Ar Rokiškio psichiatrinėje ligoninėje gydytojos R. Bandžiulienės „gydoma“ V. Smilgytė dėl kritiškumo stokos nebus numarinta, kaip S. Rakauskienė?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Ar Rokiškio psichiatrinėje ligoninėje gydytojos R. Bandžiulienės „gydoma“ V. Smilgytė dėl kritiškumo stokos nebus numarinta, kaip S. Rakauskienė?

 

Rokiškio psichiatrinėje ligoninėje yra „gydoma“ Virginija Smilgytė, tačiau manau, kad iš tikro, su  ja norima susidoroti už suteiktą teisinę pagalbą savo likimo draugėms. Jai  yra leidžiami vaistai HALOPERIDOL. Nuo šitų vaistų ją kausto, sutrinka  judėjimas, vaikštant verčia atgalios. V. Smilgytė prašo „nešerti“ ją nuodijančiais vaistais. Gydytojos vienintelis atsakymas – apsimetinėji.

Anksčiau paskambindavau ir kalbėdavomės valandomis, o dabar su Virginija kalbu tik keletą minučių ir dažniausiai girdžiu, kad ji guli, nes dreba iš vidaus kūnas ir geriau jai  norisi  iš kart mirti, nei jausti, kaip palaipsniui, draskydama visus vidinius organus,  atsėlina mirtis.  Haloperidoliu gydo jos  tariamą mastymo sutrikimą. Gydo  dėl to, kad  ji  facebooke rašė apie  Seimo narį  Darbo partijos atstovą  Valentiną Bukauską,  jo sūnų  ir vyriausiosios prokurorės  Daivos Armalienės sūnų. Anot  Virginijos, tai žmonės, kurie darė  žalą telšiškiams ir jos šeimai.

Rokiškio psichiatrijos ligoninėje 2018 m. rudenį aš  lankiau Virginiją Smilgytę, susitikau su ją prižiūrinčia, o dabar  jau  gydančia gydytoja, skyriaus vedėja Rūta Bandžiuliene. Ji  mums pasakė, kad  turėjo tokią besiskundžiančią pacientę ir tik ji pati kalta, kad  taip ilgai buvo gydoma. Būtų tylėjusi – būtų anksčiau paleista į namus.  Gydytoja kalbėjo  apie Skaistą Rakauskienę.  Kauno apygardos teismo sprendimu 2017 m. sausio 26 d.  ji  buvo paleista, o jau vasario 5 d.  mirė. Tuomet svarstėme kaip pasielgti,  kad išsaugoti Virginijos Smilgytės gyvybę.  Nusprendėme niekam  viešai nekalbėti, nerašyti, patylėti, kad tik paleistų, kad tik nutrauktų gydymą vaistais, kurie neša mirtį. Daugiau, kaip pusę metų tylėjome.  Tikėjome gydytoja ir bijojome, kad Virginijos neištiktų Skaistos Rakauskienės likimas. Gydytoja netesėjo savo pažado, nors ji ir Virginijai sakė, kad jei tylėsite, nerašysite, nesiskųsite -  durys bus atviros. Galimai labai apsirikome, kad  nerašėme apie tariamą gydymą vaistais, turinčiais  žudantį  poveikį V. Smilgytei. Iš sveiko žmogaus per pusmetį padarė pusiau lavoną.  Vaistai, kuriuos ji gauna, nekeičia mąstymo ir jos įpročių, mintyse ji toliau dėlioja  eiles, vėliau jas užrašo.   Pasirodo, kad buvome neteisūs, kai nutarėme, jog   V. Smilgytės fizinės ir psichinės būklių pablogėjimą pergyvensime  tik savyje.  Gydytoja  suprato, kad „tyla yra  gerą byla“  ir ji Rokiškio apylinkės teismo paprašė  pratęsti „gydymą“. Jos pagrindinis argumentas -  pas Virginiją dar nėra  pakankamai kritiškumo.   Ar realu, kad cheminiai vaistai per pusę metų suformuos kritinį mąstymą? Tai absurdas.  Kas gali patikėti, kad Lietuvos piliečiai, primaitinti tabletėmis,  subadyti adatomis   tampa savikritiški? Tik gydytoja R, Bandžiulienė ir  Rokiškio  teismo teisėjas Artūras Dilys, sutikęs su gydytojos teiginiais, kad vaistais galima išugdyti kritinį požiūrį, ir priėmęs sprendimą tęsti gydymą.

Iš tikro V. Smilgytė vaistais yra palaipsniui nuodijama. Ji, kad ją paleistų į laisvę,  prisipažino, jog  padarė nusikaltimą,  rašydama    apie V. Bukauską, jo sūnų ir  prokurorės sūnų.  Virginija nori gyventi. Koncentracijos stovykla, kitaip negalima pavadinti tą vietą, kurioje šiuo metu yra Virginija – suvaržė laisvę, priverstinai izoliavo ir  ėmė leisti vaistus  HALOPERIDOL, kai net informacijoje apie šį vaistą parašyta, kad gali ištikti staigi mirtis. Šiandien Lietuvoje neparankiems žmonėms yra paskelbtas nematomas karas,  t.y.  taikomi  sovietiniai gydymo metodai.  Jie yra priverstinai nuodijami  vaistais ir kaip S. Rakauskienė  išeina iš šio pasaulio.

Rokiškio teismo sprendimas yra apskųstas. 2019 m. birželio 14 d. 13 val.  Panevėžio apygardos teisme vyks  Virginijos Smilgytės   teismo posėdis. Ją gina advokatė Eligija Norkienė. Virginija turi artimų giminaičių, kurie su ją artimai bendrauja ir prašo paleisti bei taikyti ambulatorinį gydymą. Kiti straipsniai susiję su V. Smilgyte

  1. https://laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=6734:virginija-smilgyte-laikykis-telsiskiai-su-tavimi&catid=33&Itemid=141

 

  1. https://minfo.lt/lietuva/straipsnis/ar-telsiu-mieste-klesti-prostitucija-narkomanija-vaiku-tvirkinimas

 

  1. https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=6859:ar-telsiuose-darbo-partija-ivede-vienvaldyste-t-y-savo-karaliavima-o-opozicija-pave
Peržiūros: 2065

Komentarai   

+12 # !!!!!!!!!!!!!!! 2019-06-12 22:17
Visame laisvam pasaulyje gydyti bet kokias ligas ar priklausomybes reikia pacijento sutikimo. Kodėl ši nelaimingoji gydoma priverstinai?? Bandysiu apie tai pranešti laisvam pasauliui. pasauliui...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # kas ta psichiatrija? 2019-06-12 23:32
Apie psichiatrų nusikaltimus:

skelbiam.info/520140_psichiatru-nusikaltimai-ka-daryti-ju.html

komentaras.lt/baudziamoji-psichiatrija-toliau-traisko-zmoniu-likimus-kiek-tai-gali-testis/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # jeronimas 2019-06-13 00:15
Jaunysteje kai matydavau duodancius priesaika isskirtinius zmones,man visa tai atrodydavo labai ispudingai.Tuomet galvodavau,kad zmogus keiciasi akimirksniu duodamas priesaika.Per 30 metu Lietuvoje priesaika tapo eiliniu pasityciojimu is paciu saves priesaikos daveju ir dar didesniu issityciojimu is pilieciu matanciu tai.isivaizduokit teiseja ,davusi priesaika,sedinti po valstybes veliava ir valstybes cherbu ,skaito nutarti uz gautus pinigus.isivaizduokit valstybe saugantys pareigunai,dave priesaika pasiima is amerikonu maisa ,desimt milijonu amerikiniu doleriu,ir leidzia valstybeje seimininkauti teroristams,statyti kankinimo kalejimus,ir kankinti arabus.Siuo atveju isivaizduokite gydytoja,kuri dave Hipokrato priesaika,bet prisidengdama ta priesaika,zudo zmones.Kuo skiriasi siuo atveju Bandziuliene nuo to vokiecio -sanitaro ,kuris 200 zmoniu nuzude vokietijos ligonineje ir buvo nuteistas iki galo gyvenimo kalejimu??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Atas 2019-06-13 15:36
jeronimai, ta Bandzilienė nuo vokiečio-sanitaro skiriasi tuo, kad jos čia niekas nenuteis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Atas 2019-06-13 01:28
Ir dar sako, kad mes laisvę gavom... Lygiai taip pat komunistai kitaminčius gydė, tik ne Rokiškyje, o Černiachovske
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Linas 2019-06-13 14:56
visiškai taip.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # buramsLietuvos 2019-06-13 23:45
klausimas Verygai-sio laikrascio bendraautoriui...taip pat visu galu mecenatui,zemgrobiui Karbauskiui ir jo padejejams
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # burui 2019-06-14 19:32
Žmonės pradėjo suprasti kam skirtas šitas laikraštis, kas jo redaktoriai, ir kas parenka aukas viešiems linčo teismams. Gėda Jurgelevičienei, "rūpinasi artimieji"...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # J.Radovičius 2019-06-18 01:11
2018 metų liepos pabaigoje savo YouTube kanale įdėjau savo vaizdo įrašą "Agentas Valentinas Bukauskas". Yra nufilmuotas Seimo narys Valentinas Bukauskas, vykdantis žvalgybinę užduotį prieš mane Vašingtono a-je Vilniuje. Tas vaizdo įrašas neturėjo jokių pasekmių, kadangi mano demaskavimų niekas neplatina, tik į kelnes prideda iš to išgąsčio. Gal jeigu Smilgytė būtų žinojusi, kad Bukausko vaidmenyje turi reikalo su VSD ar policija, veiktų kitaip. O dabar mirti gal nemirs, bet visi procesai organizme jai slopinami. Ateityje beveik sustos virškinimas, teks prašytis atlaisvinamųjų, bus nehigieniška. Visa tai pats perėjau. Ir taip pat buvau "nekritiškas", tai reiškia, atsisakydavau pripažinti save psichiniai nesveiku. Jų žodyne "nekritiškumas" reiškia būtent tai. Tokio išleisti negalima, puldinės žmones. O jūs, "piliečiai", susigriebiat tik kai jau šaukštai po pietų, o įspėjančius ženklus pražiopsote.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Papirkti korumpuoti 2019-06-18 08:58
Artimieji, kreipkitės į Sveikatos ministrą.Chaloperidolas yra sovietinis neva vaistas, kuriuo slopino antisovietiškai nusiteikusius ir protestavusius.jeigu ir yra sutrikimai, jie šiais laikais gydomi naujos kartos vaistais ,kaip Zyprex ar panašiais, kurie nesukelia tokio pašalinio poveikio.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # BBD2MNT 2019-06-25 10:44
pasikartosiu,,,,-tokius ir panashius parazitus geriauisiai veikia PRAKEIKSMAS,,,,-jei yra uz ka,-tai nenusiplaus ir per kelias inkarnacijas,,,,,-taip,kad, ir ant nebaudiamu kastos yra BAUSME,,,,,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti