Apie 5G ryšio neigiamą poveikį žmogui

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Gerbiamieji Lietuvos žmonės,

Malonu girdėti, kad, nepavykus sustabdyti Astravo atominės elektrinės statybos Baltarusijos Respublikoje, dedamos pastangos aprūpinti Lietuvos Respublikos žmones jodo tabletėmis tam atvejui, jei įvyktų gedimas šioje atominėje jėgainėje. Matome, kad apmąstytas blogiausias scenarijus, ir, planuojamos priemonės.

Norėčiau paklausti, kokios priemonės planuojamos ir iš kokių lėšų, norint apsaugoti Lietuvos Respublikos žmones nuo dar didesnės problemos, beatodairiškai, tylomis, neatsižvelgiant į pasaulyje kylančią pasipriešinimo bangą, pradėtą diegti 5G mobilųjį ryšį. Natūralu, paslaugų teikėjai siekia pelno diegdami naujas technologijas, o jų veiklą kontroliuoja Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnyba.

Įdomu tai, kad yra pakankamai daug informacijos anglų kalba apie 5G ryšio neigiamą poveikį žmogui, tūstančiai mokslininkų tyrimų, įrodančių neigiamą šio ryšio poveikį. Lietuvių kalba, deja, nieko neturime, bandžiau rašyti į spaudą, atsimušiau į tylos sieną. Natūralu, pramonė suinteresuota šios veiklos plėtra, pelnas.

Belieka kreiptis į medikus, ar užteks resursų, kai masiškai pradės sirgti žmonės, prasidės prastovos darbe, darbo sutrikimai valstybinėse institucijose, čia jau nebe kibernetinis karas internete. Reikia suplanuoti priemones žmonių saugumui užtikrinti namuose, darbe, mokyklose, darželiuose, ligoninėse. Siūlau, finansines lėšas šioms priemonėms imti iš mobilaus ryšio 5G paslaugų teikėjų.

Beje, būtų paprasčiau neleisti diegti 5G ryšio Lietuvos Respublikoje, tokių pavyzdžių pasaulyje jau yra, pavyzdžiui, Briuselis, Belgijos Karalystėje. Tik, ar užteks valios? 

Taigi, klausimas kokių priemonių bus imtasi norint gelbėti Lietuvos Respublikos žmones nuo kenksmingo 5G poveikio lieka atviras. Apie pokyčius šioje srityje sekite informaciją mano tinklalapyje www.keliassviesoje.com

Pagarbiai,

Aloyzas Dainius Šatas

Radijo inžinierius

Peržiūros: 650

Komentarai   

0 # Atas 2019-09-09 23:22
Kažin ar teisus šitas inžinierius? Gi jau seniai žinoma, kad visos skleidžiamos bangos, tiek radijo, tiek televizijos, mob. telefonų, interneto yra žmogui kenksmingos esant arti skleidėjo, t.y. antenos. Esame girdėję, kad stoties darbuotojas, įlipęs į anteną kažko taisyti, užsitrenkus durims negalėjo išeiti ir žuvo. Tai negi dabar atsisakykime visų įrengimų, skleidžiančių tas bangas? Kaži, ar kas sutiktų?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Antanas 2019-09-14 21:15
Tamsta , visų technologinių priemonių nereikia atsisakyti kurios nekenksmingos. rentgeno medicinoje neatsisakome, kai liečia sveikatą,. bet kai liečia biznio pramonę sąskaita žmonių sveikatos, reikia atsisakyti. Tuo labiau, kad Lietuva dėl G5 ryšio pasirinkta kaip eksperimentas..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti