Vytautas Matulevičius : Nuosprendis

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (9 Votes)


Vytautas Matulevičius


Nuosprendis


Vilniaus apygardos teismo nutartimi „Laisvo laikraščio“ redaktoriui Aurimui Drižiui palikta galioti 1,5 metų laisvės atėmimo bausmė, ją atidedant ir įpareigojant neišvykti iš gyvenamosios vietos be leidimo. Nuteistojo kaltė - nesilaikė apylinkės teismo sprendimo, draudžiančio publikuoti rašinius, kuriuose teismo nurodytas asmuo būtų siejamas su teismo nurodytais faktais. Nutartyje taip ir parašyta - „uždrausta savaitraštyje „Laisvas laikraštis“ publikuoti rašinius, kuriuose...“ Taigi, mūsų teises jau apibrėžia ne Konstitucija, o teisėjai, kurie ir sprendžia, apie ką mes galim rašyti, o apie ką - ne. Ir visi, kurie turėtų dėl to susirūpinti, tyli. O gal net trina rankas ir laukia, kol pasodins. Apie A. Drižių aš irgi turiu savo nuomonę, bet, matant, kad žurnalistas teisiamas net už savo publikacijas apie „Mažeikių naftos“ privatizavimą ir G. Kiesaus nužudymą, darosi baisu. Belieka pridurti, kad A. Drižiaus likimą sprendė kolegija, pirmininkaujama teisėjo A. Cinino. Prisimenate teisėsaugai neužkliuvusią A. Ūso žūtį jo bylos nagrinėjimo išvakarėse? Ir po to priimtą jam palankų sprendimą? Tai čia tas pats teisėjas.

(Nuotraukoje: A. Drižiaus automobilis po išgyventos avarijos.)

 

 

Peržiūros: 2121

Komentarai   

+43 # jeronimas 2019-10-10 13:37
Lietuvos "teisingumas" siauteje.O teismo valdytojai juk negali atsilikti?? Ir kodel nesiauteti,kai gauni solidu ir oriam gyvenimui atitinkama atlyginima ,kai turi visas galimybes dar solidziai prisidurti ,ir zinai,kad niekas taves netikrina,niekas neturi teises perziureti ir" is taisyti " tavo "klaidu" ?? Argi cia ne rojus Lietuvos teritorijoj?? Todel toks orus gyvenimas suteikia galimybes netik daryti "klaidas",bet ir elgtis izuliai-nusikalstamai.O Lietuvos Konstitucija jau beveik 30 metu sutrypta ,isniekinsta tu,kuriem privalu ja saugoti,jos laikytis.Sendien valdzios nieksai ,uzurpave siltas kedes,net nesiteikia atsakyti i zurnalistu klausimus,o apie eiliniu pilieciu paklausimus ir kalbos nebelike.Tiesiog,jeigu paklausi rimciau apie valstybeje galimai veikiancius zulikus,susilauki tyrymu,susilauki bausmiu ,gauni priverstini bilieta i durnyna,arba tiesiog pasiunciamas i anapili.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # VYTAS 2019-10-10 18:38
tam ir sukurta sistema ,kuri naikina tiesa-valstybine naikijnimo sistema i kuria ieina-baudejai gerai apmokami ir jie gauna is valstybines algas ir pensijas,nieks tame tarpe ir Drizius fdar nenustate ,kur tos saknys ar labai aukstai ar labai giliai...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Pranas Pričkus 2019-10-10 21:00
Tarnavau BTA (vojiennaja transportnaja aviacija) dalinio vado vairuotoju. Dalinyje buvo savo tvarka: buvo teisėjas, prokuroras, advokatas, palačius(baudėjas). Jeigu dieną kuris nepakluso, ar per neapdairumą nusižengė, vakare stodavo prieš senių kareivių teismą. Apie jų nusikalstamą veiklą žinojo ir karininkai, deja tylėjo. Dabar tas pats Lietuvoje, žudomi žmonės, be kaltės teisiami ir t.t. Akivaizdus A.Dryžiui paskelbtas mirties nuosprendis, nepavykus nužudyti, kuriamos falšyvos bylos. Teisia teisėjai kurie patys turi būti teisiami. Turiu rašytinių nepaneigiamų įrodymų. Nesiundykite "pitbulių", atvyksiu pats. Mano tel. 8 662 33770. Pabudome ir kelkimės, prezidente G.Nausėda, sakėte pranešti pranešame.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # Atas 2019-10-10 23:40
Reiškia, teismuose įsitvirtinę banditai siautėja toliau...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # jeronimas 2019-10-11 21:28
Spalio 20 didele sukaktis ,bus 100dienis.bandysim paskaiciuoti,kiek naujo Prezidento duoti pazadai virto tikrove.Todel palaukim simtadienio ,juk sutarem kad iki tol jokios kritikos???Nors dar vis tikiu,kad siam jubiliejuj Prezidentas bent desetka paciu didziausiu nusikalteliu su sutanom atsikratys valstybes vardu.???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti