Daugybę sunkių nusikaltimų padaręs VSD šefas D. Jauniškis tikisi uoliai tarnauti G.Nausėdai : “po inauguracijos prasidės rimti darbai“

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (5 Votes)

Daugybę sunkių nusikaltimų padaręs VSD šefas D. Jauniškis tikisi uoliai tarnauti G.Nausėdai : “po inauguracijos prasidės rimti darbai“

 

Aurimas Drižius

 

Valstybės saugumo departamento (VSD) šefas  Darius Jauniškis vakar buvo susitikęs su išrinktuoju prezidentu Gitanu Nausėda, ir tikisi, kad galės toliau uoliai jam tarnauti, kaip tarnavo Daliai Grybauskaitei.

Aš manau, kad Gitanui Nausėdai  šį kartą iškilo esminė dilema – ar leisti visiems šiems jauniškiams toliau „tarnauti“ Lietuvai, ar traukti juos atsakomybėn už labai sunkius nusikaltimus.

 

Kitaip sakant, ar G.Nausėdai pavyks apsivalyti nuo šios Lietuvą užvaldžiusios  mafijos, kuri save vadina „teisėsauga“ arba dar kokiais tai organais, ir prisidengdami savo antpečiais, daro labai sunkus nusikaltimus.

 

http://www.ekspertai.eu/skirtingai-negu-jav-ir-vakaru-europojerusija-nedriso-kistis-i-vykusius-rinkimus-lietuvoje

Juk tas minėtas tipas Darius Jauniškis yra atsakingas už tai, kad visokiais būdais bandė užgniaužti bet kokias demokratijos ar laisvos minties užuomazgas Lietuvoje.

D.Jauniškio vadovaujama VSD prikėlė bylų žmonėms, kurie bandė priešintis Dalios Grybauskaitės nusikalstamam režimui.

Užtenka prisiminti kad ir Algirdą Paleckį, kuris iki šiol laikomas kalėjime dėl VSD jam sufabrikuotos bylos – buvo Rusijoje, reiškia, „rusų šnipas“. VSD lygiai taip pat persekioja visus jai nepaklūstančius valstybės tarnautojus, o teisėjai, kurie atsisako vykdyti VSD nurodymus, žino, kad gali netekti darbo – juk tik VSD rašo ataskaitas apie teisėjų tinkamumą darbui. „Perskaičiau tas ataskaitas, tai trečios klasės moksleivio lygio rašinys“, - teigia LL šaltiniai, kurie bjaurisi VSD darbo metodais. Būtent dėl VSD šantažo A.Paleckis iki šiol laikomas kalėjime – teisėjai mato, kad jokių įrodymų, kad jis kažką šnipinėjo, byloje nėra, tačiau bijo VSD vertinimo. Taip ir veikia „demokratinis procesas“ – nusikaltėliai šantažuoja teismą, kad tas laikytų nekaltus piliečius kalėjime.

Užtenka prisiminti, kad VSD vykdė labai daug sunkių nusikaltimų – gabeno į Lietuvą užsienio piliečius, ir čia juos kankino, o už kankinimą gaudavo milijonus dolerių kyšių. Niekas už šiuos nusikaltimus nėra nubaustas, o toks D.Jauniškis, kurio vienintelis rūpesti – pridengti šiuos sunkius nusikaltimus, tikiisi, kad „tarnausiu naujam prezidentui G.Nausėdai, prasidės rimti darbai“.

Kaip žinia, D.Jauniškis atėjo vadovauti VSD po  kito nevykėlio Grinos. Grina pamatė savo viršininkės Dalios Grybauskaitės metodus per operaciją „Skiepai“ – kai VSD pažyma apie tai, kad „rusai užpuls prezidentę“ buvo nutekinta D.Grybauskaitės patarėjos Daivos Ulbinaitės rankomis, o visai operacijai vadovavo „ekscelencija“. „Skiepų“ tikslas buvo neutralizuoti bet kokį kompromatą apie D.Grybauskaitę ir jos darbą KGB – bet kokia informacija būtų įvertinta kaip rusų puolimas. Tačiau KGB ir Maskva niekaip nesureagavo į „Skiepus“, jokių naujų įrodymų nepasirodė. Tik Grina suprato, kad teks už tokius fokusus atsakyti, ir tada prezidentė jo nepaskyrė antrai kadencijai. Vietoje Grinos atėjo kitas pastumdėlis Jauniškis, buvęs kareivis, kuris nesvarstydamas vykdo bet kokį įsakymą.

Reikia prisiminti, kad D.Jauniškis kelis metus iš eilės didžiausia grėsme Lietuvos nacionaliniam saugumui laikė bet kokią alternatyvą spaudą ir žiniasklaidą.

 

Dar 2015 m. D.Jauniškis pristatė VSD ataskaitą „GRĖSMIŲ NACIONALINIAM SAUGUMUI VERTINIMAS“.

 

 

2016-03-30 d. viešai ir masiškai paskelbti 2015 m. VSD ataskaita, VSD ir AOTD „Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimas“. 

 

Skyriuje “Rusijai parankūs politiniai visuomeniniai judėjimai“ VSD paskelbė šmeižtą apie Z.Vaišvilą, signatarą Rolandą Paulauską, Seimo narį Audrių Naką, kitus asmenis, judėjimus „Mūsų gretos“, „Nacionalinis interesas“, interneto svetaines „ekspertai.eu“, „ldiena.lt“, „sauksmas.lt“, „revoliucija.org“, „sarmatas.lt“, „versijos.lt“, „laisvaslaikrastis.lt“, Birželio 3-iosios grupę. 

 

 

 

 

 

Pristatydamas savo ataskaitą, D.Jauniškis sakė, kad „signataras Zigmas Vaišvila bando konsoliduoti jėgas prokremliškai Rusijos veiklai : „Veiksmai kalba patys už save“.

 

 „Mes ne teisine prasme vertinome signatarų veiklą. Mes manome, kad tam tikri pasisakymai kelia grėsmę,.. parodo, kad yra žmonių, kurie pritaria Rusijos ekspansinei politikai ir taip toliau“, - dėstė šis dundukas.

 

Šį VSD šmeižtą viešai paskelbė LRT TV programa „Savaitė“, ją sutartinai vienu metu pakartojo aibė interneto svetainių. 

 

„Pirmą kartą šią šmeižikišką informaciją apie mano ir kitų tų pačių asmenų antivalstybinę veiklą Rusijos valstybės naudai tariamai vykdomą prieš Lietuvos Respubliką paskelbta 2015 m. rugpjūčio 3 d. www.15min.lt straipsnyje “Lietuvos radikalai naudoja rusiškos ir sovietinės propagandos technologijas“ (www.15min.lt/naujiena/aktualu/karo-zona/a-784-518608). Paminėta 10 interneto svetainių „Karštas komentaras“, „Laisvas laikraštis“, „Ekspertai“, „Ldiena“, „Sarmatas“, „Nacionalistas“, „Lietuviais“, „Versijos“, „Šauksmas“ ir kt., signatarai Zigmas Vaišvila, Rolandas Paulauskas, kiti asmenys. 

 

Vienintelis VSD įrodymas, kad Vaišvila yra „rusų agentas“, buvo tai, kad jį labai daug kartų citavo rusų televizija. Nors Z.Vaišvila daugiausia kalbėjo apie nusikalstamą Lietuvos valdžią, tai buvo prilyginta „grėsmei nacionaliniam saugumui“.

 

 

Z.Vaišvila nedelsdamas kreipėsi į teismą dėl VSD šmeižto. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriame liudytojas ir šio www.15min.lt straipsnio autorius Dovydas Pancerevas parodė, kad jis šią publikaciją paskelbė, nes šio žurnalisto atsisakyti įvardinti nenurodytos valstybinės institucijos pareigūnai išsikvietė jį ir davė jam medžiagą šiam straipsniui.

 

„Tačiau turiu ir patį nuostabiausią dokumentą, kurį man kada nors teko matyti – tai Dariaus Jauniškio pasirašytas atsakymas man, - pasakojo Z.Vaišvila, - man dar prieš kreipdamiesi į teismą, dar kartą užklausėme VSD, kodėl mes kartu su signataru Rolandu Paulausku tapome grėsmės nacionaliniam saugumui. D.Jauniškis rašte man parašė, kad jis dar kartą atsisako pateikti medžiagą, kurios pagrindu mus įtraukė į tą ataskaitą, tačiau  parašė, kad mes nesame grėsmės nacionaliniam saugumui, o Z.Vaišvila įtrauktas į tą ataskaitą, nes „...vertinime pažymėta, kad prieš 2016 m. Seimo rinkimus Vaišvila su „birželio 3-ios grupe bandė konsoliduoti įvairias politines jėgas, ir apie tai paskelbė spaudos konferencijose Seime..“. „Nurodoma, kad Z.Vaišvila yra vienas labiausiai cituojamų Kremliaus kontroliuojamojoje žiniasklaidoje Lietuvos politikų ir jis nuo 2014 m. pradžios buvo rusiškoje žiniasklaidoje minėtas ir cituotas 15 tūkst. kartų...palyginimui – Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė pacituota 18 tūkst. kartų“.

 

Šiose VSD ir AOTD ataskaitose viešai paskelbta, kad didžiausią grėsmę Lietuvai kelia Rusija ir teroristinė veikla. Tačiau Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės paskirtas buvęs VSD vadovas Gediminas Grina panaikino VSD antiteroristinį skyrių, kuris iki šiol neatkurtas. 

VSD atsisakė tirti ir faktą, kad Dalia Grybauskaitė iki šiol yra Rusijos Federacijos paslaptis 

Prezidentė D. Grybauskaitė, siekdama nuslėpti savo siuntimą į JAV TSRS siuntimu 1991 m. ir darbą TSRS ambasadoje JAV, 2014 m. net pakeitė savo biografiją – nurodė, kad JAV ji buvo ne 1991 m., o 1992 m. 1999 m. Lietuvos Vyriausybė gavo JAV nurodymą per 24 valandas išsiųsti iš JAV antrąjį pagal rangą Lietuvos ambasados JAV asmenį – p. Dalią Grybauskaitę.

"Todėl VSD ir AOTD prašau ištirti šiuos faktus ir juos pateikti Seimui. Pripažįstant, kad Rusijos grėsmė yra viena pagrindinių Lietuvos saugumui, Prezidentės Dalios Grybauskaitės provokaciniai veiksmai Rusijos atžvilgiu vertintini kaip potencialiai labai didelė grėsmė Lietuvai, nes jie gali sukelti karinius veiksmus, panašius į tuos, kurie buvo išprovokuoti Kryme ir Rytų Ukrainoje" - teigė Z.Vaišvila.

Bet kokius jo bandymus išsiaiškinti tiesą ir nubausti VSD šefą pridengė ta pati mafijinė prokuratūra.

 

Peržiūros: 3702

Komentarai   

+17 # Piksius 2019-06-05 13:23
Panašu, kad jau peržengta negrįžimo riba. Joks ar jokia asmenybė nebeįgali su savo idėjom. Įrodyta per pakso istorija. Sunku tai suvokti, bet pats laikas siūti dar didesne vėliavas nei jau pasiūtos, nes tik tai ir liko jau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # jonas 2019-06-05 23:08
gali jhau pradeti dirbti,jei nori kad nors laipsnis ir pensija liktu...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Trampas 2019-06-06 08:05
Tai ,kad jis pats yra gresme!Siknalaizys!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # kur tas 2019-06-06 09:11
velu pradet -karalius nuogas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # jauniškiui 2019-06-06 22:35
Kokius "rimtus darbus" pradėsi,samdytas šungrybio banditėli?

Be ceremonijų grūsi visus tau neįtinkančius disidentus į durnynus ir ten juos suluošinsi visam likusiam gyvenimui prievarta leidžiamais nuodais?

Visi šie tavo gaujos vykdomi nusikaltimai jau seniai įteisinti ir tapo visai įprasta susidorojimo su Lietuvos kitaminčiais praktika.

Va tau meno galerija atminimui-žiūrėk ir mėgaukis:

liaudiesmenas.livejournal.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # J.Radovičius 2019-06-06 23:40
Slaptųjų agentų darbas vaizdo įrašuose: YouTube kanalas FilmingOfAgents. Taip pat jame yra vienas iš paskutiniųjų vaizdo įrašų "Kandidatas į prezidentus" apie tai, kas gali laukti Nausėdos, pradėjus dirbti su slaptosiomis tarnybomis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Antanas 2019-06-07 12:18
Visus "jauniškius" manau į teismą. Tenai sužinosime kaip jie dirbo Lietuvai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Antanas 2019-06-08 01:11
Ar Pociūno žūtis ištirta?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti