Jurga Lago galiu tik melstis.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Jurga Lago


Aš galiu tik melstis.


Ir net jeigu nesu tikinti, vistiek galiu tik melstis šiandien, birželio 14-ąją, nes aplink mane gyvenantys ispanai yra užsikrėtę.
Stebiu šiandienos Europą ir kartais atrodo, kad sapnuoju:

1. “Lygybė/brolybė” jiems atrodo kaip neišsimiegojusiam pūkinė kaldra reklamoje.
2. “Bausti už turtą” nagai niežti vis didesnei daliai žmonių ir pažįstama pavydo ugnele užsidega akys.
3. Noras “gauti po lygiai ir nesiplėšyti”: net vaikai svajoja tapti valstybės tarnautojais, o pastarųjų jau yra tiek, kad sunku suskaičiuoti ir protu suvokti. Jie beveik neatsako už savo darbą ir visa sistema ima krypti tokia keista linkme... kai vis dažniau reikia pažinčių, dovanėlių ir kyšių. Šiandienos ES!
4. Svarbūs biurokratai ir visokie šiškos darosi įtakingi, galingi, lygesni už lygius. Valstybė ima lipti į lovas ir įgyja vis diesnį svorį asmeniniuose gyvenimuose. Cenzūra, nurodymai, kaip turime "teisingai galvoti ir kalbėti" ima vis aiškiau lįsti į dienos šviesą.
5. Verslas ir visokie ten “aristokratai ir bažnyčios" pamažu demonizuojami, išstumiami į užribius, o kontrolė spaudžia kiekvieną smulkų versliuką 200 KARTŲ daugiau, nei kokį valstybės tarnautoją. Mano aplinkoje Ispanijoje gyvena žmogus, kuriam gėda pasakyti savo šeimai, kad jis nusipirko seną dvarą ir darys viešbutuką, nes "giminėj tik darbininkai ir jie pasibaisės"...
6. Kai mano pusseserė pabėgo pernai “nuo skandinaviško socializmo” iš Suomijos į Lietuvą, pamaniau, kad sapnuoju. "Nuo protu nesuvokiamų mokesčių" - paaiškino.
7. Skundimo kultūra skatinama, kaip pilietiškumas.
8. Humanitarinių mokslų universitetai virsta komunizmo židiniais, vaiko mokylos direktorės kabinete kabo Stalino portretas, o gatvėmis vis dažniau marširuoja žmonės su raudonomis vėliavomis.
9. Argumentas, kad visos bet kokiu laipsniu patyrusios komunizmą šalys nuėjo šuniui ant uodegos neveikia, nes “nu ten buvo kitaip, jūs nieko nesupratot, jūs nemokėjot, jūs neteisingai vertinat, čia buvo seniai, mes darysime biški kitaip”...

 

Čia Peru, sako, miestelis toks yra? Bet kuriuo atveju, siūlo sukti į kairę.

Peržiūros: 1984

Komentarai   

+1 # jeronimas 2019-06-16 20:41
Nuotrauka gera .ir pavadinimas miestelio prorusiskas,ir dar... nors butu rodykle ne i kaire...Tikimybe ,jog greit sulauksim seime lansberginiu pasiulymo paskelbti Peru valstybe -kaip nusikalstama,nes reklamuoja Rusiskus motyvus viesai,neatsiklause Lietuvos valdzios balvonu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # buramsLietuvos 2019-06-16 23:28
taip Jurga -grizk i ta Lietuva-itr kovok kasdien su KPSS,pamiegosi po to,kai lietuviska KPSS trecia-ketvirta karta valdys pasauli-ja pasirodo dar tiki
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Aktyvus visumeninkas 2019-06-18 13:59
Baikit šmeižti Jurgą ! Manote patikėsiu kad išsilavinusi, talentinga, meniškos sielos moteris, garsi Pasaulyje savo darbais juvelyrė ... rusiškame internete ieško juokelių apie vyriškus organus, juos kolekcionuoja, tada platina LL ir entuziastingai aptarinėja juos su vietiniais vatinukais ?
Galvokit savo galva, o ne … :))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # J.Radovičius 2019-06-19 00:29
Kaip suprasti? Neaišku. Negi čia visi žino apie tūlą Jurga Lago.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Aktyvus visumeninkas 2019-06-19 21:46
Kas čia neaišku ? Sakysim "Nahui" reiškia visai ne tai kas tūlam vacinukui galvoje pastoviai sukasi, o jei važiuotum iš kitos pusės posūkis būtu į dešinę ... paprasta iki primityvumo, tad jei nežinai mūsų gerbiamos menininkės, tai geriau patylėti ... Arba papildomai gresia sunkinančios aplinkybės :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti