D. Kuolio žodis Lietuvos politikos forume

Peržiūros: 2263
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)


D. Kuolio žodis Lietuvos politikos forume

Paskelbta: 2019-07-13 08:41 Autorius: ekspertai.eu

 


Dariaus Kuolio žodis liepos 11 d. nepriklausomo Žmonių partijos portalo delfi.ltorganizuotame Lietuvos politikos forume „Ko Lietuva gali pasiekti per artėjančius penkerius metus?“.


 

 

Komentarai   

+4 # jeronimas 2019-07-14 20:59
Siaip Darius Kuolys protingas zmogus,labai idomus pasnekovas.Tik siam tenka jau kiek laiko kenteti del padarytos vieninteles kazkada klaidos.Man patinka Dariu klausytis,patinka jo motyvuota kalba .Siame forume ypac patiko issakytos mintys landsberginio telioko adresu.esu tikras,teliokas net nesuprato,bet tokiems atleistina.Visada sakau,kad nenusisekes Dievo kurinys,kartais visiskai tinka cirko klaunams ar nesiojantiems klumpes padvygubinto dydzio .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Antanas 2019-07-15 10:52
"Dingo" prezidentė. Mirė Stalinas. Jo vietą užėmė N. Chruščiovas ukrainietis dažnai pasigėrusiam Stalinui turėdavo šokti "kazachioką" Viename partiniame susirinkime Chručiovas į dumblus sudirbo Stalino politiką, atsikeršydamas už patyčias. Vienas partietis iš salės paklausė, tai kodėl jūs neprieštaravote Stalinui? Chruščiovas paprašė atsistoti uždavusio klausimą. Niekas neatsistojo. Tai va pasakė Chruščiovas, kad ir mes tada neatsitodavome, mielas D. Kuolį. Reikėjo atsistoti tada.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti