Nepilnametę žiauriai sumušęs ir bandęs išprievartauti "sportininkas" M. I. - vis dar laisvėje

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (10 Votes)

 

Nepilnametę moksleivę Jurbarke bandęs išprievartauti ir žiauriai sumušęs kikboksininkas M. I.  - vis dar laisvėje. Paaiškėjo, kad jaunasis "sportininkas" treniruojasi "panteros" sporto klube, ir jo treneris - Seimo nario Smirnovo brolis. Motina - Darbo partijos tarybos narė Laura Icikevičienė. Žiūrėsime, kaip visa mafijinė "teisėsauga" bandys išsukti jaunąjį sportininką nuo atsakomybės, nes nusikaltėlis daro dar sunkesnius nusikaltimus - aukai buvo grasinta, kad ji tylėtų.

 

 

  1. Dušanskio „teisingumas“ Lietuvos vaikams. 21-ame amžiuje, ES šalyje.

 

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/kriminalai/2019/05/29/news/po-lietuva-sukretusio-smurto-pries-17-mete-sirdi-veriantis-pagalbos-sauksmas-10550607/

 

Panašu, kad toji mokinukė buvo žiauriai sumušta, sužalota, buvo kėsintasi ją išžaginti. Nuo visiško pribaigimo auką regis išgelbėjo atsitiktinumas. Kodėl šį kartą turėtume netikėti medijomis?

 

Pažinimas vyksta palyginimų dėka. Kodėl tokia keista ir nenuosekli prokuratūros pozicija? Motina E. Kručinskienė supurtė apsaugojimo nuo pavojaus tikslais savo vaikelį. Jokių sužalojimų, net įdrėskimų nerasta.  Mūsų mylima prokuratūra dabar stojasi ant blakstienų, kad įsūdytų E. Kručinskienei baudžiamąjį teistumą. Prokurorai apsijuokė prieš visą visuomenę, bet vis vien skundžia motiną išteisinusį teismo nuosprendį. Plaunasi mundurą. Nebeatsiplaus...

 

Kodėl tokie neadekvatūs prokuratūros veiksmai mokinukės kraupaus žalojimo ir bandymo išžaginti atveju? Ar nukentėjusioji ne vaikas? Pagal JT konvenciją vaikas yra iki 18 m. amžiaus. Ar užpuolikas jaunesnis nei 14 m. amžiaus? Visiška prokuratūros, konkrečių jos pareigūnų profesinė negalė,  kraštutinė nekompetencija. Galimai ir nusikalstamas piktnaudžiavimas, uždengiant sunkų vietinių ponų sūnelio nusikaltimą. Kur didžiosios vaikų gynėjos D. Šakalienė, E. Žiobienė, A. Jakavonienė?  Kur dingo visi didieji humanistai slušniai, pūrai? Kur kovos menų asociacijų lyderių vieša moralinė pozicija?

 

Ei, prokurorai!  Paaiškinkite visuomenei. Nepilnametė mergina pati išsimušė sau 6 dantis, susižalojo trachėją? Čia kaip Dušanskio tardytas Ramanauskas-Vanagas, pats sau akį išsidūrė, pats sau sėklides išsirovė.....

 

Prokuratūra vėl naikina savo reputaciją, autoritetą, vėl provokuojamas socialinis konfliktas ir klaikus nepasitikėjimas visomis valdžios grandimis. E. Pašilį laikas krapštyti lauk. Turėjo šis teisininkas didžiulį moralinį autoritetą, kai apsisprendė nesibylinėti su savo valstybe dėl teisėjų apnuodijimo gyvsidabriu. Juk buvo vienas iš apnuodytų. Deja, E. Pašilis tą autoritetą ir pasitikėjimą beviltiškai išbarstė. Panašu, kad didelio valymo reikia visai generalinės prokuratūros viršūnėlei. Gerbiamas Prezidente G. Nausėda, kraupus įvykis jau tampa rezonansiniu. Panašu, teks tamstai netrukus padirbėti atsiraitojus rankoves. Čia neišeis nei susitarti, nei susitaikyti. O ir nereikia. Norime tikėti, kad Jūsų gražūs žodžiai nesiskirs nuo Jūsų darbų ir poelgių.  

 

Beje, Prezidento dukroms apsauga berods neskiriama. Saugok, Viešpatie mūsų dukras, saugok visuomenę nuo tokių prokurorų.

 Gediminas Merkys

Dviejų dukrų tėvas. 

Peržiūros: 3966

Komentarai   

+49 # zenonas išpriekulis 2019-05-30 13:10
E.Pašilį reikia ne iškrapštyti, o išvesti su uždėtais antrankiais?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # Bandito adresas 2019-05-30 14:41
Serbentų 17, Jurbarkas
Motkos darbo paštas

Treniruoja „Panteroj” seimo nario Smirnovo brolis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # Komentatorius 2019-05-31 08:33
Štai ir atsakymas, kodėl banditą bando gelbėti mentūra...
Juk seimūno brplis treneris - negi rodysi, kad jis banditus augina...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Petras 2019-05-30 18:26
Tokius gyvulius lietuvos kalėjimai dar labiau sugyvulins, bet nesidangstyti užnugariais ir padarytą žalą turi atlyginti su dideliu nuolankumu kaupinai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # Atas 2019-05-30 23:58
Klaiku darosi perskaičius lietrytyje straipsnius apie jaunos mergaičiukės suluošintą gyvenimą, taip norėtųsi surasti tą išgamą ir nušauti kaip kokį pasiutusį šunį. Dar blogiau, kad ta smirdanti ,,prokurorė" aiškiai stengiasi atmazinti pavojingą nusikaltėlį, mat areštas jam nepriklauso, reiiškia, to išgamos gimdytojai turi sočiai pinigų... Prakeikta banditinė valstybė
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # jeronimas 2019-05-31 14:50
mane stebina lietuviski istatymai,kurie palankus tik banditu gaujoms su seimo,valdzios ar piniguociu kvapeliu.isivaizduokit 29 banditai,sportininkais nevadinsiu,nes ju treneris isauklejes dauzyti silpnesnius ir net merginaites,nedriso ne tik pasisakyti pagrindinio bandito atzvilgiu,bet net nedrista aplamai prisistatyti.?? Kodel??Juokingai atrodo ir svarsciko partijos nare ,bandito motina,girdi laikinai sustabde veikla partijoj??? O kada atnaujins veikla,kai neuzdarytas banditas antra auka isdarkys???O apie jurbarkine prokuratura zodziu nera.Siautejanciu banditu gauja laisveje,?? Kiek reikia isdarkyti vaiku ar visiskai uzmusti,kad banditai butu izoliuoti nuo visuomenes???Ar tiesa,kad prokurore giminaite kazkurio is tos 29 dauziusiu mergina gaujos??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Kazimieras 2019-05-31 15:52
Intelekto "nesužalotas" snukis. Jau ir iš nuotraukos matosi, kad debilas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Atas 2019-06-02 23:20
Ar tai tikrai ta prokurorė nuotraukoje? Kaip nepenaši ta kutvėla į prokurorę!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti