Deimantės šmėkla persekioja Dalią Grybauskaitę

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Deimantės šmėkla persekioja Dalią Grybauskaitę


Šiandien, balandžio 17 d. prie prezidentūros vėl rinkosi žmonės, laukiantis Dalios Grybauskaitės atsakymo - "Ar dar gyva Deimantė?".

 

 

Šį klausimą dar pernai sausio 13 d. uždavė Nijolė Sadūnaitė, kuri buvo pareikalavusi, kad iki kovo 11 d. vyriausybė ir prezidentė atsakytų, kur yra mergaitė, o jeigu ji nužudyta - kad valdžia bent jau išduotų, kur jos kapas.

Deja, iki šiol žmonės neišgirdo atsakymo, todėl vėl susirinko paklausti to paties klausimo - Ar dar gyva?

Vyriausybėi vis labiau delsiant atsakyti, žmonės linksta prie minties, kad Deimantė vis dėlto nužudyta, arba jos sveikata smarkiai sutrikdyta. Jeigu būtų priešingai, LRT jau seniai būtų mums parodžiusi reportažą, kaip laimingaa mama Laima Stankūnaitė žaidžia su savo laiminga dukra Deimantė.

Kaip žinia, Deimantė Kedytė pasiskundė tėčiui, kad jos motina Laima Stnakūnaitė ją pardavinėja pedofilams, ir kraunasi gautus pinigus į raudoną piniginę. Tėtis Drąsius Kedys kreipėsi į teisėsaugą, buvo pradėtas tyrimas, tačiau prokuratūra įtariamą pedofilą Andrių ŪSą kažkodėl apkaltino tik seksualiniu priekabaivimu, o ne prievartavimu. Nors auka aiškiai pasakojo, kad "dėdės" jai kaišiojo savo pimpalus, iš kurių bėgdavo skystis.

Kažkodėl prokuratūra nusprendė, kad tai tik priekabiavimas, o ne prievartavimas. Vėliau prokuratūra išėmė iš A.Ūso bylos visus įrodymus - A.Ūso telefono išklotinę (kuri parodė, kad Ūso buvimas sutapo su Deimantės pasakojimu), taip pat medicinos ekspertų išvadas, kad antroji pedofilų auką, L.Stankūnaitės sesers Naruševičiūtės dukra, kuriai nusikaltimo metu buvo dešimt metų, buvo tiesiogiai prievartaujama pedofilų - ekspertai nustatė, kad jos storoji žarna buvo :veikiama kietu buku daiktu", kas sąlygojo storosios žarnos nenatūralų išsiplėtimą.

Tačiau visi šie įrodymai buvo išimti iš bylos, o bylą išnagriėjęs teisėjas Cininas nusprendė net neapklausti aukos teisme, o iš karto kažkodėl nustatė, kad "mergaitės atmintis ištrinta".

Toks sprendimas atvėrė Cininui kelią iš apylinkės į Vilniaus apygardos teismą, kur jis iki šiol ramiai teisia nekaltus žmonės, ir jokie košmarai jo nekankina.

Tam, kad Deimantė Kedytė negalėtų apsiginti ir kad ji būtų perduota jos savadavimu kaltai motina, prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirūpino, kad iš Neringos Venckienės būtų atimtos jos dukterėčios Deimantės priežiūros teisės.

Peržiūros: 2624

Komentarai   

+20 # juozas 2019-04-17 08:56
Neringa sedi jankiu kalejime ir ko ji pasitrauke i ta prakeikta amerika,reikejo i rusija ir gyventu ramiai pagarboje,o dabar nezinia kaip bus...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Dievas ras VAISTĄ 2019-04-17 10:29
Nubaus visus kaltuosius 10-eriopai savo stiliumi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Antanas 2019-04-17 12:24
Juozai pritariu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # jeronimas 2019-04-17 12:30
Didziausia Pagarba JUms,kurie ir sendien stovite su plakatu ,klausdami prezidentes del Garliavos mergaiciu.Tik gaila,kad prezidente ir jos komanda kurciai ir nebyliai.Pagarba Jums ir padeka.Ne tik as mintyse su Jumis,bet ir daug daug tukstanciu doru tevu auginanciu vaikus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Ovidijus 2019-04-20 16:13
Jei neringa butu begusi i rusija, ji greiciausiai butu po veliena, nes lietuvos pedofilai aiskiai bendradarbiauja su putinu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Ema 2019-04-21 17:35
Ir kas čia apie Rusiją kliedi? Ar tik ne tos pačios Rusijos rankomis ir adatomis ši klaikuma siūta? Stribų ir kgbistų metodai. O prisimenant, kad šis luomas seimūnų dar ilgiems metams įslaptintas, man beveik nekyla abejonių. O Dėl ponios Neringos pasirinkimo - nekriuksėkite - dar ne vakaras!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti