Rūta Janutienė : "Braukiat antrą burbuliuką. Supratot? Antrą burbuliuką", - penki psichikos negalią turintys žmonės klausėsi soc. darbuotojos instrukcijų

Peržiūros: 2752
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Rūta Janutienė


"Braukiat antrą burbuliuką. Supratot? Antrą burbuliuką", - penki psichikos negalią turintys socialinių globos namų gyventojai laukė eilėje prie balsadėžių ir klausėsi paskutinių socialinės darbuotojos instrukcijų... Panašių epizodų šiuose rinkimuose buvo tiek, kad jų negali vadinti pažeidimais. Tai yra sistema, realybė.
Rinkimų Žiemgaloje įspūdžiai ir liudijimai netrukus suguls į mano naują knygą, kuriai rinkau medžiagą nuo pirmosios jų dienos. Tačiau, jeigu jūs manęs paklausite, ar aš šiomis aplinkybėmis noriu būti "pirmu burbuliuku", tai mano atsakymas yra ne.
Aš nenoriu, kad socialiniai darbuotojai dėl manęs eitų per socialiai pažeidžiamų žmonių kiemus ir mainytų balsus į paslaugas. Aš nenoriu, kad dėl manęs per išankstinį balsavimą sutriktų darbas visose valdžios įstaigose, nes darbuotojai su šeimos nariais tądien turėjo vieną užduotį: pabalsuoti.
Man nepriimtinos koalicijos vardan mandato, kur galutinai išsitrina ribos tarp "liberalų", "konservatorių", "socialdemokratų" ir jie tampa tiesiog gauja.
Prieš mane susivienijo trys merai ir trys partijos, ir visvien su dviejų (!) žmonių komanda ir Joniškio valstiečių, dviejų valstiečių iš Šiaulių rajono bei centristų pagalba mes išėjome į antrąjį turą, kas jau savaime buvo stebuklas ir gavom arti pusės atėjusių balsuoti palaikymą. Man ypač svarbu, kad antrajame ture daugėjo balsų iš Joniškio rajono.
Ačiū visai nedidelei ir puikiai mano komandai. Aurelija Tubaitė-Aleškevičienė, mes dviese tikrai galim žiauriai daug! Ieva Marija Grinevičiūtė, kas aš be tavęs? Mano šeima - mano tvirtovė.
Ačiū Gediminas Jančauskas, Rimantė Misiūniene, Nijole Valuckiene, Deimante :), Snieguole, Naglis Puteikis, Loreta Kėvišienė Saltonienė, visi stebėtojai, vykę į Joniškį iš Kauno, Klaipėdos, Vilniaus... Kristina Krupaviciene, po šito mano žygio "Solidarumas" pagausėjo nariais!
Kai atsigręžiu į praėjusią vasarą, tai manau, kad panašiai jaučiasi karys po pratybų. Žinoma, aš norėjau nugalėti. Ne dėl savęs. Dėl jūsų visų. Mane Dievulis nuo pergalės apsaugojo. Ir ačiū jam už tai.
Kas dėl Žiemgalos, tai valdžios rūmuose dabar pagirios. Jie žino, kaip buvo ir kad jų pergalei prieš mane vieną prireikė tiek pastangų, kad tikrai turėtų kirbėti mintis: o kas bus, kai ateis ne viena Janutienė?

Komentarai   

+8 # Antanas 2019-09-23 12:13
Tai kaip? Janutienė "pralaimėjo"?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # negi? 2019-09-23 12:41
ruta mate, girdejo ir pratylejo????? negali buti :lol: :lol: :lol: idomu,, kur ji db desis :-*
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # jeronimas 2019-09-23 15:06
taip jau buna,,kad save pervertinus gali sulaukti greitai is kitu ivertinimo ,kuris skiriasi nuo pacio taves.Kartais naudinga ir pristabdyti savo liezuvi.Nors nieko nereiktu naudingo Ziemgalai tiketis,jeigu butu isrinkta.Jau turime seime beveik 140 pries rinkimus daug zadanciu ,o seime tylinciu pravaikstininku,kurie sugeba tik atlyginima pasiimti,pries tai ta atlyginima pasididinus.O Ziemgalos zmonems ,manau,jokio skirtumo nebus ,ar komjaunuolis ar rasytoja seime???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # A.l. joniškietė 2019-09-23 15:24
Gerb. Jonaitis-labai geras, ramus žmogus. Bet jis NIEKADA negynė nuo korupcijos, neteisingumo , žemgrobių nuskriaustų žmonių. Žiemgalos "runkeliai" labai pralošė. Be to, Joniškyje daug kolaborantų, pataikūnų ir nuperkamų...už sotesnį duonos kąsnį.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # zenonas 2019-09-23 21:46
Oi kaip buvau įsitikinęs Rūtos padorumu. Ji buvo paskutinė viltis kovojant su teisėsaugos padugnėmis. Deja, savo TV laidoje iškarpė mano esminius pasakymus ir mano kalbą, pasikvietusi jų kolegę, padarė niekine. Ar gražu drg.Rūta, prašėte per fb priminti, priminiau, ir dingote kaip į vandenį. Apie kokį Seimą Jūs kalbate? Ar tiesa Rūtele, kad ko negali maži pinigai, gali dideli? Aš Jūsų vietoje lysčiau į pogrindį. Klaipėda Seime turi labai kietą buvusį žurnalistą Vaičekauską, ar kas girdėjote apie jo darbą? Ne, aš taip pat. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Misteris 2019-09-26 09:10
Velnias slepiasi DETALĖSE.
Jį visada rasite šalia BAIMĖS.
Ką daryti,kad net PREZIDENTAS bijo?
Ko?-paklausite.
Jis bijo REFORMUOTI teisėtvarką,nors tai yra TIESIOGINIS jo darbas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti