Pagaliau - Ramūnas Karbauskis skelbia karą Landsbergio gaujai

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.73 (11 Votes)

Pagaliau - Ramūnas Karbauskis skelbia karą Landsbergio gaujai


Ramūnas Karbauskis


Ilgai stengiausi būti korektiškas savo oponentų atžvilgiu, dabar pranešu – tas laikotarpis baigėsi. Tai, ką pamačiau per šiuos du su puse metų, pranoksta net ir lakiausią vaizduotę. Lietuvos žmonėms niekas niekada neleido net akies krašteliu pamatyti faktų, kurie leistų bent kažkiek įsivaizduoti, kaip sistema slėpė iššvaistytus milijardus eurų, stabdė tyrimus, kurie būtų išvertę ne vieną korumpuotą politiką iš posto.

Per eilę metų susikūrė sistema, kurioje, turint aukščiausių politikų palaiminimą, buvo galima nekliudomai vogti iš valstybės ir susidoroti su tais, kurie nori tam sutrukdyti. Kada supranti, jog net prokurorai buvo priversti paklusti tiems, kurie tarnavo šiai sistemai, suvoki, kad tam kažkas turi padėti tašką, nes kitaip tai sunaikins pačią valstybę.

Pustrečių metų mes diena iš dienos kovojame su šia sistema, su korupcija, nepotizmu, valdininkų sabotažu. Šią užduotį mums patikėjo Lietuvos žmonės, kurie suprato, jog mums valdžia – įrankis sugrąžinti Lietuvai tai, ką prarado Tauta dėl aukštus postus užėmusių politikų siaurų interesų ir begėdiško požiūrio į emigruojančius, negalinčius apsiginti žmones.

Korupcija ir dabartinė valdžia yra absoliučiai nesuderinami dalykai. Džiugina, kad vis daugiau žmonių, pareigūnų ima drąsiai kalbėti apie įvairių lygių korupciją valstybėje. Ar tai būtų įvykę, jei dabar valdžioje būtų konservatoriai? Labai abejoju...

Profesorius V. Landsbergis parinko Lietuvai Dalią, kurią pavadino visos Lietuvos dalia. Prokurorai šį jos dešimties metų valdymo laikotarpį įvardijo kaip vieną juodžiausių, kuriame ne teisėsauga, o politikai sprendė, kaip turi vykti teisingumas ir kokiems politikams bei juos remiančioms grupėms jis bus nevykdomas. Būtent per šiuos metus atsirado neliečiamųjų luomas, o, kaip socialiniuose tinkluose teigia patys konservatoriai, Lietuvai vadovauja ne kas kitas, bet faktinis Lietuvos vadovas – V. Landsbergis, kurio nuomonės nuolankiai klauso ir pati Lietuvos Dalia, netvėrusi tuoj po Seimo rinkimų pranešti, jog rinkimus laimėjo ne tie.

Kalbėdamas apie „tuos“, noriu jūsų pasiteirauti, ar jums nekilo klausimas, kodėl reikia, kad valdžioje būtų „tie“? Kai jie buvo valdžioje, niekas nesipriešino Prezidentei, kuomet ji nurodinėjo, kaip turi skolintis Lietuva krizės metais. Niekas net nedrįso sureaguoti į jos argumentą, jog tik impotentai skolinasi iš Pasaulio banko. Lietuvai šie Prezidentės žodžiai ir juos įgyvendinę A. Kubiliaus ir I. Šimonytės veiksmai papildomai kainavo beveik du milijardus eurų. Visi sutartinai tylėjo. Žmonės jau pamiršo, kad Prezidentė „padėjo“ Lietuvai ir investuodama daugiau kaip milijoną litų savo asmeninių lėšų į valstybines obligacijas, tokiu būdu gaudama milžiniškas palūkanas, nes skolinimasis dažnai buvo kelis kartus brangesnis, nei tai darė kaimyninė Latvija.

Jos buvęs rinkimų į Prezidento postą štabo vadas, dabartinis Lietuvos banko vadovas V. Vasiliauskas dievagojasi, jog viskas bankiniame sektoriuje tada buvo gerai ir skaidru. Tik va, vidinės Lietuvos banko darbuotojų atliktos ekspertizės, jų ataskaitos ir netgi banko dokumentai, teikti tuometinei URM bei valstybės vadovams, vykstantiems į susitikimus Švedijoje, rodo priešingai. Pasirodo, Lietuvos bankas realiai vertino situaciją, matė rizikas, valstybės vadovai buvo informuoti. Skaičiau dokumentus, kurie buvo rengiami pirmiesiems A. Kubiliaus vizitams į Švediją – taip, jis turėjo žinoti, kad „Pagal šiuo metu [mano pastaba – 2009 m.] galiojančią VILIBOR apskaičiavimo tvarką iš penkių bankų, pagal kurių skelbiamas palūkanų normas skaičiuojamas VILIBOR, net keturi bankai yra iš Skandinavijos. Kyla abejonių, ar bankų nustatyti rizikos priedai yra pagrįsti.“ Būtent taip A. Kubiliui rašė Lietuvos bankas. Deja, ši informacija nebuvo prieinama Lietuvos žmonėms, kurie tuo metu skolinosi šeimos būstui, o paskui didžiulės palūkanos virto šeimoms akmeniu po kaklu. Ar ne tai bandoma uždangstyti Lietuvos bankui slepiant informaciją nuo Seimo laikinosios tyrimo komisijos, o banko vadovui tyčiojantis iš Seimo ir sakant, kad Seimas santykiauja su lavonais? Beje, po Lietuvą praskolinusio ministravimo, Lietuvos banke darbavosi ir dabartinė kandidatė į prezidentes – I. Šimonytė. Man kyla klausimas, kodėl visi prezidentės Dalios Grybauskaitės globotiniai ten sėkmingai prisiglaudžia? Gal tokiu būdu apdovanojama už nuolankumą, tylą ar darbus? Tikriausiai nereikia priminti, kad ir G. Nausėda taip pat dirbo atsakingą darbą viename iš Skandinavijos bankų padalinių Lietuvoje.

Tai tik vienas sistemos, joje veikiančių asmenų ir jų veiksmų sąsajų pavyzdys, o „tulpių pašto“ laiškai, puikiai iliustruoja, kaip tvarkomi kiti reikalai šalyje.

 

Man akivaizdu, jog išrinkę I. Šimonytę mes aukščiausiame valstybės poste, de fakto, turėsime Vytautą Landsbergį. Kandidatė to nė neslepia – pasisakymuose ji Vytautą Landsbergį apipila komplimentų liūtimi, o oficialioje konservatorių partijos paskyroje, jis jau dabar, kaip minėjau, vadinamas faktiniu Lietuvos vadovu. Dėl kandidato G. Nausėdos akivaizdu, jog žmogus turi galingą užnugarį – bankus ir stambųjį verslą. Manytina, kad toks Prezidentas tiktų ir konservatoriams, kurie daug metų tiems bankams ir verslui tarnauja.

Prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose laimės tie, kuriais pasitikės dauguma Lietuvos piliečių. Paaiškės, kas valdys valstybę. Labai daug valdininkų, korumpuotų verslininkų, parsiduodančių politikų meldžiasi, kad prezidentu netaptų Saulius Skvernelis, o į valdžią grįžtų konservatoriai, atsinaujinę naujais satelitais – G. Palucko socialdemokratais.

Balsavimas už bet kurį kitą kandidatą, o ne Saulių Skvernelį, reiškia, kad konservatoriai laimės Prezidento rinkimus. Jeigu taip įvyks, po tam tikro laiko Lietuvos žmonės supras, kad laikotarpis, kuomet valdančiąją daugumą Seime sudarė LVŽS, o Vyriausybei vadovavo Saulius Skvernelis, buvo gurkšnelis laisvės žinoti, laisvės šnekėti ir kurti Lietuvoje. Galų gale išsilaisvinti iš neliečiamųjų gniaužtų.

Visi turime teisę pasirinkti. LVŽS pasirinko savo kelią – tarnauti Tautai. Mes gerbiame pasitikėjimą, kurį įgijome rinkimų į Seimą metu. Vertindami faktą, jog artėjantys Prezidento ir Europos Parlamento rinkimai yra nacionaliniai, mes juos suprantame kaip pasitikėjimo mumis pasitikrinimą ir po jų priimsime atitinkamus sprendimus. Pralaimėjimo šiuose rinkimuose atveju žinosime, jog Tautos pasitikėjimo mandato nebeturime, todėl iš karto po rinkimų pasitrauksime iš valdančios daugumos. Valdžią garbingai grąžinsime Tautai, jei ji mūsų valdžia nebepasitiki.

Oponentai jau reaguoja į šią žinią ir sako, jog tai spaudimas rinkėjams. Ne, tai ne spaudimas. Tai absoliuti pagarba Tautos valiai.

O politologams, kurie abejoja mūsų žodžiais, noriu priminti, kad esame žodžio žmonės. Mes visada darome tai, apie ką sakome žmonėms.

Tebūnie tai politinė reklama – rinkimų metu įstatymas įpareigoja taip žymėti.

Peržiūros: 3966

Komentarai   

+73 # Arvydas Brunius 2019-05-03 15:12
Abu is tokios pacios zydiskos chebrutes! Dar dadekik 2 pries tai buvusius prezidentukus !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+108 # Viktorija 2019-05-03 18:07
Iš karto pasibaigus Grybauskaitės kadencijai jai reikia kelti bylą ir teisti. Pašilį astatydinti ir taip pat teisti. Ir jau okiu būdu negalima balsuoti už Dinastijos atstovus Šimonytę ir Nausėdą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+87 # OHO 2019-05-03 18:10
Čia tai giliai užkabinta, dar tokio neteisingumo nebuvo. Susikūrė apie save filmuką su suklastotais faktais ir galvoja kad visi tylės? Čia Nixono variantas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+81 # O Snoro byla? 2019-05-03 18:28
Prezidentės D.Grybauskaitės nurodymu tuometis Gen.prokuroras Darius Valys, ONKT departamento vyriausiasis prokuroras Irmantas Mikelionis, prokuroras Darius Stankevičius, pradėję nuo "balto lapo", sukurpė ir suklastojo Snoro banko pagrindiniams akcininkams ikiteisminio tyrimo bylą. Šiandien "pakabintas" korumpuotas naujasis gen. prokuroras Evaldas Pašilis juos dangsto. Nu , kaip, brudai, jus jaučiatės? Kaip parėję namo savo vaikams į akis pažiūrite?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+86 # Raimondas 2019-05-03 18:12
Man, visiškai nesuprantama, - A.Kubilius su I.Šimonyte padedami savo tvartelinių chuntos užgrobę ir išvogę Snorą bei būdami paprasčiausi vagys, kuriais privalomai turėtų domėtis Generalinės prokuratūros prokurorai, vienas dar neseniai norėjo daryti karjerą ir rengėsi kandidatuoti į Europos Tarybos generalinio sekretoriaus postą. Tai gerai, kad brudą išspyrė! Kita , kaip Šveiko kareivis šiandien raportuoja, jog yra pasirengusi nuo "žmonių" partijos kandidatuoti į prezidento postą?! Na, čia tai be žodžių. Tik Lietuvoje taip būna.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+74 # Saulė saulutė 2019-05-03 18:19
Šlubai ančiai Daukantinėje liko tik 60 normalių dienų. Reikia kuo skubiau dar iki prezidento rinkimų antrojo turo atstatydinti iš pareigų buvusį Grybauskaitės rinkimų štabo vadovą, Lietuvos banko valdybos pirmininką V.Vasiliauską. Tai silpnoji grandis. Tai silpnoji grandis ir Snoro aferoje. Tai galimybė padėti tašką konservatorių ir pačios Grybauskaitės aferoms. Po to pamatysite, - viskas subyrės, kaip kortų namelis. Ta šaika leika skųs vieni kitus net susiriesdami, kad tik išsaugoti savo asmeninį kailį ir bus galima daugelį jų patraukti baudžiamojon atsakomybėn.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-14 # Atas 2019-05-05 00:34
bet ir už Skverną nėra ko balsuoti, jis tik mėntas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+75 # jeronimas 2019-05-03 16:18
Ramunai,kokiu priemoniu emetes isaiskinant ateinanciu rinkimu biuletenius pavogusiems asmenims?? Ilgametis VRK virsininkas Zenonas,pademonstravo ,kaip privalomai grieztai saugomi nauji biuleteniu blankai jau pries dvi savaites su simonytes pazymetu balsu platinami slaptai??? Beja,teko girdeti net toki ganda,kad spaustuve gal simta tukstanciu biuleteniu slaptai iteike landsberginiu partgaujai?? Gal reiketu rimtai patikrinti va tokiuos pletkus ar gandus??? Juk kartais ir pletkuose ir ganduose randasi tiesos???kad landsberginiai turi kazkokia galimybe laimeti rinkimus,reiktu rimtai ziureti,one pro pirstus,nes jau du menesiai atvirai skelbiama,kad Simonyte jau kaip ir nugalejusi,kad visi reitingai tik jos naudai?? Nors jeigu realiai ziureti,tai besiruosianciu balsuoti uz sia mergaite realiai sunku rasti arba visiskai neimanoma????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+88 # PAGARBA 2019-05-03 17:43
Ramūnui Karbauskiui.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+94 # Tai 2019-05-03 18:01
Gal pagaliau išaiškės kas užvertė Kedį ir Ūsą, kas išstūmė Pociūną per langą, kas “patvarkė” Snorą, kas dengia įvairius klanus ir įtakingas grupuotes, kas valdo, ir kuria savas taisykles kalėjimų sistemoje ir t.t….
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+73 # Ramūnai 2019-05-03 18:16
Ačiū!Ačiū už drąsą!Seniai viską matome ir suprantame.Deja, esame bejėgiai ką nors pakeisti.Tulpė visais laikais tulpė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+60 # Pilietis 2019-05-03 17:58
Jei pažiūrėtumėte kas darosi Užsienio reikalų ministerijoje, tai Pašilio skandalas pasirodytų kaip sapnas. Nepotizmas Švogerizmas, lygių galimybių ir žmogaus teisių sisteminiai pažeidimai tapo kasdienybe. Neiškentę tokio feodalizmo žmonės įkūrė profesinę sąjungą savo pamintoms teisėms ginti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+75 # Vytautas Korsakas 2019-05-03 18:05
Korupcionierė sėdi Daukantinėje. Pažiūrėkime, šiandien prezidentės štabo vadovas Vitas Vasiliauskas - Lietuvos banko valdybos pirmininkas, antrosios kadencijos štabo vadovas - Romas Švedas - „Lietuvos geležinkelių“ valdybos pirmininkas, buvęs patarėjas Arūnas Molis vadovauja SGD terminalui, kitas patarėjas - Nerijus Udrėnas - Klaipėdos jūrų uosto direkcijos valdybos pirmininkas. Dar vienas patarėjas, Nerijus Rasburskis, įgyvendina šiukšlių deginimo, fabrikų statybos projektą. Jau nekalbėsiu apie Ingridą Šimonytę, kuri yra žinoma nuo Finansų ministerijos laikų, buvo sėkmingai įdarbinta su Vitu Vasiliausku Lietuvos banke. Žinoma, Rokas Masiulis yra „pilkasis kardinolas“, vadovaujantis Susisiekimo ministerijai. Kaip žinoma, jis savo karjerą pradėjo įtvirtindamas SDG terminalą su privačiu juridiniu asmeniu - „Klaipėdos nafta“. Matau čia nepotizmą, savo patarėjų protegavimą ir tylą, visuomenės informavimo tylą, manipuliavimą žiniasklaida.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+69 # REDA 2019-05-03 18:00
Labai sveikinu savo tauta , sugrizus prie konservu klanu kurybinio darbo, sekmes visiems, kad taip greit uzmirsot, kas karpe pensijas, praskolino Lietuva, istume i skurda, isvare miljona jaunimo, dar karta sekmes balsuokite uz simonyte, bus antra grybauskaites kadencija, , norite pasikeitimu, turesite bus stagnacija dar ilgiems metams, kas jumis rupinsis, Landsbergiai, NESITIKEKITE JIE JAU IDARBINO PRIVACIUS FONDUS, LAUKSITE DIDESNIU PENSIJU, NESULAUKSITE JIE JAU NESA PELNA ANUKUI IR LANDSBERGIO MORTAI, -, TAIGI RINKITES SIMONYTE, SEKMES, BUSITE PALAIMINTI, UZTENKA TERSTI VALSTIECIUS, kokie jie blogi, turesite gerus konservus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+71 # Bravo 2019-05-03 18:09
Šaunuoliai kad nebetylit, kuo daugiau drąsių žmonių, tuo blogiau diktatoriams. Atėjo galas šitam bespredelui valdžioj. Nesileiskite, kad jums visur nurodinėtų politikai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+75 # Senai laikas 2019-05-03 18:14
Viesinti lendzberginio rezimo nusikaltimus pries Lietuva
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+55 # jeronimas 2019-05-03 18:28
Viesinti landsbergines -qubilines -teroristines partgaujos nusikaltimus ,turetu buti pradzia atpildo uz Lietuvos naikinima,uz antra milijona deportuojama pilieciu is Tevynes,uz atnesta skausma ir kancias,uz kiekviena pilieti,kuris nebepakeles paniekinimo,nebeislaikes skurdo,dvasinio zeminimo pakele ranka pries save.Turetu buti landsbergines gaujos ir ju sebrai su visokiom magnolijom,baudziami ir uz kiekviena Lietuvos vaika,kuris skausme ir kanciose pakele ranka pries save.Dar baisiau siems nusikalteliams turetu buti vien uz tai ,kad jie prekiauja Lietuvos vaikais.Kiek zmoniu sunaikinta su narkotikais,kur jokios kovos nebuvo su narkotiku prekeiviais,kur net Siauliu komisarai nebaudziami ir iki siolei nenubausti prekiavo mirtimi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+66 # T0MAS J. 2019-05-03 18:15
TSKPistė per 10 metų Prokuratūrą padarė neįgalia, teisingumui netarnaujančia įstaiga, kuri garsėja vien bylų nutraukimu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+41 # Pilietė SS 2019-05-03 18:22
Karbauskis tai skelbia karą tai gaujai, bet Laisvas laikraštis kariauja prieš Skvernelį. Tai ko jūs siekiat, Drižiau? Kad laimėtų tie banditai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+52 # jeronimas 2019-05-03 18:35
Rumunijos Ciausesku irgi save laike pasaulio visagaliu,turedamas seima prievartavo nepilnametes kaip ir Berluskonis,ir mane,kad jie teisingumui nepasiekiami ir nebaudziami.O kas ivyko -zinome ir mateme.Neabejoju ,kad ir Lietuvos zudytojai ir naikintojai sulauks bausmiu.Cia tik laiko klausimas.Todel tikiuosi,kad rinkejai neparsiduos uz sauja skalbimo milteliu ar bambali zurzos,bet balsuos uz ta kuris teikia vilciu Lietuvai,Lietuvos zmonems,jaunimui.Balsuokime uz ta,kuris pasisako uz valdzioje sedinciu nusikalteliu ir aferistu patraukima baudziamon atsakomyben,kuris laiko savo pareiga panaikinti istatyma ,maskuojanti 75 metus nkvedistus ir kgbistus,kurie galbut net iki siolei vaiksto zmoniu krauju suteptom rankom??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+64 # PELĖDA 2019-05-03 18:45
LL mažai kas skaito .Gaila, kad valdantieji neturi kur plačiau paskleisti šitą žinią...Viską užgrobę nupirkti "skalikai".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Protaujantiems 2019-05-03 19:05
Tik už Arvydą Juozaitį balsuosime. Susivienykim.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-33 # Anūkas 2019-05-03 19:12
Nieko nelaimėsite, nuo 1991 m. valdom Lietuvą, ir įkast negalite. Avinai bliovė dar 1989 m. Baltijos Gaidžio Kelyje, o kas gavosi? :D :D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # tomas 2019-05-03 20:00
Tu pats gaidys.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+58 # Aldutė 2019-05-03 19:52
Dalia, Dalia - kokia tu pradažna bjaurastis... tpfu, net pykina
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # vladas lukosevicius 2019-05-03 20:33
Na juokiausi kai skaičiau , KGB agentė ,,, Šatrija ,,, Prunskienė rašo , kad čiulpė Lansbergiui už premjero postą .
O ką teko čiulpti Grybauskaitei , kad tiesiai iš KPCC partinės mokyklos pakliuvo į Džordžtauno universitetą , o paskui tapo finansų ministre , paskui tapo Eurokomisare , o galiausiai LT prezidente ....
Na KGB šliuxa ir šunims nučiulps už postus ....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+48 # Antanas 2019-05-03 20:37
Dar yra Lietuvoje tikinčių kunigų. Šiandieną aplankęs keletą bažnyčių, pastebėjau, kad skelbimo lentose ( ne bažnyčioje )daug kur raginimas balsuoti už Puidoką ir braukti konservatorių kandidatus. Ačiū kunigams.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # kche kche kche 2019-05-03 20:59
"DĖDULĖ' APSISHIKS iš nervo...o po to numirs aukštielnykas jei prakiš rinkimus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # Tai 2019-05-03 21:52
ar suprantate, kad jie to ir laukia.Juk tada Daukanto aikštės šeimininkė vadovaus vyriausybei
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # vladas lukosevicius 2019-05-04 08:06
AR SKAITĖTE , KGB PROSTITUTĖ APDOVANOJO DAUGIAVAIKES MAMAS .....
NEJAUGI GERBIAMOS MAMOS ,,,,, pas jus neliko savigarbos ?
Jūs priėmėte apdovanojimus iš KGB prostitutės Grybauskaitės kuri apiplėšė jus , jūsų vaikus ir anūkus prasukdama milijardines aferas , jums buvo sumažintos pensijos , o tuo pat metu KGB prostitutė pelnėsi jūsų saskaita neviešuose aukcionuose pirkdama valstybines obligacijas , kuriuos organizavo Šimonytė ....
Jūsų vaikai ir anūkai buvo priversti bėgti iš Lietuvos , jie prarado butus ir santaupas , dėl bankų aferų su palūkanomis ...........
TAI GALIMA SULYGINTI ,,, jeigu du žymiausi pedofilai Čekanavičius ir Sadeckas surinktų prievartautus vaikučius ir apdovanotų juos premijomis ,,, ir dar padėkotų už suteiktą malonumą ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+48 # genoaite 2019-05-04 10:31
Ramunai,reikia kad si straipsni paskaittu kuo daugiu zmoniu. Isleisk laikrastuka irislatink po LIETUVA. Laiko nedaug liko.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # jeronimas 2019-05-05 16:03
Tevynes isdavikams,valstybinio masto nusikalteliams ir teroristams sprogdinusiems Lietuvos paminklus,reikia ne kara skelbti,bet grieztai bausti,ir izoliuoti nuo visuomenes uzdarant Lukiskese iki gyvenimo pabaigos.Daugeli valstybiu uz Tevynes isdavyste baudziama mirties bausme.Esu tikras,jei Lietuvoje uz tokio masto nusikaltimus butu baudziama mirties bausme,tainebutu valdzia uzurpave valdziagyviai uz leidima kurti valstybeje adamkinius kankinimo kalejimus,eme is amerikonu maisus amerikiniu doleriu,arba uzverte lietuviska snora vien todel,kad kazkas ypatingai slaptai nupirko skandinavijoje magnolija.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Vytautas 2019-05-05 21:49
Ačiū Karbauskui už tiesą ir linkiu ištvermės kovoje su Landzbergio gauja, Konservatoriams valdžioje-NE.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # A.L. 2019-05-06 07:32
UŽ PUTEIKĮ arba už PUIDOKĄ!!!!! Prisiminkite Skvernelio 240 plėšikų su kaukėmis!!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # esmes 2019-05-06 23:16
Ramunas ir Gabrielius draugai-per Gabrio uosvi,kuris budams NZT vadu leido rastis zemgrobiu politikai...,nekliedekite-jie viens kita dengia
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # Johnas 2019-05-07 10:41
Karbauskis gali pakovoti kildisienes sijono klostese,tik ne pries Lansbergius,kurie jam leido būti zemgrobiu,.oligarchu ir dvigubos pilietybes" puoseletoju"...marazma
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti