Valdas Vasiliauskas : Laisvųjų agentų Seimas ir Vyriausybė

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)


Valdas Vasiliauskas

Laisvųjų agentų Seimas ir Vyriausybė

Atrodo, Seime buvo paskelbta laisvės nuo patyčių kultūros diena: dėl kandidato į premjerus užvirė įnirtinga parlamentinė diskusija tarp vertinimų “geras”, “geresnis” ir “labai geras”. Tai atspindi ir balsavimas – tik vienas buvo “prieš” ( Gabrieliaus Landsbergio), bet ir tas buvo atšauktas. Šiandien Saulius Skvernelis galėjo pasijusti kaip lietuviškos politikos Arvydas Sabonis ar net pats Michael Jordan.

Aliuzija į krepšinį nėra pritempta- mes gyvename laisvųjų agentų( nepainiokit su KGB, VSD ir STT agentais) laikais. Be laisvųjų agentų neįsivaizduojame šiuolaikinio verslo ir profesionalaus sporto( kuris taip pat yra verslas): sportininkai keičia klubus, ieškodami tinkamiausių, top vadybininkai dairosi pelningiausių kontraktų, komandos ir kompanijos konkuruoja dėl sporto ir verslo žvaigždžių.

Kaip Lietuvos partijos- dėl S.Skvernelio, kuris de facto buvo ir yra laisvasis agentas, galintis bet kada nutraukti kontraktą, ištaikęs geresnį pasiūlymą.

Laisvųjų agentų principu buvo sudaryta ir S.Skvernelio “profesionalų Vyriausybė” - vienas Dievas tegalėjo pasakyti, kam atstovavo kai kurie jos ministrai. Turbūt panaši bus ir naujoji Vyriausybė.

Teisybės dėlei dera pasakyti, kad politikos laisvųjų agentų epidemiją pradėjo ne Ramūnas Karbauskis ir “valstiečiai”. Jau praėjusią kadenciją Prezidentūros intrigos lėmė, kad energetikos ir vidaus reikalų ministrais tapo nepartiniai Rokas Masiulis bei Saulius Skvernelis, tik formaliai atstovaujantys Darbo bei Tvarkos ir teisingumo partijoms. Prasidėjo atstovaujamos parlamentinės demokratojos erozija, nūnai pavojingai persimetusi ir į Seimą.

Seimui jau vadovauja faktiškai laisvasis agentas Viktoras Pranckietis, nors dar ir neišmestas iš valdančiosios partijos.

Pats Ramūnas Karbauskis pradėjo Seimo frakciją painioti su sporto klubu, kuris gali skolinti savo žaidėjus kitai komandai, juos parduoti ar išmainyti.

Net ir po kilusio skandalo susigrąžinęs Agnę Širinskienę, jis nesuprato savo liapsuso, paskelbdamas, kad ją pakeisianti Seimo naujokė Audronė Jankuvienė. Tai turėjo padaryti ne R.Karbauskis , o pati Seimo narė. Nė lapė nebūtų sulojusi, jeigu A.Jankuvienė būtų pareiškusi, kad ji nuo mažų dienų svajojusi dirbti Tvarkos ir teisingumo frakcijoje.

Matyt, neišsiversime be Konstitucinio Teismo išaiškinimo, jog Seimo nario laisvas mandatas nepadaro Tautos atstovo laisvuoju agentu.

Peržiūros: 1817

Komentarai   

+24 # dr.Jonas Ramanauskas 2019-07-24 15:08
"Valdas Vasiliauskas : Laisvųjų agentų Seimas ir Vyriausybė". Niekai, Lietuvą valdo ANTIKONSTITUCININKAI, kitaip tariant hibridiniai stribai ir jiems viskas leidžiama naikinant Lietuvos valstybę. LR KT taip pat patenka į tą pačią kategorija. Nusikaltėliai valdžioje yra nelegitimiai, neteisėtai. Banditai valdo Lietuvą ir tą jie patys įrodė pagrobdami ir sunaikindami Deimantę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # jeronimas 2019-07-24 19:55
Kai vietoj sporto tapo prekyba sportu ir sportininkais,daugelis nusisuko nuo sporto kaip ir as.Neidomu ziureti ,kur sportininkai nupirkti,teisejai nupirkti,ziniasklaida nupirkta,ir visur tik pinigai.Lietuvoje politika irgi panasiai kaip sportas-viskas nupirkta.Vyriausybeje absoliuti dauguma nupirkti ,perkami ir paperkami.Seimas priima istatymus per pora minuciu,kur tu istatymu net neskaite ir nemate.O jeigu priimamas koks istatymas pagal verslininku strukturas uzsakytus,tai kazkiek laiko atima "isdiskutavimas",o tiksliau pasidalinimas vodkes dezutem prikistom babkiu.Prezidentura irgi dirba tulpiu pasto principu,kur dristancius kalbeti tiesa,arba atsisakancius paimti kokia viena-kita dezute,tulpiu pastas ivardina skalikais ir liepia patraukti.Tiesa,kol kas kalba apie patraukima.O gal buvo liepta ne tik patraukti ,bet ir myzanciu is venuolikto auksto isstumti per langa??? Juk teisesauga irgi perkama???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # J.Radovičius 2019-07-24 20:35
VSD/policijos agentų filmavimas YouTube kanale FilmingOfAgents. Agentų sąrašas Fb puslapyje "Jurij Radovich". Ne "laisvųjų", bet tikrųjų agentų tarpe yra Audronis Ažubalis, Valentinas Bukauskas, Rimantė Šalaševičiūtė, Žydrūnas Savickas (pasaulio stipruolis), Zita Kelmickaitė ir kiti. Kai prieš kelis metus aš prašiau neagento Valdo Vasiliausko kažkiek padėti man apsiginti nuo agentų teroro, jis nesiteikė atsakyti į tris laiškus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti