Kindziulis 2019-10-26 10:55
Ėėė .. gerbiamasisas, čia vyrai politikuoja, o tau reikia kreiptis pas Drąsiuosius violetinius ! Jiems šiuo metu baisiai subiai reikalingi tokie pliku stolcu mėgėjai - tai būsi gyvas to irodymas, gal net i Ameriką nuveš :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Atas 2019-10-22 23:55
Bet kokią turi teisę mėntai paimti, išvežti aparatūrą, kompiuterius, kai visuose zakonuose skalambijama, kad nuosavybė neliečiama?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Pranas Pričkus 2019-10-23 07:37
O gal čia "pitbuliai" taip sumanė pasveikinti Giedrių Grabauską su gimtadieniu?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti