25 mlrd. žydų ieškinys prieš Lietuvos vyriausybę - Stanislovas Tomas, advokatas, profesorius

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.36 (7 Votes)

25 mlrd. € žydų ieškinys prieš Lietuvos vyriausybę - Stanislovas Tomas, advokatas, profesorius

 

 

 

 

 Visai neseniai Stanislovo Tomo bendražygis signataras Zigmas Vaišvila viešai paskelbė apie tai, kad stoja į Stanislovo Tomo pirmininkaujamą konservatorių partiją.  Kai keli žmonės iš Lietuvos visuomenės tarybos suabejojo, ar Stanislovo Tomo iniciatyva surinkti 50 tūkst. eurų iš pensininkų, pardavinėjant jiems katę maišę - pažadus padidinti pensijas - Zigmo Vaišvilos visi tie žmonės buvo pašalinti iš LVT kaip "išdavikai"


ALDONA JANKEVIČIENĖ

Diskusija tema - "Į kieno galvą pataikė "kuvalda"".
Čia kaip Frakenbok klausia - įspėk, kurioje ausyje man zyzia, o atsakymas - abiejose.

Tegul žydai nuteisia savus niekšus, tegul pareikalauja iš Putino išmesti, iškratyti, nes sudeginti - per daug garbinga, savo tautietį Leniną, ir visus kraugerius, pasivadinusius bolševikais, nužudžiusius milijonus, dirbtinai sukėlusius "holodomorą" Ukrainoje, kai badu nužudyta derlingiausioje pasaulio šalyje dešimtys milijonų, mano nuomone, kaip kerštas už kažkada nugalėtą ir atimtą Chazarų kaganatą, tegu brenda į kraujo jūrą ir atgailauja.

Kitaip - ne jiems spręsti, kam statome paminklus ir ne jiems mus mokyti.

O tarpusavio diskusija, kad savi žudė savus, verta tik Paleckio. Taip, gynėsi nuo okupantų ir teisingai žudė parsidavėlius kolaborantus, Buvo, žinoma, ir nekaltų aukų, nes vyko žiaurus karas. Ir dabar, pasitaiko, nuteisia nekaltus.
Todėl ta "kuvalda", ačiū Dievui, išnyko iš LVT, greit išnyks ir iš Lietuvos.

Tik kas šlykščiausia šioje istorijoje, tai, kad ir dabar, neatsiprašęs, kad žiauriai suklydo, Zigmas Vaišvila LVT puslapyje kaltina kitus - Zenoną Andrulėną, Joną Mažintą , Aurimą Drižių ir mane, esą dėl šmeižto.

Kame tas šmeižtas, ne-gerbiamas žmogau? Juk mes visi nuolat kalbėjome ir rašėme, kad pats atsimerktumei ir pamatytumei, kokioje realybėje gyveni, ar proto sutemos užvaldė negrįžtamai?

Z. Andrulėnas apkaltintas dėl domeno įgijimo. Betgi patranka be šovinių nešaudo. Kas nurodė, kad pensininkas.eu sąskaiton prašoma rinkti pinigus tam apsišaukėliui advokatui? Tik ne Andrulėnas ir ne mes, kuriuos nuolat "šalinate" neaišku kokia teise ir kokiu pagrindu.

Todėl dar kartą raginu visus valdybos narius įvertinti Zigmo Vaišvilos kaip visiško manipuliatoriaus ir melagio veiksmus, nes didžiulė gėda, kad toks žmogus prisistato LVT pirmininku. Be to, jis nėra pasitraukęs iš "kraujais besirašančiųjų partijos ", taigi, tebėra draugai ir bendraminčiai su "kuvalda". Tuomet, kai aš vilkau į dienos šviesą apsimetėlį ir sukčių, daugelis valdybos narių nenorėjo patikėti, abejojote. Pasitvirtino su kaupu.Taigi dabar liko apsivalyti iki galo. Todėl visiems valdybos nariams siūlau apsvarstyti, ar gali toliau būti pirmininku toks asmuo, kuris skleidžia atvirą, jau įrodytą melą, savo klaidas ir kaltes versdamas ant kitų. Tai itin žema.

Žinodama Z. V. būdą, prognozuoju - dabar prasidės itin šaižus žviegimas ir manęs užblokavimas.

Taigi atsisveikinu "suvisam ".
Ite missa est.

Peržiūros: 3126

Komentarai   

+10 # jeronimas 2019-05-02 13:27
panasu autore ,kaip extrasense,zino kas bus?? As neginu ir nereklamuoju nei vienos ,nei kitos komflikto puses.Tik man idomu,jeigu jus ,Aldona,zinojote kas yra toks Zigmas,ir kaip rasote ,kad tai labai blogas zmogus,noriu paklausti,ar jus kieno verciama stojote i LVT,?? Ar stodama garsiai visiems issakete savo zinoma info apie "netikusi" zmogu,kuri valdyba isrinko valdybos vyriausiuoju???? Jus kaltinat Vaisvila ,kad jis kazkada priklause kitam partbureliui,bet mano klausimas jums;O ar jus nebuvote ir nesate kito partburelio priklausomybej????Suprantama,kad sia provokacija mazuma lvt nariu su jumis irgi ivykde turint savanaudziu keslu.Jusu atskilusi dalele veikia panasiais pagrindais kaip landsberginiu partija,kur ryja tik patys,kitiems nevalia,o jeigu to neistengia pasiekti tuomet naudojasi krastine patarle "nei pats eda,nei kitiem duoda".Jums siuo atveju kuri patarle arciau kuno?? manau ir tikiuosi man pritars daugelis skaitytoju,kad sendien LVT reikalingaLietuvai kaip deguonis,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # J.Radovičius 2019-05-02 14:14
Jūsų komentaruose dažnas informuotumo ir supratimo stygius, nors emocijų daug.
1.Jankevičienė ne "stojo" į LVT, bet yra viena iš jos steigėjų, lygi Vaišvilai.
2.Iš straipsnio pradžios aišku, kad ji yra trenkta mažaraštė nacionalistė, megztoji beretė, tad gražu, kad ją ištrenkė iš organizacijos.
3.Gražu, kai niekšai suskilo ir dėl to jų kelių dešimčių asmenų susibūrimas neturi politinės ateities. Taip yra nuo Sąjūdžio laikų - kiekviena nauja politinė organizacija kūriasi visų pirma kaip asmeninis UABas, dėl to jų tiek daug ir jokio sutarimo tarp jų nebus ir nereikia. Į kiekvieną jų visuomet dedamos būtent jūsų išsakytos viltys, tačiau 30 metų nieko nedugebat išmokti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Atsakymas 2019-05-05 08:59
Nėra jokių konflikto pusių.LVT buvo kuriama apie metus, Vaišvila atsirado tik pabaigoje.Žmonės patikėjo , kad jį skriaudžia teisėsauga, valdoma Grybauskaitės.Po išrinkimo pasirodė jo tikrasis veidas-siekis bet kokia kaina tapti vienvaldžiu vaduku.Didelių asmeninių problemų turintis žmogus, praradęs turtus , įgytus būnant prie lovio, siekia valdžios.Tam pasirinko aferistą S.Tomą.Bijodamas pašalinimo, pradėjo šalinti visus kritikuojančius.Visi šalinimai neteisėti, Z.Vaišvilai pačiam už asmens duomenų viešinimą bus iškelta baudžiamoji byla.Ši organizacija jau užvaldyta , nes Vaišvila nepasitraukė iš Stanislovo Tomo, toliau šmeižiančio Lietuvą , partijos .Mes jungiamės prie "Lietuva yra čia".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # jeronimas 2019-05-02 13:33
del musu vaiku ir anuku geresnes ateitiesmdel .Lietuva turi buti Tevyne i kuria griztu visi isvyti is Lietuvos del Lietuva iskeitusiu i maisus amerikiniu doleriu padugniu,kurie uzvalde Tevyne-Lietuva.Esu isitikines,kad pardavinejanciu teisinguma uz pinigus,pardavinejanciu Lietuva ir jos vaikus,naikinanciais Lietuva ir jos turtus,turetu rupintis Lukiskes ir ju priziuretojai,arba tiesiog emigruoti i ten,is kur Lietuva nesimato.Laikas Tevyne isvalyti nuo padugniu ,ir sustabdzius griovima,pradeti atkurima ir kuryba ,statybas ,moksla,ir skaidru versla.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Petras 2019-05-02 16:16
Bet dabar tikrai tikiu, kad tas Tomas Stanislovas vunderkindas.Jau apgynė lietuvos pensininkus taps europarlamentaru, dabar jau gina austrijos pensininkus ir tuoj žydai bus milijardieriai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # istorikė 2019-05-02 19:01
Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras melas:

sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Stanislovas Tomas 2019-05-03 01:31
Hava Nagila ;-)
Debilas Ignas VĖGĖLĖ ilsisi
Mano IQ didesnis ir ilgesnis 8)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Albina Adomonienė 2019-05-03 06:38
Pirmiausia, Stanislovai Tomai, reikėtų žinoti, kad mūsų Lietuva tiems tavo "žydų palikuonims" jau pakankamai sukišo visų mūsų pinigų pagal "išlikusio turto įstatymą" - nors ne mes iš jų atėmėme, bet tiesiog geranoriškai. Buvau "Grąžintinų namų gyventojų", bei "Benamių" asociacijos narė ir gerai žinau šitą reikalą. Pirmiausia su jais buvo atsiskaitoma, o tik paskui su mumis ty dar ir dabar didelė dalis žmonių neatgavo savo turėto turto. Bet žydai nebūtų žydai, jei nebūtų įtikėję savo šventumu ir jei nekaltintų visos Europos kaltėmis, kurių ir patys yra pridarę pakankamai - vien Lietuvoje visokių dušanskių , pasiuntusių myriop ne vieną tautietį, buvo ne vienas. Taip, kad nesuprantu, Stanislovai, kam tu imiesi tokio projekto, jei nežinai visos tiesos? Kam reikalingas tas naujas neapykantos kurstymas, tas naujas karas? Kam save statai į tokią kvailą, savižudišką poziciją? Negi nesupranti, kad nepavykus įgyvendinti jų ambicijų - pats tapsi jų taikiniu ty "atpirkimo ožiu"?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti