Nausėda išdavė lietuvių tautos interesus ir sutiko įsileisti į Lietuvą šimtus tūkstančių afrikiečių (papildyta video)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.17 (3 Votes)

Nausėda išdavė lietuvių tautos interesus ir sutiko įsileisti į Lietuvą šimtus tūkstančių afrikiečių (papildyta video)

 
 
Liepos 22 diena ilgainiui bus minima, kaip lietuvių tautos genocido diena! Lietuvayra tarp 8 iš 28 ES valstybių, kurios sutiko dalyvauti „solidarumo mechanizme“, t. y. priiminėti Afrikos ir Azijos nelegalus, kurie veržiasi į Europą, kurie kontrabandistų laivais perkeliami į mūsų kontinentą.
 
 


Šiame vidaus reikalų ministrų susitikime Paryžiuje, įvykusiame pirmadienį, atsisakė dalyvauti Italijos vidaus reikalų ministras Matteo Salvini, nes praėjusią savaitę Helsinkyje vykusiame pasitarime nebuvo atsižvelgta į Italijos ir Maltos siūlymus, šalių, kurios tapo „pabėgėlių stovyklomis“.
 
Šiame „solidarumo mechanizme“, nors reikėtų jį vadinti suicido mechanizmu, dalyvaus šios valstybės: Lietuva, Prancūzija, Vokietija, Portugalija, Liuksemburgas, Suomija, Chorvatija, Airija. 
 
"Figaro" rašo, kad tai „aktyvios dalyvės“, dar šešios, kurios neįvardintos, neva susitarimui pritarė. Keista, kodėl jos nenurodomos?
 
Suicido mechanizmas numato „kaip galima greičiau paskirstyti asmenis, prašančius prieglobsčio šalyse, esančiose „savanorių koalicijoje“, mainais į Italijos ir Maltos uostų atidarymą.“
 
Nei viena iš Baltijos ir Vyšegrado valstybių nesutiko dalyvauti šioje Makrono ir Merkel sugalvotoje savižudybėje!!!
 
Priminsiu, kad šiuo metu vien Libijoje yra 650000 afrikiečių, norinčių persikelti gyventi į Europą. Visoje Afrikoje tokių „pabėgėlių“ yra šimtai milijonų.

 
 
Nuorodos:
 
 
 
Peržiūros: 1452

Komentarai   

+32 # jeronimas 2019-07-24 14:45
kas laukia Tevynes-Lietuvos???? Baisu net pagalvoti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # nuomone 2019-07-24 16:11
kiek as suprantu,sis klausimas tai yra uzsienio politikos klausimas.Reiskia viskas buvo suderinta su Nauseda.As nesuprantu ir nesuprasiu lietuviu.Visiskai zmones be smegenu,uzsienio banku samdini rinkt i prezidentus........
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # BBDMNT 2019-07-24 18:33
o jus ko tikejotes,??,,,-kad uzdraus p£derastu paradus, ir susirupins mazai uzdirbanciais ?? :lol: :lol: :lol: ,,,-nebukit naivus,,,-jis daro ka jam liepia daryti,,,,,ir nieko daugiau,,,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # CiTaiBent 2019-07-24 20:05
Nemyzt i kompota, kol kas visi emigrantai pamate kaip mes gyvenam iš Lietuvos dingsta momentaliai ... Jei ir tiau taip bus, galesim gyveti kaip gyvenę !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti