JAV Aukščiausiasis teismas atlieka ir konstitucinio teismo funkcijas, tad jis gali peržiūrėti esamą ydingą tvarką N.Venckienės atveju, ar tinkamai "išaiškinti"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.88 (4 Votes)

Leonas Merkevičius 

Pagal dabar JAV galiojančią ekstradicijos tvarką išeina absurdiška situacija: jei N.Venckienė realiai būtų veikusi taip, kaip tautai prakišinėjo mūsų žiniasklaida, tai jos ekstradiciją teismas seniai būtų panaikinęs. Pvz., jei N.V. būtų veikusi taip, kaip porino Valatka: apie N.V. esą kariaujamą hibridinį karą prieš Lietuvą, su terorizmo elementais (nes, anot Valatkos, teisėjo bei teismo pirmininko įsūnio nužudymas yra teroro aktai, kuriuos, pedomafijai dirbančio rašinėtojo "manymu", suorganizavo N.Venckienė). Tik tankai dar nevažinėja, rašė Valatka. O dabar advokatai prašo Aukščiausiojo teismo išaiškinti, ar "politinio pasikėsinimo" turinys apima tik karinius veiksmus, sukilimą, valstybės išdavimą, ir pan., ar gali būti traktuojamas plačiau. Absurdiška tai, kad pagal dabartinę ekstradicijos tvarką teismui nesvarbu, ar kaltinimai politiškai motyvuoti, ar jie sufabrikuoti, siekiant visai kitų, nei teisingumas, tikslų. Politinis momentas reikšmingas tik tada, kai paties kaltinamojo veiksmai yra kvalifikuojami, kaip politiniai ar bent jau politiškai motyvuoti. Absurdas akivaizdus, bet JAV Aukščiausiasis teismas atlieka ir konstitucinio teismo funkcijas, tad jis gali peržiūrėti esamą ydingą tvarką, ar ją tinkamai "išaiškinti". Galia, kuria jis dažnai piktnaudžiavo, šį kartą gali būti panaudota tinkamai.

Peržiūros: 2172

Komentarai   

+17 # Misteris 2019-09-11 11:23
Paaiškės kiek giliai šaknis yra įleiodę JAV pedofilai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Marija 2019-09-11 11:33
Tai jau iš visko matosi, kad amerikoje pedomafija dar giliau savo šaknis suleidusi į valdžios ir teismų struktūras.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # tai 2019-09-11 15:57
reiskia kad tiesiog lietuvos saugumieciai susitare su amerikos CZV, ir jie vykdo vieni kitu uzsakymus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # Hmm 2019-09-11 22:43
Jinai pedofolus LT paviesino? Vienas jos bendradarbis, kitas sefo posunis, trecias norejo Stankunaitei padet. Ir vsio???? Jatus, koks siauras ratas. Ir visi stebuklingai Deimantes nori, nors visi zinojo, kas Kedys ir jo sesuo ( garliava tai maza)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # parode 2019-09-12 15:07
vakar Amerikos televizija issamiai nusviete sia Kedziu ir ne tik tragedija, buvo parodytas visas musu "teisesaugos" naedekvatus 240 smogiku sturmas, pagaliau visa Amerika pamate su kokia meile mergaite buvo apsikabinusi Neringa, t.y. anot musu teisesaugos savo tvirkintoja, ir su kokia baime lauke sturmuojanciuju dauzanciu nelieciamybe turincios teisejos namo stiklus ir kokiu is siaubo iskreitu veidu cerniausko pagalba buvo isnestas klykentis vaikas is savo mylincios tetos namu. Oi kaip noreciau, kad pagaliau auksciausiasis Amerikos teismas sustabdytu Venckienes grazinima, tai butu geras smugis visai musu neadekvaciai "teisinei" sistemai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Atas 2019-09-14 22:48
Kas iš to, kad Amerikoje televizija ir parodė, kokias niekšybes gerb. Venckienei padarė ,,laisvos" Lietuvos teisėsmauka, gestapas, jeigu ji vistiek be jokios kaltės jau antri metai pūdoma amerikoniškame kalėjime...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Marija 2019-09-14 17:02
Kokia nepaprastai stipri ir protinga ši moteris. Jaučiu Neringai pagarbą. Kai pagalvoju, kiek jėgų, kiek ištvermės jai reikia turėti... Galvoju, kažin ar aš, pav taip ištverčiau? Ir kas iš mano pažįstamų ištvertų? Ko gero niekas. Kaip ir Lietuvoje daugelis išsigando to puolimo ir nuleido rankas...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti