Daiva Guobienė : “N.Venckienė šioje žlugusioje visuomenėje nieko nepakeis“

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.19 (16 Votes)

Daiva Guobienė : “N.Venckienė šioje žlugusioje visuomenėje nieko nepakeis“

 

Aurimas Drižius

 

Teisininkė Daiva Guobienė mano, kad Neringos Venckienės atvežimas į Lietuvą sunkiai ką nors pakeis – žmonės per daug abejingi kitų skausmui. Ji atsakė į LL klausimus:

 • Kodėl manai, kad Neringai Venckienei teisme pradėjus kalbėti apie pedofilijos bylos klastojimus, tai niekam nebebus įdomu?
 • Todėl, kad visa tai jau buvo. Ką ji pasakys naujo, ko nepasakė anksčiau?
 • Tai kad bylos klastojimai nebuvo vertinti – Venckienę nušalino nuo Deimantės bylos Grybauskaitės nurodymu? Visi tie bylos klastojimai sudėti į Neringos Venckienės knygą, tačiau teisme jie nebuvo nagrinėti?
 • Ir tu, kuris puikiai žinai, kaip veikia Lietuvos teismai, tiki, kad kas nors pasikeis? Juk teismams tai visiškai vienodai, ir tu puikiai tai žinai. Juk jie gali priimti arba atmesti bet kokį dokumentą, kokį tik panorės. Juk mes visi matėme teismo sprendimą, kad Deimantei ištrinta atmintis, dėl senukų Kedžių. Tas pats bus ir su Venckiene. Kas čia pasikeis? Kas čia jos bijo? Ji gali dėti ant stalo kokius nori įrodymus, nieko tai nepakeis. Nežinau, kodėl jūs galvojate, kad dabar kas nors pasikeis. Juk net Nijolė Sadūnaitė Seime kreipėsi dėl dingusios mergaitės – ar kas nors pasikeitė? Kas iš to? Ar kas nors pasikeitė?
 • Taip, niekas nepasikeitė.
 • Prisiminkite, kas buvo po Sadūnaitės pasisakymo – visi kalbėjo, va čia tai dabar bus. O aš galvojau – kokie naivūs žmonės. Niekas nepasikeis.
  • Taip, tačiau Venckienė ims kalbėti apie padėtį mūsų vadinamoje teisėsaugoje? Kuri atėjo iš KGB, ir nieko nuo jos nesiskiria?
  • Nu pakalbės, pakalbės, ir kas iš to?
 • Po to greitai ateis Seimo rinkimai – negi žmogeliams tai visiškai nerūpi, kaip jie valdomi?
 • Nežinau, man tai jūs atrodote šioje vietoje labai naivūs. Aš nematau jokių galimybių, kad kas nors pasikeis. Teismai nieko nebijo, ir jie nuteis Venckienę kaip norės. Niekas nepradės apie tai kalbėti, o jeigu pradės, tai niekas neklausys. Ir kaip reikia kalbėti, kad kažkas išgirstų? Pažiūrėk į visuomenę, į realius žmones, kurie gyvena šalia mūsų – juk niekam tai nerūpi. Jiems neskauda jūsų dingusios mergaitės, nei tavo ar mano problemos. Tokia mūsų visuomenė. Ji išaugo tokia, kokia buvo mokinta mūsų sistemos, ir ji taip gyvena, kaip buvo išmokyta. Sistemai to ir reikia – kad visi žmonės būtų abejingi. Juk žmogeliai kaip galvoja – mano keptuvėje kepamas kiaušinis man rūpi svarbiau, nei tavo badu mirštantis kūdikis. Turim tokią visuomenę, kokios ir norėjo ši sistema. Ir todėl Venckienės sugrįžimas man apskirtai atrodo juokingas, nes niekam jis nebaisus. Man tik rūpi daugiau teisiniai aspektai – ją parveš, ir ką toliau su ja darys? Ar jai skirs namų areštą, ar ją laikys kalėjime?
 • Ar prokuratūra vėl prikeps jai bylą pagal melagingus liudininkus, kaip Žalimas, kad ji neva organizavo žudynes?
 • Jeigu tu kalbi, kad Venckienę teis ne pagal tuos straipsnius, pagal kuriuos ją leido pargabenti iš JAV, na taip, taip gali būti, tačiau vėlgi – kiek mūsų teisėsaugoje buvo nustatyta to paties Strasbūro ar Jungtinių tautų organizacijos, kad žmonių teisės masiškai pažeidinėjamos? Ar nuo to, kad tarptautiniai teismai nuolat konstatuoja, kad žmonių teisės pažeidžiamos, kas nors pasikeitė? Mūsų teismai eilinį kartą pažeis žmogaus teises ir nieko jiems už tai nebus. Problema ta, kad kai nustatomas pažeidimas, tačiau jokios sankcijos Lietuvai netaikomos, tai tas pažeidimo nustatymas absoliučiai nieko nereiškia. Panašiai, kaip pasakykite vaikui, kad jis blogai padarė, tačiau jokios bausmės už tai nebus. Kaip vaikas tai vertins? Jeigu jis nesulauks bausmės, tai jis taip pat elgsis ir trečią, ir ketvirtą kartą. Ir tai, ką Neringa dabar sako – aš skaičiau jos interviu, pagalvojau, kad moterie, tu pavėlavai kokius septynis metus.  Ji kalba apie tai, kad burs visas opozicines partijas, tačiau aš galiu pasakyti – bandžiau tai padaryti dar tada, kai Venckienė kandidatavo į Seimą. Važinėjome, kalbėjome, bandėme jungtis, ir kokią išvadą man teko padaryti – kiekvienas karaliukas nori valdyti, ir nemato galimybės jungtis į koaliciją su kitais karaliukais, jam tai neįdomu. Kiekvienas karaliukas nori būti karaliumi ir nenori su niekuo jungtis. Ir kiekvienas karaliukas eina į rinkimus ne tam, kad kažką pakeisti, tačiau tam, kad valdžią gauti. O tu galvoji, kad Neringa dabar tokius žmones sujungs? Reikėjo tada su manimi pavažinėti po Lietuvą, būtų pamačiusi, ar tai įmanoma. Iki šiol atsimenu, kaip su Venckiene teko važiuoti į Prienus. Ir tada aš jai siūliau : Neringa, „Drąsos kelias“ yra super, tačiau sujungiame jėgas su kitais neformaliais judėjimais ir visais kitais. Tai Neringa į mano tokius pasiūlymus atsakydavo vienu atsakymu ; „Reikia pasiklausti Valdo Vasiliausko. Čia jis sprendžia“. Na ir viskas, aš jau tada supratau, kuo tai baigsis.
 • O Vasiliauskas matyt nuėjo pasiklausti Petronio, o Petronis matyt irgi nuėjo pasiklausti į savo darbovietę VSD?
 • Todėl aš ir sakau, kad ji grįžta su kažkokia iliuzine vizija, ir kažkas galvoja, kad bus kitaip, tačiau mano patirtis ir mano praktika sako, kad viskas bus taip pat.
 • Kitaip sakant, manai, kad tas protesto elektoratas, kuris nori kažkokių permainų Lietuvoje, yra miręs?
 • Aš negaliu pasakyti, kad jis miręs, tačiau manau, kad jo yra labai nedaug. Ir todėl tas protesto elektoratas yra nepavojingas sistemai. Ir kai aš matau žmones gatvėse ar parduotuvėse – 25-35 metų amžiaus žmones, didžiosios daugumos, rūpesčius, polinkius ir požiūrius, tai aš matau, kad jiems tai tikrai nerūpi.
 • Taip, tačiau nepamiršk dar milijono pensininkų, kurie miršta badu, kad Nausėdai reikia penkių naujų tankų, ir jie yra protesto elektoratas? Juk jiems tikrai ne viskas vienodai, nes jie pasmerkti gyventi šioje šalyje?
 • Tai ir yra „jie“ didžiąją dauguma (tie, kuriems niekas nerūpi – aut. Pastaba). Net ir mūsų kartos žmonės supranta, kad ar kažką darysi, ar ne, vis tiek niekas nepasikeis. Yra ta protesto auditorija, tačiau ji maža. Ir didžioji dalis pensininkų taip sako – vaikeli, jūs jauni, jūs kažką darykite. Kiti kovingesni, tačiau kokie pas juos svertai, ir kokios jų galimybės? Tokiu atveju reikia remtis prakutusiais pensininkais, kurie turi daug laisvo laiko ir gali jį skirti tokiai veiklai – valstybės atkūrimui. Tačiau kiek tokių atsiras?
 • Nežinau, tačiau vis tiek tikiuosi, kad parvežus Neringą, bus dar daug triukšmo? Juk ji garsiai kalbės apie tą visiškai supuvusią teisinę sistemą? Ir visi žiniasklaidos kanalai turės tai transliuoti, nes tai bus aktualija?
 • Ir aš apie tai daug kalbėjau – ir apie prokurorus Klimavičių, ir Jancevičių, tačiau medžiagą, kurią nešiau į Seimą, ir kuri buvo labai rimta. Ir kiek daug tų to išgirdai nei žinias? Nu, jie paskaitė, supyko, ir pradėjo man keršyti. Todėl ir sakau – jokio perversmo valdžioje nepavyks padaryti. TU manai, kad Venckienė sudalyvaus rinkimuose ir žmonės už ją balsuos?
 • Aš manau, kad yra didelė subrendusi rinkėjų masė, kuriai atsibodo tos nesąmonės Lietuvoje? O Venckienė galėtų būti tos antisisteminės jėgos simbolis, nes ji labai nukentėjusi nuo tos mafijos?
 • Mes visi esame labai stipriai nukentėję nuo tos sistemos, tačiau aš sakau – prieš septynerius metus tų galimybių buvo labai nemažai, tačiau jomis nebuvo pasinaudota. Tas mūsų traukinys jau seniai nuvažiavo. Jeigu tu nori eiti tomis pačiomis vėžėmis, nusiteik, kad ir rezultatas bus toks pat.
 • O tai ką reikėjo daryti kitaip?
 • Tu dabar matai, kas vyksta mūsų politiniame gyvenime. Mes visi nekenčiame tų konservatorių ar parsidavusių liberalų, tačiau kai atėjo jiems opozicinė jėga – valstiečiai, mes vienijamės su tais, kurių tiek metų nekentėme. Vietoj to, kad valstiečiams pasakę, kur jie daro klaidas. Nes mums ir šitie jau nebepatinka. Kol žmogus nesubręs savo suvokime apie politiką ir gerbūvį, tol niekas nesikeis. Mes nežiūrime, kas keičiasi mūsų gyvenime, tačiau žiūrime, kas kiek turi miškų ir kokiomis trąšomis ką tręšia. Todėl ir sakau – su tokia tauta ir tokiu mentalitetu tu nieko nepakeisi. Mes primą kartą po nepriklausomybės paskelbimo matome, kad yra tramdoma tą konservatorių gauja, ir kad jie labai pyksta, bando manipuliuoti, tačiau jiems vis tiek nieko nepavyksta. Tačiau mes griauname tai, kas sukuriama naujo vietoj to, kad griautume tai, ką sukūrė ši gauja. O dabar mes visi „užsisėdę“ ant valstiečių, pamiršę tai, kad anksčiau mes nemėgome konservatorių. Todėl viskas taip ir gaunasi.

 

 

Peržiūros: 5798

Komentarai   

+100 # manau 2019-10-17 11:59
Tiesa parasyta-niekas nesikeis!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+137 # asmuo 2019-10-17 12:03
Guobienė labai teisi. Dauguma visiškai abejingi. Kai kas - bailiai. O dar gi yra visiškų bukagalvių, kuriems Venckienė - nusikaltėlė!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-52 # Anonimas 2019-10-18 10:25
Kai šiame laikraštyje taip keikiami teisėjai ir teismų sistema įvardijus juos nusikaltėliais, tai kodėl kažkas priklauso nusikalstamam teisėjų klanui o Venckienė nepriklausė ir vaizduojama kaip kovotoja su sistema? Taip galima ir Daktaro gaujoje rasti kovotojų kovojančiu su pačia gauja :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Vėl okupacija 2019-10-20 17:06
Mes evakavomės, mums dzin . Ukrikų,bulbių ,ruskich invazija tęsiasi. Ko nepadarė sovietai, nenutautino Lietuvos,- padarys verslininkai -buožės su valdziažmogiais. "Nor",ve"li;ta" jau net 60 ukrikų įsidarbino. Buvusių komunistų palikuonys tęsia atvežtinę invaziją rusakalbių?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-110 # Teisininke? 2019-10-17 13:38
Cia sita "teisininke", kuri su savo vyreliu teista uz dokumentu klastojima? :D :D :D
Dar ji bando kazka apie sistema ir sventaja violetiniu karve komentuoti...po lapais tik sleptusi..."teisininke" :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-52 # be to 2019-10-17 21:34
jos vyrelis 2000 m. buvo nuteistas kalėti už Gariūnų prekeivio nužudymą ir apiplėšimą. "prokurore, advokate"... :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+61 # Atkartotos mano 2019-10-17 14:57
Senos mintys, kad kiekvienas karaliukas nori valdyti, ir nemato galimybės jungtis į koaliciją su kitais karaliukais, jam tai neįdomu. Kiekvienas karaliukas nori būti karaliumi ir nenori su niekuo jungtis. Ir kiekvienas karaliukas eina į rinkimus ne tam, kad kažką pakeisti, tačiau tam, kad valdžią gauti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+62 # dr. Jonas Ramanauska 2019-10-17 15:25
Teisingai surašyta. Niekas nepasikeis. Tačiau norėčiau Daivai Guobienei paaiškinti, kodėl tos sisteminės ar antisisteminės partijos nesijungia.... todėl, kad negavo KOMANDOS jungtis. Reikia suprasti kgb DĖSNĮ: ko negali sustabdyti, reikia užvaldyti. Tai tie vyrukai ar moteriškės priekyje tą ir daro, sėdi sau jau užvaldę ir sau sėdi, sėdi ir sėdės. Absoliučiai kiekvienas Seimo narys yra HIBRIDINIS STRIBAS, išsigimėlis ir beveik visi yra sąrašiniai. Ir dar reikia suprasti, kad į visą šitą MĖŠLĄ mus įgrūdo signatarai su V.Landsbergiu priešakyje pagal tą patį kgb dėsnį: ko negali sustabdyti, tą reikia užvaldyti. Taigi NEPRIKLAUSOMYBĖS AKTO sustabdyti NEGALĖJO, todėl Lietuvą užvaldė per antikonstitucinį ČEKISTINĮ Seimo rinkimų įstatymą. O visa Lietuva užvaldyta ir per antikonstitucinį čekistinį savivaldybių rinkimų įstatymą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+82 # Misteris 2019-10-17 16:39
Mažiau pliurpti,o imti ir daryti.Į
Galvokime kuo galėsime NERINGAI padėti,kai ją PARVEŠ į Lietuvą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-32 # Durniųlaivo muziejus 2019-10-19 09:32
Mes labai brangiai pirksim tas baisias jankių grandines nuo Neringutės kojų ir tą gėdingą, oranžinį kalinės chalatą. Kiekvienais metais organizuosime simbolinį jų įteikimą labiausiai išsigimusiam mūsų laivo teisėsaugininkui. Mūsų muziejaus lankytojų paaukotus pinigus skirsime Neringutės gynybai. Be to susivienisime su Rusijos placdarmu mūsų laive, - užkonspiruotu po Antano Mončio muziejumi ir tokiu būdų padidinsime jo nykų lankomumą, kad Palangos TS LKP nuveikti darbai steigiant placdarmą www.villacomfort.lt nesužlugtų ir nepakenktų būsimiems rinkimams.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+57 # jeronimas 2019-10-17 17:05
Nejau neatsiras tautos dalies ,palaikanciu Neringa??nejau visi iseje su liuciferiais obuoliauti,ar tiesiog imuilinti i landsbergines dinastijos antivalstybine veikla???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # tokia salis 2019-10-17 19:28
lydekos nardo tarp karoseliu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+48 # Atas 2019-10-17 23:27
Taip, tai tiesa, kad už Venckienę dabar balsuotų mažai kas, ir tai byloja daugumos bukagalvių komentatorių atsiliepimai bet kokiame straipsnyje apie N. Venckienę, ypač lietrytyje
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+60 # Iš Kanados A.L. 2019-10-18 01:36
Dabartiniai Lietuvos emigrantai palaikom Venckienę ir balsuosim už "Drąsos" partiją..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # emilija 2019-10-18 04:47
bukagalviu beveik visa letuva t.y. likuciai'kuriuos paliko pabegeliai'seimon nariai'giminrs'kurie laukia perlaidu'kad nenumirti badu'kad galetu nors dar egzistuoti liko daug alkoholiku ir jaunu nusigerusiu'kurie slitineja gatvemis'iesko kur ka'psvogti'prakalti'o padalpiniai'jiems moka uz vaikus'o ka mato tie vaikai'skurda'jie ir taip gyvenimo nuskriausti gime alkoholio liune'jau motina nesiojo savyje apnuodijusi dar negimusius tai ko noreti is tokios visuomenes'kad ka tai apginti ogi nusidpjauti vidiems'jie irsko kaip 'pagyventi'jaip oas babuse nudipirkti svaigalu'o jirns kas ta venckiene nieko nesako jiems ta pavarde nei jos iszudyta seima''' nusiraminkite'koks dar azjotazas'oarves nutris 20m'tuo ir baigsis'o drasos kelias taip ir uzsimirs metu tekmeje'taip kaip pakso istorija...'kaip toj dainoj... mazas esi ir pakeisti nieko negsli....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # Rimantas 2019-10-18 06:53
Taip nieko nepasikeis, kadangi viskas taip neigiama, šlykštu iki vėmimo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # Jule 2019-10-18 07:00
Gerbiama Daiva, gal Jus ir teisi, taciau bandyti reikia. As pati, nors ir netiesiogiai, susiduriau su lietuviska teisesauga. Ir tik tada supratau, koks baisus pavojus yra. Juk neteisingas teismo sprendimas " LR vardu" reiskia, kad ne tik kad ziauriai traumuojami zmones ieskantys tiesos, bet ir uz tu paciu zmoniu surinktus mokescius yra islaikomas didziulis teisinis aparatas, kuris, sprendziant is mano asmenines ir kitu, susidurusiu su juo ir paskelbusiu savo istorijas internete, nuomone, labai daznai priima sprendimus, kokius tu paciu teiseju atzvilgiu, butu gerai, kad priimtu kiti teisejai. Nezinau kaip jauciasi teisejas, priemes akivaizdziai neteisinga sprendima, taciau jei jo paties atzvilgiu toki pat akivaizdziai neteisinga sprendima priimtu kitas teisejas, manau, jaustusi nekaip...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # Anonimas 2019-10-18 10:33
o puikiai sugalvojai, nors teisėjo atžvilgiu sprendimus ir priima net teisėjų taryba, tačiau kaip butu puiku jei teisėjus teistu jų pačiu sistemos kitas teisėjas . Ar jau juoktis?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # jo 2019-10-18 22:21
jie tokius zmones kaip Venckiene,Pociunas,Smetona,Lozoraitis ir daugelis kitu zudo jau seniai nuo 1940m.,tik patys nukencia ,kai Dievas juos baudzia,ir bauis per kelias kartas zmogzudzius
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # Mister 2019-10-19 10:53
KGB neiškrypusių neprimdavo į darbą,vėliau jie "LIUSTRAVOSI" ,bet įprotis liko.
Dabar dirba iškrypėliai Lietuvai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # ji 2019-10-19 15:02
bet mutantu visada buvo ir yra-taigi mutave dabar visose strukturose
o mutavo tada ,kai neliko morales ,neliko tikejimo(tik del akiu net kunigai abejoija kuom tiket ir paslysta sutike moteri-zmonems to negaila-bet vyksta mutacija))
sakysite pedofilu buvo ir Smetonos laikais ,bet jie nevalde ir nezude...tada
kai kuriuos Dievas baude
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # valdžiagyviams 2019-10-19 20:03
gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # Visi prieš vieną 2019-10-20 00:06
Negerasis R.Karbauskis suardė nusistovėjusią “tvarką” Lietuvoje. Tai jungtinės nukentėjusių pajėgos taršo jį kaip įmanydami. Panašiai, kaip R.Paksą kad tvarkė. Laikykitės valstiečiai! Pagarba Ramūnui!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Mums 2019-10-20 10:24
Mes evakavomės mums dzin . Ukriku,bulbiu ,ruskih invazijz tesesi. Ko nepadarė sovietai nenutautino Lietuvos,padarys verslininkai -buožės su valdziazmogiais. "No@r,ve"li;ta"jau net 60 ukriku įsidarbino. Buvusiu komunistū pakikuosi tese atvežtine invazija rusakalbiu?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Atas 2019-11-02 22:01
bet vistik gal geriau tegu būna tų rusų invazija, bet ne musulmonų, kuriuos taip naglai mums grūda piderosojūzas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # BBD2MNT 2019-10-20 19:31
jus ir neverti geresnio gyvenimo, jei bijote pakovoti uz savo vaiku ir anuku ateiti,,,,,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # Zenonas Birštonas 2019-10-28 14:46
O kam turi keistis? Nebent koks teisėjas prilakęs šnapso įkliūna, ar nesidalina kyšiais, tada patvarko. Bet jie įsidarbina advokatais ir gauna solidžią pensiją, tai jiem nusispjaut ant tos Lietuvos :cry:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # trumpai 2019-11-01 10:38
Kaip taisyklė pedofilija tai tam tikru tarnybu arkliukas,nesvarbu ar pasikaria ar nuskesta balutėje bet iš gyvenimo pasitraukia patys ir jokios kalėjimo sienos ar dykumos platybės ju neišgelbsti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # matyt 2019-11-06 12:30
JI grįžta ,, mazgų pudrinti,, gudrių kvailių šalyje ! Amerikoje reiktų sunkiai sunkiai dirbti ) matyt
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # karta 2019-11-08 22:43
nejuokaukite del Karbauskio-jis net tik savo seima ,bet ir seima is kels is Lietuvos-ten kokioj nors Ispanijoje saugiau-nieks nors nesukaus lietuviskai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti