Stanislovas Tomas 500 eurų nusipirko Vytauto Šustausko partiją ir tapo jos lyderiu

Peržiūros: 3325
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.38 (4 Votes)

Žinome, kad Stanislovas Tomas po atminimo lentos pabėgo į Austriją ir ten pasiprašė politinio prieglobsčio.

 Apie tai rašo Vaidas Žemaitis portale bukimevieningi.lt

Jis prieš pabėgdamas į Austriją padarė vieną įdomų dalyką, apie kurį nesuuodė nei vakarų propagandistai. Stanislovas Tomas iš „Lietuvos ubagų karaliumi“ tituluojamo Vytauto Šustrausko nusipirko „Kovotojų už Lietuvą sąjungą“ , nusipirko su visais joje esančiais Šustausko ubagais.

Kaina viliojanti – 500 eurų. Prieš tai Šustauskas ją „juodojoje“ politikos rinkoje bandė pardavinėti už 3000 eurų, bet klientų neatsirado.

Pasirodo, kad Vytautas Šustauskas partiją parduoda jau ne pirmą kartą… Pirmą kartą pirkėjas pasak jo apgavo ir nepravedė pinigų

Tomui pasiūlius 500 eurų, ji buvo jam parduota. Stanislovas Tomas tampa šios partijos pirmininku. Jis persekiojamas Lietuvos ne kaip kažkoks asmuo, o jau kaip partijos pirmininkas (politinis persekiojimas) ir tuo žinoma Stanislovas Tomas pasinaudodamas Lietuvą apskundė visoms įmanomos pasaulio žmogaus teisių organizacijoms ir teismams.

 

Mūsų turima informacija, Vytautas Šustauskas buvo iškviestas „kontoros“ ant kilimo ir jam buvo gražiai paaiškinta, kad jis turi tučtuojau sutvarkyti savo aferas, nes kitu atveju jis bus patupdytas ilgiems metams į kalėjimą.

Vytautas Šustauskas tai supratęs, suorganizavo parduotos partijos susirinkimą, kuriame pašalino Stanislovą Tomą iš pirmininko pareigų, nors susirinkimą pagal įstatus turi kviesti ir organizuoti pirmininkas (šiuo atveju Stanislovas Tomas).

Įdomiausia yra tai, kad Vytautas Šustauskas šį susirinkimą Kaune, organizavo ir ne kartą buvo susitikęs su Zigmu Vaišvila. Susirinkimas buvo suorganizuotas labai aukštame lygyje, kas nebūdinga Vytautui Šustauskui. Vytautui Šustauskui buvo pateiktas toks planas: Stanislovas Tomas pašalinamas , o į jo vietą paskiriamas Zigmas Vaišvila.

Vyksta susirinkimas, Zigmo Vaišvilos nėra! Zigmo telefonas išjungtas! Vytautas Šustauskas neramus. Kadangi Zigmas Vaišvila suorganizavęs ir gerai atlikęs darbą nusiplovė (kas ir buvo greičiausiai planuose) pirmininku vėl buvo išrinktas Vytautas Šustauskas.

 

Ir tai dar ne viskas!

Stanislovas Tomas susirinkimo išvakarėse, nieko nežinodamas apie organizuojamą perversmą telefonu kalbėjosi (yra telefono įrašas) su Vytautu Šustausku, kuris net neužsiminė apie organizuojamą susirinkimą ir jo pašalinimą iš pirmininko pareigų.

Susirinkimo metu (filmuotoje vaizdo medžiagoje) Vytautas Šustauskas, kaip susirinkimo organizatorius viešai visiems susirinkusiems pareiškė, kad Stanislovas Tomas yra šalinamas, dėl to, kad su juo neįmanoma susisiekti, nes jis Austrijoje!

 

Ar pastebėjote, kad ten kur Zigmas Vaišvila, viskas yra sugriaunama iš vidaus ir visokie bandymai suorganizuoti visuomeninius judėjimus tiesiog subliūkšta?

Pasiūlymas

Visiems siūlau Lietuvos „politinius lavonus“ pamiršti ir daugiau į juos nebekreipti dėmesio, nes jie nelabai kuo skiriasi nuo Landsbergių klano. Jie viešai meluoja, net neraudonuoja ir apsimeta savais, kovotojais už LIETUVĄ!

Vaidas Žemaitis

Komentarai   

-4 # zenonas išpriekulis 2019-08-12 12:40
Kol Zigmukui viskas buvo gerai, mes jam nerūpėjome, kaip tik prispaudė, žmonėėėės, kur Jūūūūūs gelbėkit? Aš ateinu gelbėti Jūsų, tik palaikykite mane, dar norėsiu ir prezidentu pabūti, ašaras nusišluostęs, a va ta palangiškė mane sudomino seime, kur Zenonas(aš) rekomendavo, nes ten jau labai dideli pinigai, o pusę siūlo laimėtojui (žemės Palangoje ir šalia), nes gauja ant jos žemės stato namus ir pardavinėja, nors ji turi dokumentus, niekas nesikalba. Supažindinus ją su Zigmu, pastarasis su mumis pabendrauti neberado laiko?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Aktyvus visumeninkas 2019-08-12 16:35
Pasirodo dar turi parako Vycka - pardavė savo partaiką kaip kokį personalinų USBiukštį, kaip geriausiais laikais .. galėjo aišku dar kožno ubago galvos irgi bent po 10 EUR nurauti, bet vistiek šaunuolis - šiais sunkiais laikais 500 darmavų EUR iš 5 x profesoriaus irgi pasiekimas ! Net partyręs politikos riklys Zigmukas tik paskutiniu momentu nutrųko nuo kablio :)))
Susitikęs paspausių ranką :))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # vladas lukosevicius 2019-08-12 20:58
O KAŽI KIEK KAINUOTŲ LANSBERGINIŲ ŽMONIŲ PARTIJA kartu su tuo turinčiu pedofilo kliką ,, DĖDULĖ ,, ?
Nusipirkčiau ir visą partiją ant organų perparduočiau ,,, ar apsimokėtų ?
Tektų ir Jukneviienę su Kubiliumi iš EUrogaidyno atsivežti ....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # taigi Lukoseviciui 2019-08-12 22:19
Geriau nepradek,apturesi nuostoliu ,paskutinius du ismontaves turesi bedos ,jie tiek pilni nuodu,kad inplantavus niekas neisgyventu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # vladas lukosevicius 2019-08-14 07:41
Ar žinai , kad yra muilas šunims nuo blusų ,,, tam muilui tikrai tiks ....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Zenonas Priekuliškis 2019-08-12 22:41
Net smagu skaityt, kaip šitos sąšlavos gudriai diskutuoja. :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-7 # Albina 2019-08-13 09:12
Keista, kad Šustauskas tap praskydo... Toks kovotojas, o vistik apsimyžo iš baimės ir net išdavė kovų draugą?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Vilmantas Povilaitis 2019-08-13 09:29
Aš esu įsitikinęs, kad Partijos pirmininku už pinigus tapti negalima. Pirmininkas privalo būti renkamas. Kažkokie biezpridielai čia vyksta. www.vilmantinas.lt
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Albina 2019-08-13 10:19
Dėl Vaišvilos nesutinku! JIs visada gerbė Šustauską, kaip sąžingą kovotoją, yra net sakęs: aš su juo (V. Šustausku) ir į kalnus eičiau. Tad, manau, Vaišvila, kaip savo senam kovų draugui padėjo suorganizuoti aukšto lygio susirinkimą, bet be jokių savo paties aliuzijų į pirmininkus, tik tiek. Ir dabar kaltinti Vaišvilą kažkam kažką "sugriovus" yra neteisinga ir negarbinga. Pirmiausia, teisiant kitus, būtina prisiminti Šv. Rašto išmintį: "kas be nuodėmės - meskite akmenį", o tai reiškia, kad nė vienas nesame tobuli ir gyvename be klaidų, nuodėmių, bei esame tobulesni už Popiežių, kuris taipogi sakė: "o kas aš toks, kad teisčiau?"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # G.Ražulis 2019-08-13 21:16
Įdomiausia yra tai, kad Vytautas Šustauskas ne kartą buvo susitikęs su Zigmu Vaišvila, ir asmeniškai Zigmuko Vytukui buvo pateiktas toks planas: Stanislovas Tomas pašalinamas, o į jo vietą paskiriamas Zigmas Vaišvila.
Dabar aiškiau ? Ir kodėl vatinukams niekada nedašunta kas parašyta ? Gal nuo pastovaus baimės jausmo skaitant tokius baisius straipsnius tuo pašiu užeina nevaldomas šlapinimasis ir trukdo galvoti :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Aktyvus visumeninkas 2019-08-14 08:40
500 EUR kišenėje, ir partija niekur nedingo - nepasisekė su Zigmuku (čia dar neaišku - procesas vyksta), galima kokiam kitam loxui, įsivaizduojančiam kad ubagus galima taip pigiai nupirkti, prastumti ... taip kad gerb. Šustauskui nėra ko myžčioti - aukšta klasė :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # zenonas išpriekulis 2019-08-13 21:58
"sąšlavos" gudriai diskutuoja, rašyta ne mano. Gal yra kas gali išsiaiškinti? Aš ne anonimas. Mano tel. 8 662 33770
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # joooo 2019-08-16 17:24
baugu. Lietuvis lietuvį tik šmeižti ir išdūrinėti tesugeba (žinoma ne už dyką), niekuo negali tikėti ir pasitikėti, užtat tokiame skaldymesi neliečiamųjų kastos ir bujoja.
Ar dabar tikėti tuo, kas parašyta tame rašinėlyje?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # leonora 2019-08-17 11:19
su tuo ubagu karaliumi ner kada liudeti,kaunieciams linksma
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti