Policijos sveikinimai gimtadienio proga

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Policijos sveikinimai gimtadienio proga

Visada policija-laisvu laiku nuo savo kūno treniruočių - užsiima tautiečių klausimų sprendimu. Ko klausytis,ką apvaginti,kam išrašyti kokią nors baudą,kokio vagies paklausti apie padėtį jo bendruomenėje,iš ko paprašyti atiduoti skolą .Daug darbų ,darbelių yra ,bet pagrindiniai-sergėti  iškilius tautiečius nuo visuotinės veiklos,ir riboti nepasitenkinimą įvairiais minėtais būdais.Taip veikdami žmonių „pasąmonę“ suformavo-anot disidento„-veršių tautą“,kuri neklausė tik pirmo neapdairaus  piemenio,kuris ją paleido iš gardo,bet vėl ilgainiui kito buvo suvaryti į gardą,jame palikus plišį-bėgantiems.

Visus kitus čia surikiavo pagal buvusias  socialistines kastas:pagal principą,kas ciesoriaus –ciesoriui,o kas liko –tautai.Taigi,apsaugoti valdžią ir mulkinti žmogų jau tapo norma antroj organų kartoj,nors dauguma policininkų ir nepatenkinti,bet valgyti tai norisi.Tai ir vykdo tas programas-kurios vadinasi:prevencija nuo galimų bruzdėjimų.Kaipgi brandaus socializmo visuomenėje gali būtui nepatenkintų.Tad pasveikinkime juos  visus ir kiekvieną gimtadienio progą ir išrašykime po dovanėlę ,o kitiems ir po kelias(žr.priedai).

Galima  pateikti vieną iš pavyzdžių,kai neteisėta(neįrodyta jokiomis formomis)bauda buvo paskirta  gegužės pradžioj,o sprendimas neva bus priimtas šiomis dienomis,lygiai gimtadienio proga.O iki šios dienos –pusantro mėnesio nepriėmus „nuosprendžio“ negalima vairuoti.

 

Aišku,tokiais tempais –generalinis toli eis ...Bet ar nereiks už viską ir atsakyti.Už visų žmonelių kančias jo valdymo...laikotarpiu.Jei ne prieš temidę-tai prieš Dievą.Ne tik už lengvas ... patyčias ir savų protegavimą...,bet ir ...galutinai sugriautą žmonių tikėjimą realia nepriklausomybe,demokratija ,ne tik Valstybės institucijomis.

M>J>

Peržiūros: 903

Komentarai   

+1 # pernai 2019-06-19 23:15
juk pazeidimo nepadare-tai del ko buvo pasityciota...gal uz tiesa pasakyta?va tau ir demokratija
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # pietras 2019-06-20 23:31
jo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # kur tas 2019-06-24 10:44
kada gi tuos vagis policija baigs globot \skverneli,privirei koses,o kas srebs 0Pernavas juk jau daug metu o jokiu rezultatu i gera puse,vis isranda nauja buda dauginti kriminalus
atrodo viens policininkas anksciau sutvarkydavo daugiau nei visas simtas ./vot ir reforma
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti