Klaipėdiečių reikalavimas: laisvę Neringai Venckienei

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.88 (4 Votes)

Klaipėdiečių reikalavimas: laisvę Neringai Venckienei, kovotojai prieš pedofiliją

2017-10-17

Nepriklausomoje  Lietuvoje, kuri  greitai minės  30 -metį ,  pergyvenome   daug politinių, visuomeninių  įvykių.   Vienintelis nenutrūkstamas , pastovus  visuomeninis  reiškinys,  vykstantis  daugiau kaip šešis metus, yra  reikalavimas atskleisti tiesą apie Garliavos įvykius.

Klaipėdiečiai renkasi kiekvieno mėnesio 17 dieną į  pagrindinę miesto aikštę su plakatais, su prašymu, kad  valdžia teiktų įrodymus, jog Deimantė yra gyva.  Šios mergaitės  gyvybė yra pavojuje, nes ji  yra  liudininkė, jog taip vadinamas Lietuvos elitas,  ypatingai iš valstybinio saugumo  departamento, tėra degradavę pedofilai.  Jų valdžia, jų teismai, jų prokuratūra, t.y. visa teisėtvarka.

Atsineša ir naujų plakatų, vienas iš jų, kad Lietuvoje Neringai Venckienei būtų grąžinta  laisvė.

Neringa Venckienė matė vienintelę išeitį  bėgti iš  galingų neteisybės gniaužtų .  Ar toks Neringos priimtas sprendimas buvo teisingas?  Mes, kurie netikime nei viena valdžios pateikta versija, esame giliai įsitikinę, kad  buvo priimtas  teisingas sprendimas.

Kai valdžia ilgai delsusi, sąmoningai neieškojusi  N. Venckienės  net 6-rius  metus, nutaria ją parsigabenti į Lietuvą,  kyla vienintelis klausimas,  kodėl jos prireikė  prieš 2020 m. rinkimus į Seimą?

Manome todėl, kad jie, degradavusio elito atstovai,  kaip šachmatų lentoje yra išdėlioję politinius ėjimus ir taip vadinamiems marginalams, patvoriniams yra  paruošę  politinį užribį.   Manome, kad valdžios tikslas yra toks, jog paskleidusi gausiai melą ir patyčias,  kai  prasidės teismų virtinė prieš Neringą Venckienę,  sieks atkratyti, suskaldyti  rinkėjus per 2020 m. rinkimus į Seimą. Lietuvoje dar nėra   N. Venckienės, tačiau   melagingi straipsniai jau išvysta dienos šviesą.

Kokius turime priimti sprendimus, kad  nebūtume sunaikinti taip vadinamo lietuviško elito? Pirmiausia likti prie pagrindinio reikalavimo, kuris yra susijęs su mergaite, su jos gyvybe.

2019-10-17 a2019-10-17 d

Ateisime ir lapkričio  mėn. 17 d., būti abejingais yra nusikaltimas Lietuvai ir jos ateičiai.

Peržiūros: 1735

Komentarai   

-19 # TAIP 2019-10-18 15:38
LAISVE,pedofilams,zmogzudziams ir t.t.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+41 # Iš Kanados A.L. 2019-10-18 21:04
Kanados Lietuvių bendruomenė prisideda prie klaipėdiečių reikalavimo - LAISVĘ NERINGAI VENCKIENEI !!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-25 # Venskis 2019-10-18 21:30
Už tylėjimą gavau namą ir jauną žmoną. Sekite mano pvz. ir gyvensite puikiai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Analitikas 2019-10-18 21:50
Pagrindinė Garliavos aktyvistų problema yra neprisipažinti klydus. Tačiau didžiausias pasiekimas yra tai, kad jų dėka buvo demaskuoti nužmogėję nevykėliai teisininkai, kurie mokslus baigė už kyšius ir tapo teisėjais, prokurorais, antstoliais neturėdami nei kvalifikacijos, nei atsakomybės. Todėl reikia plėsti demaskavimų ratą ir išaiškinti kiek nekaltų žmonių buvo paversta pedofilais ir nuteista, o tikrųjų iškrypėlių nepamatyta. Pvz. 69 metų Juozas Trainavičius iš Ašašnykų kaimo nekaltai nuteistas 14 m. ir kankintas penkis metus kol tikru tikriausi teisėsaugos išgamos sudėliojo popierius kol paleido. O juk tokių atveju tūkstančiai, kai skundikai siekdami nešvarių tikslų, netgi, kad išprievartauti pinigų degtinei, sulaukė paramos iš valantinų, jancevičių, jovaišų ir kitų išgamų. Tfu, šlikštynės!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # ji 2019-10-18 22:34
statistika aisku rodo,kad patriotuis beveik isnaikino
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # keidanskas 2019-10-19 17:30
Mums toli iki katalonų,kad taip organizuotai išeit į gatves ir ryžtingai tart nusipedofilinusiam,,elitui''NE!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # ? 2019-10-24 23:14
Atejo 9. devintoji is vis nlb supranta ko ji cia stovi :lol: bet.... "Kai valdžia ilgai delsusi, sąmoningai neieškojusi N. Venckienės net 6-rius metus, nutaria ją parsigabenti į Lietuvą, kyla vienintelis klausimas, kodėl jos prireikė prieš 2020 m. rinkimus į Seimą?" kas ja butu rinke? sitie 8-9? :lol: paskaitai tokias sapaliones ir nuotaika pakyla pries miega
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Pilietė SS 2019-10-25 18:52
Didžiausia tragedija - tai žlugusi visuomenė, kaip pasakė D.Guobienė. Giliai materialistinei visuomenei nereikia TIESOS - jai reikia "duonos ir žaidimų". Nuo to prasidėjo Romos žlugimas, dėl to žlugs - o ne! - jau žlunga vakarų civilizacija.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Ups 2019-10-27 06:27
Kur dingo komentuotojai analitikai kėlę klausimus, delioję logiškas įvykiu sekas? Nutldyti kvietimais į policiją? Kaip aktyvistai užtampyti teismuose. Va tau ir išgalvota pdofilija...pajungta viskas, kas įmanoma gesinti šią valstybes paslaptim tausią istoriją..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti