Neringą Venckienę į Lietuvą parveš iki rugsėjo 5 d.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.94 (9 Votes)

Neringą Venckienę į Lietuvą parveš iki rugsėjo 5 d.

 

Aurimas Drižius

 

 

Neringos Venckienės motina Laima Kėdienė prieš kelias dienas telefonu kalbėjo su Čikagos kalėjime laikoma dukra. N.Venckienė sakė, kad nors ji ir padavė skundą Ilinojaus valstijos Aukščiausiam teismui dėl ekstradicijos, tačiau sakė mananti, kad į Lietuvą ji bus parvežta iki rugsėjo 4 d.

Laima Kėdienė atsakė į LL klausimus:

-                           Kiek žinau, kalbėjotės su dukra?

-                           Taip, kalbėjau, ji sakė, kad ją tikriausiai parvež į Lietuvą iki rugsėjo 5 d. nežinau, gal nereikia to paskelbti?

-                           O kodėl ne, juk reikia šią istoriją kuo plačiau viešinti?

-                           O gal ir taip. Juk Neringa man sakė, kad ji tikisi, kad atsiras žmonių, kurie įrodys, kad Lietuvos valdžia viską daro. Juk tas net Čikagos apeliacinis teismas pasakė, kad jos kaip ir neturėtų išduoti Lietuvai, tačiau jeigu ekstradicijos prašymą pasirašė JAV valstybės sekretorius, tai jie nieko nebegali padaryti.

-                           Teismas parašė, kad jie negali kvestionuoti valstybės sekretoriaus sprendimo?

-                           Tai kaip čia suprasti? Visame pasaulyje skamba ši istorija, o teisėjai..

-                           O kaip Neringa jaučiasi? Kiek girdėjau, ji labai bijo, kad Lietuvoje bus nužudyta?

-                           Taip, ji to bijo, tačiau ji jau susitaikė su likimu, ir sako, kad kaip Dievas panorės, taip ir bus. Ir čia nieko nepadarysi. Nors Lietuvoje ji nieko gero nesitiki, tačiau sako, kad pagal tuos kaltinimus, kurie jai pateikti, tai ji jau seniai bausmę atlikusi (N.Venckienė išduodama pagal tokius “sunkius” nusikaltimus, kaip nepagarba teismui ar atsisakymas vykdyti antstolio reikalavimus, kas Lietuvoje baudžiama tik bauda – aut. Pastaba). Nors tų kaltinimų ekstradicijos prašyme buvo daug (virš 30), tačiau dabar liko tik keturi. Neringa sakė, kad pagal tuos visus kaltinimus ji jau senai “atsėdėjusi” (N.Venckienė laikoma JAV kalėjime jau 18 mėnesių – aut. Pastaba).

-                           Įdomu, ką Lietuvos vyriausybė darys su  Neringa Venckiene – juk reikės ją “teisti” pagal tuos kaltinimus?

-                           Aš neįsivaizduoju, tik žinau, kad Karoliui su sveikata nelabai gerai. Jam užeina priepuoliai ir mama sakė, kad ji mato, kad sūnus labai blogai jaučiasi. Nors man atrodo, kad jie apskundė Neringos ekstradiciją aukščiausiam teismui, tačiau nežinau, ar tas skundas priimtas nagrinėti. Gal jis apkritai nepriimtas nagrinėti. Karolis daug dirba, nes jam reikia pinigų pragyvenimui, tai man sakė, kad vėliau paskambins. Šiaip tai viskas labai blogai.

-                           Turėkite kantrybės, aš manau, kad tas košmaras kažkada pasibaigs?

-                           Jūs manote, kad jis gerai pasibaigs?

-                           Aš manau, kad jis pasibaigs daugiau ar mažiau gerai, nes negali toks siaubas tęstis visą gyvenimą.

-                           Bet aš jau nebežinau, kaip visą tai suprasti – juk jūs matote, kaip ir mes turime gyventi – esame niekuo nekalti, o nuteisti daug kartų.

-                           Aš tai puikiai suprantu, nes tokių žmonių Lietuvoje labai daug, o banditai valdžioje daro, ką nori?

-                           Tikrai taip, tai gryni banditai. Pradžioje ir aš tikėjausi kažko iš prezidento Nausėdos, tačiau kol kas – nieko.

-                           Dar truputį palaukime, gal kažką jis pakeis?

-                           Pažiūrėkite, kaip elgiasi ta teisėjų taryba – neleido atleisti tokia Kažio, kuris, kaip sako, yra pats didžiausias niekšas teisme.

-                           Taip, ta teisėjų gauja jį pridengė?

-                           Tai apie ką tada kalbėti?

-                           Pamatysite, ta sistema išsivalys, vis tiek dabar jau – nebe Grybauskaitės laikai?

-                           Aš irgi panašiai galvoju, kad gal Nausėda žmogiškesnis, o apie tą grybauskaitę tai net baisu pagalvoti. Juk ji ir nuvarė valstybę iki tokio lygio. O Neringa man sakė, kad pas ją dažnai užeina jos advokatai ir sako, kad jie tokios bylos dar nėra matę.

- Aš tai stebiuosi, kam tai Lietuvą valdančiai gaujai reikėjo Neringos ekstradicijos, juk ji būtų ramiai gyvenusi JAV, o dabar reikės ją iš naujo teisti, ir tada paaiškės, kad visos bylos yra grubi klastotė? Juk tai labai nenaudinga šiai gaujai?

- Man atrodo, kad vežant ją į Lietuvą ja tiesiog gali nužudyti, ir visas pasibaigs?

- Aš manau, kad to nebus, nes JAV teismas pasakė, kad Venckienė turi sulaukti sąžiningo teismo Lietuvoje, ir prisiėmė atsakomybę dėl jos likimo? Juk žiūrėkite, kaip ši gauja priešinasi prezidentui - neleido atleisti Kažio ir pan. reiškia, sistema valosi?

- Bet žiūrėkite - generalinis prokuroras Pašilis vis dar eina pareigas?

- Ne taip lengva juo atsikratyti, o prezidentas eilgiasi kaip numato įstatymas?

- Neringa sakė, kad nė vienas iš JAV advokatų ar žmogaus teisių specialistų nesupranta, kas darosi toje Lietuvoje. Tačiau visi mato, kad tai Lietuvos valdžia kyšasi. Juk kitos šalys, pvz., Islandija ar Vokietija atsisakė išduoti Lietuvos piliečius "teisėsauga"? Neringa rašo dar vieną knygą - sako, kad  ji vis tiek turi rasti būdų nusiraminti.

- Aš tikiu, kad tas košmaras greiati pasibaigs, nes viskas turi pradžią ir pabaigą?

- Bijau, kad tik nesibaigtų, kaip Drąsiukui

 

-                          

-                          

Peržiūros: 5001

Komentarai   

+23 # Pūlinys 2019-08-14 11:32
Dabar galėsiu jau dar kartą pavadinti PŪLINIU.
Pagarbiai
Kryževičius ;-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Petras 2019-08-14 19:16
Cituoja Pūlinys:
Dabar galėsiu jau dar kartą pavadinti PŪLINIU.
Pagarbiai
Kryževičius ;-)

Tokių smegenys seniai supuvę, atsigauna tik paimti kyšį.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+72 # vovka 2019-08-14 12:31
...na dabar prasidės pederastinės šutvės choralinė tryda,o solistė bus kuzė....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+47 # zenonas išpriekulis 2019-08-14 13:01
Tikrai gali būti nužudyta, valstybė turi savo etatinius žmogžudžius. Tai labai slapta, netgi po to nužudo savo kolegas žudikus, ar prisidėjusius prie nužudymų. Turi ir savo tam skirtas patalpas. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+54 # Atas 2019-08-14 20:26
va šiuo atveju tikrai turėtų savo žodį tarti mūsų naujasis prezidentas, negi jis nemato ir nesupranta šitos bylos absurdo... Jeigu prezidentas savo žodžio netars, tai reiškia, kad jokio prezidento mes neturime, tik kaip kaliausę bulvėse
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Klaustukas 2019-08-15 10:01
nu netars tas musu prezidentas jokio zodzio-ale is kur jus toks naivus ? Viskascia manyciau surezisuota ir paruosta spektakliui-minia ir paruosta N.V. nukryziavimui..taip kad nera ko tiketis,manyciau...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Atas 2019-08-15 20:47
taip, gali įvykti, liūdna ir galvoti, kokioje baisioje ,,valstybėje" mes gyvename...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+75 # Kodel 2019-08-14 14:55
niekas negirdėjo ką mergaite sakė?!!!
Deimante nori gyventi su NERINGA - tai vaiko zodziai, tai ji sake niekieno neverciama.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+59 # jus 2019-08-14 14:57
apdovanos likimas teisejus ir prokurorus susitepusius nekalto vaiko kancia.Uz vaikelio isnesima i prazuti,kancia atlygis bus adekvatu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # jeronimas 2019-08-14 15:49
Panasu vaikp--iai teisinej sistemoj ir tai sistemai diriguojantys,dar karta padare dideli promacha,issireikalaudmi Neringa Venckiene.Netgi ir savi teisejai teismo metu,bus priversti viska iskelti is naujo.O ar tai naudinga albinukams ir alvydukams??? panasu,kad nebe magnolijos era prezidenturoje,o ir tulpiu pastas matyt persikele i privacia bombu sleptuve su apsauga?? Tikiuosi naujas Prezidentas i rumus atejo irgi iskuopes magnoliskas siuksles?? Tad teismams bus nepavydetinai sunku uzslaptinant vaikp-ius,ir Garliavos mergaiciu isemejus ,o gal ir zudikus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # Klaustukas 2019-08-14 18:37
Koks esate Jaronimai naivus Jus! negi galvojate kad teismas kels visa tai? nuteis ir neiskeldami bei nepaisydami gynybos...tam ji ir atvezama ,kad suestu,zinoma jei sveika ir gyva davaziuos...,juk tokie musu teismai...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # Petras 2019-08-14 19:02
Cituoja Klaustukas:
Koks esate Jaronimai naivus Jus! negi galvojate kad teismas kels visa tai? nuteis ir neiskeldami bei nepaisydami gynybos...tam ji ir atvezama ,kad suestu,zinoma jei sveika ir gyva davaziuos...,juk tokie musu teismai...
Turi atsibusti tauta, nes šie'' lietuvos teisinės valstybės teismai'' ir ateityje doros sažiningus piliečius.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-84 # parves,tikrai? 2019-08-14 16:06
oi laukiam,laukiam pedofiles laukiam.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+57 # Klaustukas 2019-08-14 19:47
O nebijot buti teisiamas pats? Juk tai atviras smeiztas vadinti pedofile-turi irodymu?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-32 # hm 2019-08-15 21:34
O neringute turi? visus aplink pedofilais vadindama?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Misteris X 2019-08-14 19:55
Arkangelas MYKOLAS sustatys visus "taškus ant i".
Jam per sunkių užduočių nebūna.
Jeigu jaučiatės teisūs ir esate TIESOS ir ŠVIESOS asmenybės,kreipkitės i Jį ir Jums bus pagelbėta pagal Dangaus įstatymo taisykles.Visi kaltieji bus nubausti pagal KARMOS įstatymą.
Visa tai įvyks ,kai Jūs nuoširdžiai ir besąlygiškai patikėsite Arkangelu Mykolu ir savais žodžiais Jam suformuluosite pagalbos Prašymą.
Patikėkite.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # BBDMNT 2019-08-15 14:37
o kaip su tais tukstanciais,-kurie inkvizicijos buvo sudeginti ant lauzo? tie irgi shaukesi,,,ir vaikai, like naslaiciais saukesi ar cia taip Dievulis mokinosi taskus ant I delioti?,,,,,
ir nuo kada Arkangelas Mykolas tapo atsakyngu uz Karmos desnius?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Misteris X 2019-08-15 17:30
Norite tikėkite,norite ne.Laisvas apsisprendimas.Bet atminkite ,kad KARMOS Įstatymas veikia nepriklausomai nuo to ar jūs tikite ,ar ne.Jeigu sąmoningai ir tikslingai darote nusikaltimus ir juodus darbus,tai Arkangelas Mykolas ras būdų kaip tokius pamokyt gerų manierų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+45 # Atas 2019-08-14 20:08
Tikrai gal laukia Neringos Venckienės ta pati iškrypėlių, kraujagerių, banditų šaika. Padoriems Lietuvos žmonėms ta Venckienė niekuo nenusikalto ir niekas jai blogo nelinki, ji tekliūva tik į valdžią sulindusiems išgamoms, parsidavusiems teisėjams, iškrypėliams prokurorams
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+55 # Toronto lietuviai 2019-08-14 20:48
trečiabangiai-labai pergyvenam dėl Neringos, meldžiamės už ją ir prašom jai Dievo palaimos bei ištvermės. Tikime Pezidento Nausėdos humaniškumu ir teisingumu. Gal Jis užkirs kelius Lietuvos teisėsaugos banditams. Sveikatos Neringai, jos sūneliui ir tėvams...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-54 # toronto beskuriams 2019-08-14 23:33
Ot tai kad jusu vaikams (anukams) nuo ryto iki vakaro varytu apie pedofilu klana. Melskites, kad jums dievas ateistu tos mergaites kancias, kai sita monstre filmavo visuos tuos filmas ir duok dieve, kad jusu giminej tokios nebutu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-50 # pypiec 2019-08-14 23:28
O drasiukui baigesi tai, kaip pusessere susapnavo, kad jis kazkurioj lavoninej neatpazintas guli. O neatpazintas, nes jam plaukai nudazyti, manikiuras padarytas. Vat kur Skucienes ausys kyyyyso
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # Klaustukas 2019-08-15 10:09
nudazyti ir manikiura padaryti deja,moka ne tik gerb.Skuciene..taip ,kad kritote zemiau plintuso su savo komentaru..geda-bijokit Dievo....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-23 # lialia 2019-08-15 21:11
man negeda - ypac, kai drasius prie skucienes sodo buvo numestas. O jei nezinote, radus drasiaus kuna, niekas jo nepazino. Tada drasiaus pussesere "susapnavo" stebuklinga sapna, ir su negerb. skuciene nuleke i morga. JATUS - sapnas issipilde - ten kedys. Aleliuja, stebuklas :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # pupa 2019-08-19 13:38
Cituoja lialia:
Kiek pamenu, Venckiene isvaziavo i uzsieni su YYYYpac svarbiu pedofilu sarasu. Buvo renka i pinigai, kad viska isversti i angielska kalba. Db gavosi - ji nama turi, geles sodina, o pedofilu saraso nera? to saraso, del kurio mes visi kovojom?

Cituoja pypiec:
O drasiukui baigesi tai, kaip pusessere susapnavo, kad jis kazkurioj lavoninej neatpazintas guli. O neatpazintas, nes jam plaukai nudazyti, manikiuras padarytas. Vat kur Skucienes ausys kyyyyso

Tas sąrašas daugybę kartų buvo viešintas įvairiuose laikraščiuose, saituose ir komentaruose dar prieš keletą metų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-47 # lialia 2019-08-14 23:37
Kiek pamenu, Venckiene isvaziavo i uzsieni su YYYYpac svarbiu pedofilu sarasu. Buvo renka i pinigai, kad viska isversti i angielska kalba. Db gavosi - ji nama turi, geles sodina, o pedofilu saraso nera? to saraso, del kurio mes visi kovojom?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # Atas 2019-08-15 09:21
ne tavo, žąsine, reijkalas apie pedofilų sąrašus!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-19 # ? 2019-08-15 21:14
kodel ne mano? o kieno? aj, tau nei net neidomu - svarbu miargaite.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-12 # Klaustukas 2019-08-15 10:11
prastai tau su atmintimi....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # vladas lukosevicius 2019-08-15 09:39
D. VALYS PATS BUS TEISIAMAS KAIP IŠKRYPĖLIS .....
D. Valys ir Jancevičius asmeniškai bendrininkavo dangstydami tris pedofilus ....
Pedofilą R. PROCHOVĄ , kuris būdamas 28 metų sangulavo su 16-mete iš Vilniaus ,,MINTIES,, vaikų globos namų Juste Jasudavičiūte ........
Pedofilą GINTARĄ BERTULĮ kuris daužė 5 metų mergaitę ir siūlė jai čiulpti . Tas pedofilas ivykdė 9 užpuolimus ir 4 plėšimus , numušė moterį su automobiliu ir ją sumušė ........
VSD Pedofilą ERIKĄ TOMAŠEVSKĮ , kuris organizavo ne vieną nužudymą , itraukė nepilnamečius į nusikaltimus ir naudojosi nepilnametėmis ...
Apie D. Valio nusikalstamą veiklą buvo informuota KGB prostitutė Grybauskaitė .
O KUR DAR KITI SUKLASTOTI LRGP TYRIMAI IR NUSIKALTIMAI ...... V. Pociūno , prokuroro T. Birštono nužudymai ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Teisėsmaukos elitas 2019-08-15 10:08
Visas Durnių laivo teisėsmaukos elitas su jobkavonienėmis, šikalienėmis, žopienėmis mobilizuojamas iš senuko medkirtčio Juozo Trainavičiaus paskutiniams opinigams iškratyti. Reikia jį vėl įkišti į kalėjimą, (Lrytas 2014-04-27 ("Medkirčiui priklijavo pedofilo etikėtę ir įkišo į kalėjimą") juk tik penkis metus atsėdėjo iš keturiolikos, teisėsaugos grynuolių įsūdytų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-45 # Kvietimas 2019-08-15 10:23
Kviečiame į riebias ir storas Venskų vestuves, kurios įvyks Pravieniškėse vos tik grįžus Neringutei iš to klaikaus jankių kalėjimo. Nuimsime jai nuo kojų baisias jankių grandines ir gėdingą, oranžinį kalinės cholatą. Antra vestuvių diena persikels į Garliavą. Čia Venskus vėl sujungs į kunigystę sugrįžęs Varkala. Sakys kalbas Oželytė, matulkos, su gitara pagros V. V Žemės Kalnas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # Klaustukas 2019-08-15 11:03
Laimingesnis pasidarete is kito nelaimes?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-20 # ? 2019-08-15 21:13
O jus laimingi nuo mergaites nelaimes? Keturis metus kentet???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # ar žinot 2019-08-15 11:52
JAV kalėjime laikomos Neringos Venckienės advokatai, motyvuodami kodėl neteisinga būtų ją sugrąžinti į Lietuvą, savo svarbiausiems argumentams pasitelkia garsiają Lietuvos pralaimėtą bylą Europos Žmogaus Teisių Teisme (EŽTT) dėl slaptojo prezidento Valdo Adamkaus kalėjimo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # kai 2019-08-15 14:30
Mes gyvenam pagal savo zmogiskas vertybes o salia velniai smala verda ir zmones kankina.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-34 # pizdos skundas 2019-08-15 18:46
uzmetysim pedofilus pizdos skundais visam pasauliui, o jei niekas nereguos, tai reiskia kad visas pasaulis pedofilai. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-27 # oj 2019-08-15 21:18
:sad: jau ir teip visa amerika - vien pedofilai. Nieka - tuoj neringute nauja knygute parasys - gal pedo sarasa paviesins. aj, kam ji viesint - jau nama nuspirka, advokatam sumokeja
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-23 # Trys 2019-08-16 01:15
Labai gerai! Butinai labai stipriai melskitės ir savo pensijas jai perveskite :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-18 # Aktyvus visumeninkas 2019-08-16 15:28
Kas čia dabar ? Tiek graudaus verksmo ir skundų net pačiam Aukščiausiajam su graudžiais prašymais pakoroti visus aplinkui, kad kyla didelis itarimas - Drąsioji Teta savo sąrašo su baisiausiu nusikaltimų irodymais Lietuvai garantuotai nesiruošia viešinti ... tad i6eina ir paskutinė viltis sulaukti paties baisiausio scenarijaus LR teisėjams/prokurorams ir visiems kitiems pedofilų klanams dabar jau beviltiškai ir galutinai žlugusi !!
Gili Užuojauta drąsiesiiems violetiniams :((
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Toronto lietuviai 2019-08-16 16:15
Baisu, kad daugumai lietuvių yra apšvitintos smegenys ir jie nebesupranta, ką daro ir kam pritaria. Juk TIEK vaikų pasaulyje, tuo tarpu ir Lietuvoje, patiria seksualinę prievartą, išnaudojimą, o mano tautiečiai iš to TIK juokiasi. Lietuvoj žmonės juokiasi ir džiaugiasi kitų nelaimėmis, užtat ir žudo vienas kitą...Kaip grįžti į tokią Lietuvą?????Matyt, per 50 m. sovietinio lagerio kaliniai ir jų palikuonys amžiams išsigimė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # To Toronto.. 2019-08-16 16:41
Jus teisus 100 procentu-LT dauguma mes tikrai versiukua banda....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Atas 2019-08-16 23:07
tik ne nuo sovietinio lagerio ,,kaliniai" ir jų palikuonys išsigimė, atėjus ,,laisvei" visos šlykštynės - pederastija, narkomanija, pedofilija kaip tik atėjo iš ,,laisvo" vakarų pasaulio
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # klanas 2019-08-17 11:44
ka gali tauta nukraujavusi pokary ir nepakilusi-ar gali prisikelti???kad apsiginti-ar visi lauks kol gatvese bus saudomi kitaminciai,kovotojasi su komunizmo liekanomis...teismai nepadeda pilieciui,kovojanciam uz elementaria paprasta tiesa
kur sazine visi veikejai,dvasininkai ir teisejai,kur
ar ruosietes atgailauti?kriskscionys...ar zudikai busit
kas apgins Lietuva
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Gerbiamieji 2019-08-18 12:39
Ar bent vienas išeisit ginti N. Venckienės, kai bus parvežta į "laisvą" Lietuvą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Atas 2019-08-18 20:55
tikrai aktualus ir logiškas klausimas, jeigu visa tai vyktų su tokiu o garsiu žmogumi, kaip Venckienė, kokioje Graikijoje, esu tikras kad į gatves išeitų ir pareikštų protestus milijonai žmonių! Bet kai čia tik Lietuva ir lietuviai, tai šitas spėjimas gali pilnai pasitvirtinti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # idomu 2019-08-18 17:29
ar pasirašytų ,jeižinotų ,kad rusijai atiduoda sudoroti žmogų??????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # gal 2019-08-18 17:35
ir gerai ,nes tada sužinosim veikėjus CZV kalėjimo,karininko Pociūno užsakovus,ir pedofilijos slėpimo veikėjus...ir KGB sarašų išviešinimas,ne sKarininkas Pociūnas pasakė,juos vienija KGB ier Žydrumas ,\\\\\\pažiūrėkit Matulevięčiaus Filmą "TYRIMASSUDREBINĘS KLANĄ" ...BUS IDOMU......kas valdė cvalstytbę kompromatais....DĖKUI VENSKIENEI,SUŽINOSIM NUSIKALTĖLIUS.......ji budama teiuisėja matė kas darosi uždarama tame pasaulėlyje ,sovietiniam......pažiūrėkit kuo skiriasi teisėsauga rusijos ir lietuvos....o latvijos jau nebepasivys
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # vladas lukosevicius 2019-08-18 17:42
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro didįjį kryžių KGB prostitutė įteikė generaliniam prokurorui Evaldui Pašiliui , už tai kad pridengė jos tarnavimą KGB , rinkiminių dokumentų klastojimą ir prostituciją Leningrade kai ji gyveno KGB butuose ........
Šita KGB prostitutė dangstė labai sunkius nusikaltimus prieš vaikus ir pati dalyvavo milijardinėse aferose kartu su Šimonyte , dėl kurių E. Pašilis turėjo atlikti tyrimus .
Į LRGP postą turi būti renkamas nepriklausomas pretendentas , o ne kaip dabar skiriamas ....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # nuomonė 2019-08-18 18:01
jei sovietiniai "nusikaltėliai" pasieks savo,tai |Lietuvoje niekada nebus teisingumo,ir nebus demokratinės valstybės...o mes galim teisininkų išreikalauti,iš LATVIJOS ir ESTIJOS,KAD SUMOKĖTŲ VALSTYBĖ,NES KADANGI MŪSŲ TEISININKAI NEI VIENOS BYLOS NEIŠTYRĖ,PER2 9 METUS,KAI NERODO - r e z u l t a t o,nei vienas verslininkas nelaikytų darbe,dar ir pastatus pakeistų....juk yra jaunimo -kuris prisieks dirbti valstybės labui......700 naujų teisininkų,ir pasikeis o sename pastate,kur dirbo prie brežnevo,niekada nebus teisingumo....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti