Apie tai, kad Lietuvą valdo mafija, pranešė "Associated Press", "New York Times", "Daily Mail", "Washington Post", „Chigaco Tribune“, „San Diego Union Tribune“, prezidentas G.Nausėda tyli

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (4 Votes)

Apie tai, kad Lietuvą valdo mafija, pranešė "Associated Press", "New York Times", "Daily Mail", "Washington Post", „Chigaco Tribune“, „San Diego Union Tribune“, prezidentas G.Nausėda tyli

 

Karolis Venckus

 


Kai prieš beveik du metus įkėliau vaizdo įrašo, kuriame kalbėjau apie mano šeimos istorija, propagandinis "Lietuvos Rytas" šį mano veiksmą pavadino "desperacija ir propaganda". "Lietuvos Ryto" pasamdyti ekspertai teigė, nors įrašas padarytas anglų kalba, jis yra skirtas Lietuvos auditorijai, bandant sukelti tarptautiškumo įspūdį. Įdomu būtų išgirsti šių "ekspertų" nuomonę po to kai Garliavos istorija buvo aprašyta tarptautiniuose leidiniuose "Associated Press", "New York Times", "Daily Mail", "Washington Post".

pateikiame nuorodas į šiuos straipsnius:

https://www.nytimes.com/aponline/2019/07/22/us/ap-us-jailed-lithuanian-pedophile-ring-.html

https://www.washingtonpost.com/gdpr-consent/?destination=%2fnational%2fjailed-judge-alleging-pedophile-ring-on-verge-of-extradition%2f2019%2f07%2f22%2fa75dc666-accc-11e9-9411-a608f9d0c2d3_story.html%3f&utm_term=.15eb551e83cf

https://www.sandiegouniontribune.com/news/sns-bc-us--jailed-lithuanian-pedophile-ring-20190722-story.html 

 

 

 

 

Redakcijos komentaras – vienintelis Čikagos teismo motyvas – Neringa Venckienė Lietuvoje sulauks teisingo ir sąžiningo teismo.

 

Ta proga reikia prisiminti, kad „teisingo ir sąžiningo“ teismo Lietuvoje jau sulaukė šimtai pilietiškų  žmonių, o keli (Jonas Furmanavičius, Violeta Naruševičienė, Andrius Ūsas, Drąsius Kedys) nužudyti, mafijinei prokuratūrai tai pateikus kaip nelaimingus atsitikimus, arba kaltą suvertus nekaltiems žmonėms.

 

Todėl aišku, kad jokio „sąžiningo“ teismo Neringa Venckienė Lietuvoje nesulauks – ne veltui buvęs Aukščiausiojo teismo pirmininkas Kryževičius ją pavadino „pūliniu teisės sistemoje“.

 

Man tik keista, kad naujai išrinktas prezidentas Gitanas Nausėda niekaip nesureagavo į visus šiuos įvykius, ir atrodo, kad tai jo neva neliečia. Nors visi puikiai prisimename, kaip jis prieš rinkimus žadėjo „atstatyti teisingumą“. Tačiau dabar tas neteisingumas tik prasiveržė su dar didesne jėga

 

 

 

N.Venckienės advokatas tikisi, kad prezidentas G.Nausėda atšauks jos ekstradiciją į Lietuvą

 

Buvusios Lietuvos teisėjos ir parlamentarės Neringos Venckienės advokatas pirmadienį pasakė, kad Čikagos apeliacinio teismo sprendimas perduoti ją Lietuvai gali būti jai lemiamas  smūgis jos ilgoje kovoje prieš ekstradiciją į Lietuvą, kurioje, pasak Venckienės, ji atskleidė labai įtakingų pedofilų tinklą. Apie tai rašo "The New Yor Times".

Iki suėmimo Neringa Venckienė, 48 metų amžiaus, dirbo padėjėja slaugymo namuose ir vėliau – floriste Čikagos priemiestyje Crystal Lake kartu su savo 20 metų amžiaus sūnumi Karoliu.

Lietuvoje jos laukia kaltinimai dėl atsisakymo paklūsti nurodymams perduoti jos 4 metų amžiaus dukterėčią, kuri, pasak Venckienės, yra viena iš pedofilų aukų.

N.Venckienė taip pat  kaltinama smogus policininkui, kai dešimtys jų veržėsi į namus, norėdami atimti mergaitę.

Venckienė, kuri Lietuvoje vadovavo antipedofiliniam judėjimui, ir 2012 m. kartu su dar šešiais žmonėms buvo išrinkta į Lietuvos parlamentą, dar pernai iš kalėjimo sakė agentūrai AP, kad kaltinimai jai politiškai motyvuoti, ir kad tie šešėliai, kuriuos ji kaltino pedofilija, gali ją nužudyti, jeigu ji bus gražinta į Lietuvą.

 

Venckienės advokatas Michael Monico pirmadienį AP agentūrai pareiškė, kad Venckienė buvo sukrėsta, kai jis nuvyko į Čikagos kalėjimą pranešti, kad jos skundas atmestas. Kalėjime Venckienė laikoma jau 18 mėnesių.

 

„Tai buvo liūdniausias dalykas, kurį turėjau padaryti“, sakė advokatas.

36 psl. Čikagoje įsikūrusio apeliacinio teismo nutartyje nurodoma, kad Venckienė galės apsiginti Lietuvoje ( would have "her day in court in Lithuania." - tai skamba itin komiškai, kai Lietuvoje nuteista dešimtys žmonių už savo pilietinę poziciją, o jos motina nuteista už anūkės "lytinį priekabiavimą"  - vien už tai, kad savo namuose keikė anūkę prievartavusius pedofilus)

Jis taip pat nurodė, kad JAV teismas nenagrinėja šios bylos ir nenustato, kas kaltas, o kas ne, o tik vykdo Lietuvos ir JAV ekstradicijos sutarties sąlygas.

„Venckienė turės galimybė gintis nuo jai pateikti kaltinimų, ir tą galimybė jai turi suteikti Lietuvos teisinė sistema“, - nurodė teismas.

Venckienė buvo centrinė figūra skandale, kuri suskaldė 3 mln. žmonių tautą, ir daug žmonių ją laiko nacionaline didvyre už tai, kad ji atskleidė labai slaptą ir įtakingą pedofilų tinklą. Kiti ją laiko kaltinimų pedofilija manipuliatore.

Vienas iš Venckienės pedofilija  apkaltintų teisėjų buvo nužudytas, o jos brolio mirtis taip pat sukėlė daug įtarimų, nes jis paviešino, kad vaikai buvo išnaudojami pedofilų.

Venckienės kaltinimai apie pedofilų tinklą  rėmėsi dar 2009 m. filmuotu video, kuriame jos dukterėčia papasakojo ir parodė, kaip keletas vyrų ją išnaudojo.

 

Tačiau valdžia pasakė, kad nerado įrodymų tiems kaltinimams. Venckienė sakė, kad nei ji, nei jos šeima nieko negirdėjo apie mergaitę, kuri buvo atimta ir gražinta motinai dar 2012 m.

 

Apeliacinis teismas trijų teisėjų lūpomis pasakė, kad JAV turi platesnį interesą vykdyti savo sutartis su Lietuva, kuri yra NATO ir ES narė.

„Jeigu kitos šalys praras pasitikėjimą JAV ir jos sugebėjimu vykdyti sutartis, tai JAV rizikuoja, kad ir kitos šalys negražins jai pabėgėlių iš trečių šalių, kurie JAV įvykdė nusikaltimus ir pabėgo“, - pareiškė teismas.

Venckienės advokatas gali paprašyti Aukščiausio teismo įsikišti, tačiau šis teismas retai imasi tokių bylų, ypač tada, kai apeliacinis ir apygardos teismai pareiškė, kad nėra jokių teisinių kliūčių Venckienės ekstradicijai.

Advokatai pareiškė, kad jie palauks, ką nuspręs apeliacinis teismas dėl Venckienės apeliacijos dar iki tol, kol teismo pareigūnai įsodins Venckienę į lėktuvą. Prokurorai atsisakė komentuoti, kada tai gali nutikti.

Venckienė turėjo dokumentus, leidžiančius jai legaliai gyventi ir dirbti JAV, tačiau ji pati atėjo į policija 2018 m. vasario 13, sužinojusi, kad išduotas jos arešto orderis.

Venckienė tikėjosi, kad Valstybės departamentas atšauks leidimą ekstradicijai ir pripažins, kad kaltinimai jai politiškai motyvuoti. Tačiau tai reikštų kritiką NATO narei Lietuvai, todėl 2018 m. balandžio 20 d. valstybės departamentas atsisakė su ja kalbėtis ir sutiko Venckienės ekstradicijai.

Apeliacinis teismas atmetė Venckienės motyvą, kad jai negali būti taikoma ekstradicijos sutartis, nes ji draudžia išduoti žmonės dėl politinių priežasčių.

Nors tai atrodo mažai tikėtina, Monico pasakė, kad jis tikisi, kad Valstybės departamentas persigalvos ir leis Venckienei pasilikti JAV. Jis taip pat tikisi, kad naujai išrinktas Lietuvos prezidentas, buvęs bankininkas Gitanas Nausėda peržiūrės ir atšauks Lietuvos prašymą išduoti Venckienę.

 

Peržiūros: 4199

Komentarai   

+15 # J.Radovičius 2019-07-23 15:02
Ar Venckienė turi advokatą Lietuvoje?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # jo,turi 2019-07-23 16:13
magnolija dancbergis,konservai-ka ,maza?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+51 # nuomone 2019-07-23 16:36
as simtu procentu isitikinusi,kad Nauseda nei mazojo pirstelio nepajudins..Sitas arklides Lietuvos,pristovetas gali isvalyti tik zmogus skaidrus,neturintis jokiu kabliuku nugaroje.O SIS...../?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+58 # Pranas Pričkus 2019-07-23 17:28
Aš įsitikinęs, kad reikalai pajudės Venckienės naudai, aš Nausėda dar vis tikiu, antraip jis pats užsiners sau kilpą. Advokatas Černiauskas turi būti teisiamas realia laisvės atėmimo bausme, už mažametės atžvilgiu naudotą ne tik psichologinį, bet ir fizinį smurtą. Būtų anie laikai, toks net ne krūptelėjęs būtų paleidęs ne vieną kulką? Laisvę Neringai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+52 # Antanas 2019-07-23 19:13
Tai nevadinčiau mūsų žiniasklaida ta, kuri plačiai informuoja per televiziją ir keistai atsiliepia apie tai kad gerb. N. Venckienei pavojinga grįžti į Lietuvą. Ar pamiršo žiniasklaidininkai žodžius vieno iš bylos prokurorų, kad ši byla žudikė. žuvo daug žmonių. O gerb. N. Venckienė svarbiausia liudininkė. Tad manau, kad pavojus jos gyvybei yra labai ir labai didelis, kad net NATO sąjungininkai bijo kištis į bylos nagrinėjimą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # J.Radovičius 2019-07-23 19:45
NATO čia visai ne prie ko ir jokia baimė niekuo dėta. Čia yra politika. Lietuva yra labai svarbus JAV forpostas prieš Rusiją, todėl JAV valstybės sekretoriui nėra reikalo gadinti savo sajungininkams nuotaiką dėl tokio menkniekio. Venckienei nereikėjo bėgti į JAV. Štai kiek kainuoja žmonių politinis neišmanymas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+49 # Atas 2019-07-23 19:47
Panašu, kad ta sušikta Amerika ir šita ,,laisva" banditų Lietuva yra kaip dvi kalės, laižančios viena kitai užpakalius...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # vladas lukosevicius 2019-07-24 12:23
KAD ITARIAMS PEDOFILAS ŪSAS BŪTŲ PRIPAŽINTAS NE-,,PEDOFILU,, turėjo nuskesti varlių prišiktoje baloje ....
ITARIU teks D. Valiui irgi nuskesti , tik tada jis bus pripažintas iškrypėliu , bendradarbiavusiu ir dangsčiusiu pedofilus , smurtą prieš mažamečius vaikus ir žudikus .....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # zenonas išpriekulis 2019-07-24 14:13
Kol nebus pasodintas adv. Černiauskas, įpatingai vyr. Kauno komisaras D. Žukauskas vadovavęs, pasislėpęs po civ, rūbais, pats "pitbulių" vadas S.Skvernelis. Privalo sėdėti izoliuoti nuo visuomenės visi "pitbuliai" prosidėję prie šių neapsakomų represijų. Šaudė, trėmė, bet šiais laikais, kad taip būtų, tai didžiausias nusikaltimas, jis turi būti pripažintas nusikaltimu prieš tautą, visuomenę ir t.t. Tai veikia nusikalstama pedofilų-landsberginių-grybauskinių teisėsaugos gauja, prisidengusi trispalve. Saugokimės, kad galime, jie tebėra šalia mūsų ir mūsų renkami?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # CiTaiBent 2019-07-24 18:37
Ponuliai ! Kiek galima stumdyti muinias sedint prie kompo šiltame šikinyke ? Laikas użsimauti kelnytes ir kilti I kova uż Tiesa ! 10 metu kentejom kankinimus ir ziaurias patycias, bet grizta is uzsienio Venckiene ir vel bus laisva Lieuva !!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # vladas lukosevicius 2019-07-24 19:59
PEDOFILAI KOLKAS LAIMI ..... Dvokiantis vaikpisiais ir žudikais S. Skvernelis vėl paskirtas premjeru su žaginto Lansbergiuko palaikymu ....
G. Nausėda gavo jo nusikaltimų įrodymus ,,,, palauksim jo veiksmų .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # CiTaiBent 2019-07-24 20:20
Dedu tau pliusa, sedek toliau :(
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Lietuvos 2019-07-24 21:24
laimėjimai slypi pralaimėjimuose.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti