Zigmą Vaišvilą vis dar vejasi Stanislovo Tomo šmėkla

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.50 (1 Vote)

Signataras Zigmas Vaišvila su policijos pagalba šeštadienį neįleido į susirinkimą atvažiavusių Lietuvos visuomenės tarybos "LVT) narių. Kaip žinia, minėta organizacija jau "išvalyta" nuo visų žmonių, kurie nepritarė Zigmo Vaišvilos ir Stanislovo Tomo sumanymui surinkti iš pensininkų 50 tūkst. eurų, žadant, kad S.Tomas jiems "priteis" po 600 eurų pensijas.

Tai, kad tai apgaulė, visi suprato, tačiau LVT Teisės grupės vadovas Kęstutis Eiva ir Stanislovas Tomas nuramino : "kai teismas atmes mūsų ieškinį, sakysime, kad teismas korumpuotas" (yra šio susitikimo garso įrašas. 

 

Kazimieras Juraitis

Lietuvos Visuomenės Tarybos (LVT) metinis ataskaitinis susirinkimas vyko dramatiškai 2019 04 27.
Renginys prasidėjo policijos pareigūnų atsilankymu. Juos iškvietė grupė piliečių, kurie atvyko į susirinkimą su pretenzijomis. Kaip vėliau išaiškino LVT valdybos narys ir teisės Darbo Grupės vadovas Kęstutis Eiva, jų pretenzijos visiškai nepagrįstos, o pagrindinis nuolatinės destrukcijos motyvas – sužlugdyti Lietuvos valdančiajai sistemai pavojingos pilietinės organizacijos perspektyvas. Vienas iš aktyviausių destruktorių Zenonas Andriulėnas iki šiolei organizacijai neperduoda LVT kasos, prieigų prie LVT veidaknygės ir internetinio puslapio, dėl ko buvo kreiptasi į Prokuratūrą, bet šito reikalo baigtis dar neaiški. Organizacija apsivalė: iš savo narių tarpo ir valdybos pašalino septynis aktyviausius kenkėjus ir toliau tęsia savo veiklą.
Į renginį buvo pakviesti kandidatai į LR Prezidentus. Atvyko kandidatas į LR Prezidentus Mindaugas Puidokas. Jis pasakė gražią, turiningą kalbą. Kadangi buvome paprašyti išjungti video kameras, tai pateikti šios kalbos Tautai negalime.
Susirinkimo pabaigoje LVT valdybos pirmininkas signataras Zigmas Vaišvila pristatė Lietuvos Visuomenės Tarybos veiklos viziją. Iš esmės Lietuvos Visuomenės taryba siekia suformuoti alternatyvią Lietuvos valdymo sistemą.
Renginys vyko penkias valandas. Nepaisant bandymų jį sužlugdyti (provokatorius išprašė policija), susirinkimas vyko konstruktyviai ir dalykiškai.

 


Apie tai, kaip ir kodėl Zigmas Vaišvila metė visus galvojančius savo galva žmones iš LVT, "Laisvas laikraštis" jau rašė:

 

Zigmas Vaišvila jau išmetė arba „suspendavo“ bent pusę savo vadovaujamos LVT narių „dėl neteisingos nuomonės“

 

Aurimas Drižius

 

 

Dabar tokio veikėjo, kaip signataras Zigmas Vaišvila veikla ir pastangos „kovoti su sistema“ man kelia tik juoką, nors dar visai neseniai juo tikėjau ir maniau, kad tai žmogus, kuriam rūpi, kokioje valstybėje gyvename.

 

Pernai rudenį kartu su kitais žmonėmis, nukentėjusiais nuo lietuviškos mafijos, kuri kažkodėl vadina save „teisėsauga“, įsteigėme visuomeninę tarybą „Lietuvos visuomenės taryba“ (LVT), kuriuos tikslas buvo reformuoti vadinamuosius „teismus“, siūlant Seimui įvairias iniciatyvas.

 

Pradžia buvo graži, nes visus žmones skaudino ta pati problema – Dalios Grybauskaitės vadovaujamos mafijos siautėjimas ir suvokimas, kad pavieniui nieko nepakeisime, reikia vienytis.

 

LVT valdyba, į kurią buvau išrinktas ir aš, išsirinko savo pirmininką  Zigmą Vaišvilą – jis, kaip signataras, turėjo garsinti LVT veiklą. Nors iš pradžių buvo manoma, kad jokio pirmininko mums nereikia, nes tai neišvengiamai sukelia kažkieno nepasitenkinimą. Tačiau kadangi visuomeninei organizacijai reikėjo formalaus vadovo, juo tapo Z.Vaišvila.

 

Sumanymas buvo padėti gintis žmonėms nuo teismuose sėdinčių nusikaltėlių, pasirūpinti jiems gynyba. Po kelių mėnesių valdybos narys Kęstutis Eiva atsivedė į posėdį genijų teisininką Stanislovą Tomą, daugkartinį profesorių ir šiaip tiesiog žmogų – genijų. S.Tomas pasiūlė paprastą įdėją – per LVT surinkti bent 1000 pensininkų, kurie „susimęstų“ po 50 eurų, ir S.Tomas juos atstovautų Jungtinių tautų Žmogaus teisių komitete, siekiant prisiteisti iš valdžios 600 eurų pensiją, nes dabartinė neva yra žeminanti pensininkų orumo ir neatitinkanti visokių chartijų, kurių pavadinimais lengvai žongliruoja vunderkindas.

 

Idėja labai patiko Z.Vaišvilai – jis pasiūlė balsuoti už tai, kad pritarti S.Tomo projektui ir tam, kad LVT dalyvautų šiame procese.

 

Tiesa, vienas valdybos narys Zenonas Andriulėnas suabejojo, ar tai realu, ir paklausė, ar kokie nors užsienio komitetai gali spręsti Lietuvos pensininkų pensijų dydį. „Svarbiausia pradėti, o paskui, jeigu teismas atmes skundą, tai sakysime, kad teismas korumpuotas, - atsakė genijus, suskaičiavęs, kad tokiu būdu į jo kišenę įplauks 50 tūkst. eurų honoraras, kurį jis pažadėjo dalintis – 10 proc. turėjo atitekti Audiui Nakui ir „ekspertai. Eu“ už „viešinimą“ (matyt, tai paaiškina, kodėl šiame portale neliko kitų temų, tik Stanislovas Tomas). LVT valdyba balsavo už šį projektą.

 

Kitame posėdyje teliko aptarti tik technines smulkmenas – kaip organizuoti pinigų nusiurbimą iš pensininkų, ir pan. tada kai kuriems valdybos nariams kilo klausimų dėl genijaus sumanymo, ir apskritai – dėl šios idėjos teisėtumo. Triukšmą pakėlusi advokatė Aldona Jankevičienė buvo išvaryta už durų, S.Tomui garsiai šaukiant : „Lauk iš čia“. Visą tai matė ir neprieštaravo garbusis „signataras“.

 

Tada kitas LVT narys Jonas Mažintas, senas Z.Vaišvilos draugas, davė interviu „Laisvam laikraščiui“, kuriame pasidalino savo nuogąstavimais apie tai, kad LVT bus tik įrankis apvogti pensininkus, o Ostaopas benderis vėl prapuls panamose arba Andoroje, kur jis ir reziduoja. Tai sukėlė Zigmo Vaišvilos įniršį – jis išsikvietė mane ir J.Mažintą „pasiaiškinti“.

 

Z.Vaišvila priekaištavo, kad „Laisvas laikraštis“ parašė netiesą – neva VVT niekada nepritarė S.Tomo sumanymams. Nors specialiai suradau to posėdžio garso įrašą, kuriame visa LVT valdyva balsavo ir pritarė S.Tomo sumanymui, gavau Z.Vaišvilos ir LVT nutarimą „dėl „Laisvame laikraštyje“ paskelbtos tikrovės neatitinkančios informacijos“. Nors ta informacija pilnai ir visiškai atitiko tikrovę, galiausiai A.Jankevičienė, Z.Andriulėnas, Jonas Mažintas ir aš  buvome Vaišvilos išgrūsti iš LVT „už grubų įstatų pažeidimą“. Mane LVT „susprendavo“ iš pradžių suspendavo, vėliau išmetė, ir niekas net nebandė manęs paklausti.

Nors Zigmas Vaišvila pašalino visus žmonės, kurie nepritarė Stanislovo Tomo sumanymui apiplėšti pensininkus, ir dabar sako, kad jis neturi nieko bendro su šiuo aferistu, dar visai neseniai Zigmas Vaišvila spaudos koneferncijoje gyrėsi, kad įstojo į Stanislovo Tomo vadovaujamą konservatorių partiją:

Žodžiu, pirmą kartą gyvenime atsidūriau visuomeninėje organizacijoje ir pamačiau, kaip jos pirmininkas Zigmas Vaišvila valo  šią organizaciją nuo žmonių, kurie turi savo nuomonę.

Peržiūros: 2100

Komentarai   

-2 # Z. Jurgelevičius 2019-04-29 19:39
Re: "...specialiai suradau to posėdžio garso įrašą, kuriame visa LVT valdyva balsavo ir pritarė S.Tomo sumanymui...". Kiek dar kartų reikės prašyti, kad kolegos mane nepriskirtų prie balsavusių už Z. Vaišvilos ir jo "palaikymo komandos" vykdomas neteisėtas veikas? Pamirštantiems faktus kolegoms iš LVT valdybos primenu - aš aptariamame LVT valdybos posėdyje iš viso nedalyvavau. Patys poną Vaišvilą išsirinkte (nors steigiamąjame LVT suvažiavime jis dievagojosi, jog vienvaldžio pirmininko LVT iš viso nebus) - patys su juo ir aiškinkitės...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # linas 2019-04-29 19:54
tai gal ir gerai kad tuos landsberginius ivanauskus su mazintais isvijo, kiek jie gali daryt destrukcija?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Zigmas Vaišvila 2019-04-29 22:00
Eilinį kartą meluoja Aurimas Drižius - policiją iškvietė ne Zigmas Vaišvila, kuris neturi ką slėpti, o destruktoriai, kuriems policija ir pasiūlė vykti su policija. Šie sutiko ir išvyko su policija. Aurimai Drižiau, ar meluoti pačiam - tai jau tapo patalogija?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Stanislovas Tomas 2019-04-30 03:13
Mano IQ yra aiškiai didesnis už debilo Igno VĖGĖLĖS, todėl galite rašyti ką tik norite, vis tiek nieko nepasieksite būdami silpnapročiais 8)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Kęstutis Eiva 2019-04-30 17:40
Gaila laisvo laikraščio. Nusipezėjo visai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Petras 2019-04-30 19:11
Cituoja Kęstutis Eiva:
Gaila laisvo laikraščio. Nusipezėjo visai
Man labai gaila taves.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # DYDIS-SVARBU 2019-04-30 19:15
Bet tavo kūjis rusiškai rašoma su ch- yra aiškiai mažesnis nei tikro vyro ,nes tikri vyrai , su normaliom smegenim nesielgia kaip bepročiai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Kūzia 2019-05-01 01:00
Cituoja DYDIS-SVARBU:
Bet tavo kūjis rusiškai rašoma su ch- yra aiškiai mažesnis nei tikro vyro ,nes tikri vyrai , su normaliom smegenim nesielgia kaip bepročiai.

Esi čiulpęs? PAtiko?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Zenonas 2019-05-03 17:23
Lietuvos Aukščiausiais Teismas laikosi pozicijos, kad sprendžiant klausimus dėl asociacijos narių pašalinimo, turi būti sudaromos tinkamiausios ir priimtiniausios sąlygos (prielaidos) visiems suinteresuotiems asmenims tinkamai pasirengti tokio svarbaus klausimo nagrinėjimui (žr. Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegijos 2009-12-15 nutartis civilinėje byloje Nr. 3K-7-470/2009, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegijos 2012-12-21 nutartis civilinėje byloje Nr. 3K-3-589/2012). Procedūriniai pažeidimai gali būti savarankišku ir pakankamu pagrindu pripažinti neteisėtais susirinkime priimtus sprendimus nepriklausomai nuo materialiųjų narių pašalinimo ar atšaukimo pagrindų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti