‘Tiesos” prašę žmonės tuščiai beldėsi į prezidento sąžinę

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.63 (4 Votes)

‘Tiesos” prašę žmonės tuščiai beldėsi į prezidento sąžinę

 

Aurimas Drižius

 

Šiandien, rugsėjo 15 d., keliasdešimt žmonių vėl susirinko prie prezidentūros reikalaudami „Tiesos“. Tiesa, žmonių vis mažiau, nes daugelį piktina šios akcijos organizatorių nenoras išskleisti plakato ‚Tiesos“.

 

Tiesiog organizatoriai nusprendė, kad prašydami „Tiesos“, jie gali įžeisti prezidentą G.Nausėdą – ore vis dar sklando viltis, kad pavysk su juo susitikti ir jam papasakoti tikrąją pedofilijos istoriją.

Tiesa, ši viltis vis mažėja, nes visi akcijos dalyviai sutinka, kad prezidentas silpnas žmogus, be stuburo, todėl iš jo tikėtis, kad jis perlauš šiai korupcinei teisėsaugai nugarą naivu. G.Nausėda žiūri, kokios visuomenės nuomonės, o kadangi žmonių, reikalaujančių „Tiesos“, vis mažėja, tai akivaizdu, kad prezidentas ignoruos žmonių prašymą.

Daugelis šios akcijos dalyvių buvo ir per Garliavos šturmą, ir matę policijos brutalumą ir smurtą prieš taikius žmonės. Žmonės sutinka, kad lygiai taip pat traiškomi ir žmonių protestai Rusijoje.

Kalbėta ir apie Kedžių šeimos tragediją – mergaitė išprievartauta ir pagrobta, nežinai, ar dar gyva, jos tėvas nužudytas, teta Neringa – jau beveik du metai kalėjime. Seneliai nuteisti už „priekabiavimą“, nors visas jų nusikaltimas – kalbos savo namuose apie tai, kokie baisūs pedofilai. Nors Neringa legaliai gyveno JAV penkerius metus, Lietuvos mafija ją prisiminė tik po Nijolės Sadūnaitės klausimo – „Ar gyva mergaitė?“. Venckienė buvo atidariusi gėlių parduotuvę, tačiau vėliau teko ją uždaryti, nes uždarius moterį į kalėjime, neliko jam joje dirbti. Dabar šeima gavo pranešimą apie mokesčius, kuriuos turi sumokėti už šios parduotuvės pajamas. Kadangi pinigų nėra, tai Neringos tėvai pardavė savo namą Garliavoje, kad padengti šias skolas. O patys išsikraustė į nedidelį butą.

Pati Laima Kedienė, kalbėdama su „Laisvu laikraščiu“, sakė, kad jokių vilčių dėl prezidento Nausėdos ji jau nebeturi. „Į mūsų raštą prezidentas atskė, kad jis nesikiša į teismų ir prokuratūros darbą, - pasakojo L.Kedienė, - niekas čia nesikeis, ir man atrodo, kad mes nieko nelaimėsime ir toje Amerikoje“.

Peržiūros: 2292

Komentarai   

+21 # Dzeusas 2019-09-17 15:18
KARMA kaltuosius PRIBAIGS.
Atiduokite Teisingumą vykdyti ARKANGELUI MYKOLUI.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # varas 2019-09-17 22:41
tai ir yra arkangelo Mykolo teisingumas. Kodel jus tai seimai dar daugiau nelaimiu linkite?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # klausimas 2019-09-17 15:31
Naivu tiketis ko is Nausedos...tik tiek ,kad seneliai viska isbande ir padare del seimos-pagarba jiems
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # klanas ja sudoros 2019-09-17 15:43
Euro subinej paslydes ant betono gali iskeliaut pas Abraoma labai lengvai. Ir jeigu N.Venckiene, sakykim , nukris nuo kalejimo laiptu ir kaip tycia galva i kampa mirtinai, problemu bus net ir JAV. Pasistos klausimas jus i mirti zmogu atidavete?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # klausimas 2019-09-17 15:57
nebus...kas tiem amerikonam ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # G.Ražulis 2019-09-17 21:05
Gerb Dryžius be abejo šimtą kart teisus - iš daugelio tūkstančių Garliavos šturmo veteranų (Kas lazda pasiremdamas, kas kiaušų kovose netekęs) beliko menkas pulkelis :(
Laikas bėga nenumaldomai, tad bent mintyse pagerbkime paskutiniu violetiniu drąsuolių žygdarbį, pačioje mafijos klanų ištvoje, būriams pedofilų aplinkuj tykant naujų aukų, nepabūgusiu pasilenkti ir ant šaligatvio kreidelėmis užrašyti bent vieną žodį - TIESOS !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Antanas iš Kanados 2019-09-18 02:26
Balsavau už poną Nausėdą, tikėdamas, kad jis bus "visų žmonių prezidentas". Pasirodo, ne jo galioje ir valioje nei teismai, nei prokuratūra, nei nekaltai kankinami žmonės. Tai koks jis prezidentas? Pasirodyti pasauliui, kad gražus? Kad kažkur padėtų parašą? Tai kas valdo Lietuvą ir kam pavaldžios visos aukštosios institucijos, jei VISI niekam nepavaldūs, gali ėsti ir traiškyti eilinius žmones, o pasiskųsti nėra kam.Niekada nebeisu į jokius Lietuvos balsavimus, nes ir šiandien yra tas pats, kaip buvo 50m. sovietinėj Lietuvoj. Ačiū Dievui, kad turiu galimybę gyventi laisvam demokratiniam pasauly, kur yra kam pasiskųsti ir kur nėra jokių įslaptintų organizacijų (kaip Lietuvoj-pedofilija). Gailiuosi balsavęs už Nausėdą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Rita 2019-09-18 18:33
Ne tu vienas toks asilas !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # MAMERTAS 2019-09-18 22:29
PREZIDENTAS PRIVALĖTŲ IŠGIRSTI TEISMŲ NUSKRIAUSTŲ ŽMONIŲ PAGALBOS ŠAUKSMĄ.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # vladas lukosevicius 2019-09-19 04:31
Buves valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorius J. Maciejevskis kartu su A. Masel - Jakavoniene dangstė sunkius nusikaltimus prieš vaikus , alkoholizmą , narkomaniją , smurtą , pedofiliją , prekybą kontrobandinėmis cigaretėmis ,,MINTIES,, vaikų globos namuose ir narkotikais , o už tai KGB prostitutės Grybauskaitės buvo paaukštintas pareigose , tapo Vilniaus m. Apylinkės teismo teisėju ...
O žydė vaikpisius dangsčiusi Jakavonienė užėmė jo vietą . Visi girdėjote apie pedofilus Italijoje ....
IŠVIEŠINSIU kaip vaikai iš Lietuvos vaikų globos namų buvo vežami į Italiją pedofilams .
Keliones organizavo Jan Macijevskis buves ivaikinimo tarnybos direktorius KGB prostitutės paskirtas Vilniaus m. Apylinkės teismo teisėju ....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # jonas 2019-09-22 20:29
tieso is tikro mazai kam reikia,reikia koplukiu ,kad vel vogt gasletu diena,ta kolukietis karbauskis pazada netesi...jis jau astronomija uzsiims stebes kur jo zvaigzde,kitas gesindamas brutaliai
kas pagerejo Lietuvoje?prie kolukiu dabartiniu...net milijonus nebesdlepia kur dedea..toik is kur paima ,paklausk neatsako jau 3metai bet kerstauja
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti