Laisvę Neringai Venckienei

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.16 (22 Votes)

Mano vardas Karolis Venckus, mano mama Neringa yra buvusi Lietuvos teisėja ir Parlamento narė.

 

 

Mano puseserė yra Deimantė, ir man buvo 12, kuomet policija šturmavo mūsų namus, ir ją paėmė.

 

Po to kai mano puseserė buvo paimta, visuominėje kilo neramumai, ir prasidėjo protestai prieš Lietuvos valdžią.

 

Mano mano, kuri 13 metų dirbo teisėja, atsistatydino. Ji įkūrė naują politinę partiją – Drąsos Kelias. Jų tikslai buvo daugiau skaidrumo vyriausybėje, didesnės bausmės už seksualinius nusikaltimus, ir prisiekusiūjų teismuose įsteigimas.

 

Jie gavo 8% balsų, ir mano mama buvo išrinkta į Parlamentą. Netgi buvo kalbos apie jos galimą dalivavimą Prezidento rinkimuose.

 

Bet jie supykdino pagrindines konservatorių ir liberalų partijas Lietuvoje, kurios susitelgė mano mamos imuniteto panaikinimui, kas leido jai pateikti kaltinimus, kurie buvo susija su policijos šturmu.

 

Mes nuolatos gaudovome grasinimus nužudyti, ir netgi buvo pasikėsinimas į mano mamos gyvybę.

 

Mano mama netiki, kad Lietuvos valdžia gali garantuoti mūsų saugumą, todėl 2013 metais mes išvažiavome į Jungtines Valstijas ir pasiprašėme politinio prieglobsčio.

 

Bet Lietuvos prokurorai pradėjo teikti naujus kaltinimai, jai išvykus. Ją kaltino viskuo nuo “mirusiūjų atminties pažeminimo” iki “valstybės himno išniekinimo”. Iš viso ją kaltino 39 nusikaltimais.

 

Lietuvos valdžia paslapčia įtaisė pasiklausimo įrangą mano senelių namuose, ir pateikė kaltinimus tvirkinimu mano močiutei už tai, kad ji nusikeikė mano puseserės akivaizdoje. Mano močiutė prašė šious įrašus paviešinti, bet valdžia atsisakė.

 

Žurnalistai kurie rašė apie byla, mano mamos partijos nariai, jos vieši šalininkai, ir daugelis kitų susilaukė visokių kaltinimų.

 

Mano šeima buvo ir yra aršaus politinio persekiojimo aukos.

 

Mes tikėjomės, kad Jungtinės Valstijos išklausys mano mamos prieglobsčio prašyma, kada mes galėsime pateikti įrodymus ir papasakoti mano šeimos istoriją.

 

Bet Lietuvos valdžią kreipėsi dėl ekstradicijos, ir 2018 metų pradžioje JAV Valstijos Departamentas patvirtino mano mamos ekstradija, be galimybės jos prieglobčio bylai būti išklausytai.

2018 metų vasarį, mano mama prisidavė pareigūnams ir nuo to laiko yra sulaikyta, toliau kovojanti prieš ekstradiciją.

 

JAV teisėjai kurė analizavo mano mamos bylą, išmetė daugumą kaltinimų, ir nurodė, kad Lietuvos prokurorai juos turės pašalinti.

 

Ir nors teisėjai sutiko, kad kaltinimai atrodo politiškai motyvuoti, ekstradicijos sutartis vistiek įpareigoja juos išduoti mano mamą.

 

Lietuvos prokurorai jau nurodė, kad jie planuoja pažeisti ekstradicijos sutartį ir pateikti papildomus kaltinimus mano mamai, kuomet ji bus Lietuvoje.

 

Mano mama kovoja šia kova jau dešimtmetį ir aš bandau jai padėti kuo galiu nuo to laiko kada ji buvo sulaikyta.

 

Aš liudijau prieš JAV Kongresą, Helsinkio Komisijoje, ir padėjau parengti įstatymo projektus kurie leistų nutraukti mano mamos ekstradiciją. But šiuo metu atrodo, kad šie istatymo projektai nespės būti priimti, ir laiku padėti mano mamai. Ji gali būti išduota bet kurie metu.

 

Ko mums reikia šiuo metu tai jūsų dėmesio. Reikia, kad Lietuvos valdžia žinotų, kad visas pasaulis stebi, ir mes vertinsim kai jie elgsis su mano mama.

 

Jeigu norite perskaityti visą istoriją ir sužinoti kaip padėti, apsilankykite FreeNeringa.com ir pasidalinkite šiuo video.

 

 

Peržiūros: 5055

Komentarai   

-41 # CiTaiBent 2019-07-29 16:59
"2013 metais mes išvažiavome į Jungtines Valstijas ir pasiprašėme politinio prieglobsčio ... 2018 metų pradžioje JAV Valstijos Departamentas patvirtino mano mamos ekstradija" !
Išeina, kad Lietuvos pedofilų klanai įrodymų pateikimui (paviešinimui) davė jums net 5 (penkis) metus laiko ?!!
Kaip čia taip drąsiai jau 10 (dešimt) metų taip kietai laikotės ??!!! Gal jau laikas būtų nustoti drebinti orą ir imtis veiksmų ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-15 # teigi 2019-07-31 21:55
is pradziu babkes rinko, po to nama pirko... kur jau cia laiko rasi klano paviesinimui??? :-* :-* :-* :-* O jei rimciau - dar vienas grasintojas. keip ir motka - paviesinsiu, pasakysiu...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+68 # KAŽIN 2019-07-29 18:25
ar visi, kurie dalyvavo pogrome, užaugins tokius puikius vaikus, kaip Karolis? :eek:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Petras 2019-07-29 21:06
Cituoja KAŽIN:
ar visi, kurie dalyvavo pogrome, užaugins tokius puikius vaikus, kaip Karolis? :eek:
Lietuvos vaizdzelis pagyvenę skurde jaunimas emigraves.Nuo stalino, hitlerio pabėgo milijonai išgyveno.Nuo lietuvėlės žiponinių niekas niekur nepabėgs čia jau labai rimtai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Kuzelka is pedrycio 2019-08-03 01:01
nustok rasineti uz Vlada Lukoseviciu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # jeronimas 2019-07-29 18:54
Jau antras milijonas evakuojasi paciu geriausiu ir nebijanciu naujoviu ir issukiu,pilieciu.kai kurie jau ir bilietus velgi nusipirke.Like tie,kurie neturi galimybes,sergantys,nusilpe,isbadeje,arba pasmerkti kancioms likusi gyvenima.Bet yra didelis kontingentas tu,kurie klusniai vykdo amerikos ir zydijos politika ,tautu naikinimo planus.Tie gyvena oriai,okupave valdzios institucijas,kuriose visada keliami atlyginimai ir pinigu niekada netruksta.prikurta beveik 10 tukstanciu ivairiu komitetu,su ivairiausiais pasivadinimais,kuriuos finansuoja pasaulio stambiausi vagys,iskryeliai,banditai ir kurie prieina prie pinigu spausdinimo.Sitie patenkinti kad Lietuva susitraukusi.Juk kuo maziau protaujanciu ir kuo daugiau vergu ir pavergtuju,tuo valdzia okupavusiems landsberginiu tipo padugnems gyventi saugiau,ramiau ir pelningiau.O ko nevogti,nekombinuoti,kai visa teisine sistema dar privatesne ir nuosavesne ir visiskai nekontroliuojama.???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # jeronimas 2019-07-29 19:02
Tes.O Neringa Venckiene labai nepalanki ir nepageidaujama Lietuvos iskrypeliams,vaikp---ms ir valdzios nieksams.Kai venckiene nusivilko teisejos mantija,ir net jai dar teisejaujant,valdzios nieksai valdzioje buvo organizave Neringos Venckienes darbo patikrinima berods paskutiniu penkiu metu.Buvo perziuretos visos jos bylos,kiekvienas priimtas sprendimas.Buvo ieskoma bent kokio masto "teisininko",kuris sutiktu paliudyti apie Venckienes "bloga darba ar netgi daugiau".Bet tokiu neatsirado??? Todel dabar Venckiene labai pavojinga,nes nepavyko su ja susidoroti.Venckienes pavyzdys parode,kad teisine sistema -ne saziningiems teisininkams.O kad amerika ja atiduos lietuviskiems maitvanagiams,tai cia politines derybos,politiniu prostitutu,ir politiniu padugniu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-37 # G.Ražulis 2019-07-29 21:09
"Todel dabar Venckiene labai pavojinga, nes nepavyko su ja susidoroti."
Būtent todėl dabar pedofilų klanai padarys viską, kad tik Pavojingoji teta į Lietuvą nieku gyvu negrįžtu !
О Drąsieji violetiniai ką darys ? :))
Laikrodukas tiku tak, tiku tak.... už kurius jeronimai asmeniškai tu ? :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # jeronimas 2019-07-30 00:00
As uz tai,kad Lietuvos vaikai nebutu pardavinejami uzsienio milijonieriams.Kas sendien gali patvirtinti,kad parduotu Lietuvos vaiku organai,nebuvo pakeisti kokiam zydui gaminanciam pasaulio valiutos banknotus,supuvusios kepenis ar kiti sugede priedai??? As uz tai,kad vaikai nebutu atiminejami is seimu vien tam,kad laikinos globejos atimanciuju "tetu" giminaites,turetu pasakiskus pelnus.isivaizduokit ,septynis vaikus "priglobejenti" kokiuos gauna atlyginimus?? Kodel seimai,kurios biudzetas vos trys simtai keturiems zmonems tokiu pamokejimu nenumatyta??As uz tai,kad istaymais vadovautusi teisejai,prokurorai ir visi kiti tvarkos vykdytojai,o ne pinigai ,dideli pinigai,ar kokios Kurio sukurtos teismuose
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # Karoliui ir jo Mamai 2019-07-30 02:00
Neringai Venckienei linkiu STIPRYBES kovojant su Lietuvos iskrypeliais teisesaugoje ir valdzioje. Palaikau Jus visa sirdimi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # Išeitis 2019-07-30 10:26
Tegul teisia TARPTAUTINIS TRIBUNOLAS,o ne LIETUVA.
Ši byla turėtų būti išimta iš Lietuvos jurisdikcijos,nes Lietuvos teisėsauga nesugebėjo greitai ir efektyviai tirti bylos kol Venckienė dar buvo Lietuvoje.
Tarptautinis Tribunolas turėtų išsireikauti susitikimą su pagrobtąja Mergaite.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # Pilietė 2019-07-30 11:28
Netikiu mūsų teisine sistema,naujasis prezidentas nė kiek nesirūpina,kad šią bylą ištirtų nepriklausomas teismas.O tada aš patikėčiau šūkiu-Lietuva gerovės valstybė! Dabar tik žodžiai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # G.Ražulis 2019-07-30 13:36
Aišku. Patvirtinti kad vaikai masiškai pardavinejami organams uzsienio milijonieriams tu negali ... kad laikinos globejos uždirba pasakiskus pelnus taip pat ne, kad iskrypeliai, vaikp---ai ir visokie nieksai teisejai, prokurorai ir visi kiti eiliniai pedofiliukai už nežmoniškus pinigus padėjo Venckienei pabėgti su visais pedofilų klano įrodymais juolab ne ... Dar ne !
Bet savo rankose jeronimai turi puikų šansą tapti tautos gelbėtoju-didvyriu, su didele tikimybe dar gyvam esant išsikovoti pagerbimą bronzoje !!!
Tokia proga tik kartą gyvenime pasitaiko ir ilgai netrunka ! Raitokis rankoves ir nedelsiant į pirmasiais kovotojų eiles, tik teisingą pusę pasirink :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # jeronimas 2019-07-30 15:23
Kad esi apgailetinas issidavei .Tik kam taip atvirai apie savo siekius???O cia pati taip suluosino landsbergine idealogija,ar toks nuo prigimties???O asniekada nesiekiau buti didvyriu,nors karta gyvenime teko juo buti.Tiesa,ivertinimas mane pasieke kiek veliau irnetiketai.O kovotoju uz tiesa tapau po pazinties su zmogumi,kuris pirko vaika iz Lietuvos.Tokie dalykai detis ir tokie bizniai Lietuvoje turetu buti neimanomi.Bet tai ,deja,vyksta ir nelabai netgi pogrindyje.Bet ar tu suprasi???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # G.Ražulis 2019-07-30 16:58
Stebini jeronimai, stebini savo pažįstamais zydais gaminanciais pasaulio valiutos banknotus Lietuvos vaikų organų pirkimui supuvusiu kepenu ar kitu sugedusiu priedų keitimui ... baisu ir pagalvoti ..
Apie pažįstamus vaik...sius ir pedofilus net neklausiu, tikriausiai susitikęs sveikiniesi kaip savas !!?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # A.L. 2019-07-30 15:43
Asmeniškai nepažįstu nei gerb. Venckienės, nei jos sūnaus Karolio, bet sutikčiau už ją eiti į tą baisią Lietuvos egzekuciją, kai įkalinami neparankūs pedofilinei valdžiai asmenys ir jais lengvai nusikratoma, kaip buvo NET su Ūsu, Drąsiu Kedžiu ir kitais...kurie galėjo atskleisti valdžios išsigimimą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-19 # cha 2019-07-31 21:52
Buvo viena tokia vista, kur zadejo susideginti del venckienes... kazkaip tyliai nurimo :lol: matyt, noras praejo, pinigelius in american nusiuntus ir suzinojus, jog uz juos namukas nupirktas, o ne pedofilu sarasas paviesintas :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # taiyra 2019-07-31 23:15
kada kelsis tauta?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # raimis 2019-08-01 12:40
Cituoja taiyra:
kada kelsis tauta?

Tada, kai panorės nemokamo šalto dušo ir nemokamų bananų "baliaus" :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Romka 2019-08-01 23:21
As dar karta pasikartosiu, kodel sitokia protinga moteris Neringa, bego i sali is kurios ir atejo visi iskrypimai, o tai pat ir vaiku prievartavimas, o ne i Rusija PVZ: kur ystatymai baudzia pyderastus ir vaiku zagintojus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # Vladas lukosevicius 2019-08-02 17:47
Namo pedofilę ir žudikę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # vladas lukosevicius 2019-08-11 00:39
Cituoja Vladas lukosevicius:
Namo pedofilę ir žudikę.

Va tu VSD pedofile už tai kad naudojiesi mano pavarde būsi teisiamas , ar tikiesi D. Valys už tave atsėdės ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti