Senelis pakraupęs : jos anūkė teismo sprendimu turės ne eiti į mokyklą, o švęsti ramadaną ir arafatą

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Senelis pakraupęs : jos anūkė teismo sprendimu turės ne eiti į mokyklą, o švęsti ramadaną ir arafatą

Aurimas Drižius

 

Varėnos gyventojas  M. L  pakraupęs : Kauno apygardos teismo teisėjai Žibutė Budžienė, Evaldas Burzdikas ir Tomas Romeika nutarė, kad jo 2011 metais gimusi anūkė A.S. turės nesimokyti mokykloje, o  kartu su musulmonu tėvu Nidai Ahmed Nimer Salem (nuotraukoje viršuje su AK-47) švęsti ramadaną ir arafatą.

Tokį sprendimą priėmė Kauno apygardos teismas balandžio 11 d. :

Pakeisti bendravimo tvarkos tarp Ahmad Nimer Salem  ir j dukros A. S.  ir jį išdėstyti taip:

„1.4. Vaikas A.S. su tėvu Nidai Ahmed Nimer Salem švenčia: Ramadaną (3 dienas Arafato dieną (5 dienas). Kadangi šios datos nustatomos pagal Mėnulio kalendorių ir yi slenkančios, tai kiekvienais mokslo metais (kai švenčiama mokslo metų laiku) vaiko tėvas s mokslo/ugdymo įstaiga privalo suderinti tvarką, kad tai nepakenktų normaliam vaiko moksle poilsio režimui. Vaiko tėvas prieš 14 dienų informuoja SMS žinute ar elektroniniu paštu vaiko motiną apie būsimos musulmoniškos šventės laikotarpį, paima vaiką iš jo gyvenamosios vietos dienos, einančios prieš musulmonišką šventę, 18 vai. ir grąžina vaiką paskutinės šventinės dienos 20 vai.“

Kartu teismas priteisė iš vaiko motinos Ilonos Lužytės  5108,31 Eurų musulmonui vyrui už advokato (Proninos) teiktą pagalbą byloje, viso 5170,36 Eurų“.

„Mano anūkė katalikė, krikštyta, tačiau teismas nusprendė, kad ji turi būti ištraukta iš mokyklos proceso, ir galėtų kartu su tėvu švęsti ramadaną, - sakė senelis, - visi žinome, kas nutinka, kai arabai vyrai iš Lietuvos išsiveža vaikus namo pas save – vaikai niekada nebegrįžta į Lietuvą, jų iš ten niekaip nesugražinsi. Lietuviškas teismas, kuris yra pats teisingiausias, jam leido išsivežti mano anūkę kada nori ir kur nori. Jeigu anksčiau tam reikėjo motinos sutikimo, tai dabar, kadangi motina gali neleisti, tai nereikia ir leidimo. Ko tas Nidai labai trokšta. Jis turi dar ir kitą šeimą, jis yra Jordanijos pilietis, gyvena Palestinoje, tačiau yra kažko prisidirbęs, ir ten nevažiuoja, nes į Palestiną reikia patekti per Izraelio sieną. O visos mūsų katalikiškos tradicijos niekam neįdomios – tuoj bus kaip Švedijoje, valdžia lieps nukabinti kryžius. Mes rodėm teismui nuotrauką, kur tas Nisan stovi su kauno chebra, iškėlęs automatą AK. Teismui tai nebuvo įdomu, davė kelias valandas sutvarkyti, ir įrodyti, kad tai ginklo muliažas. Dabar vaiko paimti atvažiuoja su policija, mergaitei ir mamai tai didžiulis stresas“.

Mergaitės motina padavė teismui ieškinį, prašydama pakeisti dukros Bendravimo su tėvu tvarką.

Teismas net nustatė, kokias katališkiškas ir musulmoniškas šventes turi švęsti mergaitė:

  1. Ieškovas kartu su dukra A.S. švenčia dukters gimimo dieną, pasiimdamas vaiką dieną po gimimo dienos iš vaiko motinos Ilonos Lužytės nuolatinės gyvenamosios vietos su teise išvykti kartu su vaiku į kitus miestus (jeigu vaiko gimimo diena - darbo diena, tai Nidai Ahmad Nimer Salem suteikiama galimybė pasiimti vaiką tos pačios savaitės šeštadienį arba sekmadienį visai dienai su teise išvykti į kitus miestus, paimant vaiką 10 vai., grąžinant iki 20 vai.
  2. Švenčių dienomis: Poriniais metais: a) šv. Kūčias ir šv. Kalėdas dukra praleidžia su tėvu Nidai Ahmad Nimer Salem; b) Naujųjų metų šventę (gruodžio 31 d. - sausio ld.) ir šv. Velykas su motina Ilona Lužyte. Kitas šventes: su tėvu Nidai Ahmad Nimer Salem: Lietuvos nepriklausomybės dieną (kovo 11 d.), Valstybės dieną (liepos 6 d.), Visų Šventųjų dieną (lapkričio 1 d.); su motina Ilona Lužyte: Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną (vasario 16 d.), Tarptautinę darbo dieną (gegužės 1 d.), Žolinę (rugpjūčio 15 d.).
Peržiūros: 4350

Komentarai   

+14 # Antanas 2019-04-12 12:40
O kur parapijos krikščionis klebonas? kodėl jis negina savo krikščionių?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Antanas 2019-04-12 12:43
Senelis turėjo pakraupti manau tada, kad jo dukra bendrauja su musulmonu?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Komentatorius 2019-04-12 15:24
Tai ta kekšė pronina dar ir muslius aptarnauja...
Kažin, ar čia tik pavasarį, kai didžioji ruja, ar ištisus metus?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Nu jo 2019-04-12 20:53
Merguzeles dar nepraregejo? Musulmonai visas ne musulmones laiko prostitutem ir meilus bei lipsnus iki pirmo vaiko gimimo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Komentatorius 2019-04-12 21:24
Visa Europa pilna kvaišų,
kurios progai pasitaikius žergiasi pries musulmonus.
Šitokios skaudžios pamokos jų neveikia.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # UAB Machmud 2019-04-13 17:31
Ateinam gydyti Durnių laivo mergaites nuo paleistuvystės. Nugramdom klitorius su stiklo šuke nemokamai. Tesėjoms ir jų dukroms procedūrą atliekame nemokamai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Atas 2019-04-16 23:25
Tai lietuviškos teisėsmaukos absurdas vyksta toliau, kad priteisti tokias nesąmones, tas musulmonas, matyt, labia gerus kyšius pavarė tiems puspročiams teisėjams
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # 2019-04-17 16:18
lietuvis Lietuvoj beteisis ..... :sigh:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti