Ir jokie žmogaus teisių institutai, kurie čia privisę kaip grybai po gero lietaus, necypteli

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)


Marius Jonaitis yra su Algirdas Paleckis.

 


Lietuvos užsienio reikalų ministerija mėgsta kitas šalis mokyti demokratijos. Va, neseniai drausmino Kiniją dėl jų elgesio su uigūrais. Jau nekalbu apie pamokslavimus Baltarusijos ar Rusijos atžvilgiu.
Tačiau, kaip sakoma, kito akyje krislą pamatysi o savoje ir rasto neįžvelgsi.
Prieš kelias dienas pratęsė A. Paleckio suėmimo laiką dar trims mėnesiams. Taip žaidžiama jau nuo 2018 metų spalio o aiškūs kaltinimai taip ir nepateikti.
Žmogus sėdi kalėjime jau 9 mėnesius ir turėjo tik vieną pasimatymą su žmona. Su dukra ir kitais giminėmis negauna leidimo susitikti. Algirdas akivaizdžiai netekęs daug svorio todėl neaišku kokia yra jo fizinė būklė.
Lietuvoje jau nuo 1990 metų buvo politinių kalinių (nors viešai tai nebuvo deklaruojama ir jie kalėjo su kriminaliniais) yra jų ir dabar. Vieną iš jų matote šioje nuotraukoje. Yra žinių ir apie daugiau, tačiau jų duomenų aš neturiu.
Ir jokie žmogaus teisių institutai, kurie čia privisę kaip grybai po gero lietaus, nė necypteli. Visi garbūs intelektualai kurie mėgsta pavapėti apie demokratiją ir pilietinę visuomenę - nė žodžio.
„Inteligentą pažinsi iš kinkų drebėjimo“, – rašė Vincas Kudirka. Iki šių laikų niekas nepasikeitė.

Peržiūros: 800

Komentarai   

+5 # Atas 2019-07-22 21:58
Keistas tas gyvenimas, komunistams martini priešai buvo darbštūs ūkininkai, neva ,,liaudies priešai", kad reikėjo juos tremti, žudyti, banditiškiems lietuviškiems ,,demokratams" didžiausi priešai Venckienė, Paleckis, bet kas, kas įšdrįsta prieštarauti klanui... Klaiku!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Atas 2019-07-22 22:00
...mirtini priešai...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti