prof. dr. Vytautas Radžvilas Politinių gūžynių pabaiga

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

prof. dr. Vytautas Radžvilas
Politinių gūžynių pabaiga

Trejus metus trukusios politinės gūžynės baigėsi. Lietuvos politinis ir partinis laukas galutinai susijaukė. Jo laukia neišvengiamas per(si)tvarkymas.

Atėjusi į valdžią ir į ją at(si)vedusi S. Skvernelį LVŽS tapo dvigalviu politiniu padaru. Į valdžią ateita daugiausia „kaimiečių” arba „runkelių”, kaip juos niekinamai vadina sisteminė žiniasklaida, balsais. O iš tikrųjų – besiilginčių didesnio socialinio teisingumo, patriotiškesnių, tradicinių vertybių tvirčiau besilaikančių šalies piliečių balsais. Reikia pripažinti, kad R. Karbauskis puikiai pasinaudojo jų geranoriškumu ir patiklumu.

Tačiau tik tam, kad ministru pirmininku paskirtų nuosekliai TS-LKD neoliberalią politiką tęsusį S. Skvernelį, kurio triūso vaisiai akivaizdūs: dirbančiųjų teises dar labiau apkarpęs Darbo kodeksas, „krepšelinės” aukštojo mokslo „reformos” išsaugojimas, barbariškai neoliberalus miškų niokojimas, toks pat neoliberaliai žiaurus vaikgrobystės įstatymas, Lietuvą ištautinantis Migracijos paktas, parama Stambulo konvencijai ir kt.

Teigiamai vertintina tik tai, kad S. Skvernelio ir jį remiančios grupuotės sąsajos su TS-LKD nebeslepiamos. Tai reiškia, kad ilgokai užtrukusios politinės gūžynės baigėsi. LVŽS, kokia buvo iki šiol, niekaip nebegalės išlikti. Kuriuo keliu ji suks – neaišku. Bet geriau kol kas neapibrėžtumą didinančios ir nežinia kuo pasibaigsiančios permainos ar bent jų viltis negu ligšiolinė beviltiška „valstietiškos” dviveidystės pelkė.

Peržiūros: 1296

Komentarai   

+6 # VISI 2019-07-12 16:57
"varo" ant Karbauskio, o, pasirodo, DVIVEIDIS ne jis... :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # jeronimas 2019-07-14 21:19
Jeigu tuoj po rinkimu dauguma pilieciu dejo daug vilciu i Karbauski,tai siuo metu tos viltys sutryptos kerzo batais.Jau keturi metai,o taip ir liko neaisku,kokiais tikslai karbauskio gvardijoj atsirado svarkeliai,bachai,dar ten keletas balvonu,kuriems valstieciai-zalieji kaip karsta bulve gerklej???Dabar jau reiktu klausti atvirai karbauskio,ar sitie clienai ,tai nepavyke igyvendinti kokie tai slapti Karbauskio planai ,ar cia inkorporuoti clienai is anapus seimo ,su tikslu sunaikinti karbauskininkus ir sukisti landsberginius ir ju pastumdelius?? O gal cia koks nevykes slaptas susitarimas isvakarese,kai sekancia diena karbauskis pareiske liaupsinima magnolijai,apie tai,kad tai protingiausia moteris,kad geriausia valdove,ir t.t.???Tuomet skaitydamas buvau labai nusivyles Karbauskiu ir praradau visas vitis Lietuvos suklestejimui.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Sylvester 2019-08-23 05:41
Hi i am kavin, its my first time to commenting anyplace,
when i read this article i thought i could also create comment due to this good article.my web site; france: https://www.foxnews.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Sophie 2019-11-20 16:45
I blog frequently and I seriously thank you for
your information. This great article has really peaked my interest.
I'm going to take a note of your site and keep checking for
new information about once a week. I opted in for your RSS feed as well.My website ... mama bear shirt: http://ow.ly/pqtI50wN35r
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti