Teismas : Aurimas Drižius teisėtą veiklą nuteistas aštuonis kartus, jo žemės sklypas parduotas varžytinėse, tačiau jokia žala jam nėra padaryta

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.67 (3 Votes)

Teismas : Aurimas Drižius už teisėtą veiklą nuteistas aštuonis kartus, jo žemės sklypas parduotas varžytinėse, tačiau jokia žala jam nėra padaryta

 

Aurimas Drižius

 

Eilinį kartą gaunu Lietuvos teisės šedevrą – Apeliacinio teismo teisėjai Rasa Gudžiūnienė (nuotr. viršuje), Kazys Kailiūnas ir Antanas Rudzinskas išnagrinėjo mano ieškinį dėl žalos atlyginimo ir Lietuvos respublikos. Nors ieškinyje nurodžiau, kad teismas “Lietuvos respublikos vardu” įvedė cenzūrą, uždraudė man rašyti straipsnius, vėliau straipsnių rašymą kriminalizavo. Tokia veiklą – cenzūrą – griežtai draudžia Konstitucija ir Visuomenės informavimo įstatymas. Tačiau teismas per dešimt metų nesugebėjo cenzūros panaikinti, nors prašymus nagrinėjo aštuonis kartus.

Per tuos dešimt metų buvau nuteistas aštuonis kartus, atlikau visas bausmes, mano visos sąskaitos areštuotos tam, kad “padengčiau žalą”, padarytą straipsnių rašymu piliečiui Alvydui Sadeckui, galiausiai varžytinėse buvo parduotas mano žemės sklypas, kuriame su šeima tikėjausi ramiai ir gerai gyventi, buvo du kartus man atima teisė dalyvauti Seimo rinkimuose, galiausiai, todėl, kad nesustojau rašęs straipsnių, mane buvo bandoma nužudyti (automobilį taranavo vilkikas, per stebuklą likau gyvas, tik sulaužyta kaukole).

Paskaičiavau, kad “Lietuvos respublika”, mane persekiodama dešimt metų, man padarė turtinės ir neturtinės žalos už 1 mln. Eurų. Nes vien savo advokatams per tuos dešimt metų išleidau virš 100 tūkst. eurų, tačiau rezultatas – apvalus nulis.

Todėl paprašiau šią žalą atlyginti.

Tačiau garbūs Apeliacinio teismo teisėjai nusprendė, kad nors aš ir buvau persekiojamas už teisėtą veiklą, tačiau jokia žala man nebuvo padaryta.

Žinoma, jie nieko nepasisakė apie cenzūrą, apie tai, kad ją draudžia Konstitucija, tačiau parašė, kad jeigu teismas jau nusprendė man uždrausti rašyti straipsnius apie pilietį Sadecką, tai visam gyvenimui, ir jokie sprendimai čia pakeisti negali būti.

Nors prašiau pripažinti 18 teisėjų veiksmus neteisėtais, ir patraukti juos baudžiamojon atsakomybėn, tačiau teismas nusprendė, kad jie sąžiningai vykdė savo pareigas, teisdami žurnalistą už tai, kad jis dribo savo darbą. Todėl jokia atsakomybė teisėjams negresia.

Žodžiu, skaitai šį teisės korifėjų šedevrą ir negali atsistebėti.

Ši kolegija parašė, kad jeigu jau teismas aštuonis kartus įteisino cenzūrą, tai jokia Konstitucija ar įstatymai čia nepadės - nes cenzūra pavirto "res judicata", t. y. cenzūra pavirto labai gerbiamu principu. 

Ką daryti su šitais satanuotais išsigimėliais? Gal kas turi patarimų?

 

 

Peržiūros: 4482

Komentarai   

+23 # Antanas 2019-06-19 16:54
Koks patarimas? Disidentas, amžiną atilsį P. Cidzikas, buvo paliktas bado mirčiai. Netgi bažnyčios atstovas iš jo išsityčiojo (straipsnis RESPUBLIKA ) P. Cidzikas nuėjo į Seimą ir vestibulyje įsitaisė nakvoti ir neišeiti kol nepriims dėl jo prašymo sprendimo (televizijos laida) Sprendimą priėmė. Rodydamas atidarytą šaldytuvą pasakė, kad dabar galiu pavaišinti tave su emulsiklių, dažiklių, stabilizatorių, kvapų, kraujo plazmos "aukščiausios rūšies dešrelėmis." Garsiam, šventam patriotui garbingų žmonių kapinėse vietos neatsirado. Iš mirusiųjų tyčiojamasi, šmeižiami , Banionis, Sondeckis kardinolas V. Sladkevičius, tai ko norėti kad jie kitaip elgtųsi su gyvaisiais?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # jeronimas 2019-06-19 17:47
Valdzios nieksai tyciojasi is kiekvieno Lietuvos piliecio ,saziningai dirbusio ir nevogusio ,ne kombinavusio ir neprisichvatizavusio.Zmogus isdirbes 40 metu Lietuvai,gauna 272 jevrus menesines pensijos.Kai tuo tarpu seimo aferistai,priiminedami istatymus uz vodkes dezutes su kurlianskiniais-mockiniais pinigais,gaudami orius atlyginimus,iseitines,dar drista reikalauti rentu? Argi tai neissityciojimas is kiekvieno saziningai tarnavusio savo Tevynei-Lietuvai?? O Aurimas Drizius dirbdamas baisiau nei partizanai pokario metais,skleisdamas tiesos zodi,ne tik kad astuonis kartus teistas,bet netgi bandyta susidoroti uzleidziant sunkvezimi.O apie taip vadinamus teismus,tai net kalbeti protivna,ypac prisiminus tu teismu elgesi ir veikla.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Atas 2019-06-19 20:15
Aurimai Drižiau, aš galiu patarti, aš žinau ką reikia daryti, bet, tikriausiai savaime turėtų būti aišku, šito laikraštyje parašyti negaliu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # J.Radovičius 2019-06-19 20:59
Jis turi šeimą. Ir dar nėra senas.
Ką turėtų daryti? Visų pirma pamėginti atsisaistyti nuo tų, kurie dar 2006-2007 metais liepė jam pademonstruoti man, kad jis - ne tas žmogus, kuris leistų man per ilgai demaskuoti slaptąsias tarnybas savo LL. Be to, vėliau likimas štai parodė, kad jie nevisagaliai. Tapus principingu, rastų ir atitinkamus žmones.
Tiek būtų dėl taktikos. O strategija viena - veikimas tarptautinėje plotmėje.
O mes, p. Atai, gal ne vien patarinėkim nuo savo sofų, bet imkimės ko nors visi drauge. Valstybėje yra įvykdytas slaptųjų tarnybų valstybės perversmas. Kol tai neįvardijama, visa veikla lygi blusinėjimuisi, kad ir kiek brangiai kainuojančiam. Aš nurodau konkrečias pavardes, toks mano kaip vienišiaus indėlis. Bet drauge su kitais kiekvienas sugebėtume daugiau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Atas 2019-06-20 00:04
Taigi p. Radovičiau, blogiausia yra tai, kad mes esame silpni viščiukai maitvanagių naguose,ir mes nieko negalime apart patarimo, pasibėdojimo, paliūdėjimo. Koks nors organizavimas tarp lietuvių yra neįmanomas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # J.Radovičius 2019-06-20 09:55
Gūdžiais sąstingio laikais bent aš stengiausi elgtis taip: negaliu žinoti, ar kada nors tas pasibaigs, tačiau per savo gyvenimą privalau padaryti viską, kad tai pasibaigtų. Tam reikia bent kiek aukotis, kas kiek gali. Tuo metu buvau jaunas ir per daug aukotis nelabai norėjosi, tuo labiau veikiant visiškai vienam, be menkiausios paramos. Bet vis tiek teko tapti kitamaniu. O dabar nors lieku vienas, bet mano kanale FilmingOfAgents yra matyti, kad JIE manęs tiesiog bijo. Manęs vieno. Tuo labiau, kad dabar aš jau senas ir aukotis daug lengviau. Bet čia veikia paprasta mano, kaip žmogaus, orumo motyvacija. Tai yra beveik neįveikiamas veiksnys, todėl jie kerta būtent per jį, siekia visaip žeminti ir tyčiotis, gyvenu, jau mažiausiai 13 metų netekęs elementaraus privatumo. Vadinasi, ne fizinis menkumas mums kliudo. Kodėl lietuviai buvo išdrąsėję Sajūdžio laikais, o dabar jūs sakote, kad jie (ne aš, aš rusas) yra viščiukai. Kas pasikeitė?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # stumbra 2019-06-19 23:19
vaziuoja su tanku per demokratija -musu teismai,kur rasi teisybe-baznycioj?ten gi ateistai sedi,o kunigelis ,ka...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Virga 2019-06-19 23:19
Nieko kito nelieka tik EU teismai, tiesa, nuo rugsėjo bus dar galima Konstituciniam teismui apskūsti, bet ten irgi teisybės tikėtis neverta . Veltui išlaikome visą armija visokio plauko teisėjų ir prokurorų, pinigigus gauna už žmonių niekinimą ir apgaudinėjimą
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # to Virga 2019-06-20 11:40
nesamone EU teismas toks pats,nes ten sedi Kuris...jis viska atgal grazina arba susitaria-teisybes nerasit....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Antanas 2019-06-20 11:12
Šiandieninės Lietuvos laisvės kovos gyvas liudininkas žurnalistas A. Drižius. Lygiuokitės žurnalistai kaip reikia pateikti piliečiams tiesą ir atlikti savo žurnalistinę pareigą. Lietuvai..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Atas 2019-06-20 22:08
Va čia yra labai didelė ir šventa tiesa!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # RIMTI DARBAI 2019-06-21 21:05
į muilą į muilą
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Partizanauti gal? 2019-06-23 03:31
Padetis kebli, gal varom i partizanus, vaduoti Lietuva nuo isigymeliu?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Yra LAT išaiškinima 2019-06-23 10:36
http://www.teise.pro/index.php/2019/01/12/lat-kai-byla-neisnagrineta-is-esmes-asmens-prasiusio-taikyti-laikinasias-apsaugos-priemones-veiksmu-neteisetumas-taip-pat-gali-buti-konstatuotas-nustacius-jo-pareigos-elgtis-atidziai-ir-rupestinga/.
Aldona Jankeviičenė
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti