Vieninteliai Algirdo Paleckio "šnipinėjimo" įrodymai - buvo Rusijoje, reiškia "šnipas"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

Vieninteliai Algirdo Paleckio "šnipinėjimo" įrodymai - buvo Rusijoje, reiškia "šnipas"


Aurimas Drižius

Algirdo Paleckio gynėjai buvo įsitikinę, kad jis bus paleistas iš Lūkiškių kalėjimo, mat jokių įrodymų, kad jis ką nors perdavė Rusijos žvalgybai, byloje nėra.

"Yra tik samprotavimai apie tai, kad jis buvo išvažiavęs į Rusiją, ten buvo susitikęs su partijos "Jedinaja Rosija" politikais, ir rašė į "prokremlišką spaudą" straipsnius, - teigia vienas iš A.Paleckio gynėjų.

Iš visų šių išvedžiojimų VSD daro išvadą, kad A.Paleckis yra rusų šnipas. Nors A.Paleckis neslėpė savo įsitikinimų ir vaikščiojo su raudona vėliava, todėl niekaip netiko į pasislėpusio ir užsimaskavusio šnipo vaidmenį, VSD dundukams pasirodė, kad A.Paleckis geriausiai tinka šnipo vaidmeniui.

Beje, minėtas advokatas buvo pakraupęs nuo VSD operatyvininkų lygio. "Tokius rašinius rašo trečios klasės moksleiviai". "Tačiau tos VSD pažymos yra tokios - tas blogas, rašo į prokremlišką spaudą straipsnius, reiškia, yra šnipas", - sakė jis. Dar baisiau, kad VSD rašo pažymas apie teisėjus, kuriose - vieni būdvardžiai, ir jokių faktų.
Teisėjai priklauso nuo VSD pažymų, ir todėl nuolankiai priiminėja sunkiai protu suvokiamus sprendimus.
"Mums aiškiai pasakė, kad A.Paleckis iki teismo tikrai nebus paleistas, nes tokia "šnipų" bylų praktika, sakė advokatas, - nors manėne, kad Paleckį tikrai paleis, nes byloje - jokių faktų, tik tai, kad rašė straipsnius ir ketino išspausdinti knygą".
Šis žmogus įsitikinęs, kad tik po Grybauskaitės kadencijos pabaigos galima tikėtis permainų šioje valstybėje, nes žmogus jau sėdi kalėjime vien už tai, kad buvo Rusijoje.
"Teisėjai daro karjerą, pratęsia jo suėmimą žinodami, kad bus paaukštinti VSD ir prezidentės, o tai, kad byloje nėra jokių įrodymų, niekam neįdomu".

Lietuvoje - spengiantis terorras, net net A.Paleckio brolis Rimvydas buvo išgrūstas iš LRT, ir pats pasakojo, kad nieku žiniasklaidoje negalėjo gauti darbo, nes "šnipo brolis", kol galiausiai įsidarbino alfa.lt

Peržiūros: 1749

Komentarai   

+12 # Atas 2019-04-24 00:25
Demokratijos grimasos Lietuvoje ir pasaulyje: sumautoje Amerikoje Venckienė antrus metus be kaltės laikoma kalėjime, ,,laisvoje" Lietuvoje kalėjime pūdomas Paleckis, taip pat be jokios kaltės
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # zenonas išpriekulis 2019-04-24 20:27
Kuo toliau tuo labiau jaučiuosi ir aš Lietuvos šnipu. Kodėl? Esu asmeniškai pažįstamas su Rusijos Federacijos Generaliniu konsulu Klaipėdoje Aleksandru Georgijevičiumi Gračiovu, retkarčiais lankausi konsulate t.y. Rusijoje. Paskutiniame susitikime mums grojo Novosibirsko valstybinės filarmonijos "SiB Duo" bajanistai: Aleksandr Sirotkin ir Andriej Bitijuckix. Tai Rusijos ir tarptautinių konkursų Vokietijoje, Italijoje, Austrijoje, Čekijoje, Ukrainoje laureatai.Žemai jiems lenkiusi.
Prie RU konsulato stovi Lietuvos "pitbulių" būda, filmuoja įeinančius ir išeinančius, galimai drg. Palecki greitai pasimatysime? Atsiprašau, kad policininkus pavadinau "pitbuliais". Anksčiau jų negalėjo vadinti "mentais", kaip dabar "pitbuliais". Ir "šuo kariamas pripranta", pripras ir prie "pitbulių" vardo. Juos taip pakrikštijo prezidentūros aikštėje už nekaltų žmonių išvaikymą, išgabenimą, uždarymą. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # keidanskas 2019-07-08 15:25
Geriau būčiau neskaitęs ir nežinojęs!Tarnavau kariuomenėje Mulino,kursai netoli Nižnio.Vėliau darbo reikalais net gyvenau samdomame bute Dzeržinskyje.Na taip,tai karo reikalams statytas miestas,kuriame be visa ko gaminami sprogmenys.Velniai griebtų,taigi ten mane dieną -naktį galėjo verbuoti,kad padėčiau sprogmenis po Bražuolės tiltu idant po to rusai galėtų suverst bėdą drg Landsbergiui...Vlip,očkarik!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti