G.Nausėdos vizitas pas sumuštą mergaitę - signalas "teisėsaugai"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/nauseda-kauno-klinikose-aplanke-sumusta-jurbarkiete-teiravosi-ar-gali-kuo-padeti.d?id=81370080

 

Mane irgi sukrėtė nuskriaustos jurbarkietės merginos istorija. Esu dviejų dukrų tėvas. Reagavau į įvykį emocingu straipsniu, jame kreipiausi į naują MŪSŲ Prezidentą. Jis irgi dvi dukras turi. Noriu tikėti, kad G.N. tą vizitą pas ligonę ir nukentėjusią padarė labai nuoširdžiai.  Panašu, kad mes turėsime skandinavų tipo lyderį, kuris yra nuoširdus, nepasikėlęs, visada arti žmonių. Gal tas visų kritikuotas savotiškas G. Nausėdos ryšys su Skandinavija išeis mums ir valstybei į gerą?  

 

Prezidento vizitas tuo pačiu yra labai stiprus ir subtilus signalas teisėsaugai. Dievas žino tikrą teisybę, mes sprendžiame tik iš tų faktų, ką pranešė medijos. Iš tų faktų matėsi ir tebesimato, kad mūsų (o gal ne mūsų) prokuratūra elgiasi neadekvačiai. Vaikinas vyresnis nei 14 metų, neprisipažįsta, kaltę neigia, suprask, su teisėsauga nebendradarbiauja, be to, bando daryti spaudimą aukai, tėvai – vietos politikai.... Labai negeras faktų derinukas... Dar, kai prisimeni ant narų gulinčią ir į tualetą nenuvedamą bei nepagirdomą E. Kučinskienę, kai prisimeni kameroje prie išdaužto lango savaitėmis šaldytą merę D. Štraupaitę, tai mąstantiems ir teisybės jausmą turintiems piliečiams kyla daug negerų klausimų...

 

Šią akimirką norisi vadovautis gerumo prezumpcija. Šaunuolis G. Nausėda, bent kol kas. Sėkmės Jam ir mus visiems, Mūsų Tėvynei. 

 

Gediminas Merkys

Peržiūros: 1815

Komentarai   

+29 # jeronimas 2019-06-04 20:33
mano zmona mums pagimde tris dukras.ir negaliu iki siolei skaityti be emociju sios mergaites kancias,kurias sukele sadistas aukletas ,matyt ,siltnamio salygomis.Bet sendien reiktu kalbeti apie naujo Lietuvos Prezidento zmoniskuma ir neabejinguma.Gal turintis Prezidentas savo dukras,gal tiesiog isauketas tikru zmogumi,neliko abejingas svetimam skausmui,svetimo vaiko kanciom.Ir visiskai pritariu sio rasinio autoriui,jo mintims.Gal pagaliau turesime Tautos Prezidenta,kuriam svetimo skausmas,svetimu vaiku skausmas ,neliks kaip seselis,nebus naudojami vaikai tik pasifotkinimui ar pasireklamavimui,ka beveik 10 metu mateme?? Didziausia pagarba Prezidentui,ir nuosirdziausi linkejimai mergaitei greiciau pasveikti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # Atas 2019-06-05 00:11
Labai gražus, labia teigiamas G. Nausėdos poelgis šiuo atveju
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Pagarba 2019-06-05 10:41
Didžiausia pagarba mūsų naujam Prezidentui Gitanui Nausėdai. Štai toks ir turi būti Tautos Prezidentas, kuriam rūpi mūsų skausmas ir rūpesčiai, kuris išvien su Tauta jos skausme ir džiaugsme. Matau Indijos pranašystės pildosi, kad Lietuva pradės atsigauti tik nuo 2020 metų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # kur tas 2019-06-06 09:13
teisesaufa......................kas po siuo zodziu gali sleptis zinome
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Albina 2019-06-07 09:40
Dar būtų gerai, kad jis bet kur nuvykęs, nelementų anglų ar kokia kita kalba, o tik LIETUVIŠKAI!!! Visur yra vertėjai ir išvers. Manau, privalu gerbti savo kalbą ir garsinti jos grožį visame pasaulyje, kaip daro kitos, save gerbiančios, šalys.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti