Christian Nekvedavicius : LANDSBERGIO "NUOPELNAI" LIETUVAI

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (4 Votes)


Christian Nekvedavicius
LANDSBERGIO "NUOPELNAI" LIETUVAI

1. ARGI JIS NEŽLUGDĖ LIETUVOS ĮVAIZDĮ IR ATEITĮ?
- Ar ne jis, laimėjus Sąjūdžiui rinkimus, Vyriausybę sudarė tik iš KP ir CK, tuo sutrypdamas Tautos pastangas demokratiniais būdais atsikratyti sovietinių kolaborantų?
- Ar ne jis neįvykdė desovietizacijos, dėl ko valdžioje taip ir liko „buvę ir nepražuvę“ komunistai ir KGBistai?
- Ar ne jis sukūrė naują „elitinę“ nomenklatūrą: korumpuotą ir kriminalizuotą?
- Ar ne jis neįvykdė KGB darbuotojų deportacijos po 1991 rugpjūčio 19 d. pučo, o leido įsidarbinti valdžios, valdymo ir netgi jėgos bei saugumo struktūrose – tuo padėdamas pamatus „elitinei mafijai“ susikurti?
- Ar ne jis suteikė privilegijas okupantams ir nelegalams migrantams – pilietybę ir 4 kartus didesnę ekonominę pagalbą nei lietuviams ar emigrantams?
- Ar ne jis leido skleisti pasaulyje melagingus gandus, kad „lietuviai – žydšaudžių tauta“, kai šis šmeižtas buvo 2 kartus patikrintas ir paneigtas 1945 m. Niurbergo procese ir 1972 m. JAV senato specialiosios komisijos?
- Ar ne jis organizavo eilę politinio susidorojimo procesų savo konkurentams: V. Čepaičiui, Z. Vaišvilai, K. Prunskienei, A. Butkevičiui, S. Stomai, R. Paksui?
- Ar ne jis pagrasino už teisybę apie „Wiljamsą“ teismu, nors yra Konstitucinio Teismo įvertinimas bei viešas V. Adamkaus prisipažinimas apie konservatorių prievartą – argi tai ne diktatūra?
2. KAS SUKŪRĖ „SKYLĖTĄ“ TEISINĘ SISTEMĄ ĮGALINANČIĄ:
- „Prichvatizuoti“ tautos turtą – pvz., tai 100 milijardinė investicinių čekių afera?
- Perkelti žemę iš prastų plotų į brangias reprezentacines, apgrobiant savininkus ir praturtinant „elitą“ dar 20 milijardų litų?
- Parduodant savininkų teises į žemę kitam asmeniui, kas įgalino apgrobti žemės 18 metų neatgaunančius savininkus?
- Ištraukė – išėmė iš neliečiamo „strateginių Lietuvos objektų“ sąrašo Mažeikių naftos g-lą ir sukėlė grėsmę Lietuvos ekonominiam savarankiškumui?
3.AR NE JIS NEĮVYKDĖ IŠLIKUSIO TURTO RESTITUCIJOS ĮTVIRTINTOS KONSTITUCIJOJE:
- Jau 18 metų savininkai neatgauna nei išlikusių namų nei žemės, nei nuomos už juos, nei kompensacijos?
- Jau 10 metų kai iš pensininkų nacionalizuota 2/3 pensijų, o V. Landsbergis net „nepastebėjo“ to, nekalbant apie tai, kad galėjo ir privalėjo atstatyti pensijas?
- Pats tapo milijonieriumi per žemės kilnojimą ir atsiimtą turtą (deklaruotų 19 milijonų)?
4.ARGI NE JIS SUŽLUGDĖ LIETUVOS EKONOMIKĄ IR „IŠPARCELIAVO“ JĄ RUSIJAI?
- Ar ne jis Ignalinos AE elektrą pardavinėjo 7 kartus pigiau nei lietuviams, tiek Kaliningrado karinei bazei (priešui!), tiek Baltarusijai (Lukašenkos režimui paremti!), tiek broliams latviams, kas per 18 metų susidarė 10-20 milijardų nuostolių tautai?
- Ar ne jis veltui „pardavė“ Mažeikių-Butingės-Biržų naftos kompleksą per Bumgarnerį (JAV) Chodarkovskiui (Rusija) ir padarė Lietuvai 4 milijardų litų žalą?
- Ar ne jis pardavė visas įmones tik „užsienio investitoriams“ už pusę kainos, o ne saviems?
- Ar ne jis sukūrė kontrabandos „piramidę“, kuri per 18 metų nuskurdino Lietuva 72 milijardais litų ir praturtino „elitinę mafiją“?

 

Jo nuolatinis viršininkas jau nuo Sąjudžio laikų buvo neteisėtai okupuotos Lietuvos KGB vadeiva generolas Eduardas Eismuntas, o okupanto paklusnus inrankis buvo vadinama "Lietuvos Aukščiausia Taryba" ir jo "pirmininkas" Landsbergis (Euduardo Eismunto KGB agentas Dedulė). Nuotrauka: KGB vadeiva Eduardas Eismuntas atvyksta į "Lietuvos Aukščiausios Tarybos" posėdį su tikslu susitikti su jo ypatingu agentu Dedule, kad tas taptų "pirmininku" ...

Peržiūros: 2301

Komentarai   

+41 # vladas lukosevicius 2019-08-13 16:06
Ledo rūmuose nuo seno ,,,,,
Su Pedofilo kličką ,,DĖDULĖ,, gyveno ,,,,,
Ir turėjo jis anūką ,,,,,
Nuo 16 Austėjos pedofilintą Gabrieliuką .....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # zenonas išpriekulis 2019-08-13 21:53
Išparceliavo visą laivyną. Norėjo laivus įsigyti (nusipirkti) laivų kapitonai susimetę su komandos nariais, arba galėjo su visais įgulos nariais, laivus nuomoti užsienio firmoms, pelnas Lietuvai. Buvo sukurtos laivų likvidacinės komisijos, už parašą nariui po 10 000 dolerių. Viskas buvo paruošta. Tik laukė žinios ": mums toks laivynas Lietuvai nereikalingas". Iš kart pinigai buvo nešami lagaminais, komisijose buvo po 10-12 žmonių. Laivynas sunaikintas. Landzberg,į maža pakart?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # jeronimas 2019-08-13 22:48
Sitiek nusiaubes Lietuva,svetimos valstybes agentas,ne tik nepasodintas ir neizoliuotas nuo visuomenes,nuo galimybes toliau naikinti Lietuva,bet netgi suteikta teise rasyti savo pezalus,visus kitus kritikuoti.Jeigu net seimas ,kai landsberginiu dauguma,sugebejo ivardinti po tyrymo landsbergine partgauja -TERORISTINE,tai kodel siai banditu gaujai dar leidziama toliau putotis,kitus kritikuoti,ir daryti taip,kad netgi Tautos isrinkti seimo nariai,negali niekaip pradeti rimtu darbu seime,nes beveik 4 metus kaisiojami pagaliai ir trukdoma Karbauskiniams dirbti.Dinastijos teliokas kaip dedule,toliau naikina Lietuva pasiraitojes rankoves,ir turteje ne dienom bet valandom.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Albina 2019-08-14 07:20
Man Vytautas Lanzbergis yra Kurdupelis Lanzis. O vadinu jį taip dėl jo klaikios nepagarbos, tiesiog paniekos žmonėms. Jis drįso net Gorbačiovą viešai menkinti ir vadinti Gorbiu, nors aiškiai visi (protaujantys) suprato, kad jei ne tas Gorbis - laisvę būtume matę kaip savo ausis. Be to, mus, grąžintinų namų gyventojus, jis drįso vadinti "raudonomis utėlėmis", užgrobusiais kitų turtą, nors daugumos, tame tarpe ir manes, tais laikais net nebuvo – dar nebuvome gimę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Albina 2019-08-14 07:21
O nukentėjusių žmonių, nuo jo “Turto grąžinimo įstatymo”, ne tik materialiai, bet ir fiziškai, net nebeįmanoma suskaičiuoti – dar ir dabar yra kas teismuose murdosi. Būtina prisiminti viešai per TV skelbtus jo epitetus mums: "runkeliai", "šunauja" ir tt. Vienas ryškiausių buvo "kurdupeliai". Tad aš nutariau, jog geriausiai tą mūsų, anot Lietuvos disidentų, "Tartiufo dvasią", "Istorinę klaidą" apibūdintų Kurdupelio Lanzio pavadinimas, kaip tame liaudies posakyje: kuo kitus tepi- tuo pats kvepi arba: “kaip šauksi – taip atsilieps” – taip ir atsiliepiau: man jis visam liko turčiumi kitų sąskaita ir dvasios ubagu Kurdupeliu Lanziu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # Albina 2019-08-14 07:32
tuomet buvo išmintingų žmonių, kurie irgi taip sake, kad negalima tokios "košės" su tais "grąžinimais" užvirti, nes visai neaišku, kodėl paimti būtent tokie atskaitos metai, o ne pvz Vytauto Didžiojo laikai? Buvo net juokauta, kad reikėjo būtent šito diždžiūno palikuonims "grąžinti" visą Lietuvą ir būtų be kivirčų. Tad esmė tokia, jog "vadų" godumas ėmė viršų ir jokie protingi argumentai neveikė, tad ėmė "skraidyti" žemės, žinoma pagal “nusipelniusių gyventi geriau” norus: kam prie Vilniaus, kam į paežeres, o tikrieji šeiminikai ty jų palikuonys, liko prie suskilusios geldos ir dar su didžiule neteisybės nuoskauda širdyje. Deja, Teisybė tokia.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-16 # Skeptikas 2019-08-14 17:46
Neesu suzavetas Landzbergio politine veikla atgavus nepriklausomybe. Bet be jo dar buvo ir Brazauskas su visa eile TSRS isaukletu premjeru su ministries. Lietuvos, kaip valstybes nualinimas negalejo buti igyvendintas tik vieno politico. Bukim biedni , bet teisingi....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Kis 2019-08-14 23:11
Nerandu sau atsakymo,kas Landzbergiui leidzia po sia diena sitaip tyciotis is teisiskos valdzios,o tas idiotas anuka,kuris temoka badytis seime pirstu kelia alergija.Kodel mes tokie apsnude,juk prieso ieskoti nereikia ,jis cia ir siaucia nebaudziamas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti