Kauniečiai sukilo prieš savo numylėtinį merą

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.10 (5 Votes)

Virginija Jurgilevičienė


KLAIPĖDIEČIAI, PRISIJUNKITE

2019 liepos 29 d. 18:00-20:00 val. vyks eitynės už demokratiją Kaune „Nemuno kelias“. Eitynės vyks dviračių take Šančiuose. Pradžia – prie Šančių mokyklos, Vokiečių g. 164.

Kvietimas
Kviečiame visas Kauno bendruomenes solidarizuotis ir jungtis į eitynes už demokratiją Kaune!
Šios eitynės - tai reakcija į vieną po kitos kylančias problemas dėl dialogo nebuvimo tarp bendruomenių ir Kauno miesto savivaldybės: gyventojai yra neįtraukiamos į savo gyvenamosios aplinkos planavimo procesus, jų nuomonės yra nepaisoma, o kompetencija spręsti už save - menkinama. Aštuoniolika bendruomenių pasirašė deklaraciją dėl pilnavertiško dalyvavimo priimant Kauno miesto plėtros sprendimus ir įteikė ją Kauno miesto merui, tačiau iki šiol atsako į ją negavo.
Pastarųjų mėnesių įvykiai parodė, kad Kauno vadovai autokratiškai priiminėja sprendimus tarnaujančius ne visuomenės, o privataus verslo interesams. Neatsakingas miesto planavimas skaudžiai palietė daugelį rajonų ir paskatino Kauno bendruomenes vis garsiau kalbėti apie problemas, kurios rodo iškilusį pavojų demokratijai. Todėl kviečiame visus susirūpinusius dėl savo miesto kauniečius jungtis į eitynes už demokratiją ir kartu pareikšti savo teisę į vietos savivaldą.
Eitynės vyks Šančių dviračių take, kuriame balandžio pabaigoje įvyko bendruomenės pasipriešinimo naujai gatvei akcija "Nemuno kelias".
Eitynėse dalyvaus tarptautinis samba grupių tinklas Rythms of Resistance, kuris kūrybinėmis protesto formomis kovoja su socialinėmis, politinėmis ir ekologinėmis problemomis visame pasaulyje. Šį kartą samba tinklas ROR solidarizuojasi su Kauno aktyvistais ir atvyksta kartu su mumis būgnų ritmu pasakyti „ne“ dominavimui, išnaudojimui, diskriminacijai ir priespaudai.

Organizatorė – Žemųjų Šančių bendruomenė
ir jos pirmininkė, Vita Gelūnienė, tel.: 8-699 93787.

Peržiūros: 1708

Komentarai   

+4 # BBDMNT 2019-07-29 12:35
taip taip taip!!!,,,,,-koservatoriai, prashau, sugryzkite,,,,,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # runkelis 2019-07-29 17:01
Eis mt Matjosaitis su runkeliais sneketi,kam nepatinka padirbekit Viciunu grupes imonese,netrukus patiks
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # jeronimas 2019-07-30 15:29
panasu kazkam Kaune patrauktos pelnimgos lesyklos?? O gal tik perstumdytos,tarkim is tu kurie be stipraus stogo ,tiems,kurie" nusipelne gyventi geriau",kurie priklauso "nacionalinems vertyms",ar tiesiog kokiam tai viciunu pavadinimui??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti