Lietuvos išgelbėjimo planas!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.33 (6 Votes)


Janė ir Pranas


***Lietuvos išgelbėjimo planas!

 

Vakar vakarojome su norvegais ir pasakojome apie Lietuvos beviltišką padėtį. Paaiškinome, kad valdžia deda maximalias pastangas, jog gyvenimas gerėtų, bet kažkoks prakeismas viską apkeičia ir didėja tik kainos, o ne atlyginimai. Nors investuojami milijonai į kelius, visgi kažkoks prakeiksmas vėl atveria naujas duobes. Visi norvegai beviltiškai lingavo galvas, o vienas staiga atsistojo ir tarė: turiu Lietuvos išgelbėjimo idėją. Jums reikia pritraukti turistus iš viso Pasaulio ir tapti kone lankomiausia šalimi Žemėje. Tokiu būdu bus surinktas ne vienas milijardas į biudžetą ir netrukus žmonės atsigaus! Lietuvos gamta jūs nesužavėsite nieko, tad pamirškite plepalus apie ,,nuostabią Lietuvos gamtą".
Jums reikia kaip Šiaurės Korėjai vilioti turistus tam, kad žmonės pamatytų tai, ko faktiškai niekur kitur nebepamysi.
1. Organizuoti turistinius žygius po kaimo barus. Tikrai nepaliks abejingų!
2. Vesti turistus į kaimo trobeles, kad pamatytų kokiom sąlygom žmonės gyvena.
3. Sudominti turistus lietuviška virtuve. Daugelis Pasaulio, tik pasakose yra girdėje apie košę verdamą kibire pastatytame ant pečiaus, o Lietuvoje tai kasdienybė. Nusidrieks turistų eilės, kaip prie Lenino mauzoliejaus! Taip pat turistus turėtų begalo dominti lietuviško delikateso ,,vėdarų" gaminimo ir valgymo ypatumai. Retai kur rasi tokią pramogą pažiūrėti, kaip žmogus valgo keptas tarkuotas bulves su šūdo kvapu.
4. Organizuoti turistinius žygius į kalėjimus! Tai ypač įdomi ekskursijos tema, kuri domintų kone kiekvieną. Kaliniai galėtų pardavinėti savo gamybos rankdarbius, kas reikštų jog prieš atvykstant turistams, jie koncentruotųsi į meną, į gamybą, taigi uždirbtų daug pinigų, kurių dėka išėję į laisvę galėtų pradėti galvoti kaip įsikurti. Legaliai, o ne nusikalstamais būdais. Šiandien 60% kalinių, išėjusių į laisvę, vėl grįžta už grotų. O ką daryti žmogui, kai jis sužlugdytas supuvusios teisėsaugos? Pasidomėkite, - kas antras žmogus sėdintis kalėjime yra absoliučiai nekaltas... Bet kadangi dėl savo priimtų sprendimų Lietuvos prokurorai ir teisėjai yra nebaudžiami, situacija tik prastėja. Pasauliui būtų tikra egzotika pamatyti kalinių situaciją, o dar labiau turistus trauktų galimybė pabendrauti su kaliniais ir sužinoti už ką ir kodėl jie papuolė į kalėjimą. Tai atneštų visuotiną naudą!
5. Organizuoti turistinius žygius į "nuostolingai" dirbančias valstybines ir nevalstybines įmones, tokias kaip šilumos, elektros, vandens, šiukšlių išvežimo tinklai, kelių tiesimo uabai ir t.t. tegul turistai pažiūri į nuo bado išpurtusius tų įmonių vadovų pilvus ir snukius. Argi ne nuostabi ir ne begalo patraukli idėja?!
6. Organizuoti turistinius žygius į mėsos fabrikus, kur gaminami valdžios palaiminti 2 ir 3 rūšies mėsos produktai. Retai kur šioje Žemėje rasime tokią mėsą, kuri skirstoma į rūšis ir vėliau "sušeriama" žmonėms. Pavyzdžiui Norvegijoje yra mėsa ir mėsos produktai skirti žmonėms ir skirti naminiams gyvūnams. Pas Norvegus, žmonėms skirti mėsos produktai negali būti skirstomi į kažkokias rūšis. Visiems bus įdomu pažiūrėti ką geba žmogus iš bado, - net kaulus su oda suvalgo...
7. Organizuoti turistinius žygius į vandens tiekimo įmones. Tikrai nepaliktų abejingų turistų tas tariamai "švarus" vanduo, kurį mes geriame iš čiaupo. Vien kvapas visiems išliktų atmintyje per amžius, o uodo trūklio ir kitos lervos, aplamai išverstų iš koto ir turistus viliotų it muses šūdas.
8. Pabaigoje būtina organizuoti turistinius žygius pas žurnalistus ir žymius žmones, kurie daug rašo ir plepa kaip viskas pas mus nuostabu. Bet šį žygį būtina organizuoti pačioje pabaigoje, kad turistai pasijustų tarsi psichiatrinėje ligoninėje. Juk net filmai apie psichiatrines ligonines nebereikalo kuriami. Mus traukia kitokį Pasaulį matantys žmonės!

Dalinkitės! Tai turi pasklisti plačiai po Lietuvą! Kas žino, gal jau kitais metais ši idėja bus įgyvendinta ir gyvensime kaip norvegai? Mums nereikia naftos, nes ir be naftos mes turime į valias stebuklų, kurie gali nešti milijardus iš smalsių turistų.

Jei liko kas nors nepaminėta, kas gali Lietuvą padaryti dar patrauklesne turistams, parašykite tai komentaruose! Vienykimės! Tik vienybė gali išgelbėti mus nuo skurdo!

 

Peržiūros: 1626

Komentarai   

+30 # Zose 2019-08-26 11:18
Austasis pilotazas..Va cia tai geras! Aciu uz str.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # jeronimas 2019-08-26 14:29
Ponai Jane ir Pranai,Jus ne tik pastabus ir izvalgus,bet ir turintis nepaprastu gabumu verslo srityje.Skaiciau ir juokiausi,kaip senai tai dariau.Maziausiai ka sendienos Prezidentas turetu padaryti,tai pasiskirti Jus abu incorpore,savo patarejais turizmo srityje.ka ten tik turizmo,tiesiog verslo!!! Jeigu LL redaktorius paskelbtu konkursa geriausio jumoro rasiniui,tai abiem rankom balsuociau uz si Jusu Ponai,Jane ir Pranai rasini.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # Popas 2019-08-26 21:45
Ne vienykites, o eikit dirbt, slunkiai nubomzeje
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Atas 2019-08-26 22:03
Bravo, kietai ir teisingai pavaryta!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Siūlymas konkretus 2019-08-27 15:34
Čia uvo paminėta rodyti turistams kaimo trobas ir kaimo barus. Reikėtų dar konkrečiau pareikšti turistinius žygius po kaimo pirtis ir, svarbiausia, WC tupyklas. Manau, šiame amžiuje turistams akys ant kaktos iššoktų...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Aktyvus visumeninkas 2019-08-28 14:59
Projektas jau vystomas, tik su darbuotojais striukoka. Sakysim užeini pas tūlą pilietį: kampe taros krūva, ant stalo užkanda mūsija, tualetas tiesiai lovoje - rodos idealus kandidatas !
Pasiūlai garbingą atlygį ... čia ir prasideda aimanos: ai ruso visko buvo ai viskas nemokamai ir nori dirbi nori ne, o kraugeriams kapitalistams už jokius pinigus - pasirodo mūsų varguoliai idėjiniai :(

Nors tiesa rusų turistus dar sutinka aptarnauti, jei apmokėjimas iškart ir natūra, kitaip suvis merdėtu biznis, kur jau čia milijardai :(
Bet ponai Jane ir Pranai, pasiklausius jūsų viltis juos nugriebti atgyja ... o kodėl gi ne ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Aktyvus visumeninkas 2019-08-28 15:00
2) Gal ten pas jus Norvegijoje maistas pigus ir visą laiką pinga, gal net pašalpų garbingai atsisakote .. bet manau sąžiningai uždirbto milijardo kito tikrai neatsisakysite ... be to turėsite nesunkų, pažįstamą mėgiamą darbą, riebius premijinius (natūra ir bė kalbų) ... tad, grįžkite, vienykitės ir nereikės tenai vonioje lašinių (glaži foto tarp kitko ) laikyti :)))) Iš anksto sutinkame !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # CiTaiBent 2019-08-29 18:56
Tikrai nesutiks: milijarda dar reikia użdirbti, o lašiniu vonia Norvegijoje jau kapitalas ... galima norvegams už pinigus rodyti, joe tokiu dalyku kaip gyvi nemate - biznis garatuotas ir jokiu pastangu, babkes pacios ateina:)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti