Gitanas Nausėda jau laidoja permainų viltis

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.05 (11 Votes)

Gitanas Nausėda  jau laidoja permainų viltis

Aurimas Drižius

 

Užteko man praeitą savaitę paklausti prezidento Gitano Nausėdos, ar jis turės stuburą pareikalauti atsakomybės už tuos siaubingus nusikaltimus, kurie  buvo vykdomi Valdo Adamkaus ir Dalios Grybauskaitės valdymo laikais, - ir tas stuburas buvo sulaužytas per kelias pastarąsias dienas, o G.Nausėda tapo gražia besišypsančia lėlyte.

 


Kadangi prezidentas buvo paskelbęs, kad rengs spaudos konferencijas kas savaitę, ir atsakys į visus, o ne tik į „parengtus“ klausimus, nuėjau ten  ir aš, ir praeitą savaitę pirmą kartą gyvenime apsilankiau prezidentūroje. Tada nežinojau, kad ir paskutinį, man G.Nausėdos atstovas Aistis Zabarauskas mane informavo, kad daugiau į prezidento spaudos konferencijas nebūsiu įleidžiamas.

 

Aistį Zabarauską redakcija sveikina įstojus į mafijos organizaciją, ir apgailestauja, kad prisidėjo prie to, kad tiek daug žmonių tikėjosi, kad su Nausėda kažkas Lietuvoje pasikeis

 

Mat VSD yra paminėjęs ‚Laisvą laikraštį“ kaip valstybės priešą.

Ši žinia mane sukrėtė. Juk kas kas, tačiau G.Nausėda turi puikiai žinoti, kad VSD yra teroristinė organizacija, organizavusi ne tik savo darbuotojo, VSD pulkininko Vytauto Pociūno nužudymą, tačiau ir begalę kitų nusikaltimų, tarp jų ir žiaurų užsienio piliečio kankinimą Lietuvoje, slaptame CŽV kalėjime. Beje, tą kalėjimą  VSD bosai atidarė gavę maišą dolerių iš  CŽV – šias išvadas apie kankinimus Lietuvoje jau yra patvirtinęs net JAV Senatas. Todėl jeigu VSD tave paskelbia savo priešu, tai yra didžiulė garbė, nes būti teroristinės organizacijos taikiniu – tai laisvos spaudos priedermė ir pašaukimas.

O dabar G.Nausėda, remdamasis teroristine organizacija, mane išmeta iš savo spaudos konferencijų, ir sako – daugiau jokių klausimų apie „teisingumą“ nebus.

Juk tas taps G.Nausėda dar prieš savaitę kalbėjo, kad jokio teisingumo Lietuvoje nėra, ir jį reikia atstatyti. O vakar, susitikęs su šio neteisingumo simboliu generaliniu prokuroro Pašiliu, G.Nausėda jam neturėjo jokių priekaištų, kalbėjo apie kosmetinį prokuratūros remontą.

Todėl aš labai atsiprašau „Laisvo laikraščio“ skaitytojų, kad priverčiau juos patikėti, ir pats tikėjau, kad Lietuvoje bus nors kokios tai permainos. Nieko nebus, bus ta pati diktatūra, kurios fasade mums šypsosis graži lėlytė vardu Gitanas, o už jos nugaros bus daromi siaubingi nusikaltimai.

Juk kai paklausiau G.Nausėdos, ką jis galvoja apie daug pedofilijos byloje nužudytų žmonių, kuriuos prokuratūra  pavertė „nuskendusiais baloje“ arba „užspringusiais lapu“, prezidentas atsakė, kad  tokie nusikaltimai vyksta ir dabar ir todėl jis aplankė sužalotą mergaitę Kaune, kurios  užpuoliką prokuratūra jau bandė išsukti nuo atsakomybės, ir kad daugiau tokių „išsukimų nebus“.

 

Nepasiduokite, ponas prezidente, net nepradėjęs savo karjeros, ir net neprisiekęs. Nes tai gali būti paskutinė viltis mums turėti savo tėvynę – pamatę, kad demokratija nieko daugiau neatneša, tik apsigimusius diktatorius, kaip Grybauskaitė, arba valdomas lėles, kaip Adamkus, žmonės neš iš čia savo kudašių kuo toliau.

https://laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=8761:daugybe-sunkiu-nusikaltimu-padares-vsd-sefas-d-jauniskis-tikisi-uoliai-tarnauti-g-nausedai-po-inauguracijos-prasides-rimti-darbai&catid=10&Itemid=242

Jeigu ponas prezidentas nežinojo – tai dėl minėtos VSD ataskaitos jos autorius VSD šefas Jauniškis vos išvengė baudžiamosios bylos už šmeižtą – to pareikalavo vienas pažymos herojų Zigmas Vaišvila, ir tada Jauniškis lemeno atsiprašymus, kad Z.Vaišvilą padarė tautos priešu tik todėl, kad ji citavo Rusijos žiniasklaida. Kodėl VSD padarė valstybės priešu „Laisvą laikraštį“ – tik todėl, kad jis ne valstybės, o chuntos, kuriai tarnauja ir vSD, kritikas. Primenu, kad po suistikimo su Nausėda minėtas teroristinės organizacijos viršininkas žadėjo, kad "po inauguracijos laukia daug darbų". Ar tai reiškia, kad mes visi sėdėsime ten, kur ir mūsų vieta, ir būsime izoliuoti?

 

Toliau - garsusis VSD paskvilis apie "tautos priešus", tarp kurių paminėtas ir "Laisvas laikraštis". 

 

Peržiūros: 15193

Komentarai   

+88 # jeronimas 2019-06-19 12:26
Nejau ir nauja Prezidenta,dar netgi nedavus priesaikos,valstybe uzvaldziusi gauja apslifavo,apdirbo kaip chuntai reikalinga???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+61 # Marija 2019-06-19 15:52
Labai nusivyliau Nauseda, nors uz ji balsavau. Atrodo, kad seks grybo pedom. I klausimus jis konkreciai neatsake, kai klausinejo Drizius. Issisuk. Tik apie Snora pasake, kad jis turejo but uzdarytas anksciau.... Kas cia per nesamone, kad buvo nemokus? Ir dar kaip mokus. Tiesiog jis stoja piestu uz bankus, ko noret kito? Bet ka jis pasakys tada, tai gaus Paryziaus ispresta Snoro akcininku byla? Kai reikes sumoket milijarda euru? Ir tai bus ne teisybe? Zodziu, nusivyliau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # Vidmantas Šulčius 2019-06-19 15:58
O ką gali daugiau pasakyti švedų bankų vasalas, tiksliau, buvęs švedų bankų trubadūras?... Gal Nauseda paaiškintų, kaip taip nemokus Snoro bankas (pasak jo) visus daugiau kaip 3,5 metų taip sėkmingai dirbo ir konkuravo su SEB banku, Swedbanku , DnB banku, NORDEA banku, tai ką čia fonomenas? Ar patys švedų bankai per krizę dar blogesnėje padėtyje buvo? O gal Nausėda turi Snoro banko finansinės atskaitomybės tarptautinio audito 2008 m. ir /ar/ 2009 m. medžiagą, kad taip drąsiai kalba, kaip čia yra, ponai? Gal Nausėda nori nuneigti tarptautinių reitingo agentūrų "Fitch Ratings", “Standart & Poor‘s“ ir „Moody‘s“, įeinančių į „didįjį trejetą“ pasaulio tarptautinių reitingo kompanijų, suteiktas AB bankui Snoras 2008 m. ar 2009 m. ar dar paskesnių metų banko veiklos vertinimo ataskaitas? Gal Nausėda yra Gen. prokuratūroje susipažinęs su IKITEISMINIO TYRIMO BYLA? Tada čia aiški politika! Taigi, PREZIDENTE NAUSĖDA, tai gal tada pasakysite aiškiai ir garsiai , kas UŽSAKĖ SNORĄ? SEB-as?!...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+58 # Nu jo... 2019-06-19 15:54
Nieko čia suprasti nereikia. Užtenka pamatyti, kaip statinio regioniniame parke turėtojas, palietus tam tikrus klausimus, braukia sūrų prakaitą nuo kaktos. Ir viskas stojasi į savo vietas.. . :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+56 # Ome 2019-06-19 12:29
Na jau turejo bus senai aisku, kad valstybes viesas gyvenimas tik fasadas uzkulisiniams procesams. Kuriu bbendras vardiklis siai dienai Chabad, Bnai Brith.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+54 # Saulius Skėrys 2019-06-19 15:55
Pasakysiu kas yra kas ir kas yra kaip. SEB bankas priklauso Wallenberg Faundations. Wallenberg family giminei, nueikit į google į wikipedia ir suveskit Wallenberg Family, pamatysit, kad tai bankininkų dinastija nuo 17 amžiaus, dabar jai priklsuso apie 40% Stokholmo akcijų biržos kompanijų!!! Įveskit į youtube Bilderberg Wallenberg ir pamatysit, kad jų galva Jacob Wallenberg kasmet lankosi Bilderberg susıtikimuose, kad jie ir Švedijoj paskiria ministrus pirmininkus, kad turi ryšių su baltaisiais rūmais ir t.t. Lietuvos vergus žydai valdys, o Nausėda tik aktorius vaidinsiantis prezidentavimą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+68 # Petras 2019-06-19 12:41
Viltis durniu tikėjimas, bet daugiau nieko nebeliko.Jau beveik 30 metu kurta banditinė sistema ir 10 metų visiškai subanditėjo po Pakso sėkmingo nuvertimo.Oi bus labai sunku atstatyti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Piliečio nuomonė 2019-08-09 19:02
Atleiskit p. Prezidente, bet per rinkimus Jūs atrodėte tvirtesnis, bet dabar, skiriant minisrus išėjo piššš. Premjeras nėra patikimas, nes garsiai pasako viená, o širdyje turi kitá, jo ir mimika klouno daug ká pasako.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Maldeikienė teisi 2019-08-09 19:05
Prezidentas NULIS. Absoliutus, -273 laipsniai. Kai net atomų judėjimas sustoja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-25 # Driziau 2019-06-19 12:54
Ar jau nebesiulai palaikyti Nauseda?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+56 # LAIMA 2019-06-19 13:15
O ko iš jo tikėtis. Jau vien tai , kad gydytoją pasirinko iš mockininkų šutvės - viską apie jį pasako.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+71 # Romualdas 2019-06-19 13:23
uz globalistu atstova bankininka nauseda balsavo tik visiskai geopolitikos nesuprantantys zmogeliai.Simonyte aisku dar blogesne,deja dalyvauti tokiame rinkimu farse aplamai idiotizmas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Ei, jūs 2019-08-09 19:06
kam jūs vis apie jį rašot? Taigi Valinskas jau pasakė ir jis buvo teisus- bekiaušis tai reiškia skystas. Skystas stabelis kurio nuotrauka kabos valdiškose įstaigose. :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+69 # nuomone 2019-06-19 13:25
na sakykis ,kokiu reikia buti bukaprociu,kad galima tiketis is nausedos kazko ipatingo radikalaus ir kazko kito.Tam turi ateiti visiskai ''svarus'' zmogus,kuri niekas ir del nieko negali itakoti.O sitas......Na patys suprantate
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+75 # Pilietė SS 2019-06-19 14:01
Ko nors tikėtis iš Nausėdos nebuvo jokio pagrindo, todėl vilčių nepuoselėjau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+84 # Antanas 2019-06-19 14:16
Vienintelis "Laisvas laikraštis" gerb. Prezidente, dar yra laisvas..Gerbkite laikraštį ir redaktorių A. Drižių..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # Zenius 2019-06-19 14:57
Čia jūsų nei apribos nei blokuos.
Prašome jūsų palaikyti vos gimusį Lietuvišką socialinį tinklą pavadinimu:
www.vaiksvidas.lt
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # Misteris 2019-06-19 15:18
IŠKRYPĖLIAI priklauso "KONTORAI",todėl jie saugomi PRISIPAŽINUSIŲ KGBešnykų 75 metus,t.y. kol PASTIPS ir dar gerokai ilgiau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+61 # tiesa 2019-06-19 15:45
..nenustebinot..juk Adamkaus draugas G.Nauseda kiek suprantu,o tuo viskas ir pasakyta..-pedofilijos byla lieka uz borto....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+49 # juozas 2019-06-19 15:56
paprasciausiai bijo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # lauksim 2019-06-19 16:23
geresniu ziniu, gal dar suzaliuos lazda
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+40 # to:lauksim 2019-06-19 19:03
deja nesimato ,kad suzaliuot.....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # banga 2019-06-19 16:25
Nedalyvavau as tame antro turo cirke, nes tas zydu remiamas , svetimu bankininku klapciukas man pasitikejimo nesukele.rinkau tik i europarlamenta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+49 # IRONIJA 2019-06-19 16:29
Nieko nesuprantu.Reiškia, kad yra kažkas, dar ir už Prezidentą aukščiau?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # tiesa 2019-06-19 17:28
..manoma kad yra.....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # banga 2019-06-19 16:30
Abejoju,ar tikras Prezidentas spaustu tai Aferistei ranka. :sigh:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # G.Nausėdai 2019-07-05 21:33
Tai pavesi teisėsaugai išsiaiškinti, į kokius ofšorus, padedant LB vadovui Vitui Vasiliauskui ir advokatui Rolandui Valiūnui, prasivedė D.Grybauskaitė iš N.Kuperio gautus "otkatus"???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Klausimas išrinktaja 2019-07-06 12:11
NAUSĖDA, PASAKYK, O KAIP PER VIENĄ NAKTĮ PO SNORO UŽGROBIMO VISI SNORO BANKO KLIENTAI STAIGA PATAPO SEB BANKO KLIENTAIS? ČIA GERAI AR BLOGAI?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # KLAUSIMAS TIESIAI 2019-07-06 12:59
NAUSĖDA, KAS "UŽSAKĖ" SNORĄ? SEB-as?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-56 # MAMERTAS 2019-06-19 17:31
Drižiau, ,,nuleisk orą,'' Baik tu vieną kartą dergti visus žmones. Gėda skaityti tavo straipsnius, kai tu visus vadini, grupuoji į visokias mafijas, vadini žmones baisiausiais vardais. Kokią teisę tu turi dergti visus net ir prezidentus, kuriuos išsirinko liaudis. Jei apie ką turi medžiagos, tai kreipkis į atitinkamas instancijas ir būsi išklausytas, ne pulti ant nepatinkančių savo vulgariu laikraščiu. Aš ir esu žiauriai nukentėjęs nuo teismų, bet tikiu naujai išrinktu prezidentu, kad teismuose tvarka pasikeis. Jei naujai išrinktasis prezidentas neįves tvarkos teisetvarkoje, tai daugiau niekas to nebepadarys.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # klausimas 2019-06-19 18:06
...ir is kur toks naivumas sio zmogelio?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+49 # tam Mamertui 2019-06-19 19:43
ar iš mėnulio nukritai? Ko čia tupi tame laikraštyje, jei gėda skaityti. Eik į lietrydį pas tą ryžąją arba kreipkis į atitinkamas instancijas ir būsi išklausytas, kad nukentėjai nuo teismų
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # etc 2019-06-19 19:49
ar aš jums broliai sesės nesakiau? Ar aš žodelio netariau?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # IŠPOPULIARĖJO 2019-06-19 20:50
"žodžio" žmonės... ;-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # buramsLietuvos 2019-06-19 23:10
nesistebelkime-juk patys pasakete apie Kenedzio likima,nereikia zaisti -visdelto su prezidentu,ne eiliniu darbo birzos klientu...neskubekime teisti,spresti,kritikuoti,o padekime vieni kitiems
juk ne pirmi metai-"ne[triklausomi" nuo mokesciu,organu,anstoliu ar kokiu silumos tinklu,bei kai kas nuo narkotiku
juk ziurkes is desru cecho sunku isvaryt?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # aga 2019-07-04 10:58
vat per tokius kaip tu memes mes ir sedim jankiu negro siknoje,susikisk isykna savo patarimus ,o labiausiai"neskubekime"kur jau skubeti kada praejo trisdesimt metu,idijote eik is cia nakui
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # stumbra 2019-06-19 23:22
naskubek pest-zemaiciai sako,luktelek
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # vandaLEO 2 2019-06-20 11:03
paziuresim kai dugna idesim,jis musu prezidentas ar......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-17 # Baikit 2019-06-20 14:29
Dar net dirbti nepradėjo, o ja kritika
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-19 # LUKAS 2019-06-20 16:50
ŽMONĖS, KO JUS NIRŠTAT. NAUJASIS PREZIDENTAS DAR NEPRADĖJO DIRBTI, OJIS JAU APKALTINTAS VISOKIAIS DALYKAIS IR ANT JO DRABSTOMA PURVAIS. NEGALIMA TAIP. BŪKIM ŽMONĖMIS, BŪKIM VERTI LIETUVIO VARDO.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Rolka 2019-06-20 19:23
Ir lietuviai verksniai tai gi patys išsirinkome,duokite žmogui laiko,negali gi juos karto šokti prieš visą mafija
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # aga 2019-07-04 11:02
okajis gali,o gi nieko plepatunas yra tikras nuoseda.kvailiams cia dar kai kuriems nedasuto jie siulo neskubeti tai tautele dvasiniu ubagu ant ju sika,o jie sako ,kad tai siltas lietus,ko noreti is baudziauniku palikuoniu vergas jis amziams lieka vergu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # zenonas priekuliškis 2019-06-21 09:26
Einant į valdžią yra "apdirbinėjami" ne tik prezidentai, bet ir seimūnai - šiems privaloma išklausyti berods mėnesinius kursus. Nausėda tikrai staigių judesių nesiims, nes skaito Laisvą laikraštį ir žino kokia nusikalstama teisėsaugos gauja mus valdo. Viltis miršta paskutinė. Šiai dienai nematau kur galima kreiptis? Nebent į Mamertą, kad paguostų?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # NAUSEDA 2019-06-21 20:46
YRA B.Y.B.Y.S.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # V.Ladas 2019-07-05 21:29
Deimantės nudanginimo byla ir yra tas lakmuso popierėlis, kuris parodo, koks yra iš tikrųjų Lietuvos Respublikos Prezidentas. Tauta, Sesers Nijolės lūpomis uždavė konkretų klausimą. Į jį neatsakyta. Taškas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Nu jo... 2019-07-06 12:09
Pagal atsakymus galima padaryti prielaidą, kad Gitano Nausėdos tikroji pavardė ir vardas yra Dalia Grybauskaitė. Laikas parodys ir jau rodo. Juk reikės atsakyti į tą patį klausimą: Ar dar gyva Deimantė? Gal dar to klauismo nė negirdėjo, kai jis Valstybėje, prie prezidentūros jau yra užduotas 84 kartus. Tai ir reikia atsakyti į šį klausimą pirmiausiai. Ponas Gintanas Nausėda teigia apie teisinę valstybę be teisingumo. Na kas čia per minties šuoliai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Tigrašis 2019-06-22 16:55
Kad ir pavėluotai,bet pasakysiu.Tik tie,kuriems buvo reikalingas toks prezidentas - lėlė,džiaugėsi,kad runkeliai patikėjo,kad tai naujos kartos atstovas,ir balsavo už Šimonytę ar Nausėdą.Taip, kad neverkit,"durną glėšą,ir bažnyčioj muša".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Taikliai 2019-07-05 21:28
A.VALISKAS: Baigdamas prezidentinę temą, galiu viską sudėti į vieną sakinį: jeigu prieš tai dešimt metų turėjome BOBĄ SU KIAUŠAIS, tai dabar mažiausiai penkerius turėsime VYRĄ BE JŲ. O taip norėtųsi, kad viskas būtų savo vietose... :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Kelmas 2019-07-05 21:30
nausėda sasvarankiškas žmogus ? :)))) - su visa pagarba tamstai, bet prieš rašant tokius kliedesius reiktų kažkaip nusileisti ant žemės :) - nausėda buvo akivaizdžiai stumiamas į prezus dar nuo pirmos musmirės kadencijos pabaigos ! - jisai surištas ne mažiau, nei musmirė - tik pančių modelis nestipriai skiriasi..., nekalbant, kad jis kaip žmogus yra bailys ir prisitaikėlis - čia vadinasi bitės prieš medų ..., - veršių debilumas neapsakomas : balsuoti už bankų statytinį :)))) - o vapesiai iš tribūnos čia yra paskutinis reikalas - belieka prisiminti musmirės gražbylystes kiaurus dešimt metų :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Nu jo... 2019-07-06 12:00
Nieko čia suprasti nereikia. Užtenka pamatyti, kaip statinio regioniniame parke turėtojas, palietus tam tikrus klausimus, braukia sūrų prakaitą nuo kaktos. Ir viskas stojasi į savo vietas... :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # LEONAS 2019-07-05 21:31
neturėkit iliuzijų. Vien (pats) Nausėda nieko ne tik nepadarys, bet nieko ir nedarys. Ir nereikia užsiciklinti vien ant trijų bylų - pedofilijos ir su ja susijusių žudynių bei niekuo dėtų žmonių baudžiamojo persekiojimo ir Snoro ir dar kokių tai politinio pobūdžio bylų. Nausėda iki šiol teisėsaugos ir teismų klausimuose yra šiltut šiltutėlis. Juk kiek nekaltų žmonių pagal suklastotus policijos, prokuratūros ir TEISMŲ bylas kankinasi kalėjimuose nuteisti ilgiems metams. Reikia žmonėms išeiti į gatves prieš teisingumo ir Konstitucijos ir įstatymų ignoravimą Lietuvos teismuose taip, kaip išėjo pedagogai ir gydytojai dėl algų, tai gal tam Nausėdai į vieną ausį kas nors įeis, bet irgi vargu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Viktoras 2019-07-06 12:29
Tai kurių velnių jis bolatiravosi į prezidentus, jog nežino tikrosios padėties šalies teisėsaugoje ir teisėtvarkoje? Kokį dar mėnesį susipažinti?!.. Į vaikų darželį tokį prezidentą, vaikučiams užpakalių valyti!...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Manau 2019-07-06 11:54
Nausėda turėtų suprasti, kad šios kolaborantės mėlynu chalatu ir jos grupuotės veika yra nusikalstama ne tik dėl itin bukos rusofobijos. Ta veika yra įrankis zombinti gyventojus, skurdinti juos ir tremti iš šalies.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Nausėda pakabintas 2019-07-06 12:07
Nausėda "pakabintas" prezidentas. Ir lengvai pažeidžiamas. Ir nieko čia suprasti nereikia. Užtenka pamatyti, kaip stiklinio "šiltnamio" regioniniame parke turėtojas, palietus tam tikrus klausimus, braukia sūrų prakaitą nuo kaktos... Tuo viskas ir pasakyta. Ir viskas stojasi į savo vietas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # REALLY 2019-07-06 11:57
Žmonės, atsibuskit: Realybė yra kita!... Skandinavijos bankus valdo žydai, kurie turi didelius ryšius su Federaliniu rezervu. SEB banką įkūrė žydas André Oscar Wallenberg. Swedbanką valdo įtakingi žydai, todėl naikinti švediškus bankus yra antisemitizmas. Rusiško kapitalo konkurentai Lietuvoje buvo staigiai panaikinti Prezidentės ir nusikalstamos Konservatorių partijos elito pagalba. Taigi, švediškų bankų savininkai, manau, gali jau raportuoti savo tikriesiems šeimininkams Rotšildams, kad turi jau savąjį išrinktąjį prezidentą ir kad ne tik bankus, žiniasklaidą Lietuvoje valdo, bet ir visa Lietuva nuo šiol bus pilnai jų rankose.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Žydų bankai 2019-07-06 12:08
- Nu ką. Į naują pasaulio tvarką? Su nauju mūsų prezidentu? Ar palaukiam, pamažėle viską darom?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Atsipeikėkite 2019-07-06 11:58
Atsipeikėkite žmonės, ir įsikalkite sau į galvas- Lietuvoje NĖRA teisėsaugos. Ir NEBUS. Yra tik prievolė mums apmokėti durnių voliojančią, kyšius imančią ir valdžią aptarnaujančią keliatūkstantinę chebrą. Iš visų valstybės institucijų, kurias mes sočiai šeriame, duoną sau uždirba tik ugniagiasiai - gelbėtojai. Visi kiti (prokuratūra, VSD, teismai, KT, visokios ten Konkurencijos, Kainų tarnybos), tai butaforija. Akių dūmimas patikliems piliečiams.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # vladas lukosevicius 2019-07-06 12:03
SUSIMASTYKITE .... Prie KGB valiutinės prostitutės Grybauskaitės buvo suklastotos rezonansinės bylos su užsakytomis žmogžudystėmis , pedofilija ir nusikaltimais prieš vaikus . Pikeliškių smurto prieš vaikus ir pedofilijos byla ... Veliučionių smurto prieš vaikus byla ... Šviekšnos smurto prieš vaikus , pedofilijos byla ... Viešvilės vaikų globos namų pedofilijos byla ... Vilniaus ,, MINTIES ,, vaikų globos namų daugkartinio smurto , pedofilijos byla ... Pakartotinai klastota prokuroro T. Birštono nužudymo byla ... Kusaitės terorizmo byla ... Saugumiečio V. Pociūno nužudymo byla ... Milinio nužudymo byla ... D. Kedžio nužudymo byla … Kauno pedofilijos ir žudynių byla ... LRGP Suklastotos bylos N. Venskienei , kad pridengti savo nusikaltimus … Suklastotos visos Garliavos gynėjų bylos , kad pridengti pedofilus ... Dangstomas VSD pedofilas ir žudikas Erikas Tomaševskis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Vidmantė 2019-07-06 12:02
Taigi visi zino, kad "...atstatyti teisingumą mūsų valstybėje" po Landzbergio ir Grybauskaites yra tas pats kaip "statyti" komunizma ten kur jis jau pastatytas. Visai kaip MGB ar karalieneje Morkoje... :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Jo jo 2019-07-06 12:34
Na Grybauskaite savo kadencijos pradzioje irgi graziai kalbejo... Kalbos kalbom, o veiksmus ir realias Nausedos pastangas, kazka pakeisti sitoje vagiu ir parazitu valdomoje salyje, pamatysime netrukus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Aurimas 2019-07-06 12:15
Bėda ta, kad teisingai kalbančių visuomet buvo labai daug. Bet kalbomis viskas ir užsibaigdavo. Tačiau dėl to, nėra nieko nuostabaus, kai už tą iškalbą mokamas atitinkamas atlygis... :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # pastabus 2019-07-06 12:18
Pamenu Nausėda sakė - "butai brangs"... Iki 2008 metų švedų bankai nepagrįstai lengvatinėmis sąlygomis už poros procentų palūkanas dalino kreditus. O 2008 metais žymiai sugriežtino kreditų dalinimą, o procentus užkėlė kone dešimteriopai. Kodėl po 2008 m. įvyko masinė emigracija? Todėl kad protingi žmonės negalėjo švedų bankų pakeistomis sąlygomis gražinti kreditų. Kas Lietuvoje pagrinde liko? Kvailiai. Kas ir matosi iš LRT dienos aktualijų ir ValatkoDelfinės žiniasklaidos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # MYKOLAS 2019-07-06 12:21
Būtų malonu iš Gitano jau dabar išgirsti tokį pasakymą: "Tame Durinių laive nei teisėjų, nei prokurorų, nei advokatų nėra. Yra tik teisybės pardavėjų kontorų klerkai su sutanom ir lenciūgais kaklo. Teisybės pardavėjų pareiga -įžūlus landsgrybių (OŽGRYBIŲ) mafijos interesų ginimas".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # ECH 2019-07-06 12:30
Reikėjo balsuoti už Šimonytę, pas ją kiau-šiai matau didesni, negu pas Nausėdą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # O čia 2019-07-06 12:32
Snoro atzvilgiu, Nauseda nevykusiai "pajuokovo" - tokie "liapsusai", buvusiam banko darbuotojui, neleistini.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Ponas Nausėda 2019-07-06 12:33
Snoro banko afera, čia faktas - NE LIKVIDACIJOJE, O TURTO UŽGROBIME IR PASISAVINIME...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # stėrva 2019-07-06 12:39
.. taigi, vyras ar dar viena šliurė Lietuvos valstybingume?.. laikas viską parodys ..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Man įdomu 2019-07-06 12:40
paliks Nauseda storpilvi Linuka URMinisteriu ar gerai pagalvos ka pasirinkti. Va, Povilas Gylys nori grizti i politika. Buvo labai padorus URMinistras P.Vaitiekunas. Kazkodel Grybe ji nusalino is Ukrainos ambasadoriaus. V.Usackas buvo padorus ir ismanantis URM politika. Niekada nebuvo partiniu. Ambasadorius JAV, EP ambasadorius Rusijoje. Nuostabi patirtis. Tokio reikia Lietuvai, o ne komunistinio ideologo Linkeviciaus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Taip sakant 2019-07-06 12:47
jei nauseda ir kalba, tai dar nereiskia kad jis kazka darys, adamkus kartais irgi graziai pakalbedavo, bet nedarydavo nieko
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Mindaugas 2019-07-06 12:41
Tik pradėję narplioti visas didžiąsias aferas – „Snoro“, Independence“, „Mažeikių naftos“, CŽV kalėjimo Lietuvoje valstiečiai dar turi istorinį šansą, tęsdami tuos nagrinėjimus, sugriauti mitą, kad konservatorių, liberalų ir socdemų partijos yra „valstybininkai“, o visi kiti – rusų agentai. Dalia Grybauskaitė, labiausiai bijojusi stipraus ir nepriklausomo Seimo, yra padariusi viską, kad jis būtų silpnas ir kontroliuojamas spec. tarnybų, šiaip taip ištempė iki kadencijos pabaigos. Nausėda įrodyk, jog pačiam rūpi Lietuvos likimas, įrodyk, jog paties nepatampysi ant "kompromato" virvelės. Tai padėk valstiečiams mėžti užsistovėjusį tvartelio mėšlą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Povilas Gylys 2019-07-06 12:44
Žalieji valstiečiai nuo pat pirmos dienos privalėjo imtis įstatymų keitimo, kad visų svarbiausių tarnybų vadovams – VSD, Prokuratūrai, STT, VPT ir t. t. – ne tik būtų pasakyta sėkmės gyvenime, bet kad kai kuriems seniesiems kadrams tektų atsisėsti ir į garbingą teisiamųjų suolą. Žalieji valstiečiai nuo pat pirmos dienos turėjo peržiūrėti mažų mažiausia 5 tautinių mega projektų (SGD, Snoras, lito įvedimas ir išvedimas ir t. t.) dokumentus, kad sistemos dumblas imtų judėti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Nieko jie negali 2019-07-06 12:49
Nieko ir tie žalieji valstiečiai negali. Lietuva valdoma iš JAV ambasados Akmenų g. Vilniuje. Valstiečiams po laimėtų rinkimų buvo leista tik ūkvedžiauti, nieko nekeičiant. Jiems Daukanto aikštė tik atkartojo amerikonų nurodymus: nieko nekeisti šalies ekonomikos strategijoje bei užsienio politikoje. Todėl turime jiems reikiamus užsienio bei krašto gynybos ministrus L.Linkevičių ir R.Karoblį, o Lietuvos finansus valdo D.Grybauskaitės statytinio ir globalistų vasalo Lietuvos banko vadovo V.Vasiliausko buvęs pavaldinys, tiksliau, kiemsargis V.Šapoka.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Juozas 2019-07-06 12:54
Jei Nausėdai pavyks (ar norės?) padaryti prokuratūrą, teismus, STT, FNTT, VSD priklausomus tik nuo įstatymų, ir nuo nieko daugiau- valio, Lietuva taps gerovės valstybe, sugrįš daugelis emigrantų, klestės verslas ir darbininkai gerai gyvens. Jei ne- toliau murkdysimės purve ir korupcijoje, ir greitai Lietuvos nebeliks...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Henrikas 2019-07-06 12:45
Lietuva serga, prokuraturoje permainu nesulaukem, zmones ateitu su sakemis ir kastuvais, bet geriau butu jeigu tiesiog suburtu labai stipria komanda
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # XXL 2019-07-06 12:46
Sunku Nausėdai Jauniškio komandų nevykdyti. O ir žydija spaudžia. Kur jau kur bet į naują pasaulio tvarką tai tikrai jis mus ves... /ta proga siųlau pasiklausyti dainos kurioje yra txt. "su šunim palydės"/ youtu.be/AnXYQV2b9jk?t=34
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-19 # Pranas 2019-07-09 20:34
Zinoma, laisvas laikrastis yra prorusikas vatniku samburis. Ir tokie nevykeliai kaip Drizius gali toliau ramia sazine pasakot tavo susapnuotas pasakas kokiam 50 naiviu berasciu jo skaitytoju, kurie visada ras kas yra kalti, kad jie yra bomzai ir nevykeliai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Z 2019-07-13 18:32
Naivuoliai,
to ir reikėjo tikėtis. Kaip toej pasajoje "Drakonas žuvo - tegyvuoja drakonas!"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Aurimai 2019-07-14 22:07
O juk siulei palaikyti prezidentui
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Nukentejes 2019-07-16 18:15
Demokratija – tai oro balionas, kuris kabo jums virš galvų ir verčia žiūrėti į viršų, kol kiti žmonės tuština jūsų kišenes.(Bernardas So)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # neantanas 2019-07-27 17:53
Pažaidėm gerą prezidentą. Pažaidėm gerus rinkėjus. Vėl atėjo laikas žaisti seną gerą žaidimą: uostymą ir šluostymą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # Popas 2019-07-31 14:13
Driziau, supykai, kad tave kaip suni pravijo is prezidenturos? Prezidentura tau ne rusu ambasada kur alga atsiimi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # leonora 2019-08-07 12:27
ponas pranai is tavo parasymo tai tu pats debilu debilas,sedek ir gerk savo samagona tai tavo hobi o j topkio slamsto nerasynek....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Apie Nausėdą 2019-08-07 13:50
Pagoglinkit , Tautiečiai , straipsnį "Gintautas Kniukšta. Ne, prezidente, jūs Lietuvos miškų neparduosite".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Trūksta žodžių 2019-08-07 13:51
Rugpjūčio 2 d., penktadienį, jau pasibaigus darbo dienai, šalies prezidentas Gitanas Nausėda pranešė, kad pasirašytas prezidento dekretas dėl veto Miškų įstatymo pataisų, pagal kurias nuo 2020 m. sausio vienas ar susiję asmenys negalės turėti daugiau nei 1.500 ha miško paskirties žemės.

Prezidentas visam pasauliui pasiuntė žinią: atvažiuokite, pirkite Lietuvos miškus. Ir paskubėkite, nes skandinavų „Ikea grupės“ valdomi miškai vien per vienerius metus padidėjo 50 procentų ir dabar jau užima tiek, kiek ir visa Kauno miesto teritorija…
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # O gal ir daugiau 2019-08-07 13:53
Naujajam šalies prezidentui vetuojant įstatymą nesudrebėjo ranka net žinant tą faktą, kad Vyriausybei metų pradžioje nutarus plėsti Pabradės poligoną, kariškių plotai atsirėmė į privačias valdas – „Ikea grupei“ priklausančius miškus.

Tai reiškia, kad už miško paėmimą visuomenės poreikiams „Ikea gupei“ mokėsime mes visi, mokesčių mokėtojai. Priklausantis miškas gali būti perimtas savininkams sumokant rinkos kainą.

Sakysite, absurdiška situacija, taip būti negali, bet Prezidentas pabrėžia, kad naujoji Miškų įstatymo pataisa neužtikrintų sąžiningos konkurencijos laisvės…
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Nausėda kam tarnauji 2019-08-07 13:54
Na, žinoma, kur ten, mums, bėdžiams, su skandinavų pinigais lygintis, bet kodėl prezidentūra nepasidomėjo, kodėl tie Skandinavijos šalių piliečiai nepuola pirkti Vokietijos miškų, o kiša ranką tik į Lietuvos arba Rumunijos girias ir nacionalinius parkus?

Didžiuliai miškų plotai koncentruojami grupės asmenų rankose, taip sudarant sąlygas grupės subjektų dominavimui, socialinės atskirties ir skurdo didėjimui regionuose, pažeidžiant kitų miškų ūkio rinkos dalyvių interesus.

Švedų korporacijos miškus masiškai supirkinėja Rumunijoje, Latvijoje, Estijoje, Lietuvoje, bet neperka kitose Vakarų valstybėse nes jiems ten miškų tiesiog niekas neparduoda..

„Ikea grupė“ valdo šimtus tūkstančių hektarų miškų Rumunijoje, Baltijos šalyse, Lietuvoje jie jau supirko dešimtis tūkst. ha miško žemės, taip įgydami išskirtinę pirmumo teisę supirkinėti besiribojančias miško valdas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Ir dar 2019-08-07 13:55
Pagaliau prezidentas siunčia ir kitą žinią, kad mes, lietuviai, niekam tikę, nes tik skandinavai moka statyti medienos fabrikus, gaminti baldus vaikų darželiams, ligoninėms, mokykloms…

O mes ( Vyriausybė) tik mokame plynai kirsti Labanoro girią, draustinius, dieną naktį vežti senolių sodintas pušis kinams ir kiekvienam iš mūsų uždirbti per metus 6,5 cento…

Prezidentas remiasi ir Lietuvos laisvosios rinkos instituto ekspertėmis, kurios teigia, kad dėl ilgo medžių augimo ciklo miškų ūkiui reikia didelių plotų, esą norint pasiekti bent mikro įmonės dydį reikalinga per 10.000 ha miško. Ar buvo tos ekspertės nors viename pusantro tūkstančio hektarų miškų ūkyje, ar skaičiavo, kiek galima uždirbti, jeigu ūkyje yra 25 proc. brandaus miško?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Ir vėl 2019-08-07 13:56
Ir pagaliau – svarbiausia – nacionalinio saugumo klausimai. Kur garantija, kad skandinavai Lietuvoje įsigytus miškus neparduos V. Putino valdomoms įmonėms? Sakote, skandinavai, mūsų kaimynai, niekada neišduos, bet prisiminkime „Mažeikių naftos“ istoriją.

Iki šiol ši įmonė galėjo būti mūsų tautos maitintoja, bet ji buvo parduota amerikiečiams. Kiek ir kam atiteko už šį sandorį – atskira kalba, bet kodėl JAV verslininkai vėliau šią lietuvių įmonę pardavė Rusijos piliečiams?
Garsiems piliečiams, kurie iki šiol susitikinėja su buvusiais aukščiausiais Lietuvos pareigūnais, o vasarą atvažiuoja ilsėtis į Labanoro girioje turimas vilas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Kam tai naudinga 2019-08-07 13:57
Esant dabartiniam teisiniam reguliavimui vienas ar keli užsienio šalių subjektai gali supirkti visus (išskyrus valstybinės reikšmės) Lietuvos miškus. Apie 880 tūkstančių ha miškų gali būti sukoncentruota vieno ar keleto stambių užsienio kapitalo miškų valdytojų rankose, taip sukuriant dominuojančią padėtį miškų ūkio sektoriuje.

Nekontroliuojamas užsienio subjektų akcijų perleidimas gali būti grėsmingas Lietuvos nacionaliniam saugumui , bet prezidentas nemano, kad būtina kuo skubiau tobulinti teisinį reguliavimą, kuris sustabdytų masinį Lietuvos miško žemės išpardavimą užsienio korporacijoms.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Dar daugiau 2019-08-07 13:59
Šviesios atminties garsus miškininkas profesorius Vaidotas Antanaitis, su kuriuo kartu kūrėme sąjūdį „Už Lietuvos miškus“ pasakojo, kad jis, pirmasis atkurtos Lietuvos miškų ministras siūlęs ir siekęs, kad visi miškai atitektų valstybei, o su buvusiais savininkais būtų atsiskaityta, tačiau tam pasipriešino Vytauto Landsbergio vadovaujama tuometinė Aukščiausioji taryba.

Nepriklausomybės pradžioje valstybės turtas buvo švaistomas į visas puses. Miškai – taip pat, su jais iki šiol valstybė atsiskaito už turėtą nuosavybę.

Bet mūsų prezidentų kažkodėl nestebina Vyriausybių neveiklumas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Kur atsakomybė? 2019-08-07 14:00
Lietuvoje šiuo metu nėra numatyta, kiek miškų paskirties žemės gali turėti fiziniai ar juridiniai asmenys, nėra teisės aktų, kurie užkirstų kelią nevaldomam Lietuvos miškų išpardavimui.

Po tokio prezidento žingsnio verta suabejoti ir jo nuoširdumu dėl Punios šilo išsaugojimo. Ar buvo jis nuvykęs į šilą, ar susitiko su vietiniais žmonėms ar klausė miškininkų nuomonės?

Ar vėliau nepaaiškės, kad už gražių žodžių, prisidengiant sengirės išsaugojimu, slypi kai kurių veikėjų siekis pasipelnyti ES parama, o tauta, kaip visada, liks prie suskilusios geldos – ir be grybų, ir be uogų, ir be išsvajotos sengirės.

Ne, prezidente, jūs Lietuvos miškų neparduosite.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Alfonsas 2019-08-07 14:02
- Sukčiai (piniguočiai) nori pasisavinti Lietuvą?
- Reikia sukilimo, su Lrt pagalba.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Saulius Norvaišas 2019-08-07 14:04
Cituoja Apie Nausėdą:
Pagoglinkit , Tautiečiai , straipsnį "Gintautas Kniukšta. Ne, prezidente, jūs Lietuvos miškų neparduosite".

Šį laišką būtina paviešinti. Savaitgalį žinia apie prezidento veto delfyje buvo pasitikta džiaugsmingai -“ pagaliau turime tikrą prezidentą, kuris už Lietuvos miškus, kuris parodys seimui( valstiečiams) jų vietą..” Ar žmonės nesuprato, ar troliai rašinėjo stengdamiesi suklaidinti? Situacija nustebino. Dabar tylu, tik eskaluojamas žydų klausimas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # jeronimas 2019-08-07 14:05
Banksteris Gitanas Nausėda:
- pripažįsta (neteisėtus) antikonstitucinius Tautos budelių partinių gaujų 7 seimus;
- pasirinko premjeru Tautos budelį premjermilicininką Saulių Skvernelį, kuris naudoja “sodros grindis” - Lukašenkos “dykaduonių mokestį”, silpniausiesiems primesdamas nepakeliamą mokesčių naštą.
L blogai
Pagarba Gintautui Kniukštai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # LEONAS 2019-08-07 14:06
Užvaldytoji Lietuva (komunistuojančiųjų landsberginių, grybauskinių, brazauskinių, karbauskinių bei panašių Tautos budelių)
2019 rugpjūčio 7
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Rimas Kanapienis 2019-08-07 14:09
Lietuvos miškų moratoriumas vienintelis esamoje situacijoje gali išgelbėti. Nes nagaudamos pelno užsienio korporacijos išsinešdins pačios. Sovietinės kariuomenės poligonų yra per mažai, kad reikia iškirsti IKEAi priklausančius miškus? Ar nesuprantat, kad tai IKEA sandoris su kariuomene? Ar esamos kariuomenės Lietuvoje yra daugiau, nei buvo sovietinės? Tai eilinis vogimo planas, vadinamas verslo plėtra. Poligonų miškus išsikirs ta pati IKEA, o Lietuva dar mokės IKEAi “privačios nuosavybės perkėlimo” skolas. Kur dar pasaulyje toks šantažas gali būti? Ir tai - tik pusė darbo. Nacionalinis bankas, einamosioms piliečių sąskaitoms - antras žingsnis. Ir skandinavų pensininkų fondai, negaudami pelno, išsinešdins patys. Ir kai tik “verslo” klausimai pakimba ore, kai ruošiamasi daryti ciniškus Lietuvos grobimo veiksmus - tuoj sukeliama Amerikos sunerimusių žydų sveikinimai dėl nuplėštų lentelių ir vietinių vino- - klianskių nesaugumo klyksmai, į kuriuos koncentruojamas visuomenės dėmesys.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Ką daryti? 2019-08-07 14:11
Vokiečiai penktadieniais eina piketuoti, reikalaudami valdžios veiksmų. Tą reikia daryti ir kelti būtent miškų moratoriumo ir nacionalinio banko klausimus. Būtent taip - maximum reikalavimų, o ne Labanoro taikaus žygio, Punios raštų, Kauno ar Šialių liepų. Užsienio kapitalo savivalė Lietuvoje yra Lietuvos nelaimė.O valdininkėliai būtent jiems ir tarnauja. Pasižiūrėkit, kaip “diiirba” Skvernelio vyriausybė, kaip tempiamas laikas, kaip per šitą kadenciją niekas nepasikeitė - vagiama atvirai ir be jokių priedangų. Ir vogs, kol rašinėsime raštus. Kol tūkstančiais nesusitvenksime po valdžios langais kas savaitę. Ir nelaukdami, kol už mus “pastovės” - niekas už tave asmeniškai negali to padaryti. Tenka kiekvienam asmeniškai aukoti penktadienius piketams. Ir savo lėšas kelionei naudoti - nes kitaip - tikrai kiekvienam asmeniškai ateis diena, kai tapsit užsienio kapitalo pašalpiniais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Ir 2019-08-07 14:12
Nesitikėkit, kad jus aplenks. Jusų asmeniškai nepalies - tylėdami ir tingėdami - kiekvienas asmeniškai prisidedat prie savo asmeninio gyvenimo žlugdymo ir ateinančioms kartoms. :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Nuomonė 2019-08-08 08:54
Jei tai pasakytu eilinis kvailys kuris tikėjosi jog ateis didvyris į valdžią ir padarys tvarką tai nebūtu keista. Keista kai tai pasako laikraščio redaktorius ir savininkas galintis savo nuomonę pripiršti skaitytojams.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # SALOMĖJA 2019-08-09 19:07
Nausėda, tai popierinis Prezidentas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # taip 2019-09-22 21:17
tad protaujantys žmonės turi imtis veiksmų ir nušalinti jį nuo jam neprikalusančio posto.
https://www.peticijos.com/lr_prezidento_rinkimai_ta_farsas_ir_visika_lietuvos_institucij_degradacija
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Ne į temą 2019-08-16 18:43
Ne į temą, bet paklausiu: O Tulpė jau pailsėjo? Ar jau pasirengusi spec. liudytojos statuse vykti į Paryžių Tarptautinį arbitražą dėl Snoro pasiaiškinti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # METU ATRADIMAS... 2019-09-11 13:45
Karalius nuogas...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # anonimas 2019-09-22 21:15
jau senai aišku ir akivaizdu, kad statytinis nausėda nepadarys nieko gero ir tik pablogins lietuvių padėtį.
Tad ko jūs snaudžiate lietuviai? Kada pradėsite kovoti už savo išlikimą? Ar jūs tenkina genocidas? Leisites sunaikinami??
Vienas iš kovos būdų: https://www.peticijos.com/lr_prezidento_rinkimai_ta_farsas_ir_visika_lietuvos_institucij_degradacija
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti