Kartu su I.Šimonyte apvogęs Snoro banko akcininkus bei indėlininkus, A.Kubilius nuo atsakomybės norėtų pasislėpti su Europarlamentaro mandatu?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.00 (1 Vote)

Kartu su I.Šimonyte apvogęs Snoro banko akcininkus bei indėlininkus, A.Kubilius nuo atsakomybės norėtų pasislėpti su Europarlamentaro mandatu?

 

Vidmantas Sabutis

2019.05.24

Kodėl aš niekada nebalsuočiau už sąrašą Nr.5 TS – LKD partijos kandidatus į Europos Parlamento narius?

Tik nesenai peržiūrėjau Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų kandidatų į Europos Parlamentą narių sąrašą ir labai buvau nustebintas. Man nepatinka, kai partijos į sąrašą kiša garsius mokslininkus ar sportininkus. Konservatorių sąrašą ves prof. Liudas Mažylis. Profesorių gerbiu kaip asmenį, atradusį Vasario 16-osios aktą, bet visai nežinau, kokį pirštą jis yra pakrutinęs politikoje. Jis populiarus kaip šou žvaigždė. Bet ką jis Europos Parlamente darys - Vasario 16-osios aktą kaišios visiems panosėn?

 

L.Mažyliui, kaip ir anūkui Gabrieliui, davė tik partijos vėliavą panešti, o už nugaros visas konservatorių senas „raugas“

 

Reikia konstatuoti, jog iš dar prieš 2016 metų Seimo rinkimus G.Landsbergio paskelbto ir taip garsiai deklaruoto konservatorių partijos atsinaujinimo išėjo šnipštas. Visi konservatorių “jaunuoliai” susikompramitavo, pasirodė, kad gyvenime jie yra dar didesni aferistai už senbūvius partiečius. Pažiūrėkime, kur šiandien randasi ir ką daro “baltųjų” pirštinių specialistas T.Langaitis, o ką gi tautos labui veikia  L.Kasčiūnas ar tūlas M.Adomėnas? Smagu, kad nors jaunų moksleivių mergaičių skriaudėją – “murgdytoją” M.Majauską, įtakingų konservatorių partijos vadų dėka, pavyko ištraukti iš korumpuotų prokurorų gniauštų… Nesivarginsiu čia atskirai  vardinti šių konservatorių  jaunuolių visas nuodėmes (per daug būtų garbės tiems niekšams, - kitaip jų pavadinti negaliu), patys galite apie juos pasiskaityti čia žemiau nurodytuose žiniasklaidos straipsniuose.

http://www.ekspertai.eu/konservatoriu-milijonierius-filantropassavo-nesvarias-rankas-slepiantis-po-baltomis-pirstinemis92436/

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/206114/ar-t-langaitis-bego-is-seimo-vengdamas-apkaltos

https://www.lzinios.lt/Lietuva/konservatorius-atsivijo-mg-baltic-seselis/262678

https://www.lzinios.lt/Lietuva/vytautas-landsbergis-kad-tokiu-neaiskiu-veikeju-kaip-laurynas-kasciunas-musu-partijoje-nebutu/262870 

https://www.lzinios.lt/Lietuva/seimo-narys-mantas-adomenas-pasalintas-is-konservatoriu-partijos/267189

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/konservatorius-m-majauskas-stabdo-naryste-partijoje-del-kaltinimu-seksualiniu-priekabiavimu-56-936388

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/205466/m-majauskas-aiskinasi-kam-priklauso-minimas-butas-ir-kokie-yra-jo-santykiai-su-zmona

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/205867/g-landsbergis-pripazista-kad-iskilo-gresme-partijos-atsinaujinimo-idejai

Taigi, TS - LKD partijoje liko tik tas pats senas „raugas“. O toliau skaitant konservatorių kandidatų į Europos Parlamentą narių sąrašą – tai baisu, plaukai šiaušiasi, net skaityti nebesinori. Pasirodo, tame kandidatų sąraše visi „žmonių“ partijos „veikėjai“, aktyviai prisidėję prie AB banko Snoras užgrobimo bei tyčinio sužlugdymo, yra surašyti!... Čia tai geras! Galiu net pagarsinti jų pavardes: A.Kubilius, A.Anušauskas, J.Razma, S.Šedbaras, R.J.Dagys, R.Juknevičienė. Į kokią Europą jūs eisite, vietiniai žulikai?!...

 

Pažiūrėkit, kokie  milžiniški nuostoliai buvo padaryti konservatorių A.Kubiliaus ir I.Šimonytės rankomis mūsų valstybei!

 

Taigi, kalbėsiu faktais, pagrįsdamas juos tiksliais skaičiais, kuriuos imu iš Snoro banko finansinių ataskaitų bei bankinės programos Forpost duomenų. AB banke Snoras  buvo 1,9 milijardų Eurų (6,5 mlrd. litų) įmonių ir fizinių asmenų  indėlių. Snoro bankas aptarnavo 1,3 milijono klientų sąskaitų. O jei būti visiškai tiksliam - tai jau po paskelbto Snoro bankroto, patvirtintų kreditorinių reikalavimų vertė sudarė 6 523 482 665 litus. Šis skaičius yra nurodytas net Snoro banko bankroto administratoriaus ataskaitoje bei buvo patvirtintas banko kreditorių susirinkime.

 (Žiūr. AB banko Snoras bankroto administratoriaus ataskaita 2012-06-08 d. 4.3 punktą).

http://www.snoras.com/files/tinymce/files/Lithuanian%20Creditors%20Report.pdf

Visiems dar priminsiu, kad tik paskelbus AB bankas Snoras tyčinį bankrotą finansų ministrė I.Šimonytė  tuomet pareiškė, kad valstybė skolinsis bemaž  1,17 milijardų Eurų (4,04  mlrd. litų), kuriuos  perskolins VĮ „Indėlių ir investicijų draudimo fondas“, kad pastarasis galėtų išmokėti draudimo kompensacijas Snorao banko indėlininkams.

Dabar dėl laiko stokos (tam reikėtų skirti atskirą tiriamosios žurnalistikos straipsnį)  nekelsiu aktualaus ir logiško klausimo, jog tikslinga būtų patikrinti ir visuomenei paviešinti , - kur dingo „Indėlių ir investicijų draudimo fonde“ buvę pinigai, - sukaupti virš 490 milijonų Eurų (1,7 mlrd. litų)?

Ir kodėl vyriausybė tada nesiskolino tik tuos trūkstamus (virš VĮ “Indėlių ir investicijų draudimo fonde” sukauptų draudimui skirtų piniginių lėšų sumos) 670 milijonų Eurų (2,3 mlrd. litų), o skolinosi beveik 1,17 milijardų Eurų (4,04 mlrd. litų)? Juk komerciniai bankai už kiekvieną indėlį įmokėdavo nustatyto dydžio sumą, kuri nutraukus indėlį, nebūdavo grąžinama. Per laikotarpį nuo šio fondo įsteigimo nebankrutavo nei vienas bankas, todėl nebuvo ir pareigos mokėti draudimo sumos iš šio fondo lėšų?

Taigi, visi puikiai žinome, kad valstybė, visgi,  paskolino visą tą 1,17 milijardo Eurų (4,04 mlrd. litų) sumą, kurią perskolino VĮ „Indėlių ir investijų draudimas“ dėl bankroto nukentėjusiems banko indėlininkams draudimo išmokų išmokėjimui. Remiuosi oficialia informacija paskelbta žiniasklaidos priemonėse. Šios įmonės direktorės ir Snoro banko kreditorių komiteto pirmininkės Aurelijos Mažintienės teigimu žiniasklaidai, nuo 2011 m. gruodžio vidurio, kai buvo pradėtos mokėti draudimo išmokos, iki 2012 m. rugsėjo 30 dienos VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ pervedė 209 tūkst. buvusių Snoro indėlininkų draudimo išmokas, kurių suma 1,15 milijardų Eurų (3,96 mlrd. litų), Apie 90 proc. šios sumos išmokėta fiziniams, ir tik dešimtadalis – juridiniams asmenims. Dar 169 tūkst. iki to laiko nebuvo atsiėmę jiems priklausančių išmokų – beveik 23,2 milijonų Eurų (80 mln. litų). Vėliau, be abejo, draudimo išmokos nukentėjusiems indėlininkams buvo pilnai grąžintos – tai faktas.

Akivaizdu, aritmetika paprasta. Todėl visiškai tūpam (o gal tik apsimetančiam tokiu?) buvusiam konservatorių premjerui A.Kubiliui noriu padėti, kaip pirmokui, suskaičiuoti: kai iš 6,5 mlrd. litų įmonių ir fizinių asmenų indėlių ir akredityvų sumos, buvusios Snoro banke atėmi 4 mlrd. litų sumą, išmokėtą banko indėlininkams, kaip draudimo išmokas, tai lieka 2,5 mlrd. litų suma, kuri įvardijama kaip nedraudžiami banko indėliai. Patogumo ir paprastumo labui skaičiuoju litais, kad kiekvienas, net paprastas žmogelis suprastų, kiek A.Kubiliaus vadovaujama konservatorių – liberalų vyriausybė ir jos finansų ministrė I.Šimonytė asmeniškai pražudė įmonių ir gyventojų piniginių lėšų, buvusių Snore, neteisėtai banką nacionalizavus, o po to ir subankrotinus jau suvaltybintą Snoro banką.

Šiandien yra aišku, kaip du kart du, kad, dėl V.Landsbergio statytinės prezidentės D.Grybauskaitės atvirai dengiamų žulikų, - A.Kubiliaus, I.Šimonytės ir V.Vasiliausko neteisėtų veiksmų prieš Snorą, vien Snoro banko klientai ir indėlininkai prarado virš 725 milijonų Eurų (2,5 mlrd. litų!) savo piniginių lėšų! Prarado visi klientai: valstybinės įmonės, biudžetinės organizacijos, privačios įmonės, fiziniai asmenys, kurie turėjo savo sąskaitose piniginių lėšų, daugiau, negu, valstybės draudžiama suma, t.y. 100 tūkst. Eurų (345 tūkst. litų). O kur dar padaryta žala valstybei?

 

Cinikas A.Kubilius pats viešai pripažino, jog pražudė  pačių sužlugdytame Snoro banke 2,5 milijardų litų klientų piniginių lėšų!

 

A.Kubilius atrodo pamiršo, ką pats, praėjus tik keletui dienų po AB banko Snoras užgrobimo, kalbėjo žiniasklaidai. A.Kubiliui atminties atgaivinimui specialiai suradau pasiskaitymui straipsnį „Andrius Kubilius: maždaug pusė nedraudžiamųjų indėlių ‚Snore‘ priklauso užsieniečiams“.

Taigi, suradęs žiniasklaidoje šį straipsnį, tik primenu trumpą atmintį turinčiam „krizių valdymo“ premjerui, pateikdamas jo žodžius niekaip neiškraipytus, ką jis kalbėjo visaip dangstydamas Savo padarytą nusikaltimą.  A.Kubilius tada pats žurnalistams viešai teigė, „kad tik pusė iš 2,5 mlrd. Lt – sumos, kurią Snoro indėlininkų ir investuotojų asociacija (SIKA) įvardija kaip nedraudžiamus banko indėlius – priklauso Lieuvos gyventojams ir verslui, likę pinigai – užsieniečių“.

Pagal ciniką A.Kubilių išeina taip, jog apvogti banko kreditorius užsieniečius, kaip jis įžūliai tvirtina, kad ir daugiau, kaip ant 360 milijonų Eurų (1,25 milijardo litų, - t.y. pusė sumos!) yra galima?! O apvogti Lietuvos gyventojus ir verslą ant tokios pat sumos yra, tur būt, irgi normalu?! Na, čia jau, matyt, tikroji konservatorių krikščioniška moralė pasireiškia? Dabar suprantu, kad Lietuvos krikščionių demokratų partijos prisijungimas prie Tėvynės Sąjungos pastarąjai buvo didžiulis laimėjimas. Patys krikščionys demokratai sutirpo, o jų atsineštas politinis kapitalas liko. Tačiau nuo to labiau moralūs  konservatoriai netapo. Kaip konservatoriai buvo buvę nevykėliai komunistai iš praeities, taip ir liko. Tačiau buvusiam konservatorių partijos lyderiui noriu atsikirai priminti krikščioniškasias vertybes: p.Kubiliau, juk septintas Dievo įsakymas sako – NEVOK!!!

(Žiūr. 2011-11-23 straipsnis „Andrius Kubilius: maždaug pusė nedraudžiamųjų indėlių ‚Snore‘ priklauso užsieniečiams“).

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/andrius-kubilius-mazdaug-puse-nedrauziamuju-indeliu-snore-priklauso-uzsienieciams-662-181294

 

Daugiausiai lėšų konservatorių sužlugdytame Snore prarado valstybės ir biudžeto įmonės

 

A.Kubiliui ir visai konservatorių žulikų gaujai (kitaip tikrai negaliu jų pavadinti!) išvogusiai Snorą ar atskiriems tos gaujos nariams, aktyviai prisidėjusiems prie banko išvogimo, noriu dar kartą priminti, kokio lygio nusikaltimą jie padarė.

Daugiausia valstybės lėšų Snore prarado Ignalinos atominė elektrinė. Jos indėlių suma šiame banke siekė 26 milijonus eurų (89,9 milijonus litų). Į nuostolius nurašyti 22,5 milijonai eurų (77,8 milijonai litų) Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos piniginių lėšų, o taip pat ir 8,7 milijonai eurų (29,9 milijonai litų), kurių Snore neteko Generalinės miškų urėdijos.

Susisiekimo ministerijos reguliavimo sferoje esanti bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ neteko 4,4 milijonų eurų (15,1 milijonų litų), Klaipėdos valstybinis jūrų uostas – beveik 5 milijonų eurų (17 milijonų litų).

Įmonė „Investicijų ir verlo garantijos“ („Invega“) Snore prarado 10,7 milijonus eurų (37 milijonus litų).

Apie 4,5 milijonus eurų (15,6 milijonų litų) Snore prarado „Regitra“, beveik 3 milijonus eurų (virš 10 milijonų litų), laikytų banko sąskaitose, neteko ir Registrų centras. Vandens tiekimo įmonė „Vilniaus vandenys“ prarado banke 2.3 milijonus  eurų (8,0 milijonus litų), o įmonė „Klaipėdos vandenys“, bankrutavusiame banke Snoras laikiusi 1,2 milijono eurų (4 milijonų litų) vertės indėlį, atgavo tik 100 tūkst.eurų.

Alytaus m. savivaldybė banke Snoras prarado 7,2 milijonus eurų (24,9 milijonus litų) savo laikytų ten piniginių lėšų, o Alytaus raj. Savivaldybė – 3,2 milijonus eurų (11,1 milijonų litų). Panevėžio rajono savivaldybė „Snoro“ banke laikė apie 580 tūkst. Eurų (2 milijonus litų).

Sveikatos apsaugos sistemos įstaigos Snoro banke įvairiomis formomis laikė 9,3 milijonus eurų (32 milijonus litų). Indėlių draudimo fondui išmokėjus maksimalias draudžiamąsias sumas, gydymo įstaigų nuostoliai vis viena siekė virš 4 milijonų eurų. Pavyzdžiui,  Panevėžio miesto greitoji medicinos pagalbos stotis neteko daugiau nei 290 tūkst. Eurų (1 milijono litų).

Dėl konservatorių įvykdyto neteisėto Snoro nacionalizavimo ir banko tyčinio  bankroto Policijos departamentas prarado per 3,5 milijono eurų (per 12 milijonų litų). Snore buvo ne tik Policijos departamento pinigai, bet ir Kriminalinės policijos biuro depozitinėje sąskaitoje esančios lėšos. Iš viso banke Snoras buvo įšaldyta 5 milijonai eurų (17,3 milijonų litų) Policijos departamentui priklausančių piniginių lėšų.

 

Verslo įmonių ir privačių bendrovių bei gyventojų nuostoliai taip pat didžiuliai

 

Taip, čia aukščiau kalbėjome tik apie valstybines ir biudžetines įmones. O kur dar privačios įmonės, užsienio kompanijos? Kur dar klientai fiziniai asmenys, gyventojai, kurių AB banke Snoras, kaip mažmeninės paskirties banke, buvo daugiausiai iš visų šalies bankų.

AB „Rokiškio sūris“ po Snoro bankroto prarado šiame jau suvalstybintame banke 4,3 milijonus eurų (15 mln. litų), UAB „Draudimo kompanija PZU Lietuva“  prarado šiame banke 3.3 mln. eurų (11.3 mln. litų), UAB „Perlo paslaugos“ neteko 2,4 mln. eurų (8,2 mln. litų) savo piniginių lėšų, laikytų banke, AB Orlen Lietuva – 2,1 mln. eurų (7,2 mln. litų), UAB „Utenos prekyba“ – 1,9 mln. eurų (6,6 mln. litų). UAB „Invalda“ neteko Snoro banko sąskaitose turėtų net 5,8 milijonų eurų (20 mln. litų).

Dar daugiau savo lėšų Snore prarado užsienio kompanijos. Pavyzdžiui, Holten Investments Ltd. neteko 49.7 milijonų eurų (171,7 mln. litų), FBME bank Ltd. – 21,4 milijonų eurų (73,9 mln. litų), EN+ Group Ltd. – 16,2 milijonų. eurų (55,9 mln. litų), Ashburg Ventures Corp. – 9,4 milijonų eurų (32,4 mln. litų).

AB banko Snoras klientas Č.T.Ramanovskaja po tyčinio Snoro banko bankroto prarado savo vardu sąskaitoje banke laikytų 2,4 milijonus eurų (8,2 mln. litų), A.Macijauskas – bevek 2 milijonus eurų (6,8 mln.litų), M.Berba – 1,9 milijonų eurų (6,7 mln. litų), A.Vyšniauskas – 1,8 milijonų eurų (6,3 mln. litų).

Suradau A.Kubiliui ir jo sėbrams pasisakitymui ir keletą tuo meto spaudos straipsnių, kad atgaivinti savo atmintį bei priminti jiems jų pačių padarytus nusikaltimus. Skaitykit ir atgailaukit, krikščionys apsimetėliai!

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/didziausia-zala-del-snore-dingusiu-pinigu-pajaus-verslo-imones-662-182264

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/lietuvos-gydymo-istaigos-del-snoro-bankroto-gali-netekti-14-mln-litu-662-190710

https://www.15min.lt/naujiena/londonas-2012-olimpiada/naujienos/snoro-krize-gali-smogti-ir-olimpieciams-banke-isalo-pasiruosimui-ir-dalyvavimui-londono-olimpiadoje-skirtos-lesos-613-181135

http://www.adminbiuras.lt/editable-news/id-103/

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/nacionalizuotame-snore-ne-tik-lietuviu-pinigai-662-183088

O atskirai A.Kubiliui noriu asmeniškai atsakyti į jo kartojamą mantrą, - neva, Snoro banke buvo daug užsienio įmonių indėlių, buvo aptarnaujama daug ofšorinių kompanijų. O tai, pagal Kubilių, yra labai blogai, ir tuos jų pinigus pavogti yra ne griekas.

Tai va, p.Kubiliau, daugelis tų užsienio įmonių yra dau skaidresnių, negu jūsų konservatorių ir prezidentės D.Grybauskaitės proteguotas SGD terminalas- laivas, plūduriuojantis prie Klaipėdos. Nežinia tiksliai, kas yra naudos gavėjas, kam krenta „otkatai“ nuo Lietuvos biudžeto piniginių lėšų, mokamų į neaiškių Bermudų ofšorų sąskaitas. O štai Snore, dėl jūsų kaltės, daugiausiai piniginių lėšų praradusi užsienio įmonė Holten Investments Ltd., kuri neteko 49.7 milijonų eurų (171,7 mln. litų) priklauso Lietuvos piliečiui, tiksliau jos beneficiarinis savininkas (teatleidžia man jis už pagarsinimą) yra žinomas Klaipėdos verslininkas Martynas Gusiatinas ir tai buvo jo ir partnerių (Vakarų pramonės finansų korporacijos) pinigai už parduotas "Smeltės" uosto kompanijos akcijas. Kubiliau, jūs su Šimonyte tuos jų pinigus pavogėte!

Konservatoriai A. Anušauskas, R. Dagys, J. Razma ir S. Šedbaras savo veiksmais padėjo premjerui A.Kubiliui ir finansų ministrei I.Šimonytei nuslėpti jų padarytus sunkius nusikaltimus

 

 

Primenu, kad tuo metu sukurtai Seimo laikinajai tyrimo komisijai 2012-05-30 d. visiškai pabaigus darbą ir nusprendus patvirtinti parengtas išvadas visumoje, konservatoriai užprotestavo šias išvadas „balsuodami kojomis“, t.y. paprasčiausiai palikdami posėdžių salę ir taip sužlugdydami balsavimą. Seimo laikinosios tyrimo komisijos išvados dėl Snoro buvo „pervažiuotos konservatorių buldozeriu“!

Todėl, tiesiog būtina pagarsinti, tų Seimo laikinosios tyrimo komisijos, aiškinusios situaciją banke Snoras, narių pavardes, kurie paskutinio Komisijos posėdžio metu (2012-05-30 d.) išėjo iš posėdžių salės ir tokiu būdu sužlugdė balsavimą ir galutinį išvadų patvirtinimą (Posėdžio protokolas Nr.LK-26). Išvados buvo aiškiai nepalankios prezidentės D.Grybauskaitės statytiniui, Lietuvos banko vadovui V. Vasiliauskui ir konservatoriams. O  po išvadų patvirtinimo Seime, patys konservatoriai tuo atveju neišvengiamai būtų tapę politiniais lavonais.

Nėra kvorumo, nebus ir išvadų, pasakė konservatoriai ir liberalai, dirbę Seimo laikinojoje tyrimo komisijoje. Tai A. Anušauskas, R. Dagys, J. Razma ir S. Šedbaras bei P. Auštrevičius ir S. Bogušis. Manau, kad šie „garbūs“ ponai turėjo ką slėpti nuo visuomenės. Ir jie ne tik sužlugdė Seimo komisijos tyrimą, bet ir tokiais savo veiksmais padėjo vėliau D. Grybauskaitės statytiniui, Lietuvos banko vadovui V. Vasiliauskui, premjerui A. Kubiliui, finansų ministrei I. Šimonytei kartu su jų pasikviestais užsieniečiais bankroto administratoriais S.Freakley, N.Cooper bei dabartiniu bankroto administratoriumi G.Adomoniu iššvaistyti bei išgrobstyti AB banko „Snoras“ akcininkų ir indėlininkų turtą bei pinigus. O tuo pačiu pridengė šiuos Snoro sužlugdytojus nuo asmeninės atsakomybės!

Dar primenu, kad tuo laiku net pačią Seimo opozicijos siūlomą komisiją Seime pavyko įsteigti tik iš 3 (trečio) karto. Akivaizdžiai matėsi, kad valdančioji Seimo dauguma, sudaryta iš konservatorių ir liberalų partijų, tikrai turėjo ką slėpti nuo visuomenės ir AB banko Snoras kreditorių.  Konservatoriai net atvirai darė spaudimą Seimo nariams, ragindami juos nebalsuoti už tokios komisijos sudarymą. Tam tereikia susipažinti su Seimo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos 2012-01-19 d. kreipimųsi į Seimo narius, parengtu ir pasirašytu asmeniškai šios frakcijos seniūno Jurgio Razmos.

(Žiūr. „Seimo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos 2012-01-19d.  kreipimasis į Seimo narius“).

Ir pabaigai. Visiems buvo aišku, kad AB bankas Snoras buvo užsitraukęs konservatorių nemalonę, Tereikia prisiminti aršios konservatorės, tuometės Krašto apsaugos ministrės Rasos Juknevičienės viešus pasisakymus (pvz.”Žinių radijuje”), kuriuose pastaroji atvirai vadino „ Lietuvos ryto“  dienraštį  „Snoro rytu“. Taip kaip galima balsuoti už tukius žulikus? Bet, jeigu jau esate didelis konservatorių, kurie beveik 30 metų alino šalį, patys valdomi nuo galinės sėdynės, lėlininkui – patriarchui nuolat tampant valdžios virvutes, tai bent nureitinguokite tuos didžiausius žulikus: A.Kubilių, A.Anušauską, J.Razmą, S.Šedbarą, R.J.Dagį, R.Juknevičienę!

 

 

 

 

 

 

Peržiūros: 7995

Komentarai   

+24 # KUBILIAU IR ŠIMONYTE 2019-05-25 09:07
Nueikite į bažnyčią ir uždekite žvakeles, nes ne visi žmonės gali atleisti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Kas pagimdė gyvulius 2019-05-25 11:02
Radau štai tokį komentarą:
Tik primenu
(2014-01-26 16:35:29)
(62.140.224.202) Parašė:
Snoro skyrius “snoriukus” pardavė uz 3mln.lt- tikroji rinkos kaina 30-35mln.lt! Pavogė!!! Bankomatus pardavė uz 2mln.lt- tikroji rinkos kaina 25 mln.lt! Pavogė!!! “Snoro lizinga” pardavė uz 7mln.lt- tikroji rinkos kaina 45mln.lt! Pavogė!!! “Liet.ryto”akcijas tiesiog veltui padovanojo- tikroji rinkos kaina 30mln.lt! Pavogė!!! Kiek dar gali Kubiliaus, Šimonytės ir Vasiliausko šaika kartu su bankroto administratoriais siautėti ir nebaudžiamai vogti?! Gal jau užtenka faktų baudžiamajai bylai iškelti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Atas 2019-05-25 23:26
Faktų baudžiamajai bylai daugiau negu reikia, bet kas tą bylą kels, jeigu aplink visi savi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Kas vagys, Kubiliau? 2019-05-25 11:15
Snorui už 52 mln. EUR paskolą, suteiktą Latvijos skrydžių kompanijai „Air Baltic“, buvo įkeistas visas kompanijos turtas ir 49% akcijų paketas. Po konservatorių organizuoto banko Snoras užgrobimo ir „nacionalizavimo“, Latvijos vyriausybės premjeras Dombrovskis, kuri tuo metu valdė kitus 51% „Air Baltic“ akcijų, susitarė su korumpuota A.Kubiliaus konservatorių vyriausybe ir neteisėtai užvaldė įkeistą bankui Snoras akcijų paketą (nusipirko šias akcijas už 224 tūkst. latų, ekvivalentu už 320 tųkst. EUR!), negrąžindami bankui nei cento paskolos! Taip, daugiau kaip ant 50 milijonų eurų buvo apvogti Snoro kreditoriai. O nei vienas bankroto administratorius, nei buv3s N.Cooperis, nei dabartinis G.Adomonis tų pinigų net neieškojo! O skrydžių bendrovė „Air Baltic“ iki šių dienų sėkmingai skraido bei neša pelną Latvijos valstybei. O galėjome mes turėti nacionalinį vežėją!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Kai balsuosi, atmink 2019-05-25 09:13
Dievas tave mato, o Landsbergis – ne
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Laborantui 2019-05-25 10:14
Tamsta esi “be penkių minučių kandidatas ir į Lukiškes” !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Dočys 2019-05-25 10:17
Idiotas su raudonu snargliu! :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # vladas lukosevicius 2019-05-25 10:19
Vagis ir aferistas bando pabėgti iš Lietuvos ir prisidengti neliečiamybe .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Saulė saulutė 2019-05-25 11:24
O kregždės, pasirodo, tai apsišikę... Dar ne visos čia Qubilo ir Šimongrybytės nuodemės surašytos!...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Saulėns 2019-05-25 11:52
Teismus ir visa teisesauga valdo vien asmeniskai Grybauskaite. Gyvename kazkokioje skyleje. Uztat jau milijonas tautieciu emigravo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # tulpes@lrpk.lt 2019-05-25 11:57
Gen. prokuroro E.Pašilio įsakymas: „Įsakau banko Snoras vagims: Šimonytei, Kubiliui, Vasiliauskui, Frikliui, Cooperiui, Adomoniui ir pačiai Grybauskaitei miegoti ramiai“. Kol kas...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Prokurorams 2019-05-25 23:54
Su barzdele, sulinkusio, niekas neieško? :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # O nuotrauka 2019-05-25 15:29
tai faina, na čia gerai Drižius su tom kiaulėm pavarė...taikliai :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # PAPRASTAI IR AIŠKIAI 2019-05-26 11:43
TEISMAS - Tarybinio Elito Išaukštintas Sukčių Melagių Aferistų Susivienijimas. TAI jau seniai Įrodyta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Čia tai geras! 2019-05-25 11:27
Pagal ciniką A.Kubilių išeina taip, jog apvogti banko kreditorius užsieniečius, kaip jis įžūliai tvirtina, kad ir daugiau, kaip ant 360 milijonų Eurų (1,25 milijardo litų, - t.y. pusė sumos!) yra galima?! O apvogti Lietuvos gyventojus ir verslą ant tokios pat sumos yra, tur būt, irgi normalu?! Na, čia jau, matyt, tikroji konservatorių krikščioniška moralė pasireiškia? Dabar suprantu, kad Lietuvos krikščionių demokratų partijos prisijungimas prie Tėvynės Sąjungos pastarąjai buvo didžiulis laimėjimas. Patys krikščionys demokratai sutirpo, o jų atsineštas politinis kapitalas liko. Tačiau nuo to labiau moralūs konservatoriai netapo. Kaip konservatoriai buvo buvę nevykėliai komunistai iš praeities, taip ir liko. Tačiau buvusiam konservatorių partijos lyderiui noriu atsikirai priminti krikščioniškasias vertybes: p.Kubiliau, juk septintas Dievo įsakymas sako – NEVOK!!! : :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Vikte 2019-05-25 11:48
Sunaikino banka, pusvelciui pardavineja, otkatus gauna po stalu, teisesauga dirba I vienus dalytes vartus, Kuperis dingo taip kaip I vandeni gerai patratines banka. Banko darbuotojai, kurie pasiliko dirbti pasakoja tiesiog ciudus kas ten daresi.....voge visi kas priejo...Kur ta pati skaidriausioji Dalyte, kuri galejo istarti .....tie machinatoriai. Idomu kas didesni nusikalteliai, gal tie, kurie sunaikino moku banka? Adamonis vagis, kuriam padejo vogti ta pati advokatu kontora, kuri dabar ruosiasi ginti ji . Lietuva tampa pasaulio stebuklu.t.y slykscia salimi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # G.Adomonis - vagis! 2019-05-25 23:10
Lietuvių parduotą „Snoro“ vilą prancūzai jau perparduoda už dvigubai didesnę kainą /2016-09-08d. pranešė portalas 15min.lt/. Bankrutavusio banko „Snoras“ administratoriaus G.Adomonio už 1,95 mln.EUR ką tik parduotą vilą Nicoje jau prancūzai pardavinėja dviguba kaina. Nicoje veikianti nekilnojamojo turto agentūrą „Snorui“ priklausiusią vilą parduoda už 3,7 mln.EUR. Nicoje dirbantis nekilnojamojo turto brokeris lietuvis neabejoja, kad „Snoro“ bankroto administratorius vilą pardavė stebėtinai pigiai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Kiekvienam aišku 2019-05-25 23:13
Konservatorius milijonierius baltųjų pirštinių vadas Tadas Langaitis,tituluojamas būsimuoju ūkio ministru,praėjusiais metais nuo savo pajamų mokesčių nesumokėjo nė vieno euro.(Vakaro Žinios).Kadangi Grybauskaitė ragino už juos Seimo rinkimuose pamenu balsuoti,tai belieka pritarti Antonovui.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # rutenis 2019-05-25 12:01
Girdejau LB tiria agrokoncerno auto isperkamaja nuoma.Ar jau baigesi subankrotinto SNORO saibos,kad tiesiamos letenos i agrokoncerna?Maitvanagiai pagal uzsakyma - kada "istirs" AE afera,LEO,SNORO,duju ,INDEPENDIEC,dvaru aplink ezerus ir t.t.-tai veikt yra kur,p.Pasili, ,ane?o ne tikrint viena,kita dar likusi LTU uab'a.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # no coment 2019-05-25 13:00
pagarba autoriui :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Aš maniau, 2019-05-25 13:47
Nausėda – molis.
Kas galėjo pamanyti,
Kad dabar jis man kaip brolis,
Nes yra prieš Šimonytę…
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # jeronimas 2019-05-25 22:40
Myliu liaudies poezija!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # labas 2019-05-25 15:19
Sveiki, brangieji, aš visą gynimą dirbau ir turiu daugiau nei 30 metų darbo stažo. Turbūt, man pasisekė , todėl gaunu normalią pensiją, kad galiu pragyventi Lietuvoje. Tiesa, negastroliavau po užsienius, nusipirkau butą, todėl jį branginu ir galiu atsiskaityti už man pateikiamus mokesčiais.PASTABA,- aš neturiu šeimos. Šiandien man lengva,- o ateitis kokia, gal senelių namai, kuriuose norima kuo greičiau numarinti....?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Akuma 2019-05-25 15:31
Jau reikia kepurytės iš aliuminio folijos kažkam :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # labas 2019-05-25 16:06
Gerb. Akuma, jeigu Jūs nesuprantate diskusijos prasmės, teikiamų pavyzdžių ,tai geriau ir patylėkit arba išklausykit.. Klausimai, nekalbu apie
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # aiškeriagis 2019-05-25 15:32
Radau štai tokį komentarą: Algis 2016 rugsėjo mėn. 16 d. 14:57:22 Срочно закупить партию особопрочных памперсов для ОПГ Ландсбергздюкасов! Это дело обкатается в Москве, а потом плавненько перетечет в международный суд! Куда ни кинь, а Антонов Литву загнал в угол! Писают уже кипятком, а ведь паяльничек еще не вставили. А что будет после решения международного суда?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Julius 2019-05-25 15:34
Senai buvo aišku, jog snoristai teisis dėl jų banko nelegalaus uždarymo. Klausimas buvo tiktai, kokios sumos ieškinys bus suformuotas ir kokia forma bus kreipiamasi į tartptautinį arbitražą dėl snorininkų laisvės judėjimui apribojimų ES teritorijoje... Galės konservatoriai prieš kitus rinkimus vėl šaukti, jog tik jie moka suvaldyti krizę, nes krizė vėl gali prasidėti dėl mlrd. grąžinimo, kuriuos LT prapylė konservų dėka.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # labas 2019-05-25 16:11
Gerb. Juliau, gal reikėtų mums iškelti tokį klausimą, kad kaltieji būtinai atsakingi už nuostolius mūsų valstybei, juo labiau,jeigu Jie yra valstybės tarnautojai,Vg3va9alstybės prezidentai....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Dzūkija 2019-05-25 23:08
Ieškinys Lietuvai ?...O juk turėtų būti ieškinys tiems,kurie rankas prie to "laužo" šildėsi...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Ar tik nebus 2019-05-25 16:46
Simonyte gimines su Simasiumi, nes kazkaip veido bruozai yra panasus. Ar tik nebus abu lezbijanai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Darijus 2019-05-25 23:07
Ką neoliberalai daro, kai nebeturi argumentų: šypsosi, kikena, varto akytes ir naudojasi "sąmokslo teorijos"sąvoka. Pasitikrinkite su savo pažįstamais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-16 # OPA 2019-05-25 18:11
PASIRODO DAR YRA SKAITANČIŲ ŠITĄ PROPAGANDINĮ PORTALĄ. :))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # 0pa 2019-05-25 19:08
Neskaitykite propagandiniu zinių, skaitykite valstybės laikraščius, kur I.Šimonytė ;išp0rtalijo; Snoro pinigus, dabar dedasi valstybinė finansininkė mūsų visų atskaitymais į valstybės biudžetą
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # 0pa 2019-05-25 19:24
Brangieji. Kubilius su asvo partijos bendražygiais smenga į partijos liūną
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Visada klausio 2019-05-25 19:48
Kodėl Kubilius ir Šimonytė vis dar ne prie parašos? Kas už tai atsakis?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Pagarba autoriui už 2019-05-25 20:01
straipsnį, bet manau, kad tuos didžiausius žulikus: A.Kubilių, A.Anušauską, J.Razmą, S.Šedbarą, R.J.Dagį, R.Juknevičienę reikia ne reitinguoti, o šaudyti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # 0pa 2019-05-25 20:08
Kubilius su Šimonyte kartu su Grybauskaite bėga nuo Lietuvos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # 0pa 2019-05-25 20:18
Šaudyti nereikia, bet nerinkite savais i ES ir tegu dirba RIMI,ar MAX kasininkėmis. O, kaip šaunu...Valiuo...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # jeronimas 2019-05-25 22:50
Pasikartosiu;Per simta metu Lietuvai net stalinas su hitleriu nepadare tiek skausmo,tiek nuostoliu,tiek nesunaikino Lietuvos,kiek sugebejo per nepilnus 30 metu padaryti landsbergine -kubiline-teroristine partgauja.Suskaiciuotos dienos liko magnolijai su jos visu tulpiu pastu.Norisi tiketi,kad naujam Prezidentui nebus sunku pakeisti visu teisines sistemos strukturu grybauskinius "vaaaaaldovus",ir pareikalauti is nauju saziningu tyrymu del ivykdytu milijardiniu afioru pries Lietuva,pries Lietuvos zmones.O dabar nereiketu suteikti galimybes saraso Nr 5 lietuviskiems ziulikams emigruoti i jevrosojuzo stiklo-saules rumus,nes tuomet teks prasyti leidimo beveik tokiu paciu,kad leistu siuos patraukti baudziamon atsakomyben.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Nuojauta 2019-05-25 23:03
Grybas šluoja prezidentūrą, dalija savo svitai postus, reiškia netiki, kad ateis jos įpėdinė. Priešingu atveju visą tą govadą paliktų Šimonkei. Ir tai yra geras ženklas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Manau 2019-05-25 23:16
Tata šachmatų partijos nebaigs dėl laiko limito.Laukia įdomūs įvykiai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Reigardas 2019-05-25 23:58
Kokie tragiški “sutapimai”. Prieš konservų aferą su ofšoru dėl Mažeikių Naftos nužudomas jos priešininkas Gedeminas Kiesus.(galvą jam Panevėžio banditai “Dėdulės” nurodymu nupjovė) . Prieš konservų aferą, vėl su ofšoru, dėl SGD terminalo, netikėtai miršta (Landsbergio Tatos nurodymu “nuvečiamas” nuo dviračio Druskininkuose) didžiausias to priešininkas Bronislovas Lubys. Ir Snoro akcininkų (jei nebūtų pabėgę nuo "širdies smūgio") tas pats Lietuvoje laukė… Baisu, kur prisiliečia konservuotas gaivalas!...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # SNORO 2019-05-25 23:21
Byla politinė, visa smarvė kyla iš Vašingtono. Grybai ir įvairūs pianistai tėra JAV vasalai, todėl bankininkams Lietuvoje buvo grėsmė pražūti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # MARTYNAS 2019-05-26 00:11
PAGAL KIENO DŪDELĘ ŠOKAMA??? Taip rašė: Baranauskas banką statė dvidešimt metų, o Grybė sugriovė per naktį, žinoma griauti, tai ne statyti... LIETUVOJ VISI SPRENDIMAI PRIIMAMI NAKTĮ.............TODĖL KAD AMERIKOJE TADA RYTAS......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # pastebejimas 2019-05-26 00:16
saugumas baranausko biografija isnagrinejo nuo pat darzelio ir nieko isskyrus pagyrimus nerado, kas labai isiutino korumpuotus valdziazmogius,,,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Atas 2019-05-25 23:23
Pasislėps ir kubiliai, ir ...ytės nuo atsakomybės, nes jų rankose nežabota valdžia ir gera otmazkė, stiprus užnugaris
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Gerule schema... 2019-05-26 00:24
Gerule schema...Pries krize komerciniai bankai perkelia visus pinigus i motinines imones scandinavuose, LCB nieko nedaro (ar nenori), abi partijos (nesvarbu valdzia ar opozicija) dirbtinai pucia krizes burbula visomis imanomomis priemonemis kad sukompromituoti maksimaliai galimybes pasiskolinti uz protingus %, (to niekam nereikia nei pozicijai, nei opozicijai, nei Prezidenturai, nei LCB ir tuo labiau Swebui/Sebui ir Co. Tada Kubilius ir Simonyte skolinasi uz zveriskus procentus is tu paciu Swed$Seb and Co, kurie “grazina” i LT tuos pacius ispumpuotus is LT pinigelius pries pat krize, tik jau ne uz 2-3% o 10% !!! Visi kiti (prisideje, buve salia ar patarti) prisiperka LR obligaciju ir po siai dienai sildo savo kisenes!!!! pries tai is zaidimo pasalina nepaklusniuosius (snoras ir ukis) ... va toks man rodos paveiksliukas ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Banga 2019-05-26 11:36
D.Grybauskaitė yra tų vagių konservatorių "stogas" .
Pamenu, 2016 m. spalio 5-ąją dieną, atėjusi iš anksto balsuoti vykstančiuose Seimo rinkimuose, prezidentė D.Grybauskaitė viešai pareiškė: „Balsuoju už permainas ir kad mažiau šalyje vogtų“. Nepatikėjau tada. Pasirodo, - vogti galima?! Tik nereikia vogti tokias dideliais bankais, kaip Snoras?! Ir negalima, matomai, vogti šimtais milijonų ar milijardais, kaip tai darė, savo savo valdančiosios kadencijos metu, konservatoriai. Ar ne taip, „sąžiningoji ir skaidrioji“ prezidente D.Grybauskaite???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Nuomonė 2019-05-26 11:12
Snoro banko savininkai buvo Antonovas ir Baranauskas. Pavogti šį banką patiems iš savęs neįmanoma. NE..., nu Lietuvoje galima, nors aplamai - tai neįmanoma. O kaip čia gavosi, kad bankas (tiksliau jo turtas) visumoje ir pilnumoje atsidūrė Lietuvos valdžios rankose, po to kai Antonovas ir Baranauskas patys pas save visa tai pavogė ir dar pabėgo į Rusiją, todėl reiškia , kad viskuo Putinas kaltas..."rusai puola"...va, kaip būna.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # REALYBĖ 2019-05-26 11:16
Žiūrėk, kaip stipriai palietė vagis konservatorius teisybė, kokia skausminga aferistų konservatorių reakcija, apskundė portalą bukimevieningi, jog straipsnį portalas išimtų. Manau, kad žmonės šiandien balsuodami parodys kur jūsų vieta, brudai. Jūs - be penkių minučių kandidatai į Lukiškes , vagys! Ar ne, KUBILIAU ir JUKNEVIČIENE?!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # DRIŽIUS MOLODEC 2019-05-26 11:24
O Aurimas Drižius tai molodec.Nepakijojo valdžiagyvių ir paliko straipsnį,net nuotrauką į Kubiliu bybys pakeitė :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Pagoglinkit 2019-05-26 13:02
PAGOGLINKIT STRAIPSNĮ APIE AFERISTĘ: „Žmonių“ partijos kandidatė I.Šimonytė išvogė Snorą. Ar tie 12 tūkst. apvogtų Snoro banko obligacijų turėtojų pamiršo tai?"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Dvigubi standartai 2019-05-26 11:21
Kodėl pastoviai 30 metų Lietuvoje taikomi dvigubi standartai ? Ar prisimenate ,kad būtų suruošta apkalta kam nors iš konservatorių ? Ar kam nors užkliuvo jų verslai , ryšiai , praturtėjimai ir kt ? Arba prezidento R.Pakso "nusižengimai" tapatūs dabartinės prezidentės ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Sukčių šutvė 2019-05-26 11:51
Advokatų kontorai „Tark Grunte Sutkiene“ (dabar "TGS Baltic" vadovauja advokatė Eugenija Sutkienė. Į šią kompaniją 2014 m. rugsėjį advokatu dirbti perėjo buvęs prezidentės D.Grybauskaitės patarėjas teisės klausimais Ernestas Rimšelis (prezidentūroje dirbo 2009 m. – 2014 m. liepa). Sutapimas, ar ne (greičiau – ne!), tačiau jau po mėnesio ši kompanija laimėjo tenderį konkurse, kuriame AB banko Snoras bankroto administratoriumi buvo paskirtas G. Adomonis. O advokatų kontora „Tark Grunte Sutkiene“ tapo Snoro kreditorių komiteto oficialiu konsultantu juridiniais klausimais. O dar po mėnesio (nuo 2014 m. lapkričio mėn.pradžios) jie jau oficialiai kartu pradėjo ten darbuotis ir vogti Snoro turtą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Gedeminas Merkys 2019-05-26 13:05
Snoro banko kreditorių komitetui vadovauja A.Mažintienė, kuri taip pat dirba VĮ „Indėlių ir investicijų draudimo fondas“ vadovės pareigose. O į šias pareigas ją paskyrė dar buvusios A.Kubiliaus konservatorių vyriausybės finansų ministrė I.Šimonytė, kurie daugiausiai ir prisidėjo prie Snoro banko sužlugdymo. Ranka ranką plauna? Vertinant visa tai, ir pavadinti tai kitaip, – kaip politinė korupcija, – neišeina. Ranka ranką plauna.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Šimonytės fonomenas 2019-05-26 11:32
Du bankus išvogė ir dar ne zonoje?..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # komunistas 2019-05-26 13:37
Kubilius su kaupu išpirko savo kalte jisai pasirašė migracijos paktą jo dėka afrikiečiai gali atvažiuoti į Lietuvą ir apvaisinti lietuves bei praturtinti Lietuvą afrikietškais genais . Šitam žmogui reikia statyti paminklus dar gyvam esant jisai yra kovotojas prieš rasizmą kaip ir aš .Šlovė Kubiliui tikri lietuviai ir afrikiečiai tave myli .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # ATMINTIS 2019-05-26 14:20
Pamenu Finansu ministre ŠIMONYTE pamenu mums pensijas sumazino , o kai atejome prie SEIMO pasikalbeti , tai premjerministeris KUBILIUS su Krašto apsaugos ministre JUKNEVICIENE dar ir GUMINEMIS KULKOMIS pavaisino.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Danutė BALSYTĖ 2019-05-26 15:12
P.Y.Z.D.A. tau Šveiko mėgėja...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Visada sakiau, kad 2019-05-27 09:11
SNORAS bus Grybauskaitės ir Ožių partijos saulėlydis : :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # NE NAUSĖDA LAIMĖJO 2019-05-27 09:12
ČIA NE NAUSĖDA LAIMĖJO! Čia Tauta nubalsavo prieš Landsbergių klaną. Nausėda privalo tai įsisąmoninti!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # AKIVAIZDU 2019-05-27 09:13
Tauta spyrė konservatoriams į subinę. Ir į klyną asmeniškai Landsbergių klanui :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Atas 2019-05-27 14:29
Na va, kad ir sutvarkė bankus, paskutinėmis žiniomis tie dykaduoniai sėkmingai ir pasislėps nuo atsakomybės
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # jeronimas 2019-05-27 19:56
kelis kartus perziurejau valstybes anuko veido grimasa.Panasu ,kad ir nepaprastasis anukas dziaugiasi galedamas pilieciu pagalba nusikratyti bent laikinai dviem bagazais nuo kupros? Arba tokia pat israiska snukelis igauna,kai netvarka viduje,tiksliau kai shikna toliau spjauna negu akis mato.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # bingo 2019-06-02 17:52
RASKITE 10 SKIRTUMŲ TARP VAGIES IR AFERISTO COOPERIO IR KUBILIAUS... NEPASISEKĖ?... MAN IRGI!...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # kur tas 2019-06-11 10:28
kubilius tikrai panasus i byvi teslagalvi-zydeli gudragalvi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Remis 2019-11-18 01:03
apiplėštas bankas snoras vidury dienos pagal "įstatymus" grybauskaitės
ir kubiliaus rankomis, eurosojūzo nurodymu sunaikinti Lietuviškus bankus,
o banko turtą leido išsidalinti tarpusavyje visiems sėbrams. nu ir ką
jūs runkeliai padarysit ? nu ir kąąą ??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti